mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 20:43 
Cytuj  
Mam rogua na daggery ale kumpel usilnie proboje mi wmowic ze na poczatku daggery sa do dupy... jak to wkoncu jest ?? .. z jego tlumaczen wynika ze speed daggera nie ma znaczenia ani rzadnej broni jaka posaiadam bo o speedzie rogue decyduje energia ... ktora moim zdaniem kiedys sie konczy a braki moga bycbardzo odczuwalne ... moze mi ktos wyjasnic czy olac daggery i do 30 lvl (bo wtedy mozna do gnome po fajnego daggerka smignac) olac daggery czy nie ma wiekszego znaczenia ?? (kumpel twierdzi ze do 30 lvl nie ma rzadnego fajnego daggera a swordy sa)


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 20:50 
Cytuj  
Rougiem nie jestem ale wiem, ze preferuja oni wolniejsze bronie z wiekszym damage. Ma to zwiazek z tym jak przeliczane sa ich skille ;). Wiec tak swordy sa lepsze od daggerow, ewentualnie wolny dagger z duzym dmg.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 21:09 
Cytuj  
Ogolnie rzecz mowiac sa fajne daggery i swordy ale to nic pewnego trzeba liczyc na farta a w gnomie mozna dostac ladnego daggera na 27 lvl ktory ma dosc duzy drop rate, do tego czasu niema nic ciekawego i w miare pewnego. Ogolnie do levelowania raczej lepsze sa swordy bo nietraci sie czasu na stealth ani gouge i wyczekiwanie na jego koniec dla regu energi i przy koncowce walnac bs'a, przy swordach przeskakuje normalne od moba do moba spamujac ss'em i od czasu do czasu zarzucajac bandaz, jednakze mam rogua na swordy i teraz robiac nowego chce go zrobic na daggery w dodatku odkad weszly pvp trinkiety stun juz niebedzie tak ladnynm openerem.
No i jeszcze kochany miss z gouga ktory praktycznie przekresla uzycie bs'a czyli podstawowej broni dagger rogua a missy z gouga na niskich lvl sa bardzo czeste.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 22:12 
Cytuj  
Ostatnio u rogue widze najczesciej 2 daggery, jesli znajda dobre to priorytetowo, ze wzgl na szybki atak a co za tym idzie najwiekszy % szans na trafienie poisonem. A jak jest to dagger z jakims chance on hit, to efekty potrafia byc fajne.... bum bum i przekrecasz licznik dps....

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 22:25 
Cytuj  
W walce z rogue mam wynik 8:3 na moją korzyść, przy czym te 3 to dagger userzy, a te 8 to inne pomysły :]

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 22:38 
Cytuj  
Tak i zrobie se rogue na swordy zeby go potem na daggery przerobic ^^ ooo nie na latwizne to ja nie pojde ... wogole co za przyjemnosc - ss,ss,ss,ss,ss,evis,ss,ss,ss,ss,ss,evis!! czasem gouge (rzeby bandaza uzyc) pewnie zaraz ktos mnie skomentuje ale tak niestety przeczytalem na forum ze tak wyglada na swordy walka .. ja nie zmienie i chu.. rogue na daggerki mi pasi nie mecze sie (jak niektorzy mi sugerowali ze bedzie) taaak jest problem z gouge-m ^^ ale co to za gra jak wszystko siada i jest jak chcemy ^^ jak bym chcial miec latwo to bym palem zagral ^^


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 22:51 
Cytuj  
co kto lubi .. ludzie maja ruzne zboczenia - jedni choduja znaczki drudzy zbieraja rybki ... ale dagger rox (co nie znaczy ze sword sux)


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 23:04 
Cytuj  
Ide dalej trenic daggerki ^^


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 23:46 
Cytuj  
Cytuj:
NaPiSh O tYm Na SwOiM bLoGaSsQq MoShE~


Obrazek Roball ;]


Btw. moj znajomy zaczal wlasnie latac z dual daggerami na stale , bez switcha. Efekty są całkiem fajne wiec z tym gimpem to troszke przesadziles ;).

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 23:52 
Cytuj  
No właśnie, ja też się zastanawiam nad respecem. Znudził mi się już trochę ten cs. Do tego ambush wydaje mi się być lepszy do pvp, bo przez pierwsze sekundy walki przeciwnik i tak nie wie co się dzieje i stoi w miejscu. Czy gra daggerami nie wydaje wam się ciekawsza? A może jest już hardcorowo trudna? (zwłaszcza przy lagach)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 00:04 
Cytuj  
Dokladnie tak jak mowisz libero, czasami clotherzy sa tak zaskoczeni ze gina zanim zdaza cokolwiek zrobic ;).

