mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 1.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 18:46 
Cytuj  
Dostalem dzisiaj WoW - niedosc, ze tyle czekalem az wkoncu sie pojawi to dzisiaj sie dowiedzialem jeszcze, ze miesiac darmowego grania to jedna wielka sciema i wałek bo i tak musze miec odrazu prepaida zeby zalozyc konto (n/c). Gdzie mozna kupic karty prepaid poza cdp (26 kwietnia to niech se w ...) i allegro gdzie nie mam aktywacji konta :). Gdzies da sie jeszcze w Polandii kupic ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 19:46 
Cytuj  
Wystarczylo sobie konto w banku zalozyc jak bylo glosno o tym swego czasu.

Calosc lacznie z karta do platnosci przez net wychodzi 25 zeta i 3-5 dni czekania. Nie wiem czemu ludzie sie bankow boja..


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 19:51 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Calosc lacznie z karta do platnosci przez net wychodzi 25 zeta i 3-5 dni czekania. Nie wiem czemu ludzie sie bankow boja..

Urok duzych instytucji. Nienawidze stac w banku, urzedzie, na poczcie, w przychodni etc. Nie mam zaufania do czegos co ma swoja siedzibe w marmurowym gmachu, po prostu czuje dyskomfort. Zdarza sie.

Btw, sa opcje tansze nawet niz te 20pln


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 6
Dołączył(a): 1.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 20:04 
Cytuj  
Karty kredytowej nie mam i nie chce miec bo wogule nie widze sensu ich istnienia. A juz napewno nie wierze w cos takiego jak bankowosc online czy platnosc karta kredytowa online. Internet to narzedzie szatana. Poziom bezpieczenstwa w necie jest zerowy. Dlatego zdrapki do wow wydawaly sie swietna alternatywa...w teorii. Wyglada na to ze moge sobie wrzucic wow do szuflady. Bo moze przy dobrych wiatrach za 2 tygodnie....moze...:/
Nie sprzedaja tych zdrapek w empikach albo mm ?

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 20:07 
Cytuj  
Poszedłem do mbanku, chciałem założyć konto odręcznie. Odmówili. Kazali załatwić sprawę pocztowo. Wysyłanie/odsyłanie papierów itp. Wysłałem. Kazali zadzwonić po 3 dniach. Zadzwoniłem. Okazało się, że zapomniałem załączyć ksero dowodu. Zaniosłem im osobiście ksero. Kazali zadzwonić po 3 dniach. Zadzwoniłem. Powiedzieli, że dowód jeszcze nie dotarł (ROTFL, dowód był w pokoju obok). Kazali zadzwonić po ilu? Ano właśnie - po 3 dniach. Zadzwoniłem! Wow, wreszcie mam konto! Teraz w przeciągu kilku dni dostanę ekartę - myślę. BŁĄD! Pani mnie poinformowała, że w przeciągu 3 dni karta zostanie wygenerowana, a następnie w przeciągu !!! 15 !!! dni przysłana. Łącznie trwa to już około 2/3 tygodni. :wtf: :roll:

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 20:09 
Cytuj  
Ino co Ci sie stanie jak zalozysz konto i dostaniesz karte w banku inteligo ? Tam nikt Ci nic nie ukradnie bo niby co ? Tylko wplacasz tyle ile kosztuje mmo miesiecznie i po sprawie. Nie ma mowy o stracie majatku czy zakupy na Twoj rachunek i debet na 2000 zl.

edit: WinterS u mnie sprawa wygladala w inteligo inaczej:

1) Wszedlem na strone banku inteligo
2) Wypelnilem formularz
3) Po 10 min. zadzwonil jakis gosciu, zweryfikowal dane
4) Nastepnego dnia zadzwonil jeszcze jakis jeden pan w celu umowienia sie kiedy bede w domku by dostarczyc karte.

