mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 10:29 
Cytuj  
przeniscie sia na serwer RP tam nie uswiadczysz takiech zachowan .....
no chyba ze sie zasluzysz! ;-P


_________________
dyzortografia
....................
profil

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 10:30 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
W zasadzie dobra metoda na obrone. Powinienes jeszcze gryzc, kopac w jaka i krzyczec: "Gwalca!!!"


w Hordzie czesto by zachecic ludzi do rajdow na alliancow krzycza "c'mon Horda, raid on alliances, we will RAPE them !!!" :)


_________________



***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 07:31 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Takie życie... boli Cie jak ktoś Cie w grze opluje?

Mnie osobiście też to wali. Za dużo mam lat żeby w jaki kolwiek sposób takie dziecinnie śmieciowe zachowania mnie podniecały. Boli mnie inny wymiar tej sprawy ale o tym niżej.... :)

Dwutlenek napisał(a):
W grze Cie oplują w życiu spałują... jak już mamy prowadzić rozmowy w tych klimatach to lepiej narzekajmy na tych co pałują irl, niż tych co plują w grze :har:

W tym tkwi sedno. Myślisz, że taka gierka przy której dzieciak spędza kilka godzin dziennie nie ma na niego wpływu wychowawczego? W gierce pluje bo nie wie co to szacunek dla przeciwnika. W irl będzie pałował.... :(


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 07:42 
Cytuj  
Dupre napisał(a):
W tym tkwi sedno. Myślisz, że taka gierka przy której dzieciak spędza kilka godzin dziennie nie ma na niego wpływu wychowawczego? W gierce pluje bo nie wie co to szacunek dla przeciwnika. W irl będzie pałował.... :(


Haha !!
Ano widzisz tu jest wiekszosc graczy ponizej 20 roku zycia, oni nie wiedza co to aspekt wychowaczy, nie maja dzieci, zyja we wlasnym imaginowanym swiecie, ktory moze ale nie musi sie odbic jakims echem z gry. Fakt ze wine ponosza nietylko same dzieci ale przede wszystkim ich rodzice, ktorzy pozostawiaja je bez zadnej kontroli. Jest to przykre, ale jakze prawdziwe, w dobie pogoni za praca rodzice w ogole nie poswiecaja uwagi swoim dzieciom co moze wpłynac nietylko na ich prymitywne zachowania w grze ale o wiele gorsze aspekty patalogiczne.
Reasumujac, patrzac oczami rodzica wywalilbym te wszystkie emotesy, ktore maja negatywne odbicie, natomiast osobiscie mi to nie przeszkadza, jestem na tyle dorosly aby odroznic te kontrasty.
:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 07:51 
Cytuj  
Dupre napisał(a):
W tym tkwi sedno. Myślisz, że taka gierka przy której dzieciak spędza kilka godzin dziennie nie ma na niego wpływu wychowawczego? W gierce pluje bo nie wie co to szacunek dla przeciwnika. W irl będzie pałował.... :(


a kolega to jest z Rodziny Radia Ma Ryja ? :)
Kto powiedzial, ze Horda ma miec szacunek dla alliancow ?
Wiesz jaki wplyw moze miec na dzieci to ze shaman tez moze chodzic po wodzie jak Jezus ? :) LOL

Bodziu napisał(a):
Reasumujac, patrzac oczami rodzica wywalilbym te wszystkie emotesy, ktore maja negatywne odbicie, natomiast osobiscie mi to nie przeszkadza, jestem na tyle dorosly aby odroznic te kontrasty.
:)


Oczywiscie ty jak byles nastolatkiem to nigdy nie plules na ulicy, zawsze przechodziles na zielonym swietle, nie przezywales kolegow, nie robiles jaj w szkole z nauczycieli.. oh... bo to przeciez takie nie wychowawcze :)
Patrzac oczami nastolatka wyrzucilbym takich starych prykow jak ty z gry :) /spit Bodziu , /fart Bodziu

a tak na pwoaznie, to jest tylko gra, jesli tak wychowujesz swoje dzieci ze nie rozrozniaja gry od irl to wspolczuje im takiego ojca.


