mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 14:55 
Cytuj  
Cheat/hack users banned
GM Team, 26/04/2005
As part of our continuing effort to keep World of Warcraft free from abuse, we have permanently banned more than 500 accounts during the last week which were involved in the use of cheats and/or hacks using third-party software. We will continue to take an aggressive stance to ensure that the gaming environment remains an enjoyable place for our customers by actively pursuing those who would seek to violate the principle of fair-play, as well as breach our terms of use and policies in this way. As stated previously, we have a zero-tolerance policy for cheating or hacking of any kind. Players caught using cheats or hacks will have their characters removed and their account banned. They will not receive a warning.

Thank you for your understanding and cooperation in this matter. Should you have reason to believe that you have evidence of or information regarding the use of cheats or hacks, please feel free to send us an email at [email protected] for us to investigate or submit a GM ticket in-game. Thank you again for your continued support.


dobra kto stracil konto? ktory "bociarz" ;-)

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 09:26 
Cytuj  
Jednego lvl39 maga w EP juz widziałem. Zdziwiłem sie, ze tu jest, wiec troche za nim pojechalem.

.... wyprzedził mnie (byłem na mouncie) bez mounta... To jest jakis tydzień gry w plecy + kupno nowego boxa, że tez się ludziom chce... :(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 10:04 
Cytuj  
jak bedziecie w grze wpiszcie sobie /who Stratholme 1
mozecie sie zdziwic co zobaczycie :)


_________________
Sathorn#2230

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 10:07 
Cytuj  
Widziałem kilku wczesniej.

Tylko nie rozumiem, o co chodzi. :/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 10:20 
Cytuj  
Nie wiem jak ale oni tam chodza, ale robia to pod podloga... podchodza w intance pod skrzynki, otwieraja je i zgarniaja looty bo czasem cos sie trafi. A mobki nie aggruja bo sa kolesie pod podloga...

Tyle wiem


_________________
Sathorn#2230

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 11:32 
Cytuj  
Znany "teleport hack" glosno o tym bylo ostanio na forum WoWa. W kazdym razie Blizz o tym wie i wykrywanie takich ludzi za trudne byc nie powinno ;). Ale na Burning Legion nie widzialem jeszcze ani jednego a sprawdzilem sobie pare razy. Ludzie glownie to robia na nowych serwerach gdyz tak maja nowy rynek i totaly brak konkurencji.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 11:55 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
Ludzie glownie to robia na nowych serwerach gdyz tak maja nowy rynek i totaly brak konkurencji.


I najlatwiej wpasc :)

Jak ktos wyciaga torby lv 55+ jak najwyzszy char ma 45 to znaczy ze cos jest nie tak :)


_________________
Nestor#1522

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.