Po 3 dniach mialem konto karte, wszystko za darmoche, nawet dwa miechy for free za konto. Zero stania w banku, nie ma kolejek, zadnych wysylek przez poczne nic nic kompletnie nic.

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 20:14 
Cytuj  
Ciekawe - ja zakładałem konto na inteligo -> po wysłania forumalrza przez net zaraz zadzwoniła do mnie kobieta z banku, potwierdzenie danych, rozmowa nagrywana i takie tam, tydzień później przyjechał kurier z kartą i teczką papierów, umowe podpisałem od razu na masce samochodu, 5min później telefon w sprawie karty i mam już konto - nie wydałem na to ani złotówki btw... Inteligo->PKO->od cholery bankomatów, zero problemów z płaceniem za WoWa... W czym problem? I na co komu zdrapki?


_________________
Altaya | BF4

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 20:25 
Cytuj  
Ino napisał(a):
Karty kredytowej nie mam i nie chce miec bo wogule nie widze sensu ich istnienia. A juz napewno nie wierze w cos takiego jak bankowosc online czy platnosc karta kredytowa online. Internet to narzedzie szatana. Poziom bezpieczenstwa w necie jest zerowy


Jestes z LPRu czy moze prowadzisz audycje w Radiu M?

Sorry za zgryzliwosc, ale wiekszych bzdur dawno nie slyszalem ;>


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 20:36 
Cytuj  
Zaraz... zaraz... Jesli internet to narzedzie szatana to co robisz pytajac sie o sposoby placenia za mmorpg ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 20:43 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Nestor napisał(a):
Calosc lacznie z karta do platnosci przez net wychodzi 25 zeta i 3-5 dni czekania. Nie wiem czemu ludzie sie bankow boja..

Urok duzych instytucji. Nienawidze stac w banku, urzedzie, na poczcie, w przychodni etc. Nie mam zaufania do czegos co ma swoja siedzibe w marmurowym gmachu, po prostu czuje dyskomfort. Zdarza sie.

Btw, sa opcje tansze nawet niz te 20pln


Phi..

Wracajac z uczelni zaszedlem do placowki multibanku, po 5 minutach przyjal mnie mily pan, w ciagu 10 minut zalozylem konto, po 3 dniach przyszla netkarta emulujaca z powodzeniem vise classic. Od tamtej pory w banku jestem raz na bardzo rzadko jak musze odrecznie kase wplacic.
Reszte robie przez net.

Platnosci w necie - wrzucam na karte tyle kasy ile mi potrzeba, ide zaplacic, rozladowuje. Nawet jak ktos dziwnym trafem dostanie numer tej karty to raczej nic nie kupi.

Do tego nie musze miec miesiecznych dochodow ani gotowki zamrozonej na koncie. A jak slysze jakie przeboje matka musi przechodzic z Pekao i innymi cudami to zostaje mi tylko --> :roll:

Kase z bankomatu moge wyplacic sobie nawet w hiszpanii :)

No ale, kazdy z nas ma swoje fetysze, jak ktos lubi zyc w technologicznym ciemnogrodzie, ogradzac sie ogniem od internetu i kase trzymac w skarpecie to jego prawo :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 21:07 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
No ale, kazdy z nas ma swoje fetysze, jak ktos lubi zyc w technologicznym ciemnogrodzie, ogradzac sie ogniem od internetu i kase trzymac w skarpecie to jego prawo :)

Phi... :]

Nie pisalem, ze nie korzystam z uslug banku, tylko ze sam bank jako placowka/instytucja ma prawo wywolywac wrazenie malenkosci i dyskomfort u petenta.
Zeby zalozyc obecne konto nie musialem w ogole wchodzic do banku - net, telefon, kurier.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 21:33 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Phi... :]


Gwoli scislosci, cytowany przez ciebie fragment odnosi sie do OP'a , jakos tak glupio wyszlo :P Sorry za nieporozumienie ;]

Yarr!


