mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 07:58 
Cytuj  
A new wave of World of Warcraft boxes to hit European retail on April 15!
01/04/2005
Blizzard Entertainment announced today that an additional 250,000 standard box copies of World of Warcraft will be available in retail stores across Europe on 15th April. Additionally, new realms will be opened to match with the increasing number of players. You can read the complete media alert here.

zrodlo: https://www.wow-europe.com/en/

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 08:30 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
01/04/2005

Ja bym za bardzo w to nie wierzyl ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 08:53 
Cytuj  
Xaniu prima aprilisowe posty maja adnotacje "aprilis joke" :>
Wiec bez nerw.

juz.

Ps. Huragan: moze i bylo, ale nie widzialem zeby ktos cos tu wspomnial, wiec stweirdzilem ze warto :> zeby ludzie za wczasu zaczeli sie interesowac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 09:18 
Cytuj  
Ojeja, w mój Birthday :) Szkoda że już mam :D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 12:45 
Cytuj  
znajac cdprojekt to i tak dadza dupy :/ wiec ja bym sie tak nie cieszyl

**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 12:59 
Cytuj  
Cytuj:
Termin realizacji zamówień na grę World of Warcraft podawany na stronie CD
Projekt, jest terminem ustalonym z gwarancją jego realizacji.
Nie chcemy podawać terminu, którego nie będziemy mogli dotrzymać 100% w
dostawie wszystkich zamówień złożonych w naszym internetowym sklepie.

Aktualnie czynimy wszelkie starania, aby wysłać grę w terminie wcześniejszym
tj ok 15 kwietnia, a w przypadku potwierdzenia takiej możliwości,
poinformujemy wszystkich zamawiających w stosownej wiadomosci email oraz na
naszej internetowej stronie.


mail od CDP


Posty: 17
Dołączył(a): 29.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 14:07 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
znajac cdprojekt to i tak dadza dupy :/ wiec ja bym sie tak nie cieszyl


w jakim sensie damy? albo tez w jakim sensie dalismy?
czy chodzi o fakt, iz polska premiera WoW była rownoczesnie z premiera europejska?

pozdrawiam

Marcin Hajek
CD Projekt

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 14:14 
Cytuj  
Ja przypuszczam, że chodzi tu o brak informacji o jakiejkolwiek dystrybucji i odpowiedzi że "CDP nie ma w planach tego tytułu" jak i brak zakupu przedpremierowego z betakitem.
Mnóstwo graczy kupiło WoW-a za granicą nie czekając aż CDP łaskawie da znać czy wogóle są jakiekolwiek rozmowy z Blizzardem/Vivendi.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 17
Dołączył(a): 29.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 14:30 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Ja przypuszczam, że chodzi tu o brak informacji o jakiejkolwiek dystrybucji i odpowiedzi że "CDP nie ma w planach tego tytułu" jak i brak zakupu przedpremierowego z betakitem.
Mnóstwo graczy kupiło WoW-a za granicą nie czekając aż CDP łaskawie da znać czy wogóle są jakiekolwiek rozmowy z Blizzardem/Vivendi.



przeciez nie mozemy informowac dystrybucji gry, do czasu az odpowiednie umowy nie sa podpisane. to samo tyczy sie prowadzonych rozmow i negocjacji - jest to tajemnica handlowa i nie wolno informowac o takich dzialaniach.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 14:41 
Cytuj  
No i dlatego znaczna część klientów się wypięła, ja osobiście odpowiedź "nie mamy w planach wydawniczych tego tytułu" potraktowałbym mniej więcej mamy w dupie ten tytuł i nawet nie myślimy o wydawaniu i moja interpretacja wcale bardzo nie odbiegała od reszty zupełnie zdezorientowanych przyszłych graczy. Wystarczy przejrzeć wszelkie tematy z tamtego okresu, gdzie głównym tematem było "GDZIE KUPIĆ". Ściągało się grę z Anglii, Danii, Finlandii i psioczyło na CDP że ma gdzieś klientów.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 14:44 
Cytuj  
Fajek napisał(a):
Fabianek napisał(a):
znajac cdprojekt to i tak dadza dupy :/ wiec ja bym sie tak nie cieszyl


w jakim sensie damy? albo tez w jakim sensie dalismy?
czy chodzi o fakt, iz polska premiera WoW była rownoczesnie z premiera europejska?

pozdrawiam

Marcin Hajek
CD Projekt


Nie oszukujmy sie, karty pre-paid trzeba bylo kupowac na allegro lub sciagac z zagranicy to chyba nie najlepiej swiadczy o Panstwie. W porownaniu do np. do niemieckiego dystrybutora ktory rozprowadzil karty po sklepach i kazdy mogl kupic w najblizszym sklepie z grami w dowolnej ilosci.

ach zapomnialem dodac ze warszawie na WoW byly zapisy, a w empiku na marszalkowskiej komitet kolejkowy. Przypomina mi to troche lata 80te, gdzie wszystko bylo na kartki, a kolejki po papier ustawwialy sie od 4rtej rano.

