mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 10:51 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Szkoda ze nie ma jakiejs stronki ww na której byłby ranking do wglądu. Liczylem na to.


Bo ty slabo liczysz:| Kup sobie kalkulator :|

Zapewne bedzie taka stronka. Soon:)


Posty: 30
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 11:00 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Expect zeedytuj ten link bo tam ludzie chyba o test serwerach piszą albo o populacji na serwerach. Raz jakieś dane procentowe z kosmosu, da gość pisze, że ma rank 9 - a najwyższy przyznany po tygodniu gry to rank 4.


Nie widze ku temu powodu, w tym temacie ludzie zamiescili highest ranked people na swoich serwerach, co zdecydowanie przeczy Twoim nietrafnym wywodom na temat wylacznosci Rogue co do TOP rank.
Read before you post for once! :)


_________________
-=[ Somewhere, but nowhere near You ]=-

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 11:06 
Cytuj  
a po co dałeś to:
Cytuj:
Overall Favorite: Hunter (19%)
Racial Favorite: Night Elf (25%)

Horde Favorite: Warrior (18%)
Racial Favorite: Undead (31%)

Alliance Favorite: Hunter (20%)
Racial Favorite: Night Elf (31%)


To kto jest na topie zależy od dwóch czynników:
1. czas który poświecił na PvP
2. klasa

Pewne klasy mają łatwiej, pewne trudniej. Może juz zauważyłeś, że rogue jest najpopularniejszą klasą zajmującą czołowe miejsca na każdym z serwerów.

Zobaczmy:
1. Rogue, Hunter
2. Paladyn, Rogue
3. Rogue, ????
4. Mage, Druid
5. Rogue, ???
6. Rogue, Hunter
7. Rogue, Rogue
8. Priest, (2 - rogue), ???
9. Warlock, ???
10. Mage, rogue
11. Paladyn, druid

8 rogue (~40%)

Think before post some crap :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 11:17 
Cytuj  
pewnie zlosliwy blizz zrobi crapy dla rouge a l33t itamz dla reszty , warrior powinien miec najwiekrze wypasy bo jak dochodzi do najwyzszego rank to nie ma bata , musi byc dobry


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."


Posty: 30
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 11:33 
Cytuj  
Mareczku znowu Ci sie wlaczyl syndrom selektywnego czytania i wygodnych odpowiedzi? :)

Mark24 napisał(a):
nie widziałem by dostał ten rank ktoś inny niż rogue), większość ma Seargenta


Patrzac na Twoj ostatni post, nie tylko Rogue moze sie szczycic TOP rankiem, co od poczatku Ci zarzucalem.

Mark24 napisał(a):
Think before post (ing) some crap :/


Work on your English, before attempting to use it! ;)

EOT


_________________
-=[ Somewhere, but nowhere near You ]=-

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 11:40 
Cytuj  
nie widziałem =! nie istnieje.
Trochę przedszkolnej logiki.


Posty: 30
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 11:49 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
nie widziałem =! nie istnieje.
Trochę przedszkolnej logiki.


Dobrze, postaram sie na przyszlosc zastosowac, zebys byl w stanie mnie szybciej i latwiej zrozumiec! EOT

A wracajac do tematu odnosze wrazenie ze TOP ranki znacznie sie zmienia w najblizszym czasie, gdy ludzie poznaja roznice pomiedzy solo a group PvP.
Takze gracze mogacy poswiecic wiekszosc wolnego czasu na farmowanie HP, nie wytrzymaja tego na dluzsza mete. :)
Nadal sadze ze pomysl z blokada zdobytego sprzetu przy stracie ranku jest chybiony, czy Blizzard chce przykuc graczy do komputera dla kilku marnych pikseli na ekranie?


_________________
-=[ Somewhere, but nowhere near You ]=-

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 11:54 
Cytuj  
A moze wlasnie Blizz chce zeby ludzie zwrocili uwage jak dzila HS a nie kilowali wsio jak leci?
Byl na forum link to pieknego posta o dzialaniu HS.
Mysle ze gdyby ludzie czytali takie rzeczy to potem nie byloby najazdow 60tek na ~30 lvl okolice i campowania przy ciele.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 12:19 
Cytuj  
EXpect napisał(a):
Mark24 napisał(a):
nie widziałem =! nie istnieje.
Trochę przedszkolnej logiki.


Dobrze, postaram sie na przyszlosc zastosowac, zebys byl w stanie mnie szybciej i latwiej zrozumiec! EOT

A wracajac do tematu odnosze wrazenie ze TOP ranki znacznie sie zmienia w najblizszym czasie, gdy ludzie poznaja roznice pomiedzy solo a group PvP.
Takze gracze mogacy poswiecic wiekszosc wolnego czasu na farmowanie HP, nie wytrzymaja tego na dluzsza mete. :)
Nadal sadze ze pomysl z blokada zdobytego sprzetu przy stracie ranku jest chybiony, czy Blizzard chce przykuc graczy do komputera dla kilku marnych pikseli na ekranie?


hahaha no life kid siedzacy przy wow 20h dobe przez okragly rok to dla blizz = ~125euro, wiec odpowiedz sobie sam na pytanie

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 13:13 
Cytuj  
EXpect napisał(a):
Nadal sadze ze pomysl z blokada zdobytego sprzetu przy stracie ranku jest chybiony, czy Blizzard chce przykuc graczy do komputera dla kilku marnych pikseli na ekranie?


