mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 12:51 
Cytuj  
tez mi sie podoba forma tego systemu ... jedyne zastrzezenie to wlasnie fakt przydzielania nizszych wartosci cp dla mniejszych lvlow

i tez przepraszam za moja reakcje . akurat mialem podwyzszone cienienie :P
i nastapila eskalacja :)

cheers

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 14:30 
Cytuj  
Za duzo kawy resorak :P


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 97
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 14:35 
Cytuj  
Mi sie aktualny system podoba. Co do tych lvl to przeciez ta gra nie jest do lvl tylko do walki na lvl 60. Jedyne co bym jeszcze dodal do systemu to honorable deaths. Mysle ze w jakis sposob by to rozwiazalo niezadwolenie z gankowania i nierownych walk. Pozatym nie wiem jak beda wygladac battlegroundy, ale jesli bedzie to cos w stylu aktualnych walk jakie sa u mnie na serwerze, tzn tzw ping pong fights pomiedzy SS i TM to ja dziekuje. W tej grze jest za duzo postaci ktore moga atakowac z daleka. Aktualnei sytacja wyglada tak. Stoja dwie grupy naprzeciw siebie i czaruja/sztrzelaja czym tylko moga. Jak sie ktos wychyli to dostaje po dupie bo reszta grupy nie reaguje, bo po co. Dochodzi do sytuacji absurdalnych typu woj stojacy za magiem i naparzajacy z luku. No jak to zobaczylem to myslalem ze zejde z tego swiata. Jak goscia zjechalem ze co on robi, to mi powiedzial ze gra tak jak mu sie podoba, no doslownie no comments. Mam nadzieje ze moja czarna wizja sie nie sprawdzi, ze blizz wymusi jakos bardziej rozbudowane rozwiazanie niz tylko sama napirdalanka.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 16:34 
Cytuj  
haha co do tego screena to mogę powiedzie tylko że tak rzeczywiście bywa.

Ostatnio w raidzie robiłem, questa w EP gdzie trzeba, zabic elite lvl 62 hordy (order must be restored quest). Jest on piekielnie trudny, bo przyzywa około 40 (i więcej) addow które zdejmują niemalże każdego w 3s. Ofcourse normalną taktyką to by było zabijać ciągle addy a jedno party dać do rozwalania bossa, tyle że trochę to ciężko zrobić kiedy do tego dowala się jeszcze raid hordy o tej samej liczności.

No, ale ok to jestem w stanie zrozumieć w końcu to npc hordy i mogą go bronić, najzabawniejsze wydarzyło się potem. Cały raid padł, (ale go zabiliśmy) wiec ludzie wracają do zwłok i czekają aż horda sobie pójdzie. Ja w międzyczasie zdarzyłem się reznac z raz i odbiec kawałek wiec myślałem, że spokojnie sobie odbiegnę....

hehe nic bardziej mylnego, jakiś shammy mnie przyłapał i cały (tak naprawdę cały, czyli ok 15 hordziaków) raid hordy za mną się rzucił. Tymczasem na raid chacie widzę teksty w stylu "WTF they all left" :P

hehe w końcu mnie dopadli ale ścigali mnie spoooory kawał lol

To taki mały Offtop z mojej strony bo musze się wyżali jako że ostatnio zaczęsto mi się taki zerg zdarza.




black_wic napisał(a):
Pozatym nie wiem jak beda wygladac battlegroundy, ale jesli bedzie to cos w stylu aktualnych walk jakie sa u mnie na serwerze, tzn tzw ping pong fights pomiedzy SS i TM to ja dziekuje.


Mam nadzieje, że Blizz pójdzie po rozum do głowy i HP będą też przyznawane za np zdobycie jakiegoś punktu czy zrobienie questa, który pomaga twojej stronie itp itd. (choć obawiam się że tak nie zrobią)

black_wic napisał(a):
W tej grze jest za duzo postaci ktore moga atakowac z daleka. Aktualnei sytacja wyglada tak. Stoja dwie grupy naprzeciw siebie i czaruja/sztrzelaja czym tylko moga.


To, dlatego że większość ludzi w Hillsbrad w raidach to noobki w pvp i nie pojmują, że jak by zaczęli charge to szeregi wroga by się złamały albo doszłoby do porządnej walki a nie przerzucania się fireballami/strzałami/dotami. U mnie na serverze horda jest bardzo zorganizowana i całkiem nieźle już opanowała tą taktykę. Zbierają się w kupe poczym wszyscy robią charge i raid allaince po prostu się rozpada na całej linii, wszyscy robią w tył zwrot i run (a jak wiadomo wtedy najłatwiej o HK :P )

black_wic napisał(a):
Jak sie ktos wychyli to dostaje po dupie bo reszta grupy nie reaguje, bo po co. Dochodzi do sytuacji absurdalnych typu woj stojacy za magiem i naparzajacy z luku.



To widać zależy od grupy. Jak jesteś w jednym party i znacie się to zwykle tak nie jest. Mi się np zdarzyło wblinkowa w główne siły hordy by dokończy jakiegoś napoczętego hordziaka który uciekał i priest mnie nawet odratował mimo 10 dotów i stada hordy siekających mnie...


Pozdrawiam

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 17:00 
Cytuj  
Zabraklo mi sil na przeczytanie wszystkich postow.

Mniej CP na nizszych lvlach to koniecznosc - wyobrazacie sobie lvl 15 w epic secie (z nagrody za rank) o jakim maza 60lvlowi gracze?

Pozatym rangi nie tyle sa uzaleznione od wlasnych CP, co od CP innych graczy. Na servie ma byc powiedzmy 30 osob z najwyzszym rankiem, i 30 osob z najwieksza ilosc CP ten rank otrzymuje.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 17:10 
Cytuj  
Nagrody za HP maja lvl requirements bardzooo duzy wiec lvl 15 w secie z HK not possible...

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 18:27 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Nagrody za HP maja lvl requirements bardzooo duzy wiec lvl 15 w secie z HK not possible...


dokladnie ... ale w tabardzie pvp i z tagiem scout by pobiegal (sam bym pobiegal :P ) zadowolony

nie przecze ze powinien byc cap na range ale nie totalne pomijanie low lvli
narzekam bo taka juz ze mnie dupa ze zawsze sie znudze postacia kolo 50siatki .. hehe jeszcze nie dociagnalem zadnej powyzej 50 :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.