mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 11:51 
 
Cytuj:
i znow sie popisales pseudo znajomoscia progammingu, wiesz tkaie klany jak SK, 4K, AMD64 czy mtw bynajmniej nie pochodza z korei a ich czlonkowie grajacy w 1st skladach zarabiaja calkiem nice kase wiec prosze cie nie zabieraj glosu w temacie o krotym massz pojecie jak ja o china (czyli wiem ze istnieja)


Na poczatku mowiles ze sa w stanie sie z tego utrzymac. Teraz mowisz ze "zarbiaja calkiem nice ( lol ) kase". IMO jest wielka roznica w "calkiem niezlej nice ( jeszcze raz lol ) kasie jaka mozna wyciagnac za granie na kompie , a pieniedzach ktore sie zarabia na utrzymanie.
Jezeli wskazesz mi ktory gracz kupil sobie mieszkanie , samochod i utrzymuje siebie na moze byc nawet srednim poziomie to jestes zajebisty. Niestety poniewaz nie jestes , i chcesz sie popisac to na nw.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 12:00 
 
Smolik napisał(a):
Cytuj:
i znow sie popisales pseudo znajomoscia progammingu, wiesz tkaie klany jak SK, 4K, AMD64 czy mtw bynajmniej nie pochodza z korei a ich czlonkowie grajacy w 1st skladach zarabiaja calkiem nice kase wiec prosze cie nie zabieraj glosu w temacie o krotym massz pojecie jak ja o china (czyli wiem ze istnieja)


Na poczatku mowiles ze sa w stanie sie z tego utrzymac. Teraz mowisz ze "zarbiaja calkiem nice ( lol ) kase". IMO jest wielka roznica w "calkiem niezlej nice ( jeszcze raz lol ) kasie jaka mozna wyciagnac za granie na kompie , a pieniedzach ktore sie zarabia na utrzymanie.
Jezeli wskazesz mi ktory gracz kupil sobie mieszkanie , samochod i utrzymuje siebie na moze byc nawet srednim poziomie to jestes zajebisty. Niestety poniewaz nie jestes , i chcesz sie popisac to na nw.


showtime.werra, Lof.Myth i wielu im podobnych maja wlasnego fryzjera (mieszkania i samochody maja ci ktorym wiek na to pozwala :P) a teraz skoncz wasc wstydu oszczed, popisz sie swoim wysoko wyrafinowanym slownictwem a najlepiej idz do mordowni porozmawiac z ludzmi na swoim poziomie

zeby nie zakladac kolejnego posta: dla mnie EoT /ignore sprawdza sie znow niezawodnie


Ostatnio edytowano 5 maja 2005, 12:09 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 12:08 
 
Fabianek napisał(a):
i znow sie popisales pseudo znajomoscia progammingu, wiesz tkaie klany jak SK, 4K, AMD64 czy mtw bynajmniej nie pochodza z korei a ich czlonkowie grajacy w 1st skladach zarabiaja calkiem nice kase wiec prosze cie nie zabieraj glosu w temacie o krotym massz pojecie jak ja o china (czyli wiem ze istnieja)


Dodalem podkreslenie. Teraz ... przeczytaj jeszcze raz , a moze dwa lub trzy. Skoncentruj sie , pusc baka jak ci to pomoze potem przemysl co napisales i skomentuj swoja zajebistosc - bo o ile sie nie myle , to showtime i myth sa ping-pongami.

Jezeli mimo tego , nie rozumiesz... to nie jestem w stanie ci pomoc >X

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 12:13 
 
Mark24 napisał(a):
3. albo może smolik sam rozwiejesz wszelkie wątpliwości i napiszesz dlaczego taka yntelygnenta bestia za jaką sie niewatpliwie uważasz uzywa słownictwa menela kłócącego się z drugim menelem o to kto ma przeszukać ten kosz na smieci.


Uzywam takiego slownictwa w necie bo mi sie to podoba. Jak mowil Gombrowicz ,czlowiek jest soba gdy jest miedzy chaosem a forma - co mniej wiecej znaczy tyle ze bedzie w stanie postrzegac wiecej , jezeli bedzie zmienial formy.
Lubie grac idiote , bo wtedy moge zrozumiec takich jak ty.
Jezeli uwazasz ze kultura wyklucza inteligencje to widocznie znasz malo ludzi.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 12:23 
 
Cytuj:
Jezeli wskazesz mi ktory gracz kupil sobie mieszkanie , samochod i utrzymuje siebie na moze byc nawet srednim poziomie to jestes zajebisty


Chociażby Fatality.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 12:26 
 
na forum raczej nie używasz tego typu sformułowań co w grze.. dlaczego?, bo dostałbyś bana (i zdajesz sobie z tego sprawe). Ciekawe jak w domu.. jak twój rodziciel każe Ci coś zrobić to odpowiadasz mu SSIJ PAŁĘ???? W Wowie można by powiedzieć jesteś bezkarny pod tym względem, więc twój Gombrowiczowski wywód można o kant dupy potłuc.. Lubisz grać idiotę hmmm podejrzewam że to nie jest gra. Znalazłeś sobie miejsce (WOW) w którym za tego typu zachowanie nie dostajesz kopa w dupsko i się spełniasz...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 12:32 
 
taaa, nic personalnie, ale mam wrażenie ze wiele osób czerpie niezwykła satysfakcję z samego, publicznego mówienia w grze "kurwa" albo "spierdalaj" bo mama i pani nie widzi 8)
bezkarność jest jak narkotyk :wink:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 12:34 
 
Smolik napisał(a):
Jezeli uwazasz ze kultura wyklucza inteligencje to widocznie znasz malo ludzi.


