mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 22:24 
Cytuj  
Lol a chcialbys kupic epic armor za kilkaset zlota i nie miec możliwości używania go tylko dlatego ze nie grales jeden dzien ?.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 23:17 
Cytuj  
To pewnie jakis aspoleczny osobnik :)


Posty: 26
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 10:30 
Cytuj  
a mi sie zygac chce po tym patchu nwoym. wchodze do gry nawet sie nie zdazylem poruszyc juz leze martwy. i tak pare razy sproboowalem sie na cmentarzu wskrzesic. to jakies zaprzeproszeniem poje.... z hordy stoja przy cmentarzu i tluka na miejscu zeby,m chyba widocznie nie mial zadalekoi do ciala. Mam w dupie takie cos !!!! uwazam ze to najgorsza zmiana te punkty honoru jaka tylko blizz mogl wprowadzic zwazajac na to ze wiekszosc osob ktore gra w wowa nie ma pojecia co to jest honorowa smierc polglowki jedne !!


_________________
I am who i am and do what i can

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 10:34 
Cytuj  
Fabianek ! Gdzie jest Fabianek ?!? On ci na pewno wytłumaczy co z Tobą nie tak ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 10:39 
Cytuj  
Przypuszczan ze wlasnie "zglebia system Honoru, ktory jest zgodny z fabula i historia swiata Azeroth", biegnac n-ty raz z cmentarza po zwloki. :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 10:49 
Cytuj  
Dołącze sie do dyskusji i terz wyraże swoją złość na ten cały ssystem! Nie podoba mi sie i koniec. Mam nadzieje jak większość piszących tu osób , że po jakimśczasie sie to uspokoji. Grac sie nie da teraz. Byłem wczoraj w Southshore i poprstu tragedia!!! mam lvl 36 a nawalali mnie ludzie na 60 !!
Ahh.....

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 11:04 
Cytuj  
Moja przygoda z "PvP".

Przyjechalem do SW. Slysze ze Under Attack to ide zobaczyc co sie dzieje. Kilku Horde walczy z kilkoma Ally. Przyglada sie temu banda n00bow :) Przylaczylem sie. Nawet nie mialem laga bo bylo mnie wiecej 5v5. Tutaj ally zwyciezyli akurat :). Podlazylem sie do grupki z 3x60 lvl mag, pobieglismy do Stranglethorn. Tam horda. Poganialismy sie troche, dalej w malej grupce. Potm info ze zerg podaza w kierunku IF. Oni szybki HS, ja tez HSuje, a tu kosa:). Zgon po krotkiej i nierownej walce. Res, zgon, res zgon. Pad serwera :). Wstalo. HS do IF. Na razie tylko przednia straz chyba dotarla bo ally>horde. Pad serwera:) Pewnie ten zerg sie gdzies spotkal z innym.

Loguje sie znowu za jakis czas. Na gchacie info ze ownujemy horde w SS. Przylatuje. Okazuje sie ze juz nie ownujemy :P. Zepchniety do defensywy udaje trupa lezac pod grupka "Enraged Gryphonow" tak zeby nie bylo widac napisu. Niestety demonslaying na staffie mnie zdradzil chyba :/.

Odkrylem drugi sposob. Jak sie stanie w grupce allies 'jeden na drugim' to jest naprawde niewielkie prawdopodobienstwo, ze ztargetuja gnoma:) No wiec stoje sobie i tylko rzucam cursy na przebiegajacych (akurat jak mi pusci lag, i z zadka, bo instanty rzucam kilka sekund, wiec zazwyczaj wychodzi z pola widzenia). Potem juz tylko AoE i modlitwa zeby ktos akurat przebiegal pod, bo wycelowac sie nie dalo niczym.

Potem horda sie namnozyla jeszcze bardziej. Gdy czas resa wzrosl do 4 minut dalem logout :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 11:15 
Cytuj  
ja od piatku nawet wowa nie odpalam ;) na moim 256 ram zerg vs zerg mija sie z celem -.-

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 11:41 
Cytuj  
Problem nie lezy w systemie PvP - problem lezy w tym ze ludzie nie maja o nim pojecia. Wczoraj poswiecilem pol godziny na dokladnye zapoznanie sie z "intrukcja" jak to wszystko dziala....

A wiec Ci co tak namietnie raiduja i kiluja all co sie rusza MOCNO sie rozczaruja. Contribution points sa DOKLADNIE przyzawane tak jak exp. Czyli najbardziej oplaca sie grac w grupkach 5 osob, bo wtedy contribution rozchodzi sie po rowno, jest to praktycznie jedyne wyjscie dla healerow ktorzy poprzez KS'owanie robia tak niski dmg ze w ogole na nic nie zarobia ;p Potwierdza sie jednak ze najlepiej maja magowie aoe... bo jak wejdzie i pierdyknie w grupie, to nawet jak zrobi to raz i wszyscy padna pozniej ma mniej wiecej liczone za tych 5-6 raz jakby zabil 1go solo ..... chyba ze jest w grupie wiekszej. Takze mysle kiedy wszystko sie wyjasni niektorym ostudzi sie glowa i zrobi sie to bardziej PvP a nie masowka.....

