mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:17 
Cytuj  
Tez nie jestem maniakiem zabezpieczen. Raz zlapalem cos co spowolnilo mi kompa, najpierw recznie zneutralizowalem potem sie pozbylem.
Swojego czasu mialem niezabezpieczonego kompa przez ponad 1,5roku i nic sie nie stalo.
W sumie jak sie nie biega po stronach pr0n i patrzy, co sie akceptuje to ciezko zlapac cos z sieci.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:18 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Tez nie jestem maniakiem zabezpieczen. Raz zlapalem cos co spowolnilo mi kompa, najpierw recznie zneutralizowalem potem sie pozbylem.
Swojego czasu mialem niezabezpieczonego kompa przez ponad 1,5roku i nic sie nie stalo.
W sumie jak sie nie biega po stronach pr0n i patrzy, co sie akceptuje to ciezko zlapac cos z sieci.


tomugeen mylisz sie i to bardzo pamietasz historie z blasterem? on sie instalowal bez jakiejkolwiek ingerencji uzytkownika czy to zamierzonej cyz tez nie. Zainstaluj sobie Ad-aware i sprawdz ile szpiegow masz na swoim kompie

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:21 
Cytuj  
Blaster to inna sprawa, co jakis czas skanuje sobie kompa i ciagle czysty. Siostra z ktora jestem w sieci nie wytrzyma 2tygodni bez jakiegos shitu [ale ona mysli, ze jak sciaga Usher_-_Yeah.mp3.exe to bedzie to piosenka ;]
Zapomnialem dodac ze to 1.5roku to na Win98


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:23 
Cytuj  
ja odinstalowałem Antywirusa jakieś ~2 miesiące temu.
Firewalla mam na wszelki wypadek też wyłączonego.

I nic się nie dzieje na kompie. Inna sprawa, że mam net z lan-a więc pewnie po drodze mam 10 000 firewalli i 100 000 antywirusów.


Posty: 11
Dołączył(a): 6.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:23 
Cytuj  
No widzisz tak sie niefortunnie sklada ze mam chello + prostego antyvira norton corporate edition 2003 jedyne 25mb. Korzystam ze wszystkiego oprocz Iitnrnet Explorera. I nie mialem ani jednego przypadku zeby mnie ktos skanowal ETC. DZIWNE NIE?


_________________
BATON

*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:25 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
rozbawiles mnie tym tekstem do lez deshroom :]

to jest blad odczytu z pamieci , najprosciej mowiac , zdarza sie


Blad odczytu pamieci spowodowany bledem w programie - probuje on odczytac cos, do czego nie ma uprawnien. To nie jest walniety RAM. To jest bug, ktorym support powinien sie zainteresowac.

Jerzu

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:30 
Cytuj  
Bochen napisał(a):
No widzisz tak sie niefortunnie sklada ze mam chello + prostego antyvira norton corporate edition 2003 jedyne 25mb. Korzystam ze wszystkiego oprocz Iitnrnet Explorera. I nie mialem ani jednego przypadku zeby mnie ktos skanowal ETC. DZIWNE NIE?


nie wiem jak dziala chello ale jesli masz nr zewnetrzny to aqrat jakiego systemu uzywasz nie ma znaczenia czy to jest linux na macierze dyskow czy jest to windows czy jest to system zarzadzajacy routerem wielkosci pudelka od zapalek wszystkie zostna zescanowane, jesli masz nr wewnetrzny prawdopodobnie zaczynajacy sie od 10.x.x.x lub 192.x.x.x to masz conajmniej jeden router przed soba (w tym pewnie z fw teraz dodaja w standardzie prostego fw wiekszosci routerow).

Zreszta co mnie to obchodzi czy masz FW czy nie, powiem tak ja mam: FW sprzetowe, FW software'owe ad-aware, NAV, uzywam firefoxa i bat'a a system stoi od 2002 roku -> w2k.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:34 
Cytuj  
pracownikom support team blizz chyba placi ziemniakami , oceniajac ich poziom


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:45 
Cytuj  
Ja sie nie boje utraty danych bo sa czesto archiwizowane. Gorzej by bylo jakby czesc zaczela wyciekac gdzies...
Co do fw nikt mnie nie przekona. Pozatym Jakos mam i fw i av i bledy nie wyskakuja. No chyba ze mi wolna pamiec zjedzie do 10Mb bo sie skan z nortona odpali w tle...

Aha tak pozatym znajomej roilem kompa. Nie dala mi skonczyc bo "nie ma juz czasu, pozatym to niepotrzebne". Po 2 tyg musialem robic reinstal bo miala w cholere adaware, spyware, kilka wirusow... Przy czym miala SP2 i wiekszosc poprawek.

