mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 18:03 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Goatus, skąd wyciągnąłeś wniosek, że moje słowa odnośnie kapowania odnoszą się do Ciebie?

P.S.
Mogłeś najpierw zapytać powiedzmy 'Hej Dwutlenek do mnie ta gadka?'
Wtedy ja bym powiedział 'Nie stary, absolutnie nie'

A tak mam teraz drogę otwartą zeby zapytać: 'Wspomniałeś coś o czytaniu ze zrozumieniem?'


W takim razie przepraszam

Ale już kilka razy tu na mnie co poniektórzy naskoczyli za to że np powiedziałem że coś grozi banem albo coś jest reportowalne do gm'ów ;p wiec widać już z przyzwyczajenia się trochę zdenerwowałem ^^;


Pozdrawiam

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 16:03 
Cytuj  
Mam pytanko...ze wzgledu na to że spóżniłem się trochę z założeniem eKonta...czy można wpierw wpisać dane karty kumpla, następnie zmienić na pre-paid i po kilku dniach zmienić ponownie na karte (tylko ze juz moja)?...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 16:05 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Mam pytanko...ze wzgledu na to że spóżniłem się trochę z założeniem eKonta...czy można wpierw wpisać dane karty kumpla, następnie zmienić na pre-paid i po kilku dniach zmienić ponownie na karte (tylko ze juz moja)?...


zeby zmienic na pre-paid musisz miec nr karty pre-paid, a nr kumpla nie musisz podawac mozes zpodac 1111111111111111111111111 :D

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 16:21 
Cytuj  
brendan napisał(a):
witam wszystkich jeszcze jako 'niepełny' user - pudełka oczekuję we wtorek

co do wpisywania lipnych numerów to już nie aktualne - Blizzad ma już działający system natychmiastowej weryfikacji - zwykle jest to założenie kilkudniowej blokady na drobną sumę - też nastawiałem się, że jak nie zdążę z ekartą to wpiszę lipne i bym się nieźle przejechał... - na szczęście ekarta już załadowana czeka


I komu tu wierzyć?...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 16:29 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
I komu tu wierzyć?...


moje info jest z daty premiery wow moze sie zdezaktualizowalo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 08:58 
Cytuj  
Czy ktos zakladal ostatnio konto wowa?
Bo mam podobny klopot. Mam gre ale konto nie w banku ktory daje karty akceptowane na zachodzie. I co teraz? Musze kupic prepaid albo zalorzyc konto np w inteligo?
Plz help bo chcialem sobie dzis pograc po robocie a tu jakas zalosc...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 09:07 
Cytuj  
równie dobrze zamiast korzystać z tych generatorów mozna sobie numer karty wygenerować w pamięci :lol:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 09:09 
Cytuj  
Mnie nie chodzi o jakies tam generatory i wogole tego typu opcje bo nie po to kupuje gre i chce za nia placic zeby teraz sie dobierac do konta jak jakis zlodziej tylnymi drzwiami.
Na pudelku nie bylo napisane ze zalorzenie konta wymaga karty kredytowej i powoli czuje sie robieny w h przez Blizza...

Edit.
Zakladajac ze podam cos z glowy i zalorze konto to moge potem w menagerze zmienic sposob platnosci na pre paid? Tzn od razu ale bez posiadania karty z tym jej cholernym numerem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 09:13 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Na pudelku nie bylo napisane ze zalorzenie konta wymaga karty kredytowej i powoli czuje sie robieny w h przez Blizza...

Na tym forum pisano o tym juz 2 miesiace temu. Na forum cdp i w komentarzach tez. Nie mowiac juz o innych forach, lacznie z oficjalnym. Tematow na temat koniecznosci posiadania numeru karty (kiedys invalid, od ponad miesiaca valid) bylo w roznych miejscach sieci setki, jesli nie tysiace. Wystarczylo tylko minimalnie sie zainteresowac tym, co sie kupuje, a nie brac kota w worku.

X.

PS. A ze na pudelku nie bylo? na zadnym pudelku zadnej gry mmo nie ma, a karty sa wymagane.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 09:20 
Cytuj  
Jak kupuje mleko to nie lece na forum sie zapytac czy do ugotowania do potrzebuje specjalny garnek.
Ale nie bedziemy sie przekomarzac i udowadniac sobie co mowi prawo o rzetelnym informowaniu klienta.
Tak czy siak jak to jest z tym menagerem?

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 10:08 
Cytuj  
Kromer nie masz racji z niedoinformowaniem ze strony CDP przeczytaj uważnie wymagania do gry a później pisz... a na swój problem proponuje wpisanie posiadanej karty bankomatowej która ma civ i modlitwe żeby przeszła weryfikacje jeśli nie ładnie poproś jakiegoś znajomego czy nie użyczyłby numeru karty jeśli zaczynasz darmowy miesiąc (numer potrzebny tylko i wyłącznie do aktywacji konta) a do czasu upłynięcia free month trial poprostu zorganizowałbym od CDP zdrapki... czy to wszystko jest zbyt skomplikowane??

Ps. zakładanie nowego topicu o tej samej treści powoduje tylko niezdrowe frustracje ze strony estetów forumowych to nie boli opcja "szukaj" pozdrawiam

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 10:39 
Cytuj  
sirek napisał(a):
Ps. zakładanie nowego topicu o tej samej treści powoduje tylko niezdrowe frustracje ze strony estetów forumowych to nie boli opcja "szukaj" pozdrawiam


Uff jak dobrze w takim razie ze dopisalem sie do istniejacego a nie utworzylem nowy... :roll: :P :lol:

Informacja ze gra wymaga placenia nie rowna sie informacji ze bez CC nie zalozysz konta. Stron CDP nie musze czytac, zeby sie o tym dowiedziec. Co do reszty to coz... Moj numer nie dzialal ale sobie poradzilem...
Over&Out

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 14:44 
Cytuj  
Dobra noszę się z tym od paru dni...

Ten temat powinien się nazwyać: 'WIELKA PROŚBA' !

'WIELKA POMOC' ??? :wtf:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.