mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 08:58 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ja gram :)
szczerze mówiąc to wczoraj i tak się respecnąłem prawie na full protection.. więc nie sądzę bym z kimkolwiek wygrał PvP 8)
i pewnie powiesz ze mod do alarmu na overpower zamiast prostego makra jest lepszy :lol:

szczerze myśle też o zamianie arms/fury na arms/prot. mimo że już raz byłem w arms/prot i doszedłem do wniosku ze jest do dupy to na high lvl podoba mi się znowu :wink:


_________________
psn

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 11:02 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ja gram :)
szczerze mówiąc to wczoraj i tak się respecnąłem prawie na full protection.. więc nie sądzę bym z kimkolwiek wygrał PvP 8)


Jak będzie twardy jak skała, to z tym 1h mieczykiem możesz wygrać :)


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 11:14 
Cytuj  
Def do PvP wogole sie nie nadaje jedyne co może sie nadać to tylko arms/furry. A ogolnie jedyna szansa to MS połączony z super bronią z dużym "critem". Ogolnie najlepiej pojsc w axe i miec macro ze jak przłancza sie na def stance to od razu masz axe 1h i tarcze, a kazdy inny w 2h najlepiej z Arcanite Reaper'em lub Dreadforge Retaliator :)

Pozdrawiam


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 11:27 
Cytuj  
tak tylko, że nie ma szans na tankowanie w highlvl instancach bez buildu na protection.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 11:35 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
tak tylko, że nie ma szans na tankowanie w highlvl instancach bez buildu na protection.

Mark, poczekaj jeszcze jakis miesiac, az wiekszosc zaliczy high lvl i przekona sie na wlasnej skorze, co i jak z tymi klasami i ich zadaniami.
Niepotrzebnie meczysz sie uswiadamieniem na sile. Respec jest tani i kazdy predzej czy pozniej przejdzie na "jedyna sluszna droge".


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 11:46 
Cytuj  
Mark, szanse sa.

Zreszta duże, ale to jest czyste wysysanie many z healerow. (Na LB pierwsza Onyxia byla niedawno dla Horde :(, tankował fury/arms warrior).

Edit: jak dla mnie, tank w highlvl powinien byc prot. Nie znaczy to jednak, ze sie nie da inaczej.

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 13:01 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
pewnie powiesz ze mod do alarmu na overpower zamiast prostego makra jest lepszy :lol:


Desh... czy ja gdziekolwiek napisałem, że tego moda należy uzywać, bez makra na overpower? 8) Oczywiście makro to podstawa... a ten modzik... spróbuj najpierw... potem będziesz dziękował 8)

BTW:
PVP vs Instance... ja wybieram PVP... w instach zaś gramy po prostu z tarczą. Zresztą nie wyobrażam sobie warra, który rezygnuje z 2h jak ma do zrobienia overpower czy whirwind ... dla mnie to taki niedzielny gracz ;)


_________________
Czarz :: Warr ::

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 13:07 
Cytuj  
czarzasty a dla mnie niedzielny gracz to taki tank który nie ma buildu protection, bo co to za tank jak ma taunt co 10s, robiący mały hate i gubiący agro co kilka sekund.

Na razie 90% mojej gry to instance. Radosne napierdalanie się na polach bo ktos ma czerwony nick znudziło mi sie 4 miesiące temu. Wolę być dobry w jednym niż chujowy we wszystkim.

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 13:24 
Cytuj  
4 miesiące temu... to ja na wowa papa wołałem ;)... nalezymy do innego pokolenia wowoców... Ty już smoki, ja jeszcze Elfy ;).... ale przyznaj się mark te makra dla woja znałeś zanim je podrzuciłem, czy nie?

/peace


_________________
Czarz :: Warr ::

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 14:39 
Cytuj  
Czarzasty napisał(a):
Desh... czy ja gdziekolwiek napisałem, że tego moda należy uzywać, bez makra na overpower? 8) Oczywiście makro to podstawa... a ten modzik... spróbuj najpierw... potem będziesz dziękował 8)
spoko, nie chciałem żeby wyszło niegrzecznie ... lece grać ... weekend :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 14:41 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Na razie 90% mojej gry to instance. Radosne napierdalanie się na polach bo ktos ma czerwony nick znudziło mi sie 4 miesiące temu.


typowy carebear , ktory caly dzien siedzi w instancu i boi sie wyjsc zeby go przypadkiem ktos nie zabil w PvP :)


_________________



******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 15:18 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Na razie 90% mojej gry to instance. Radosne napierdalanie się na polach bo ktos ma czerwony nick znudziło mi sie 4 miesiące temu.


typowy carebear , ktory caly dzien siedzi w instancu i boi sie wyjsc zeby go przypadkiem ktos nie zabil w PvP :)


rotfl dobre :D

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 15:58 
Cytuj  
raczej zalosne.