Rozumiem, ze dokladaja Panstwo wszelkich staran, aby zaspokoich oczekiwania swoich klientow. W moim odczuciu jednak raczej nie za czesto to Panstwo wychodzi przynajmniej jesli chodzi o gry Blizzarda. Jesli mnie pamiec nie myli to ostatnio wydanym bez jakiegokolwiek zarzutu produktem Blizzarda byl StarCraft. Gdyz:
- StarCraft: Brood War - premiera spozniona w stosunku do zagranicy
- Diablo 2 - wersja polska - czcionka nieczytelna (nie wiem z jakiego powodu Panstwo nie zostawili orginalnej.
- Diablo 2: Lord of Destruction - dprzedmioty z aurami powoduja wysyp gry tylko w wersji PL w ENG dziala prawidlo
- Warcraft 3 i The Frozen Throne - jak przy diablo zmiana czcionki. Moim skromnym zdaniem glosy podlozone w przypadku lokalizacji sa zdecydowanie gorsze od wersji amerykanskiej (ocyzwiscie to zdanie subiektywne bo sa rozne gusta).
- o WoW napisalem powyzej

Mimo tych kilku potkniec uwazam ze "odwalaja" Panstwo kawal dobrej roboty, a potkniecia kazdemu sie zdarzaja moze maja Panstwo "pecha" do produkcji Blizzarda. Rozumiem rowniez ze nie zawsze to wynika z Panstwa winy, bo sa rozne problemy np. logistyczne, czy jak Pan wspomnial natury "prawniczej".


Ostatnio edytowano 7 kwi 2005, 15:18 przez Fabianek, łącznie edytowano 4 razy
**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 14:46 
Cytuj  
Btw. Jesli sie okaze, ze znow moze zabraknac gier to czy ktos planuje zakup wiekszej parti w celach zabezpieczenia brakow u oficjalnych dostawcow ? :D


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 15:48 
Cytuj  
Pierdolenie. Ja sam tez dostalem info z Ultimy ze wow zawita u mnie 18tego w 4rech egzemplarzach. Jezeli jakis spoznialski nie kupi to ja mam zapas ;). Wiec nie ma tu mowy o jakims prima aprilis czy dawaniu dupy. Po co sie zachowujecie jak przekupki na tarku :/

edit: literowka


Ostatnio edytowano 7 kwi 2005, 16:11 przez Gevaar, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 17
Dołączył(a): 29.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 16:11 
Cytuj  
WoW'ów bedzie na tyle aby starczylo dla kazdego - zawsze mozna zamowic za posrednictwme naszej strony i miec pewnosc.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 16:45 
Cytuj  
Fajek napisał(a):
WoW'ów bedzie na tyle aby starczylo dla kazdego - zawsze mozna zamowic za posrednictwme naszej strony i miec pewnosc.


a kart?

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 16:52 
Cytuj  
Fajek napisał(a):
WoW'ów bedzie na tyle aby starczylo dla kazdego - zawsze mozna zamowic za posrednictwme naszej strony i miec pewnosc.


Wlasnie widze ze "nowo-zamawiajacy" maja mozliwosc wyboru pudelka, a co jesli ktos zlozyl preorder np. 9 marca i wtedy takiej opcji nie bylo ? :cry:


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 14:59 
Cytuj  
wtedy dostaniesz e-mail który Ci to umożliwi przynajmniej ja tak miałem


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 25
Dołączył(a): 11.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 15:38 
Cytuj  
http://www.wow-europe.com/en/requirements/gamecard.html
dlaczego tutaj nie ma CDP? czyzby mial nie dostac gamecardow czy czegos nie rozumiem?

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 15:43 
Cytuj  
podejrzewam, ze to jest lista krajow, w ktorych mozesz kupic te karty za posrednictwem blizza. W Polsce Blizzard nie ma przedstawiciela, więc sprawe załatwiasz u CDP i wszystko gra (przynajmniej mam taka nadzieje)

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 16:33 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
No i dlatego znaczna część klientów się wypięła, ja osobiście odpowiedź "nie mamy w planach wydawniczych tego tytułu" potraktowałbym mniej więcej mamy w dupie ten tytuł i nawet nie myślimy o wydawaniu i moja interpretacja wcale bardzo nie odbiegała od reszty zupełnie zdezorientowanych przyszłych graczy. Wystarczy przejrzeć wszelkie tematy z tamtego okresu, gdzie głównym tematem było "GDZIE KUPIĆ". Ściągało się grę z Anglii, Danii, Finlandii i psioczyło na CDP że ma gdzieś klientów.


/signed

A ode mnie. Pragnę serdecznie powitać przedstawiciela frimy CDP, na stronach naszego forum. Niestety określenie "daliście dupy" jest w moim odczuciu trafione w punkt. "A kto się na takie słowa obraża, ten sam się uważa za gówniarza", że przytoczę wieszcza. :]


_________________
Czarz :: Warr ::

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.