_________________



**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 07:58 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
[...]
Wiesz jaki wplyw moze miec na dzieci to ze shaman tez moze chodzic po wodzie jak Jezus ? :) LOL


to fakt ^^ jeden ally gonil mnie wplaw przez 15min - taki byl uparty - moze urazilem jego uczucia religijne? ;p

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 08:07 
Cytuj  
huragan zacznij czytać ze zrozumieniem bo koleś ma rację w tym co pisze nie wiem jaki jest Twój poziom styczności z rzeczywistością ale kwestie no life kids chyba przerabialiśmy kiedyś tutaj jest jak jest wzorce ludzi niedorosłych czerpane są z otoczenia jeśli taki no life kid jest otoczony ./spit ./fart to nigdy nie nauczy się zdrowych stosunków międzyludzkich tu nie chodzi o wychowywanie swoich dzieci tylko o fakt jak widzę dzieciaki w kafejkach internetowych np jak grają i rzucają bluzgami na prwao i lewo albo jak agresywni zachowują się w stosunku do innych grających w tym samym miejscu ....żenada i porażka...


edit: minor typos


Ostatnio edytowano 6 maja 2005, 08:09 przez sirek, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 08:09 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Coście tacy delikatni? :lol:


nie zauwazyles ze to tylko allianci narzekaja ze ktos im pierdnal w ryj ? :) hehe
Oni juz tacy sa "delikatni" :)
ja tam jako tauren moge sie nawet na nich wysrac moja wieeeeeeeeelka kupaaaaaaaaaa :)


w domu wszystko ok ? a moze rodzice bili kablem od żelazka ?


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 08:16 
Cytuj  
Huragan - myslalem ze jestes bardziej yntelygentny, no coz czlowiek sie przez cale zycie uczy, mam nadzieje ze kiedys niedoswiadczysz przykrych, a moze ty to lubisz, rzeczy typu /spit hguragan itd.
No coz prosciej nie napisze skoro nie kumasz o co chodzi to juz twoj problem, ale po twoim poscie widze jedno, nie dostrzeglbys przeslania, nawet gdybys mial to napisane wielkimi literami. So... good luck !!!

PS. Huragan osobiscie nic nie mam do Ciebie, nie pisze nic pod Twoim adresem, jesli twoj ograniczony umysl moze zrozumiec co pisze to prosze Cie bez wycieczek personalnych ! A jesli chodzi o moje wychowywanie dzieci, pozwol ja sam sie tym zajme i jak narazie mam powody do chluby anizeli do wstydu. Byc moze Twoje dziecko bedzie kiedys chodzic i pluc na nauczycieli czy tez ich wyzywac, co zreszta nagminne jest w owczesnych szkolach, ale to juz nie moj problem... i twoja chluba !
W ogole to po co ja to pisze skoro i tak wiesz lepiej :/

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 08:18 
Cytuj  
ta gra jest tak zrobiona niestety.
90% community to nastolatki. Jest kupa osób z innych mmorpg ale toną one w tłumie nastolatków.
PvP to gankowanie nie mające nic wspólnego ze skillem czy umiejętnościami. Liczy się tylko jedno - przewaga liczebna.
Honor czy jakieś zasady fair play w ogóle nie istnieją w tej grze - raz przez kilka miesięcy gry zdarzył mi się normalny pojedynek z alliancem w którym były /bow pod koniec. Na porządku dziennym są za to lol-e, spity, zdejmowanie spodni, pokazywanie dupy i inne zachowania.

