mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 347 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 55
Dołączył(a): 18.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2005, 19:38 
Cytuj  
Trafiajac do tych 10% ktorym patch sie podoba napisze tylko, ze osobiscie HS jest w porzadku. W zergu nie gralem (max 1 team do pvp), zajwiekszy "zerg" jaki mial okazje rozniesc moj team to 2 teamy, lag nie jest taki duzy. Dziwi mnie tylko, ze ludzie szukajacy pvp maja na mysli od razu TM (jakby nie mozna przewidziec tego ze wszystke BN-kids tez tak mysla). Z drugiej strony dzieki temu nie ma laga w innych srefach.

Obserwujac chat w Orgri musze powiedzec, ze z raidami do instancji problemu nie ma. Sam bralem udzial w paru od czasu wprowadzenia patcha (mimo to liczba CP powoli zbliza sie do 10k). Ogolnie jest w miare ciekawie.

Takie spostrzezenie - na serwerach pve i rp jest mozliwosc wlaczenia i wylaczenia flagi pvp w zaleznosci od tego na co ma sie ochote - jak widze z whinow tutaj serwery te beda dobre dla wiekszosci ludzi nazekajacych na HS.
Mam nadzeje ze Bliz nie zrobi czegos glupiego i nie zmieni znaczaco tego systemu.

PS. gram na serwerach US gdzie patch jest od wtorku.

EDIT
Co do robienia questow 50+ no w WP/EP/Winterspring/Un'goro questy robic sie da. Samemu co prawda ciezko ale juz obstawa dwoch 60atek zazwyczaj wystarcza.


_________________
Obrazek
PS3 Trophies


Ostatnio edytowano 24 kwi 2005, 19:58 przez Drulndribl, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2005, 19:40 
Cytuj  
No tak, trzeba przyznac iz teraz przeszedl samego siebie w temacie WoW vs EQ2- bez obrazy, ale ten atak na TorBleda jest conajmniej dziwny biorac pod uwage,iz on tylko odp na pytanie roballa dot. EQ.. a tak to mowil ogolnie o swoich zastrzezeniach co do miodnosci wow.

Co do HS to nei jest tak zle jak myslalem, w piatek nie gralem - wczoraj od 18 sobie pykalem .. solo w burning steppes/winterspring i instance3x, ani razu nie zginalem i mam 4hk ( przypadkowe ).. co dziwne raz mnie minal paladyn: walczylem z mobem, on zaatakowal sasiedniego nie zwracajac na mnie uwagi - mial 1lvl wiecej, o dziwo byla to 1 sytuacja gdy paladyn mnie nie zaatakowal 1vs1 od poczatku mojej przygody z wow(gram warem) Niestety chwile pozniej zginal, bo nie tylko ja tam bylem i pewnie juz nie bedzie taki dobroduszny ;)

*

Posty: 158
Dołączył(a): 25.10.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 06:41 
Cytuj  
KONIEC tematu o WoW vs EQ2 gowno mnie obchodzi co myslicie o EQ2 idzcie sobie tam popisac albo na FLAME board, chcecie pogadac o patchu ostatnim spoko o WOW spoko ale nie o dupie marynie ...

/angry off

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 08:19 
Cytuj  
huragan - dziwne, że ciebie nie mam w ignore więc zaraz to naprawię. Oprócz wypisywania bzdur i rzucania się na każdego kto ci nie pasuje twoje posty są typowym przykładem attention whore.

Patch rozwalił coś innego. Komedia jakaś. Otóż w sobotę o godz. 3.00am US czasu poszliśmy do Molten Core. Zdążyliśmy zabić Lucifrona, restowaliśmy przed Magmadarem i Molten Core najpierw przez 10minut stało w miejscu (tzn. serwer lag całkowity, nikt się nie ruszał itd., chat działał), potem resetnęli nam całą instance z duble spawnem mobów, na koniec jeszcze resetneli instance i był normalny spawn mobów...
ręce...

W niedzielę godzina 1.00am US (nasza 18.00) poszliśmy na Onyxię, pierwsze podejście padliśmy, przy drugim podejściu znowu to samo. Najpierw przez 1min spike lagi, wszyscy skakali po ekranie, potem freeze, zona down, zona up i po raidzie...

