mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 22:08 
 
Wjazdy personalne się robią... zaraz będzie zamykanie :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 22:09 
 
Tia... czekac z tymi wjazdami, bo temat mi sie podoba


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 22:13 
 
A czy ja cos mowie ? Ciesze sie tylko ze na tym forum poszerzyc mozna swoje horyzonty :lol: w jaki sposob mozna kogos podniecic 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 22:18 
 
Tylko nie udawaj, ze nie zrozumiales sensu, nota bene starego, textu Marka.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 22:19 
 
Hmm... kazdy tu udaje ze czegos nie rozumie - dlatego jest tak fajnie :P

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 22:39 
 
Tak patrze na tytul topica to sie zastanawiam: jak mozna byc progamerem w MMORPG??? Bo na moje takie cos moze istniec tylko w grach typu CS, SC, War3 itp.... progamer to dla mnie gracz z wyzszej polki, grajacy w swoja gre zawodowo, GLOWNIE dla pieniedzy z turnieji online i tych "live", majacy sponsora ktory oplaca mu koszty netu/sprzetu/przeloty na turnieje itp. Moze jak kiedys bliz zrobi jakis sensowny tryb walk 1v1/grp vs grp na punkty to bedzie mozna mowic o progamerach potrafiacych sie wykazac skilem, ale przy takiej masowce co jest teraz to nie ma mowy.

Czy pr0gamerzy sa no mannered? Podam przyklad z WCG 3 czy 4 lata temu, gdzie polakowi nie pozwolono na kilkanascie minut przed walka zainstalowac polskiej wersji warcrafta co oznaczalo dla niego z gory porazke bo w wersji ang sa zupelnie inne bindy klawiszy, jakos reszta tych pr0 nie zastanawiala sie dlugo i zaczela mu pomagac na szybkiego przebindowywac wszystko w pliku conf. mimo ze mogli go olac i byloby jednego mniej do finalowego koryta. Byly tez przyklady pozyczania myszek np jak komus w ferworze walki spadla i np roztrzaskala sie o ziemie.... a jak ktos gral na mx 700 to np na innej juz nie potrafil tak dobrze grac wiec to mialo znaczenie, oczywiscie pozyczal mxa wtedy i niekt nie mowil "spierdalaj".

Dla progamera bycie no mannered sie nie oplaca bo predzej czy pozniej kazdy bedzie mial go w dupie i nie znajdzie sparingpartnera na swoim poziomie

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 22:48 
 
Riva : z kim to chodzisz z IA na raidy ? :D. Na jakie raidy to mozesz chodzic na twoim levvelu ? Jakos cie w MC z IA nie widuje ani w ubrs ani w scholo ...
No chyba ze raidujecie sobie maraudon to sorry :).

Wiem ze sie starasz o przyjecie do IA (topic na forum) jednak cale szczescie Ragewind przed przyjeciem robi dosyc powazny wywiad środowiskowy. :>.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 23:08 
 
Shadhun ladna strone macie :)

Na BB bylo 2 pro-gamerow, jeden mial 60 w mniej niz 2 tygodnie a drugi moze dzien po nim, byli imba i zostali odrzuceni ze tak powiem ze srodowiska graczy, w tej chwili moga sie zalogowac i itemy obejrzec w AH i na ludziach, tacy byli pro cwaniacy ze teraz kazdy ma ich w dupie.

Na BL bylem wczoraj na chwile to jakis kozak "Renifer" i jakis drugi topor yellowali sobie w orgri: "Jestes cipa" na to ten drugi: "TFUJ STARY" potem sie zeszli w AH i nawalali juz na "bialo" po polsko - lacinsku. ROFL po prostu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 00:40 
 
RoozTer napisał(a):
Shadhun ladna strone macie :)

Tia, wlasnie przegladalem
Troszke priestow malo, a moze tylko sie nie przypatrzylem

Cytuj:
Na BL bylem wczoraj na chwile to jakis kozak "Renifer" i jakis drugi topor yellowali sobie w orgri: "Jestes cipa" na to ten drugi: "TFUJ STARY" potem sie zeszli w AH i nawalali juz na "bialo" po polsko - lacinsku. ROFL po prostu.