Raczej uważam, że BRAK kultury wyklucza inteligencję, chyba, że ktoś o w miarę wysokim IQ wychowywał się w biednej i zmenelonej rodzinie, co za tym idzie mimo swojej inteligencji nie zna innych zachowań poza kurwa i spierdalaj. Patrz punkt 1.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 12:36 
 
Deshroom napisał(a):
taaa, nic personalnie, ale mam wrażenie ze wiele osób czerpie niezwykła satysfakcję z samego, publicznego mówienia w grze "kurwa" albo "spierdalaj" bo mama i pani nie widzi 8)
bezkarność jest jak narkotyk :wink:


normalne w wieku dojrzewania u chlopcow i dziewczynek :)
wyrosnie z tego kiedys :)


_________________



*

Posty: 82
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 12:36 
 
Smolik napisał(a):
Mark24 napisał(a):
3. albo może smolik sam rozwiejesz wszelkie wątpliwości i napiszesz dlaczego taka yntelygnenta bestia za jaką sie niewatpliwie uważasz uzywa słownictwa menela kłócącego się z drugim menelem o to kto ma przeszukać ten kosz na smieci.


Uzywam takiego slownictwa w necie bo mi sie to podoba. Jak mowil Gombrowicz ,czlowiek jest soba gdy jest miedzy chaosem a forma - co mniej wiecej znaczy tyle ze bedzie w stanie postrzegac wiecej , jezeli bedzie zmienial formy.
Lubie grac idiote , bo wtedy moge zrozumiec takich jak ty.
Jezeli uwazasz ze kultura wyklucza inteligencje to widocznie znasz malo ludzi.


Są dwa typy ludzi, o których mówisz:
1.Inteligentni i niekulturalni.
2.Prostak, który myśli, że jest inteligentny.

W pierwszym wypadku to są ludzie, którzy umieją wykorzystać swoja inteligencje tak żeby kogoś obrazić. A druga osoba się nawet nie zorientuje że jest obrażana.

W drugim przypadku wystarczy spojrzeć na ciebie, osoba mówiąca „spierdalaj” „Liźnij mi jajko” czy inne prostackie teksty, i myśli, że to takie inteligentne jak się powie kilka wulgarnych słów. Z tego co wiem wulgaryzm powinno się wykorzystywać do zaakcentowania pewnej wypowiedzi, aby zyskało mocy. Jednak w Twoich wypowiedziach nie widać tego a co nasuwa się na oczy to tylko potrafisz ubliżać i obrażać innych. Wybacz ale dla mnie nie jesteś inteligentny!

Wróćmy do Twojej pierwszej wypowiedzi gdzie tak pogardzałeś osobami, które mówią po polsku na general czy /s. Jednak z rozmowy z Kostuchem widać, że to co tak bardzo skrytykowałeś sam zastosowałeś. Widać pewna nie konsekwencje u ciebie, może byś się określił w końcu.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 12:47 
 
Nie zebym pochwal takie zachowania jak rzucanie miechem w grze, ale mysle ze dosc juz o smoliku. Ktos wkleil screena, wszyscy sie rzucili jak sepy...
Fajnie jest pokazac ze ktos jest gorszy?
Kolo chyba zrozumial o co chodzi, wiec moim skromnym odpuscie mu juz troche.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 12:55 
 
Wiesz w sumie nie chodzi o żeby go zjechać, sam prowokuje do pisania swoimi odpowiedziami .... gdyby odpuścił i nie pisał więcej bzdur to wątek umarł by śmiercią naturalną (i wtedy można by domyslać sie że wyciągnął wnioski i jest ok). Ale on z uporem maniaka próbuje udowodnić wszystkim że to oni są debilami ....

Dla mnie po temacie, życie nauczy go pewnych zachowań, jak widać chłopak młody jest ..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 12:57 
 
Mnie w sumie to ryba. Tylko takie spostrzezenie. Juz 5 stron sie zrobilo. Ale jak tam chcecie sobie. Ja przeczytalem tylko pierwsze 2 wiec w sumie nie wiem czy prowokuje dalej czy nie.
8)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 13:26 
 
Ehh... probuje cos udowodnic ludziom ktorzy graja w gry dla 12-latkow i mowia ze sa inteligentni ... ja z gier wyrosne , ale wy juz raczej nie...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 13:37 
 
Smolik ty najpierw musisz do takich dorosnąć :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.