Za Fabiankiem. Jestem przekonany, że Blizzard przygotowując się do projektu zlecił gruntowne badania tej określonej grupy graczy. Nadrzędnym celem Blizzarda było zdobycie dominującej pozycji na rynku, a co za tym idzie wygenerowanie jak najwyższego zysku. Jak widać udało im się doskonale zgłębić psychologie środowiska mmorpg. Dla ciebie to jest tylko kilka pikseli, ale dla przytłaczającej większości to coś znacznie więcej. Ty masz szanse na odstawienie gry kiedy tylko przyjdzie ci na to ochota, a większość niestety nie...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 13:20 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
to jest coś takiego moim zdaniem:
1HK solo - 100cp
1HK w party - 20cp
1HK w zergu - 1-2cp


A to dobre, bo ja miałem 2HK (w party 2 osobowym) i za to mam 34cp ...

Gram na PvE, a te hk to przypadkiem w SV koło areny 8)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 13:32 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
hahaha no life kid siedzacy przy wow 20h dobe przez okragly rok to dla blizz = ~125euro, wiec odpowiedz sobie sam na pytanie


Heh akurat to czy ktos siedzi 24/7, czy 2h dziennie, czy 1h w tyg to Blizzowi zwisa. Nawet lepiej jak nie gra za duzo, bo serwera nie obciaza.
Wazne zeby placil co miesiac.

A co do temtu to wazna jest znajomosc systemu HS. Zeby wiedziec kogo sie oplaca zabijac a kogo nie. I wtedy przy niewielkiej ilosci HK mozna miec sporo cp.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Ostatnio edytowano 27 kwi 2005, 15:01 przez KromeR, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 14:23 
Cytuj  
gram na EU
w Yesterday mam 8 kills i 208 CP


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 15:13 
Cytuj  
Ja od 2 dni mam 316 HK i 4897 CP i nic sie nie zmienia, mam nadzieje ze w piatek polica mi wszystkie HK.

W sumie mam ponad 1500 HK, glownie solo, lub w grupie...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 15:23 
Cytuj  
a ja olewam ten ranking i zabijam jak zabijalem, czyli kazdego ktory sie nawinie bez wzgledu na level i bez wzgledu na jakies smieszne dishonor pointy :)


_________________




Posty: 30
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 15:36 
Cytuj  
nes napisał(a):
EXpect napisał(a):
Nadal sadze ze pomysl z blokada zdobytego sprzetu przy stracie ranku jest chybiony, czy Blizzard chce przykuc graczy do komputera dla kilku marnych pikseli na ekranie?


Za Fabiankiem. Jestem przekonany, że Blizzard przygotowując się do projektu zlecił gruntowne badania tej określonej grupy graczy. Nadrzędnym celem Blizzarda było zdobycie dominującej pozycji na rynku, a co za tym idzie wygenerowanie jak najwyższego zysku. Jak widać udało im się doskonale zgłębić psychologie środowiska mmorpg. Dla ciebie to jest tylko kilka pikseli, ale dla przytłaczającej większości to coś znacznie więcej. Ty masz szanse na odstawienie gry kiedy tylko przyjdzie ci na to ochota, a większość niestety nie...


Tak, ale do tego dochodzi jeszcze frustracja graczy i nowe pozycje MMORPG na rynku.
Pomysl moim zdaniem nieudany, bo nikt przy zdrowych zmyslach nie poswieci calego wlasnego zycia, aby sie utrzymac na pierwszym miejscu. A jesli sie trafia takie jednostki, to mozna im tylko "pogratulowac" zycia w piwnicy u mamy!
Krotko piszac, zalosne... ;)


_________________
-=[ Somewhere, but nowhere near You ]=-

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 16:05 
Cytuj  
EXpect napisał(a):
Pomysl moim zdaniem nieudany, bo nikt przy zdrowych zmyslach nie poswieci calego wlasnego zycia, aby sie utrzymac na pierwszym miejscu. A jesli sie trafia takie jednostki, to mozna im tylko "pogratulowac" zycia w piwnicy u mamy!
Krotko piszac, zalosne... ;)


zgadzam sie.... system Honor Points jest zalosny..... i z honorowa walka nie ma nic wspolnego, skoro dostaje sie nawet punkty za zabicie 12 leveli nizszego gracza :)
System nie preferuje wiec tych ktorzy graja dobrze ale tych ktorzy graja dlugo, a wiec no-life kids.... na dluzsza wiec mete system taki nie ma zadnych perspektyw, gdyz nic nie wygrywasz na stale, nie grasz to ci zabiora to co wygrales... to ja juz wole sobie kupic jakis item i miec go forever niz byc zmuszanym przez Blizza do gankbang party :)


_________________



***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 16:25 
Cytuj  
troche postukalem (ale srednio aktywnie) w tygodniu. Ostatni weekend nie bardzo moglem (4hk (sic!) w sumie w sobote i niedziele hehe ) - nie zalezalo mi na wyscigu szczurow tylko zeby sie zalapac moze na ten pvp trinket, sumarycznie w tydzien zrobilem ca 1k hk tylko, glownie solo lub 5-8 osobowe grupy moze z 200-300hk w 15+raidach w TM. Wiec sie dosc milo zaskoczylem rankiem 3 i 88 miejscem w rankingu heh - ale nadal mi niespecjalnie zalezy.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 16:28 
Cytuj  
Jednyny plus tej sytuacji całej jest taki, że w hordzie dużo łatwiej zbić dobre punkty bo zazywczaj walka wygląda 50 alliance vs 10 horde :]

*

Posty: 64
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 17:02 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
... skoro dostaje sie nawet punkty za zabicie 12 leveli nizszego gracza :)


Gdzies czytalem ze pomimo zaliczenia honorowego killa ,podczas przeliczania na CP takie kille(zabijanie nizszych lvli) daja minimalna ilosc punktow lub tez wcale.

Tylko ze chyba nie kazdy jeszcze o tym wie i dalej lataja szalone 60 i wycinaja co sie da.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.