mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 13:40 
Cytuj  
R-snoOz napisał(a):
Praktycznie 98% grup ktore szukaja membersow posiadaja juz w swoim skladzie roga :(
bo rogów jest bardzo dużo a nie sa niezbędni jak priest lub tank.
ale z hunterem w instancie to byłem góra ze dwa razy :D

powiem że jak ostatnio robilem alta to doszedłem do wniosków że skończą sie prodlemy z leczeniem - co drugo noob to priest :wink:


_________________
psn

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 13:44 
Cytuj  
nie ma sie co dziwic...rogue to chyba najczesciej wybierana postac u hordy i allince.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 13:47 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
nie ma sie co dziwic...rogue to chyba najczesciej wybierana postac u hordy i allince.
szaman ? lol
http://www.warcraftrealms.com/census.ph ... ertypeid=2


_________________
psn

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 14:00 
Cytuj  
Bo roga kocha najwięcej ludzi wlasnie za niewidzialność, zaskoczenie i takie fajne rzeczy :) to jedyna postac która może ci sieknąć, a ty nie wiesz co sie dzieje :> Do tego trzeba dodać, że rogue i mag to postacie ktore mogą zadać ci najwięcej "damagu" w jak najkrotszym czasie. Ogolnie za Fun z gry rogue ma No 1


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 14:04 
Cytuj  
Alekde napisał(a):
Bo roga kocha najwięcej ludzi wlasnie za niewidzialność, zaskoczenie i takie fajne rzeczy :) to jedyna postac która może ci sieknąć, a ty nie wiesz co sie dzieje :> Do tego trzeba dodać, że rogue i mag to postacie ktore mogą zadać ci najwięcej "damagu" w jak najkrotszym czasie. Ogolnie za Fun z gry rogue ma No 1
nie jeśli dla kogoś fanem gry jest instance :wink:
w instance zawsze priest i warrior czuja się najważniejsi 8) party nie ma szans jeśli polegnie któryś z tych dwóch


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 14:08 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
nie jeśli dla kogoś fanem gry jest instance :wink:
w instance zawsze priest i warrior czuja się najważniejsi 8) party nie ma szans jeśli polegnie któryś z tych dwóch

aż mi się ciśnie... zrób MC z samymi wojownikami i priestami :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 14:15 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Deshroom napisał(a):
nie jeśli dla kogoś fanem gry jest instance :wink:
w instance zawsze priest i warrior czuja się najważniejsi 8) party nie ma szans jeśli polegnie któryś z tych dwóch

aż mi się ciśnie... zrób MC z samymi wojownikami i priestami :D
dobra moze byc i szaman :P
wczoraj pomagałem kumplom w Maru i doszliśmy do wniosku że fajny taki szaman - biega, ustawia te kołki coś tam wali i jeszcze się sam leczy :lol:

edit:
jakbym robił 3go chara to maga :wink: albo nie nie oooo palladyna bym chciał ale żeby był martwym śmierdzącym hordziakiem 8)


_________________
psn


Ostatnio edytowano 13 kwi 2005, 14:19 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 14:19 
Cytuj  
Nie mówię o szamanie w tej chwili, zrób jakikolwiek instance bez damage dealera (maga, rogue). No te niższe to zrobisz, ale i tak będzie ciężko :D Shaman w party ma inne zadania niż self-leczenie ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 14:21 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Nie mówię o szamanie w tej chwili, zrób jakikolwiek instance bez damage dealera (maga, rogue). No te niższe to zrobisz, ale i tak będzie ciężko :D Shaman w party ma inne zadania niż self-leczenie ;)
to był joke. idealne party dl amnie to:
priest - leczy
warrior - tank
mag - dmg i wszelkie blokady
rouge - dmg / sap
szaman - support (leczenie, ress, totemy, tank)


_________________
psn


Posty: 40
Dołączył(a): 16.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 14:36 
Cytuj  
ja gram priestem. Z początku były problemy. A teras jusz wszystko jest dobrze i jestem zadowolony z wyboru. Z party nie ma problemu.

Druga postać jaką bym stworzył to by był rogue :D Undead. Nie wiem dlaczego ale jak mam grac rogue i siekac typów z ukrycia to tylko horda. Nie mógł bym zabijac Orków Uneadów Taurenów i troli. :D


_________________
Shadow Priest --- > Burning Legion

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 14:41 
Cytuj  
Ovadose napisał(a):
ja gram priestem. Z początku były problemy. A teras jusz wszystko jest dobrze i jestem zadowolony z wyboru. Z party nie ma problemu.
ale przyznasz ze troche nudne stać z tyłu i patrzec na paski a jak któryś jest mniejszy to guziczek wcisnąć trzeba - mam taki mod, ale pewnie jest taki co wciska guziczek sam a wtedy to juz follow pewnie można i na randke :lol:

ale lube Deshce bo jest przeciwienctwem warriora (mało armora, super w PVP i na moby chociaż słaba w melee) :lol:


_________________
psn

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 14:56 
Cytuj  
Ja mam lvl 55 maga (dziś 56 albo nawet, 57 bo mam sporo rested bonus) i bawię się doskonale.