_________________
Nestor#1522


Posty: 6
Dołączył(a): 1.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 22:10 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Jestes z LPRu czy moze prowadzisz audycje w Radiu M?

Sorry za zgryzliwosc, ale wiekszych bzdur dawno nie slyszalem ;>


Jedno i drugie...W karty tez nie gram bo tam tez jest szatan, tak mi moja byla katechetka mowila. W horoskopach tez zlo sie czai.

Rada na przyszlosc - nie biez kazdego zdania doslownie , istnieja takie pojecia jak sarkazm itp :).

A z bankowosci online poprostu nie korzystam i tyle. Ciemnogrod - moze. W Japoni tez wola gotowke niz karty kredytowe, a jak wszyscy wiemy Japonia jest bardzo zacofanym krajem...

W swoim banku od 2 lat jak tam jestem nie spotkalem sie z takim pojeciem jak kolejka, siadam sobie na przeciwko milej ladnej pani i wszystko jest zalatwione od reki :> Co do bankowosci online - no mozna by zalozyc drugie konto w mbanku czy tez inteligo no ale wlasnie, znowu koszty miesieczne, nie wiem czy mozna zrobic debet - jak mozna to bieda. Pozatym teraz to i tak mnie nie urzadza bo obudzilem sie z reka w nocniku i troche bym poczekal na karte. A to wszystko po to zeby potem Blizz sie "pomylil" i mi dwa razy pojechal po karcie. Uzeraj sie potem, walcz....nie to nie dla mnie - wole "ciemnogrod teknologiczny". :>

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 22:20 
Cytuj  
OMG!! :o :o Ino you are my master.


Nie wychodz wogole z domu, przeciez moze ci spasc cegla na glowe. :)
Zajebisty masz tok myslenia, naprawde.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 22:23 
Cytuj  
Widac kolega Ino nie przeczytal lub tez nie zrozumial nic z tego co bylo tu napisane.

No coz, milego uganiania sie za zdrapkami i przeplacania na allegro, zig o/

:roll:


_________________
Nestor#1522


Posty: 6
Dołączył(a): 1.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 22:24 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
OMG!! :o :o Ino you are my master.


Nie wychodz wogole z domu, przeciez moze ci spasc cegla na glowe. :)
Zajebisty masz tok myslenia, naprawde.


Ba...Caly jestem zajebisty :D

A zrozumiec zrozumialem, ale swoich pogladow na bankowosc online nie zmienie tylko dlatego, ze kilka osob ma inne zdanie niz ja :)

**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 22:54 
Cytuj  
OT : jesli chcecie sie dowiedziec co jest naprawde zle wejdzcie na http://bundz.prv.pl/ :>

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 23:17 
Cytuj  
Ino napisał(a):
Asmax napisał(a):
Jestes z LPRu czy moze prowadzisz audycje w Radiu M?

Sorry za zgryzliwosc, ale wiekszych bzdur dawno nie slyszalem ;>


Rada na przyszlosc - nie biez kazdego zdania doslownie , istnieja takie pojecia jak sarkazm itp :).


Rada na przyszlosc, czytaj do konca posty na ktore odpowiadasz :<


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 23:29 
Cytuj  
Wybacz Kedrigen, ale to flaki z olejem... Jak chcesz zobaczyć prawdziwe "zło" to przeczytaj komiks o Baniaku na tej stronie http://uyssy.webpark.pl/ 8)


Ostatnio edytowano 18 kwi 2005, 23:42 przez nes, łącznie edytowano 2 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 23:38 
Cytuj  
nes napisał(a):
Wybacz Kedrigen, ale to flaki z olejem... Jak chcesz zobaczyć prawdziwe "zło" to przeczytaj komiks o Baniaku na tej stronie http://uyssy.webpark.pl/ 8)


Przeczytalem pierwsze 50, zenada rodem z gimnazjum, 0 polotu. No i potem sie transfer skonczyl..


_________________
Nestor#1522

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.