Wprowadzenie Honor systemu zamiast unormować sytuację tylko ją pogorszyło.
Nie to, że ja jestem święto bo też spituję jak jakiś gówniarz.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 09:06 
Cytuj  
spit jest badziewny, jak mam obrazic przeciwnika uzywam /insult ;) imo fajniejsze i bardziej "klimatyczne" :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 09:13 
Cytuj  
Huragan, nie masz racji piszac, ze gry w jakie graja dzieciaki nie maja zadnego wplywu na nie. Oczywiscie nie maja rowniez racji ci, ktorzy twierdza, ze dzieciak wyjdzie na ulice z siekiera i bedzie mordowal po WoW.

Niemniej moze to sie wydawac dziwne, ale drobne sprawy jak np. szacunek do przeciwnika wynosi sie tez z gier. To ze teraz kogos 10 razy opluja i 5 razy pokaza dupe, a potem poskacza po ciele wydaje sie byc malo istotne. Potem wygra z kims bieg na 100 m i bedzie sie z niego nasmiewal, a jak przegra to sie obrazi a nie pojdzie pogratulowac.

Szacunek do przeciwnika jest sprawa bardzo wazna, zreszta wystarczy znac odrobine historii zeby cos o tym wiedziec.

Reasumujac, _zawsze_ po walce /bow dla przeciwnika. Zawsze. Przynajmniej z mojej strony. Zrob tak, nic na tym nie stracisz, a to naprawde przyjemne uczucie.


_________________
Obrazek

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 09:17 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Nie to, że ja jestem święto bo też spituję jak jakiś gówniarz.

Tylko po co? Po co to robisz? Jaki jest tego cel? Bawi Cię to? Nie wiem, może jestem jakiś dziwny, inny, ale ja nigdy nie pluję ludziom w twarz. Tak, LUDZIOM. Bo wyobraź sobie, że tam po drugiej stronie siedzi człowiek.

To straszne jak wiele osób stosuje metodę ząb za ząb. "Pluję na alliance bo oni na mnie plują". Czy jak ukradną Ci portfel w rl to masz prawo okraść innego człowieka, np sąsiada? Wiele razy słyszałem tłumaczenia typu:
- Dlaczego go zgankwałeś? Był przecież 20 lvi poniżej!
- Bo jak miałem jego level to mnie też gankowali.

Jest tylko taki drobny szczegół. To była zupełnie inna osoba! Gratuluję argumentacji. Czy tak samo jest z Twoim /spitowaniem Mark24? Sorry, ale nie będę miał szacunku dla opluwaczy. Nie wiem, może dlatego tak "dziwnie" myślę, bo to mój pierwszy mmorpg i nie jestem jeszcze skrzywiony? Może jestem przedstwaicielem wymierającego gatunku kulturalnych graczy?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 09:19 
Cytuj  
przy duelach zawsze jest /bow /salute /say gf, przy zerg-pvp jakoś sobie to nie wyobrażam ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 09:22 
Cytuj  
Jeszcze jedno chcialem dodac :)

Zawsze jak ktos mnie opluje, albo zachowa sie nieladnie po walce ze mna to wyobrazam sobie gostka ktory podskakuje na krzesle pod sufit krzyczac "yes yes yes yes yes yes", gdyz nigdy nic nie wygral i nie wie jak sie w takiej sytuacji zachowac (No pewnie trzeba opluc, nie!).

Poza tym zastanowcie sie czy jak wygracie z kims w szachy to mu plujecie na hetmana.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 09:26 
Cytuj  
Libero nie ma co przeżywać... jak jesteś taki delikatny i wirtualne oplucie tak poniża Twoją godność to nie graj...

A jak chcesz grać to zacisnij zęby, bądź mężczyzną i przestań się tu wypłakiwać.