Nie chce cie straszyc, ale u nas widzialem jakas nowa polska gildie lowbies... <wojownicy mroku> czy jakos tak, az sie boje, czego mozna sie po nich spodziweac.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 07:34 
 
Smolik napisał(a):
Bullet ... a kto powiedzial ze ten dialog to byl nasza pierwsza rozmowa ?
Hmm... poza tym , skad wiesz czy to nie jest np. wyrwane z kontekstu ? srodek ? czy sama koncowka ?

Ciesze sie ze przyczyniam sie do rozwoju forum mmorpg.pl - dzieki mnie rejestruja sie kulturalni ludzie , specjalnie po to aby wskazac mi moje bledy.
Za to powinienem otrzymac jakas gwiazdke przy avatarze : P

Ten emot wyglada jakby robil kupe - :x


nie ważne czy to pierwsza rozmowa czy nie wiadomo która, zdarza mi się prosić magów o wode i chleb i to dosyć często.. ale nie spotkałem jeszcze nikogo kto odpowiedziałby mi na taką prośbę o to SPIERDALAJ ... poza tym reszta twojch tekstów świadczy tylko o Tobie.. ..SSIJ PAŁĘ... ...KURWO ZAJEBANA... lol wypada poratulować wesołej twórczości...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 08:26 
 
Jak ja sie ciesze ze gram na US :)

Natomiast co sie tyczy aprobaty zachowania Smolika to dziwie sie Wam, naprawde. Jak mozna akceptowac takie zachowanie ??? No ale coz, czasy sie zmieniaja, widze ze takie pikantne argumenty sa co dla niektorych wielce autokratywnym wizerunkiem, anizeli pewna kultura. Na szczescie owi 'Hamburgerzy' sa bardziej kulturalni od co niektorych Polakow, wstyd.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 09:28 
 
To ja nie rozumiem co chciałeś osiągnąć:
1. twierdzisz, że męski jesteś wystarczająco i nie czujesz potrzeby udowadniania tego na każdym kroku swoim chamstwem i brakiem kultury
2. nie chodzi ci tez o podniecanie żeńskiej (czy tez męskiej - nie będę wnikał) części społeczeństwa WoW-a. Jakieś tam resztki atawizmu cały czas pozostały - być może myślisz, że kobiety kiedyś rajcowało uderzenie maczugą w głowę i zaciągnięcie do jaskini, teraz wystarczy zwykłe "spierdalaj" co drugie słowo i spluwanie na boki by wyrwać "laskę".
3. słów kurwa czy spierdalaj albo ssij pałę nijak nie da się podciągnąć do kategorii dowcipy - więc dowcipny też nie chciałeś być.

konkluzja:
1. albo jesteś synem magazyniera i biednej praczki i tak sie mówi u ciebie w domu - uważasz takie zachowania za dosyć ciepłe i miłe, nikogo nierażące odzywki uzywane przez każdego non stop.
2.Albo jesteś grzecznym mamisynkiem który przechodzi przez okres buntowniczy w swoim życiu i robi za attention whore bluzgając i robiąc z siebie kompletnego idiotę w myśl zasady panów z samoobrony "nie ważne jak gadają, ważne by gadali".
3. albo może smolik sam rozwiejesz wszelkie wątpliwości i napiszesz dlaczego taka yntelygnenta bestia za jaką sie niewatpliwie uważasz uzywa słownictwa menela kłócącego się z drugim menelem o to kto ma przeszukać ten kosz na smieci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 10:34 
 