Mam build fire/arcane i musze powiedzieć, że nie ma to jak critic z pyro za 1.2k dmg (a to jeszcze nie maxymalny lvl) z przeżywalnością wcale problemów też nie mam, o ile nie pakuje się w sam środek grupy 15 hordziaków co niestety mam w swojej porywczości zwyczaj robić ;P.

Co do czyjegoś stwierdzenia że tylko łotrzyk może cię zsiekać tak że nie wiesz co się dzieje to musze powiedzieć że fire mag może zdjąć nawet kogoś z 4k hp jak mu poszczęści sie z criticami zanim ten zdarzy się zorientować co się dzieje.

Pozdrawiam

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 15:23 
Cytuj  
Paladyn dwarf lvl 56 zadowolony. Stary jestem klikac sie nie chce za duzo refleks juz nie ten wiec sheld i rozgladamy sie co sie dzieje :lol:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 15:33 
Cytuj  
Hmm -
Alliance:
56lvl Hunter - retaired (beznadziejny wybor do PvP)
40lvl Mage - doskonaly wybor do PvP i jestem niesamowicie zadowolony ^^ a juz po 3 czesciach Sorrow Hill w ogole ;D

Horde:
30lvl - Mage, ale jako ze nie lubie sie powtarzac to chyba przestane te postac rozwijac
?? - Shaman - coraz bardziej mi sie podoba moze kiedys :)

Ostatnio jako ze mam straszne problemy z netem w ogole nie gram :/
Za to FF11 rox (tu do Marka :P)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 16:19 
Cytuj  
generalnie najwiękrzy fun miałem jak grałem w beta us , druidem , ale koniec końców wybrałem priesta bo chciałem zwiedzic wszystkie instance , i z grupa nie ma żadnych problemów , co chwila dostaję whispy o strata/scholo/lbrs/Dm


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 16:40 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Alekde napisał(a):
Bo roga kocha najwięcej ludzi wlasnie za niewidzialność, zaskoczenie i takie fajne rzeczy :) to jedyna postac która może ci sieknąć, a ty nie wiesz co sie dzieje :> Do tego trzeba dodać, że rogue i mag to postacie ktore mogą zadać ci najwięcej "damagu" w jak najkrotszym czasie. Ogolnie za Fun z gry rogue ma No 1
nie jeśli dla kogoś fanem gry jest instance :wink:
w instance zawsze priest i warrior czuja się najważniejsi 8) party nie ma szans jeśli polegnie któryś z tych dwóch


hehe ciekawe rzeczy gadasz masz racje jesli chodzi o random party :D
a w gildii jak chlopaki chodzili do ZF a teraz do mara jak ida to mnie wolaja. Pewnie jestem wyjatkiem potwierdzjacym regule (ach te chwile w oczekiwaniu an party do deadmines i gnome).

A co do najwazniejszych to no off ale wole 2 palow niz 2 warriorow czy pala i warriora w party. Dobry palas tankuje duuuzo lepiej, co prawda brak mu czegos takiego jak taunt ale po to jest rogue aby ze stunowal mooba jak casterzy przejeli aggro.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 16:41 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
SwenG napisał(a):
Nie mówię o szamanie w tej chwili, zrób jakikolwiek instance bez damage dealera (maga, rogue). No te niższe to zrobisz, ale i tak będzie ciężko :D Shaman w party ma inne zadania niż self-leczenie ;)
to był joke. idealne party dl amnie to:
priest - leczy
warrior - tank
mag - dmg i wszelkie blokady
rouge - dmg / sap
szaman - support (leczenie, ress, totemy, tank)


a dla mnie:
- mag - dmg/poly
- priest (nie mylic z druidem) - leczenie buffy
- rogue - dmg/sap/stun
- 2xpala - tanki

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 16:45 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
A co do najwazniejszych to no off ale wole 2 palow niz 2 warriorow czy pala i warriora w party. Dobry palas tankuje duuuzo lepiej
OMG :o

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 16:50 
Cytuj  
Enowe napisał(a):
Fabianek napisał(a):
A co do najwazniejszych to no off ale wole 2 palow niz 2 warriorow czy pala i warriora w party. Dobry palas tankuje duuuzo lepiej
OMG :o


bylbym ci wdzieczny jak bys nie wyrywal slowek z kontekstu z moich wypowiedzi :P

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 16:51 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Dobry palas tankuje duuuzo lepiej, co prawda brak mu czegos takiego jak taunt ale po to jest rogue aby ze stunowal mooba jak casterzy przejeli aggro.

ciekawe rzeczy opowiadasz..
palek jako tank, rogue jako sciągający aggro ze szmaciarzy
cos mi się wydaje, że czeka Cie dużo tłumaczenia w tym wątku (widziałem juz takie na oficjalnym forum)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.