mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 24
Dołączył(a): 19.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 12:58 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
No co wy panowie , multiplayer na "żywo" z żonką jest o wiele ciekawszy , czasami zawiera nawet silne elementy pvp , czasem pve jak ktoś jest w domu , a prawie zawsze rp jak sobie wyobraża kogoś innego (joke) :]


Jak jeszcze podasz jak zrobić logout w dowolnej chwili z takiego multiplayera a pozniej wrocic jakby nigdy nic (jak w wow-ie) stawiam kratę piwa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 13:02 
Cytuj  
edi napisał(a):
Jak jeszcze podasz jak zrobić logout w dowolnej chwili z takiego multiplayera a pozniej wrocic jakby nigdy nic (jak w wow-ie) stawiam kratę piwa.
najgorzej że im dłuzszy "rest" tym gorzej potem a nie - jak w wowie - lepiej :wink:


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 13:21 
Cytuj  
No mi dwa lata temu przez kompa prawie sie zwiazek rozpadl, co prawda nie jestesmy malzenstwem ale juz mamy ponad 6letni staz - 4lata wspolnego mieszkania ( ona cos tam czasem burczy pod nosem o slubie, ale jest jeszcze czas ;) ) Teraz jak widze ze jest zle, to robie sobie przerwe, 3-4dni poswiecam swej lubej i dalej w cos pykam.. staram sie utrzymywac nasze stosunki na pewnym zdrowym poziomie, nie moze byc za dobrze ( bo sie przyzwyczai :P ) i nie moze byc zle ( bo beda dymy ). Na razie mi sie udaje.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 13:24 
Cytuj  
hehe, zamiast klotni w domu to duelik w WOWie :D lol

rozladowywanie napiec

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 13:32 
Cytuj  
Alda ahahaha, i ITAMZ ITAMZ rulez :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 13:43 
Cytuj  
Czytajac ten topic przypomnial mi sie tekst jednego kolesia z pewnej szwedzkiej glidii w Scholomance:

"brb - my wife is begging for sex" ;)

koles dal follow i wrocil za 15 min ....

innym razem po wipe wszyscy sie dra na priesta bo stal afk podczas akcji AoE..... biedak odpowiedzial: "sry my wife yelling on me i gtg" i logout ;)

Akurat teraz mam sporo czasu, mam dziewczyne, ale nie mieszkamy razem wiec jestem poza problemem ;)


Ostatnio edytowano 22 kwi 2005, 13:52 przez BiGi, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 13:48 
Cytuj  
Ja sobie nie wyobrażam życia z kimś, kto mi czegoś zabrania. Na szczęście moje życie jest bajką :) Oboje z kobietką pracujemy i robimy co chcemy : ja lubię jak mam wolną chwilę włączyć np. Wowa, ona książkę film, sport itd. Na szczęście nigdy nie ma czasu na nudę, żyje się szybko :D Fakt, że oboje jesteśmy trochę uzależnieni, ale każdy od czego innego. Kochana nigdy by w żadne gry nie grała, bo jest na to za poważną osobą, a komputer jej służy do pracy, www, skype i zarabiana dodatkowej kasy, którą potem z miłą chęcią wydaje. Ja jak mam wolne po pracy zajmuje się domem i robię to co chce np. gram w Wowa. Czasem musze też zarobić większą kasę na jakimś projekcie, który robię w domu. Z tego co mi się zmieniło przez Wowa to właśnie mniej zleceń prywatnych branych do domu, co odbiło to się małym spadku dochodów, ale to tylko to (zresztą na kasę nie musimy narzekać więc to tylko szczegół). Wszystko inne jest tak jak było wcześniej - nie było Wowa to były inne gry, filmy zabawa. Jeśli tylko ona ma chęci i czas to rzucam wszystko i nigdy bym nie przełożył grania, czy komputera nad nią.

Jedyne co tylko mówi to, to : „dzieciak, podnieca się wilkiem i zielonym ludzikiem z toporem”. Och -> jest kochana


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine


Ostatnio edytowano 25 kwi 2005, 08:32 przez Alekde, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 13:51 
Cytuj  
sweet... made me cry :]

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 13:54 
Cytuj  
ot prawda, gre możesz wyłączyć, a kobiety nie mają "Power off" :(

edit: literówka


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 13:59 
Cytuj  
Cytuj:
ot prawda, gre możesz wyłączyć, a kobiety nie mają "Power off"


Maja. Przycisk nazywa sie: "daj karte kredytowa i powiedz "idz na zakupy, kup sobie cos ladnego" ;p

masz na pol dnia spokoj jak nie wiecej ;)

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 14:01 
Cytuj  
Ja w bety z zona gralem ^^ razem latalismy bo mamy mala siec w domu.
Obecnie z racji posiadania potomka , zona nie gra wogole.
A ja jak ktos juz napisal wyzej po 22, jak juz oboje spia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 14:01 
Cytuj  
Tylko czy ten spokój przekłada sie na spokój gdy otwierasz koperte z miesięcznym raportem z karty Visa :P


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 14:04 
Cytuj  
IcE napisał(a):
Tylko czy ten spokój przekłada sie na spokój gdy otwierasz koperte z miesięcznym raportem z karty Visa :P


Prawdziwy nalog nie mysli o tym co bedzie pozniej tylko jak zaspokoic swoje potrzeby w danym momencie ;)
Sad but true.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 14:13 
Cytuj  
Moze jakas zona sie wypowie?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 14:16 
Cytuj  
Ja tam swojej nawet nie pokaze tego topica ;D

*

Posty: 58
Dołączył(a): 16.11.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 14:16 
Cytuj  
A co chcesz sluchac buczenia ze jestesmy nienormalni i takie tam :D ? :wink:


_________________
...w ciszy umrzemy wszyscy a wiatr rozwieje nasze prochy i od dzisiaj Śmierć pachnieć będzie wiatrem a Nas już nie będzie na zawsze...
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 14:28 
Cytuj  
wlasnie dlatego nie pokaze :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 14:28 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Mark24 napisał(a):
za kilka miesięcy będzie grała razem z mężem ;)
mysle że nie.
inteligentne dziewczyny zdają sobie sprawe jak wielkim nałogiem sa gry komputerowe. nie staraja sie wywierać dużej presji bo wychodza z założenia że lepiej żeby chłop grasł na kompie niż sie szlajał po nocy z kumplami po mieście - pieniadze trwonił i inne kobiety zaczepiał :wink:
Widze ze masz podobna kobite do mojej :lol:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 14:49 
Cytuj  
Ja tam jak chce czasem dluzej posiedziec przy kompie i pograc, a zonka mnie goni i wyzywa od nalogow komputerowych, to jej odpowiadam wprost:
Jedni pija, drudzy pala, inni na dziwki chodza, a ja sobie tylko siedze i gram :]

Ale na szczescie umiem rozgraniczyc te dwa swiaty wirtualny od rzeczywistego :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 14:51 
Cytuj  
Bodziu ty to jesteś już kompletny nałóg:
dwa mmorpgi jednocześnie (WoW i FFXI) nie każdy by uciągnął... 8)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.