Mark24 napisał(a):
konkluzja:
1. albo jesteś synem magazyniera i biednej praczki i tak sie mówi u ciebie w domu - uważasz takie zachowania za dosyć ciepłe i miłe, nikogo nierażące odzywki uzywane przez każdego non stop.
2.Albo jesteś grzecznym mamisynkiem który przechodzi przez okres buntowniczy w swoim życiu i robi za attention whore bluzgając i robiąc z siebie kompletnego idiotę w myśl zasady panów z samoobrony "nie ważne jak gadają, ważne by gadali".
3. albo może smolik sam rozwiejesz wszelkie wątpliwości i napiszesz dlaczego taka yntelygnenta bestia za jaką sie niewatpliwie uważasz uzywa słownictwa menela kłócącego się z drugim menelem o to kto ma przeszukać ten kosz na smieci.


ja mysle ze pasuje opcja 2 do Smolika :) Przynajmniej tak wynika z jego fotki, ktora dal na forum pogawedki:

Obrazek


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 10:47 
 
pro gamer ? tu mi mozecie napisac jak mi gratulujecie :wink:

klik

a na serio ? rozrywka, rozrywka i jeszcze raz rozrywka. jak najmniej zawiści, złośliwości i chamstwa.

pro gamer to ten kto płaci zeby sie pobawic w gre dla dzieci - nie popisać, nie pokłócic i nie po to żeby komuś zrobić przykrość.
pro gamer czytał manuala i umie korzystać z google :wink:


_________________
psn

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 10:55 
 
Huragan nie oceniaj ludzi po wygladzie .. . może się kiedyś strasznie zdziwić :)
Ale tu się z Tobą zgodzę.. Wypowiedzi + Fotka = 2 w konkluzji Mark24

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 10:59 
 
Smolik napisał(a):
No i bardzo ladnie wytlumaczyles kto to jest pro...

A takie pojecia
Cytuj:
Ale to moje zdanie Zdanie większości graczy mmorpg jest takie:

Progracz to taki, który buduje gildie, jej potęge i jej chwałe. To bardzo widać w innych mmorpg, że nie pro jest ten których bije wszystkich, tylko ten który osiągną coś więcej. Może być sławbym skillerem, może być szefem gildii która zabiła np. Onyxie (w wowie) itd. Mówi się tylko o tych wyjątkowych


sorry ale N/C . . .

Gdzie tu jest zarabianie pieniedzy ?

Fabianek -
Cytuj:
bo jesli dostanie myszki od kafejki czy procka od intela nazywasz pro-gammingiem to nie wiesz o czym mowisz

No i bardzo ladnie... masz racje , duzo czytasz jakichs niepotrzebnych rzeczy. Uzywa sie sformulowania progaming w europie majac na mysli semi-pro.
Progaming istnieje tylko i wylacznie w korei.


i znow sie popisales pseudo znajomoscia progammingu, wiesz tkaie klany jak SK, 4K, AMD64 czy mtw bynajmniej nie pochodza z korei a ich czlonkowie grajacy w 1st skladach zarabiaja calkiem nice kase wiec prosze cie nie zabieraj glosu w temacie o krotym massz pojecie jak ja o china (czyli wiem ze istnieja)



Smolik napisał(a):
Zaki napisał(a):
Stał przed AH nago i wołał o kase


-Ej spoko... nie placze , aczkolwiek wole jak mnie wyrzucaja z gild z jakiegos sensownego powodu :wink:


jak to nie jest sensowny powod to ciekawe co dla ciebie jest chyba NINJA w instance, chociaz ty jestes pro h4><0r gamer wiec to tez moze nie byc wystarczajacy powod :P z mojej gildii na BL bys wylecial za same odzywki :P


Vercin napisał(a):
Tak po pierwsze to niby czemu nazywasz bezmozgiem tego co tak wolal:O ? Poprawcie smnie jesli suie myle ale krzyczec i na /say mozna uzywac dowolnego jezyka?


tu aqrat smolik ma racje grasz na serwerze ENGLISH a nie POLISH wiec imho wysoce wskazane jest uzywac jezyka angielskiego bo jak by kazdy pisal po swojemu to nikt by nic nie zrozumial wyobraz sobie zeby turcy (a jest ich sporo na BL), francuzi, niemcy,skandynawowie,hiszpanie, wlosi,czesi i polacy pisali w ojczystych jezykach to tylko ś.p. papież mógłby zrozumiec.

tomugeen napisał(a):
Gdyby nie bylo smolika i jemu podobnych forum byloby nudne - zostalaby banda troskliwych misiow. Jezyk, fakt, zbyt odstajacy od norm, ale poglady calkiem tresciwe.