najlepiej sobie dobrac party 5 ppl jak na instance i dopiero isc gdzies walczyc.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 18.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 11:44 
Cytuj  
Jedno glowne spostrzezenie po tych 4 dniach od wprowadzenia HS (gram na US) to to ze czesc inteligentniejszych graczy zdarzyla wyrobic sobie swoisty instynkt samozachowawczy:
- "nawet nie pojawiac sie w STV"
- "nawet nie pojawiac sie w Taren Mill" (czy tam Southshore jak dla ally)
- "unikac Gadgetan"
- "do Bulwarku zblizac sie bez flagi pvp" lub od strony aliancu "omijac Chillwind post"
- "nie uzywac bata/gryfona do LHC"
W reszcie stref w zasadzie zerga nie ma, choc nie mowie ze jest bezpiecznie (nie bylem w paru strefach jeszcze, min. nie probowalem isc do BRS). Ogolnie bardzo niebezpiecznie jest tam gdzie bylo niebezpiecznie jeszcze przed HS. Co do oblezen miast to ludziom juz powoli sie nudzi takze i pewnie na EU sie to uspokoi.
Kolejna sprawa to znaczenie HP do CP:

Cytuj:
"OMG WTF BUG i have 1000kills and only 2k contribution points when my friend has 200kils and 4k contribution points" (przykład z kosmosu)


dla odmiany przyklad z gry:
300 HP w zergu - 3k CP
80 HP w full teamie - 3k CP
ostatnio latalem tez w duecie i zabilem pare osob, zobacze jak to bedzie wygladac.

Co do wszystkich, ktorym system sie nie podoba - po co zescie wybierali serewy pvp. Latwo mozna bylo przewidziec ze po wprowadzeniu HS tak to wszystko bedzie wygladalo.


_________________
Obrazek
PS3 Trophies

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 11:47 
Cytuj  
Cytuj:
Problemem napewno bedzie to ze na wielu serwerach horda przewyzsza liczbowo alliance [i na odwrot]


Są takie servery gdzie hordy jest więcej niż alliance?

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 11:53 
Cytuj  
Na US nie wiem. Ale na eu to popatrz na Stormscale na www.warcraftrealms.com


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 12:13 
Cytuj  
Cytuj:
"do Bulwarku zblizac sie bez flagi pvp" lub od strony aliancu "omijac Chillwind post"


Na serwerach pvp da sie wylaczyc flage pvp?

Pozatym powiem tak. Znajomi co maja 5x-60 lvl smigali sobie wczoraj kolo areny niedaleko bootytbay (czy jak to sie pisze) i stwierdzili jedno. Gracze kolo 3x lvl moga zapomniec o robieniu q tam. Wiem ze nigdy tam nie bylo bezpiecznie ale to co teraz jest to sie w glowie nie miesci.
KoS wysztko co sie rusza i nie wazne ze ma duzo mniejszy lvl. Wskrzesi sie to go kilim jeszcze raz, choc wtedy sie dostaje juz o wiele mniej r.pts.
Masakra... Mam nadzieje ze czesc ludzi ostudzi spotkanie z rzeczywistoscia (niuanse systemu) a takze po jakims czasie sie znudzi im...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 12:17 
Cytuj  
roball napisał(a):
Ogolnie honor system mi sie podoba, to nie wina blizzarda ze zerg na zergu siedzi. (...)
Ogolnie to jest fajnie.


Wlasnie zauwazylem ze pvp system podoba sie z reguly ludziom co maja juz 60 lvl i moga w miare rowno powalczyc z innymi...
Reszta... To miecho armatnie i dziwne zeby im sie podobalo.
Poprostu Bliz spowodowal ze jakiekolwiek lvlowanie postaci mija sie z sensem...

Ps. Sorry za podwojny post.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 12:18 
Cytuj  
wyłączyć nie można, ale na swoich terenach jak nie walczysz PvP to flaga znika po 5minutach. Pojawia się jak wjedziesz na contested territory ewentualnie zaatakujesz alliance na swoich terenach. Jak jestes bez flagi alliance nie moze cie atakować.

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 12:19 
Cytuj  
Cytuj:

Co do wszystkich, ktorym system sie nie podoba - po co zescie wybierali serewy pvp. Latwo mozna bylo przewidziec ze po wprowadzeniu HS tak to wszystko bedzie wygladalo.



Ja narzekam na tą całą sytuacje, ale HS uważam za potrzebny. Jednak to co wyprawiają ludzie to jest totalna bzdura! Server PvP nie równa się z akceptacją gankowania! A tak to wygląda Ta strona która ma przewage to nawala wszystko co się rusza.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 12:45 
Cytuj  
Błąd na tym własnie polega server PvP.
Oczywiście na servery PvP wybrali się normalni ludzie ale na pewno też wybrali się wszyscy kretyni, którzy gankując leczą swoje kompleksy :]

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 13:33 
Cytuj  
roball napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Cytuj:
Problemem napewno bedzie to ze na wielu serwerach horda przewyzsza liczbowo alliance [i na odwrot]


Są takie servery gdzie hordy jest więcej niż alliance?


Stormscale EU.


No proszę. Nigdy bym nie pomyślał.
Chyba wogóle w EU więcej ludzi bierze horde w porównaniu do US, prawda?


Ostatnio edytowano 23 kwi 2005, 13:34 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 64
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 13:34 
Cytuj  
a mi sie podoba. mam 32 lvl, 2 punkty honoru i jakos spokojnie robie sobie q w SV. Teraz przynajmniej jest ciekawie i cos sie dzieje...

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 13:48 
Cytuj  
zobaczymy kiedy do 60 dojdziesz,ile ci to czasu teraz zajmie

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.