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 08:18 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Dokladnie tak jak mowisz libero, czasami clotherzy sa tak zaskoczeni ze gina zanim zdaza cokolwiek zrobic ;).


To nie zaskoczenie to cheap shot i gauge :]

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 08:32 
Cytuj  
Robal wlasnie zakladam bloga .. pomozesz mi w redagowaniu ??
Obadajcie filmiki Rokanisa .. kolo jest na daggery i ładnie se radzi ....\

Ps.Jaky ktos znalazl te filmiki ... to prosze o linki bo mi sie zginely :(


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 09:21 
Cytuj  
kolo jest na daggery i bije ludzi walczacych z elite mobkami, spoko ziom~.
A po patchu stunlock rogue tez mi moze posmyrac, trinket ftw :[


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 10:24 
Cytuj  
http://www.warcraftmovies.com w wyszukiwarce wpisac endless jest tam 5 filmikow Eryx'a rogua na daggery ktory bardzo dobrze sobie radzi w pvp, widzialem tylko 2 i 5 reszta sie sciaga no i 5 bardzo przypadla mi do gustu duzo walk z palami i warriorami.

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 15:39 
Cytuj  
ni do sie sciagnac ^^ wszystko wymaga premiuma :( prosze inne linki


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 19:01 
Cytuj  
A ja radze sie dobrze przyjrzec bo wszystkie maja alternatywny Mirror

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 08:41 
Cytuj  
Nie ma szans zabic dobrego warriora nie stosujac stun locka, kazdego n00bka moza zbic nie stosujac zadnego specjalnego builda.
Ale nie wyobrazam sobie jak chcesz zabic warriora z ambush buildem.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 09:06 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Nie ma szans zabic dobrego warriora nie stosujac stun locka, kazdego n00bka moza zbic nie stosujac zadnego specjalnego builda.
Ale nie wyobrazam sobie jak chcesz zabic warriora z ambush buildem.


aenima, nie chce cie obrazac bo jestes jednym z ludkow ktorzy kumaja o co biega w rogue, ale wydaje mi sie ze zapominasz o jednym drobnym fakcie, a fakt ten wyglada tak:

http://wow.allakhazam.com/item.html?witem=18854


nie zmienia to jednak faktu ze musze sie z toba zgodzic, ambush buildem raczej sie nie wygra z warriorem i trzeba go w miare jaknajwiecej trzymac w stunie (o ile sie da, aczkolwiek ostatnimi czasy widac nasilenie wykorzystania free action potion :P) oraz biegac za nim + bs ;), to pomaga :)

///edit
dla tych co chca filmy tego goscia, jak mu tam od filmikow endless

ftp://demka:[email protected]/wow/

wszystkie 5 tam leza :)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 11:53 
Cytuj  
jaki to ma cooldown? Bo jesli 10minut to nic zmienia wyrwie sie z cs szybciej i czy niweluje gouge, ktory nie jest zaliczany do stuna bo np mag nie moze bliknac i free action pot tez go nie przerywal.
edit
Zycho odpowiem ci tutaj bo moze komus sie przydac.
Po 1 aby zapodac bs potrzebujesz gouge ktory jest ladowany co 10s co jest duza iloscia czasu nie wyobrazam sobie wymiany ciosow z wariorem przez 10sec.
Zacznijmy od pala. Wyjezdzasz z ambusha za 2k dmg potem gouge +bs za jakies 500dmg jak crit, razem cos kolo 3k dmg z dobrym sprzetem, pewnie mniej bo ar itp. Ale jak daje ci to przewage? heal bandaze i wszystko co uzyskales na poczatku jest zniwelowane. Oczywiscie mozna ambush gouge vanish blind herbatke ambush ale dobrego pala tez nie zjedziesz.
Warrior podobnie z tym ze dmg zadany przez ambush pewnie mniejszy.
Do tego dobry warior zjedzie rogue w 3,4 hitach. Ja z moim gearem pod stam mialem jakies 4.5k hp unbuffed dobry warior ma duzo wiecej.
Na dodatek zapodaje bleed ktory skutecznie uniemozliwia wejscie w stealth i vanish.
Priest to juz kompeltna porazka jeden heal i caly opener zmarnowany.
Jak warlock wyjdzie ze stun locka to rogue juz jest dead,
Oczywiscie te wszystkie przyklady sa opisane w walce w full mana i hp, jak ktos ucieka z 20% hp to ambush zmienia swoja role.
Inaczej moglo by to wygladac w grupie albo jako duo 2 rogue wtedy lekko zmodyfikowany build pod ambusha moglby sie sprawdzic.
Ale sie rospisalem beast bedzie dumny.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Ostatnio edytowano 4 maja 2005, 12:11 przez Aenima, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.