Jak dla mnie to mozecie nawet ustawic sobie zdalny bez hasla zeby lepiej dzialalo. Mnie to ryba.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:51 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
adaware, spyware, kilka wirusow

uzywam
Symantec corporate antivirus 10
Agnitum Outpost Firewal 2.6
i od dłuższego czasu mam właczony Ad-Watch (dodatek do Ad-Aware) naprawde przydaje się :wink:
Strasznie boje się utraty danych na dyskach :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 12:01 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
KromeR napisał(a):
adaware, spyware, kilka wirusow

uzywam
Symantec corporate antivirus 10
Agnitum Outpost Firewal 2.6
i od dłuższego czasu mam właczony Ad-Watch (dodatek do Ad-Aware) naprawde przydaje się :wink:
Strasznie boje się utraty danych na dyskach :wink:


desh jaka jest roznica miedzy Symantec corporate antivirus 10 a nav'em z nsw ? moze sie przerzuce ;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 12:03 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
desh jaka jest roznica miedzy Symantec corporate antivirus 10 a nav'em z nsw ? moze sie przerzuce ;-)
taka ze to jest antywirus i nic więcej.
nic nie robi tylko wykrywa wirusy - mały, sprawny, lekki, niezawodny


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 12:11 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Fabianek napisał(a):
desh jaka jest roznica miedzy Symantec corporate antivirus 10 a nav'em z nsw ? moze sie przerzuce ;-)
taka ze to jest antywirus i nic więcej.
nic nie robi tylko wykrywa wirusy - mały, sprawny, lekki, niezawodny


/bow

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 12:12 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
o chyba jednego domoroslego "chackiera" nawet tu mamy, a slyszales o skanerach ktore przelatuja losowo wybrane grupy ipkow?

Nie, ale wystarczy ze czytam twoje wypowiedzi - czesto leze i kwicze ;)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 12:20 
Cytuj  
slimoon napisał(a):
Fabianek napisał(a):
o chyba jednego domoroslego "chackiera" nawet tu mamy, a slyszales o skanerach ktore przelatuja losowo wybrane grupy ipkow?

Nie, ale wystarczy ze czytam twoje wypowiedzi - czesto leze i kwicze ;)


ciesze sie ze moge cie rozbawic, oraz ze nie pozostajesz mi dluzny zabierajac zdanie w tematyce bezpieczenstwa sieci majac o tym pojecie jak ja o chinach (czyli wiem ze taki kraj istnieje). Jak napisalem wczesniej _nie_ obchodzi mnie to czy masz FW czy nie masz, czy masz otwarty zdalny dostep do komputera czy nie czy masz jednego czy 50 rootkits, daj sobie siana bo wzbudzanie kolejnego flame'a nie ma sensu

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 12:59 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
po 5 sec mialem juz okienko ze system sie zamknie w ciagu 60 sec...


To trzeba sobie patcha zainstalować :)


ciezko go zainstalowac jak sie go nie ma, z reguly trzeba go najpierw zassac, co jest dosc trudne do wykonania bez polaczenia z siecia ;P
poza tym blastera blokuje sie w 5 sek od wyskoczenia okienka ;), a robi sie to tak:
wystarczy kliknac na spokojnie przycisk start-> uruchom
wpisac tutaj cmd -> stuknac enter

nastepnie w czarnym okienku od cmd wpisac shutdown -a
wiecej okienko od zamkniecia nie wyskoczy (do restartu :P), mozna wiec spokojnie sciagnac co potrzeba (np latki na blastera :P)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 13:04 
Cytuj  
Byl chyba jeszcze sposob z cofaniem zegara, ale blastera mialem raz. Jak sie okazalo po powrocie z wakacji ze siostra sie bawila kompem, a w tym czasie sie pojawil (tzn. wypuscili go)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 14:33 
Cytuj  
No cóż ostatni patch mi poprawił parę błędów, bo wcześniej mogłem grać w WoW-a niecałe 3 minuty, teraz mogę grać nawet 20 minut bez tego błędu , komputer jedzie do serwisu za niedługo. Jak narazia muszę chyba zrobić reinstalkę systemu i tyle :(. Jak narazie grę zreinstalowałem, może ten syfski Windows coś w nim tradycyjnie pozmieniał. Serdecznie dziękuję wam wszystkim za pomoc, jestem wam dozg0onnie wdzięczny za wszelkie rady.


Posty: 11
Dołączył(a): 6.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 14:38 
Cytuj  
Zrob jak ja zrobilem a gwarantuje ze bedzie działał bez zarzutu.


_________________
BATON

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 15:53 
Cytuj  
Dzięki, ale jeszcza mam jedno pytanie mianowicie jak jest z Authenticating czasami mi się to ciągnie w nieskończoność...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.