mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 14:46 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Nie jestem pewny czy da sie summonowac siebie samego, bede musial to sprawdzic.


mozesz summonowac dowolna osobe z party, wiec siebie tez :) sprawdz :)


_________________



*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 14:52 
Cytuj  
Pewnie masz racje. Nigdy by mi do glowy nie przyszlo, bo summonowanie siebie samego do lokacji, w ktorej stoje mi do glowy nie przyszlo >:>

Natomiast kiedys jakis NE nie mogl wejsc w jakies miejsce (jakis skrot) w RFD bo byl najzwyklej w swiecie za wysoki. To stojac pol metra dalej zasummonowalem go wyzej :>. Tez przydatne.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 14:55 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Pewnie masz racje. Nigdy by mi do glowy nie przyszlo, bo summonowanie siebie samego do lokacji, w ktorej stoje mi do glowy nie przyszlo >:>.


mozna to wykorzystywac tez w innych celach, np. wlaczasz summonowani siebie, biegniesz gdzies po cos i szybko wracasz summonem naciskajac accept.. masz 2 minuty na to :) Np. mozesz skoczyc w jakies miejsce z mobami z ktorego ciezko wyjsc i potem szybko wrocic :)


_________________



*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 15:00 
Cytuj  
co do summonowania... znacie na pewno skrot z Alterac do Tirisfal przez skały na wschód od UC. Zwykle ludziom sie nie udawalo przeskoczyc to przechodzilem na druga strone i czekam az 2 innym sie uda wtedy summon reszty z ~15 metrów :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 15:02 
Cytuj  
Warlock ma imo najfajniejszego wierzchowca w grze :)


Posty: 33
Dołączył(a): 21.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 15:10 
Cytuj  
to ja ci powiem tak. Mam warlocka na serwerze BB i bardzo podoba mi sie gra nim. Z poczatq jak zaczynalem i tak przy 40 lvl wcale mi sie ta postac fajna nie wydawala ;f ale teraz na 60 lvl uwazam ze warlock jest swietny. Po prostu musisz umiec nim grac. Bo inaczej zachowujesz sie w instancach i inaczej w pvp. Nie wiem czemu ludzie wola maga :| Z własnego doświadczenia wiem że pokonać w pvp dowolną klase jest bardzo łatwo jeżeli juz nabierzesz odpowiedniego doświadczenia. Z dueli i pojedynkow z alliantami wygrywam mniej wiecej 8/10. Drugie primo co do instancow. Nie ma żadnych problemów ze znalezieniem sobie nstance bo warlockow na odpowiednim lvlu jest malo ... Po prostu ja Ci radze zebyś się dobrze zastanowil przed wyborem postaci. Polecam warlocka jeśli jesteś cierpliwy i łatwo łapiesz co i jak robić postacią bo naprawde w pvp musisz wszystko automatycznie robić. Jeżeli braqje ci cierpliwości to sobie odpuść bo znam też takich co to nawet na 60lvl narzekają na to że wybrali warlocka... tak jak Zychoo mowil :"Bardzo ważny jest skill" popieram to zdanie w stu procentach.

[/url] http://wow.allakhazam.com/profile.html?98854


Ostatnio edytowano 5 maja 2005, 15:10 przez m0rfi, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 15:10 
Cytuj  
Huragan, ale chyba pomijasz jedna wazna rzecz. Zeby skonczyc summona to musza byc trzy osoby razem z warlockiem.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 15:16 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Huragan, ale chyba pomijasz jedna wazna rzecz. Zeby skonczyc summona to musza byc trzy osoby razem z warlockiem.


Co w instance zazwyczaj jest normą :]

A co do klasy to polecam maga. Ciekawiej.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 15:17 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
przejdź dm west bez warlocka ;)
no dobra przejdziesz, ale łatwiej z warlockiem :D


Chyba east. ;)

west tez, ale nie az w takim stopniu. (solo grupki 3 demonow :) )

Ogólnie, nowe instancje są bardzo pro-warlock, zarówno Mauradon, jak i DM.

Warlockow nie jest duzo, czesto sie zdarzało mi trafiac na ludzi, na 60lvlu, ktorzy mieli mizerne pojecie o tym co warlock moze. Do tego stopnia, ze do DM nie chcieli isc bez maga. Albo z upodobaniem tankowali moby po banish.