Sam nie pluje bo mi się nie chce...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 09:27 
Cytuj  
sirek napisał(a):
huragan zacznij czytać ze zrozumieniem bo koleś ma rację w tym co pisze nie wiem jaki jest Twój poziom styczności z rzeczywistością ale kwestie no life kids chyba przerabialiśmy kiedyś tutaj jest jak jest wzorce ludzi niedorosłych czerpane są z otoczenia jeśli taki no life kid jest otoczony ./spit ./fart to nigdy nie nauczy się zdrowych stosunków międzyludzkich tu nie chodzi o wychowywanie swoich dzieci tylko o fakt jak widzę dzieciaki w kafejkach internetowych np jak grają i rzucają bluzgami na prwao i lewo albo jak agresywni zachowują się w stosunku do innych grających w tym samym miejscu ....żenada i porażka...
edit: minor typos


wg. pegi ta gra jest sklasyfikowana jako 12+ czyli od 12stu lat, jesli rodzic pozwala grac w gry nie przeznaczone dla jego dzieci to problem rodzica a nie tworcy. A jesli 12sto latek nie umie odroznic rl od gry to wspolczuje jego rodzicom i przyszlej zonie/mezowi. Idac dalej twoim tokiem rozumowania nalezy zabronic wszystkich FPS, RTS (w koncu tyle krwi sie tam leje), wyscigow (lamiemy przepisy drogowe)...etc A takze wszyzstkich filmow z wytworni innej niz TV Trwam....wyluzuj nie podoba ci sie ze twoje dziecko gra w gre gdzie mozna opluc przeciwnika? Zabierz mu gre/komputer etc.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 09:31 
Cytuj  
Fabianek

lamanie przepisow, zabijanie =! szacunek do przeciwnika

Roznia sie tym ze pierwszego nie wyniesiesz z gry komputerowej, a jesli chodzi o drugie, to gra moze mie wplyw. (podkreslam _moze_)


_________________
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 09:40 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
raz przez kilka miesięcy gry zdarzył mi się normalny pojedynek z alliancem w którym były /bow pod koniec.

Wow to znaczy ze ja przez kilka miesiecy normalnego hordziaka tez nie spotkam ?
Raz okolo 3 nad ranem godzinne honorowe pojedynki z 3 hordziakami
Mumuro (chyba) na 100% Mygoth i jeszcze jeden juz nie pamietam.. najpierw zgankowali :) ale potem z 7-8 pojedynkow honorowych 1/1 salute bow sorry za gank poczatkowy... next day spotkalem mygoth w desolace i dance .. szkoda ze nie mozna gadac z horda w sumie .. gdzie moge sie nauczyc jezyka;)
Ale fakt przewaznie hidden lvl gankuja rozumiem jak ide i sie prosze czyli laze z jakimis low lvl 4x i pod wioske w badland idziemy to na s hidden lvl gankuja az milo :) ale jak ide gdzies sam .. nikogo nie zaczepiam .. i 3 hidden lvl mnie kiluja toz przeciez oni nic z tego nie maja .. nawet zasranego 1CP :)
BL adasd palka (moze to przez to ze paladyn;)

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 10:06 
Cytuj  
widzisz Fabianek powiem tyle jestem zwolennikiem uzywania komputera przez istoty rozumne i mogę Cię zapewnić że do czasu aż moje dziecko (aktualnie nie posiadam albo nie wiem o posiadaniu takowego :) ) nie osiągnie tego poziomu będę przyglądał się w co gra jak reaguje na grę i jak się nią bawi. Klasyfikacja tej gry przez PEGI na 12+ jest wielką pomyłką i nie zdziwię się jak jakiś amerykański rodzic którego 12 latek gra w tę grę wytoczy blizzardowi proces ( vide wisielcy tristifal glades bebechy undeadów w stratholme i w drodze do niego) a znając amerykańskie prawo wygra ten proces.
Co do Twojego współczucia hmm masz w rodzinie jakieś dziecko w wieku 10-12 lat? rozmawiałeś z nim? jak nie spójrz na podwórko czy zobaczysz takie dziecko? nie sądzę ... siedzi przed kompem i gra... jedyne o czym mówi to pokemony albo inne badziewie... społeczeństwo nam się degenruje nie rozumiesz tego faktu Twoja sprawa ja chciałbym coś z tym zrobić

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.