:] /purr :]


wiesz na podobnym do tego forum byl kiedys pewien gosc nick Bartigol ktory zachowywal sie bardzo podobnie do smolika, dostal perm bana i forum bynajmniej nie stalo sie nudne

Vercin napisał(a):
Nikt nie lubi zebractwa i jako iz stalo sie nagminne to wkurza ludzi jeszcze bardziej niz 23244 prosb o wode. Jak mu sie nudzilo i chcial sobie podowcipkowac to mogl wejsc altem bez gildiowego taga i nie robic wstydu i opini gildi zebrakow kolegom. Poroposil go guild master czy tam kots zeby przestal a on to olal i kazal mu na koniec possac jajka...


wiesz jakie skuteczne jest /ignore ? :D zadziwiajace az :D

meterrr napisał(a):
Cytuj:
robic wstydu i opini gildi zebrakow kolegom


wow , nie za powaznie podchodzicie do tej gierki ?? myślisz ze ktokolwiek zapamiętał gildię do której należał , zwłasza ze to był żart . i chyba każdy kto ma choć pół muzgu to zrozumiał .. a nie chodziło tu o żebractwo w czystej formie ? no ale mnie to .... jutro mam maturkę z polaka ,i mam czym sie przejmować ... pzdr


hmmm tak sie sklada ze ludzie wlasnie kojarza GILDIE a nie ludzi prosty przyklad czy ktos pamieta kto go zabil 2 miesiace temu?? z pewnoscia nie ale jesli gra na BL po stronie Ally to powie ze ktos z TSA :P

BiGi napisał(a):
Podam przyklad z WCG 3 czy 4 lata temu, gdzie polakowi nie pozwolono na kilkanascie minut przed walka zainstalowac polskiej wersji warcrafta co oznaczalo dla niego z gory porazke bo w wersji ang sa zupelnie inne bindy klawiszy, jakos reszta tych pr0 nie zastanawiala sie dlugo i zaczela mu pomagac na szybkiego przebindowywac wszystko w pliku conf. mimo ze mogli go olac i byloby jednego mniej do finalowego koryta.


ta pamietam krawiec + tillerman :)


Ostatnio edytowano 5 maja 2005, 11:06 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 11:05 
 
Robicie jakiś koncik towarzyski, czy jak :)

Deshroom to ma przynajmniej jakiś wygląd :D, ale Smolik :) Fakt wygląda jakby mama kupiła mu wowa i grzecznie kazała grać. Fajny :D


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 11:07 
 
Fabianek napisał(a):
wiesz jakie skuteczne jest /ignore ? :D zadziwiajace az :D


nie bardzo wlasnie :( mam juz 25 osob na ignore i juz nie moge wiecej dodac :( a spamerow jeszcze masa :(

Blizz zwiekszcie limit ignorowanych osob !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


_________________



******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 11:15 
 
Huragan napisał(a):
Fabianek napisał(a):
wiesz jakie skuteczne jest /ignore ? :D zadziwiajace az :D


nie bardzo wlasnie :( mam juz 25 osob na ignore i juz nie moge wiecej dodac :( a spamerow jeszcze masa :(

Blizz zwiekszcie limit ignorowanych osob !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


/cry nie wiedzialem o limicie btw ty mi powiedz jakiego moda uzywasz co pokazuje /tloc w ekranie gry (widzialem na twoich screenach podrozniku)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 11:17 
 
Huragan napisał(a):
Blizz zwiekszcie limit ignorowanych osob !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


whine temat tu: viewtopic.php?t=12820
;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.