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 15:33 
Cytuj  
Najpierw grałem warlockiem do 44 lvl a w chwili obecnej biegam magiem (56). Która klasa jest lepsza? To zależy do czego... Warlock jest chyba trochę ciekawszy i zarówno w end game PvE jak i w PvP wymaga minimalnie więcej wysiłku tj. trzeba wciskać więcej skilli. Co mnie zniechęciło do tej klasy?

1. Shardy.
2. Totalny brak odzewu ze strony devsów (zresztą u maga jest to samo :<).
3. Każdy patch = kolejny nerf... tak jakby warlock był przegięty.

Z tego co czytałem to im wyższy ma się lvl tym gorzej bo przybywa spelli wymagających sharda. Żeby bawić się przez dłuższy okres czasu w PvP trzeba farmować shardy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 15:42 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Huragan, ale chyba pomijasz jedna wazna rzecz. Zeby skonczyc summona to musza byc trzy osoby razem z warlockiem.


alez ty go konczysz beda jeszcze z nimi... dopiero jak ci sie na ekranie pojawi ACCEPT / CANCEL wtedy wyruszasz....masz 2 minuty by nacisnac ACCEPT, w tym czasie mozesz heartstonem sie przeniesc, zalatwic cos i dopiero naciskasz ACCEPT.


_________________




Posty: 33
Dołączył(a): 21.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 16:16 
Cytuj  
Nukh zgadzam sie z tym ze shardow od cholery sie zużywa. Po prostu caly czas trzeba pilnowac by bag byl pelny. Ale zaprzeczam temu ze na wyzszych lvlach dochodza skille zuzywajace shardy. Tak nie jest. Dochodzi moze jeden skill ktorego i tak sie nie używa. Shardy idą na to by zrobić healthstony, soulstony, użyc shadow burn. No i na summonowanie qmpli jak i petow. Szanowny blizzard moglby zrobic by shardy sie stackowaly ...
Mekon

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 16:51 
Cytuj  
psk napisał(a):
SwenG napisał(a):
przejdź dm west bez warlocka ;)
no dobra przejdziesz, ale łatwiej z warlockiem :D


Chyba east. ;)

Zaden problem ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 84
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 17:19 
Cytuj  
kehu dopiero zaczynam grac w warcrafta. Ale raczej stawiam na maga niz warlocka. Choc warlock pewnie tez jest fajny

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 17:45 
Cytuj  
Zacząć magiem nie będzie łatwo. Pamiętaj, często odwiedzaj AH i upgraduj sprzęt kiedy tylko będziesz mógł.

Jako profesje wybierz skining i tailoring. Skining bo możesz skóry sprzedawać, a później zarabiać trochę na handlu torbami.
Tailoring bo zawsze coś sam sobie uszyjesz (część itemów wymaga też skóry więc będzie luz)

Kupuj stuff "...of eagle" +stamina +intelekt u maga najważniejsze. Nie zapominaj też o +spirit, też się przydaje.
No i powodzenia.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 18:09 
Cytuj  
dzieki za rady dwutleneki. Nie omieszkam skorzystac! A i jak najlepiej na poczatku punkty w drzewku rozdzielic??

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 18:22 
Cytuj  
Chyba najłatwiej w drzewo Fire na początku, znacznie ułatwia PvE.

Improved Arcane Missiles, też niezłe ale strasznie mano-żerne.

Pyroblast z drzewka fire potrafi przy pierwszym ataku pozbawić wroga 50% HP więc jest slicznie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 18:28 
Cytuj  
i przygotuj sie na dlugie downtime ktorych jak dobrze grasz lockiem to nie uswiadczysz.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 18:33 
Cytuj  
W czasie, w którym warlock zabija jednego moba, mag zabija 3 i jeszcze dwa razy sobie posiedzi ;)

Ale poważnie. Mag szybciej zabija, więcej odpoczywa... wychodzi na to samo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 18:55 
Cytuj  
Warlock do expowania jest 5x lepszy niz mag, nie wiem czy nie lepszy niz hunter solo. A jego dps jest znakomity.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.