mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 19:33 
Cytuj  
Witam.

Jak można przypuszczać nie jestem "wyjadaczem" tej gierki.

Po 2 dniach zabawy stwierdziłem, ze lepiej jest polatać po stronkach i ździebko złapać, o co tu biega.

Mam jedno główne pytanko: - taunt - rozumiem ze to jest ability wariorr'a do ściągania "zainteresowania mobow" - tylko jako "przyszły" rogue za cholercie nie mogłem znaleźć tej zdolności woja na żadnej stronce. Zakładam ze to jest jakiś instant. Czy jest jakiś efekt wizualny lub cos w tym stylu, który "krzyknie" użyłem - tuant-.

Jeżeli wszystko źle zrozumiałem to poproszę o kilka słów o "aggro" i rogue

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 19:37 
Cytuj  
huh?
Nie wszystko zrozumialem

http://www.thottbot.com/?c=Warrior poszukaj sobie skilli.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 3
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 19:49 
Cytuj  
OK. Spróbujmy inaczej (btw – skille przeglądnąłem i właśnie stąd ten post).

Ambush /Backstab/ Feint / Eviserate – głownie ich zastosowanie.
Interesuje mnie aspekt współpracy a warriorem.
Proszę o kilka rad „doświadczonych” rogue jak kontrolować aggro.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 19:54 
Cytuj  
Albo, który IMHO jest lepszy http://www.classesofwarcraft.com/?m=s&c=10


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 19:59 
Cytuj  
Wagabunda napisał(a):
OK. Spróbujmy inaczej (btw – skille przeglądnąłem i właśnie stąd ten post).

Ambush /Backstab/ Feint / Eviserate – głownie ich zastosowanie.
Interesuje mnie aspekt współpracy a warriorem.
Proszę o kilka rad „doświadczonych” rogue jak kontrolować aggro.


Jak rogue kontrolowac agro ? Powiem ta : Jak warrior dupa to zebys nie sciagnal na siebie agro to nie uzywaj skilli :) Mozna zebrac agro samymi sinister'ami, a jak dobry warrior to i evi agra nie zbierzesz.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 23:20 
Cytuj  
z drugiej strony jak dobry rogue to ma wyczucie i nie odbierze agro, do tego można "napierdalać ile wlezie" bezpośrednio po tauncie, lub bezpośrednio przed tauntem. Na nieszczęście (ich oczywiście) większość używa swoich skilli w momencie jak taunt zniknie i na ~3-4s przed koncem cooldowna, potem zalicza glebę po dwóch hitach i oczywiście jest wina tanka :) Generalnie nie overdamagować bez sensu, bo czasami dłuższa walka ale bardziej przemyślana = zerowy czas restu u priesta. HP rogue czy maga zjeżdza bardzo szybko.

duzo zalezy tez od tanka - jak ma protection build to wystarczy (na trudnych mobkach/bossach) by reszta party się wstrzymała przez 5-10s ze swoimi atakami, wtedy jest bez problemu.

Zależy też od rodzaju mobka. Np. dragony bardzo nie lubią tanków (cholera wie czemu) i nie ma problemu z utrzymaniem agro. A np. demona (ten latający głaz naparzający wszystkich jak leci) z MC nikt nie utankuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 08:50 
Cytuj  
dokładnie, nie walic natychmiast po ataku.
dać warriorowi wybudować agro na mobie. dajcie zawsze tankowi z 10 sek zanim odpalicie rakiety. sam taunt tylko odwraca uwage musze uzyć revenge na mobie albo sunder żeby się troszke przyssał.

rouge jeśli nie musi przytankować innego moba przez chwilke to wsiada na plecy moba agrowanego przez woja i sie na tych plecach wyżywa. :wink:

w tym czasie jeden humanoid jest wa spie a drugi jest owcą. potem przesiadamy sie wszyscy na tego z sapa a mag poprawia owce.

zdaje sobie sprawe że to prymitywna takta na średnio/trudne moby, ale przy zgadaniu się na TS wychodzi zawsze rewelacyjnie


_________________
psn

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 17:18 
Cytuj  
wlasnie ta prymitywna taktyka sprawdza sie najlepiej

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 23:30 
Cytuj  
jeśli rogue umie sapować.. chociaż to chyba od builda zależy.. bo czasami trafiali mi się rogue, których 90% sapów aggrowało całe stado.. bo nie trafił ^^


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 08:04 
Cytuj  
Pyzmen napisał(a):
jeśli rogue umie sapować.. chociaż to chyba od builda zależy.. bo czasami trafiali mi się rogue, których 90% sapów aggrowało całe stado.. bo nie trafił ^^


Co ma sap do trzymania aggro?

ms


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.