Żenada - cały weekend spieprzony bo instance nie może utrzymać 40 osób :/

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 09:08 
Cytuj  
Hm..."...Huragan,dziwne..." Ja TEZ prosze o ignore he he....no bo mam takie samo zdanie co Huragan ,to mi sie nalezy he he
Pozdrawaim

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 10:13 
Cytuj  
niestety lag jest nie do zniesienia w bardziej popularnych lokacjach a 1 frame per 10 sec mnie nie bawi w zwiazku z czym przenioslem sie na silvermoona, bo na burning legion po za handlowaniem na ah to grac sie nie da :/
a patentem "wash & go" sie gra bosko duzo lepiej niz rogue

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 10:22 
Cytuj  
Dziwne ja gram na BL i wszytsko zrobic moge.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 10:29 
Cytuj  
A ja nie mogę. Po patchu rozwalili Ruins of Andorhal wogóle nie poznaje tego miejsca, nie ma kryształów, nie można zrobić questa na kluczyk, nie ma licza, nie ma książek do questa z duchami, masakra :/


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 10:32 
Cytuj  
Nowy Andorhal roxx, w starym ping = x2 , fps /4 . Teraz jest wreszcie normalnie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 10:36 
Cytuj  
jak normalnie ? a skąd mam sobie licza wyczarować ? i książki, które były w domku ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 12:42 
Cytuj  
Eyonix na US potwierdzil ze w nastepnym pathu dodadza battlegrounds i usprawnia cHonor System ( blad zamierzony ) , przedewszystkim dodane dostana ingame info na bierzaco na temat zdobytych contribution points zaraz po kill , wreszcie sie moze gownazeria nauczy ze raidowanie = 1 honor points , 0 contribution points


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."


Ostatnio edytowano 25 kwi 2005, 12:45 przez Aldatha, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 12:43 
Cytuj  
wedle zyczenia Lapiduch.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 13:08 
Cytuj  
To nikt żadnych informacji na temat licza nie ma ? Bug to jakiś czy zamierzone działanie ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 13:28 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
wedle zyczenia Lapiduch.


Hej Mark myslałem że na przyjemność trzeba sobie zasłużyć ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 13:32 
Cytuj  
Co do raidowania, to wczoraj skasowali wszystkim wszystkie contribution points. Moze nie tyle skasowali (chociaż to mozliwe..) ale u każdego wyświetla teraz 0cp.
Ja w sumie mało grałem PvP - miałem łącznie jakieś 5000cp, ale niektórzy 10 000cp jednego dnia robili... ;)

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 13:41 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Eyonix na US potwierdzil ze w nastepnym pathu dodadza battlegrounds i usprawnia cHonor System ( blad zamierzony ) , przedewszystkim dodane dostana ingame info na bierzaco na temat zdobytych contribution points zaraz po kill , wreszcie sie moze gownazeria nauczy ze raidowanie = 1 honor points , 0 contribution points


U tak. Eyonix, moderator forum magów, po milionie postów na temat prób przywrócenia niewidzialności magom (czegoś w stylu tego, co w CB), napisał iż porozmawia o tym z developerami i... zniknął. Blue od magów, który ostatniego posta na forum magów napisał półtora miesiąca temu :-)

ms


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 14:11 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Co do raidowania, to wczoraj skasowali wszystkim wszystkie contribution points. Moze nie tyle skasowali (chociaż to mozliwe..) ale u każdego wyświetla teraz 0cp.
Ja w sumie mało grałem PvP - miałem łącznie jakieś 5000cp, ale niektórzy 10 000cp jednego dnia robili... ;)


heh , cos mi mowi ze zrobia jak gracze radza i przezuca Honor System do Battlegrounds , trzeba jakos uspokoic 98% wquwionej playerbase :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 14:48 
Cytuj  
Heh.

Eyonix na forum warlockow to sie boi pisac. (caydiem nawet kiedys interweniowała...)

Jest CM warlockow i magów, jego main to mag....

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 14:49 
Cytuj  
A co do contribution...


To pewnie poszlo do policzenia Rank, bo mieli to robic co tydzień...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 15:01 
Cytuj  
psk napisał(a):
A co do contribution...


To pewnie poszlo do policzenia Rank, bo mieli to robic co tydzień...


Jak to poszło?
To nie liczydło że trzeba to ze sobą targać, żeby coś policzyć :D

Ale może racja

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 347 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.