_________________
Obrazek

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 08:35 
Cytuj  
Hymm cos ciekawego a zarazem chyba niemozliwego
http://www3.telus.net/public/mehwulfe/k ... Damage.jpg

Czytac combat log :P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 08:45 
Cytuj  
widzę Huragan w dalszym ciągu błaźnisz się na wszystkie możliwe sposoby. Mnie bieganie za czerwonymi nickami i gankowanie bawiło ~4 miesiące temu. Zresztą wszyscy na moim serwerze mają takie podejście - fun z zabicia czerwnego nicka znika po jakimś czasie a zostaje nuda.

A co do execute - to kiedyś to było mozliwe. Execute był zbugowany w taki sposób, że castera można było nim hitnąć (warunek odpowiednia ilość rage) jak miał full HP. Udał się crit i pewnie mag ogr padł od jednego ciosu. Inaczej execute działa jak kończy się HP a wtedy, żaden mob nawet elite nie ma 12k HP (no może te z endgamingu).

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 09:03 
Cytuj  
KhaYmaN napisał(a):
Hymm cos ciekawego a zarazem chyba niemozliwego
http://www3.telus.net/public/mehwulfe/k ... Damage.jpg

Możliwe - widać, że screen z bety jeszcze... Gość ma 60 level i dostaje expa, exp na ujemny, czyli screen z czasu jak się traciło na każdej śmierci. Poza tym kilka bugów, też starych.
Z loga wynika, że najpierw dostał bloodthirst za jednego ogra (w becie mocno overpowered), wrzucił recklesness (crit) i death wish (+20% dmg), poza tym jeszcze Enrage (+40% dmg). Wszystko to zsumowane w zbugowanym execute dało ciekawy wynik....

I Mark nie masz racji - za 12k możesz walnąć też królika. To dmg jaki zadałeś, nie ma znaczenia ile ma mob.


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 09:07 
Cytuj  
no ale mag padł po jednym ciosie. Czyli te execute było przy full HP maga.
możliwe, że można hitnąć królika za 12k - nigdy nie sprawdzałem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 09:52 
Cytuj  
jak juz cos robic to dobrze :wink:
po pierwszych wizytach w Strat i LBRS postanowiłem ze juz nie bede biegał sam więc moge sie przebudować na 100% protection tanka.
te 100% to takie umowne - zobaczcie i bardzo prosze podpowiedzcie co zmienić

Arms Talents (5 points)


Deflection - 5/5 points
Increases your Parry chance by 5%.




Fury Talents (11 points)


Cruelty - 5/5 points
Increases your chance to get a critical strike with melee weapons by 5%.


Improved Demoralizing Shout - 5/5 points
Increases the attack power reduction of your Demoralizing Shout by 25%.


Piercing Howl - 1/1 point
Causes all enemies near the warrior to be dazed for 6 seconds.




Protection Talents (35 points)


Shield Specialization - 5/5 points
Increases your chance to block attacks with a shield by 5%.


Anticipation - 5/5 points
Increases your Defense skill by 10.


Toughness - 5/5 points
Increases your armor value from items by 10%.


Improved Shield Block - 3/3 points
Allows your Shield Block ability to block an additional attack, and increases the duration by 2 seconds.


Improved Revenge - 3/3 points
Gives your Revenge ability a 40% chance to stun the target for 3 seconds.


Improved Taunt - 2/2 points
Reduces the cooldown of your Taunt ability by 2 seconds.


Improved Sunder Armor - 3/3 points
Increases the armor reduction of your Sunder Armor by 30%.


Improved Disarm - 3/3 points
Increases the duration of your Disarm ability by 3 seconds.


Concussion Blow - 1/1 point
A brutal strike that deals weapon damage and stuns the opponent for 5 seconds.


One-Handed Weapon Specialization - 5/5 points
Increases the damage you deal with one-handed melee weapons by 5%.


_________________
psn

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 10:08 
Cytuj  
Jak ktos mowi ze war jest slaby to mnie strzela... wczoraj mialem sparing z 1 war ud 60.... lapalem go w korzen i nukowalem piszac sobie /laugh...

Zjechalem mu tak 99% HP (dokladnie zostalo mu 1%) po czym udalo mu sie wylezc z korzenia, podlecial szarza i zgnoil mnie 2ma ciosami, 3.3 k hp 2 hit O_o

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 10:12 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Jpodlecial szarza i zgnoil mnie 2ma ciosami, 3.3 k hp 2 hit O_o
to nie była szarża tylko Intercept (odpowiednik ale w barserker stance - intercept można go uzywac podczas walki ale ma cooldown 30 sek) zabił cie kritikami bo w barserker jest +3 do critika :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.