mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 19:51 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
No i wlasnie dlatego na serwaxh PvP jest tak jak jest..... smutne.


PvP jest skopane przez Blizza a nie przez graczy... LAAAAAAAAAGI to glowny problem PvP w tej chwili.


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 20:40 
Cytuj  
Cytuj:
PvP jest skopane przez Blizza a nie przez graczy.


ta masz racje LOL


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 22:02 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
No i wlasnie dlatego na serwaxh PvP jest tak jak jest..... smutne.


PvP jest skopane przez Blizza a nie przez graczy... LAAAAAAAAAGI to glowny problem PvP w tej chwili.


on chyba pisze w kontekście 'niehonorowych' zachowań.

a PvP jest skopane przez graczy a nie przez Blizza.
Kto mógł przewidzieć, ze podstawowym sposobem na PvP, preferowanym przez alliance będzie regularny zerg na TM?

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 22:05 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Huragan zagraj na rp to zobaczysz ze WoW jest doskonalym narzedziem do pseudo-role play w wydaniu komputerowym , nie raz i nie dwa zbieralem szczeke na widok pokazu pomyslowosci graczy , najlepszy motyw byl jak zaczepil mnie female mag i nawija czy bym nie mogl wyslac listu pod taki i taki adres sygnowany jej imieniem , wyslalem ..za pare godzin znalazlem list w skrzynce ze dzieki mnie wygrala spora kase , oficjalne podziekowania i przykazanie bym mial oczy otwarte na podobne wskazowki :] , nie wspominajac sprytnych priestow co placa newbkom za zbieranie pior , wszystko w formie "questa" . Jak bedziecie grac na Argent dawn (EU) zobaczcie warlocka o imieniu Witchmaster , ilekroc go spotykam to zawsze podziwiam za klimat jego gadki

:D Powiem krótko, jak szukacie takich klimacików- to polecam EQ2. Community jest pierwsza klasa. Polaków sporo, sama kultura. A jak spotkałem gracza który grał RP, to mówił staroangielskim, faaajnie.....


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 22:10 
Cytuj  
Cytuj:
Powiem krótko, jak szukacie takich klimacików- to polecam EQ2. Community jest pierwsza klasa. Polaków sporo, sama kultura. A jak spotkałem gracza który grał RP, to mówił staroangielskim, faaajnie.....


sio... siło nieczysta ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 22:57 
Cytuj  
albz74 chetnie bym zagral w EQ2 ale

-chwilowo nie bede robil skoku na bank zeby kupic sobie komputer ktory mi to pociagnie ( z wiekrzoscia graczy niz 5 na ekranie )

-brak pvp co dla mnie jest wada ( w wow jest do dupy ale lepsze takie niz zadne)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 00:05 
Cytuj  
W WoW jest piękne PvP... tylko system kar/nagród średni.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 00:41 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
a PvP jest skopane przez graczy a nie przez Blizza.
Kto mógł przewidzieć, ze podstawowym sposobem na PvP, preferowanym przez alliance będzie regularny zerg na TM?


tak ciezko bylo to przewidziec ze beda zergi ? :) przeciez system PvP byl testowany, Blizz wiedzial ze beda sie naparzac setki ludzi naraz.. w BG tez tak ma byc.. tak wiec to nie wina graczy, tylko oprogramowania.


_________________



******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 08:37 
Cytuj  
Zrobienie oprogramowania, przy uzyciu którego walczą setki ludzi na raz, i walczą bez problemowo, to nie jest łatwa sprawa.
Tak poza tym to nie wiem o czym ta gadka, no moim servie tłuką się masy ludzi w TM a laga na oczy nie widziałem...

Czasami mam wrażenie że gramy w dwie rózne gry.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 00:54 
Cytuj  
Okrucieństwo walk przeszło wszelkie granice... :o

Obrazek


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 01:55 
Cytuj  
Obrazek

yeah

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 02:32 
Cytuj  
Fajna akcja była sie z tym biciem sie na golasa w searing :). Niestety grupa wannabe pr0 NE Rogue musiala wszystko popsuć :(


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 09:46 
Cytuj  
heh, sam czasem sie wkurzam na aliance... pojechal mnie jeden warek w felwood 2 razy, naprawde skilled gosciu, z bardzo dobrym equip, spotkalismy sie znowu. walczymy na srodku drogi, juz mam spora przewage, jedzie grupa aliance - mowie zostawcie, chce go sam... oczywiscie moje gadanie o kant dupy potluc....

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 10:58 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
heh, sam czasem sie wkurzam na aliance... pojechal mnie jeden warek w felwood 2 razy, naprawde skilled gosciu, z bardzo dobrym equip, spotkalismy sie znowu. walczymy na srodku drogi, juz mam spora przewage, jedzie grupa aliance - mowie zostawcie, chce go sam... oczywiscie moje gadanie o kant dupy potluc....


serwerom euro trzeba jeszcze dac duzo czasu, zeby ludzie zrozumieli niektore rzeczy.. chociaz honor system moze popsuc wszystko...

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 19:19 
Cytuj  
Niom sam osobiście nienawdzę tego systemu kilku o 20 poiomów niżej się napatoczy nie możesz zabić bo w miastach cię będzię guard gonił ,a inaczej oni cię zabiją i złupią, mogą jeszcze się na ciebie campić, to smutne...:(

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 19:29 
Cytuj  
Eshim napisał(a):
Niom sam osobiście nienawdzę tego systemu kilku o 20 poiomów niżej się napatoczy nie możesz zabić bo w miastach cię będzię guard gonił ,a inaczej oni cię zabiją i złupią, mogą jeszcze się na ciebie campić, to smutne...:(


Smutne jest to, ze za chiny nie rozumiem co Ty piszesz...
W jakich miastach? Jaki guard??

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 19:38 
Cytuj  
Hmm on chyba zaczal grac dopiero...
Eshim napisał(a):
tutaj piszemy o druidzie, mam nowy temat do dyskusji, jak rozwijać się tą klasą do dueli, bo ja jak narazie mam 13 Ne Łowcę i załatwiłem nim 20 druidka, a zamierzampograć tą klasą, ale jak narazie spotykam tylko dość kiepskich jej przedstawicieli.

13 level to kilka godzin gry wiec wiele jeszcze moze nie wiedziec:)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 19:54 
Cytuj  
To się tym bardziej dziwie o czym on ?

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 22:34 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
albz74 chetnie bym zagral w EQ2 ale

-chwilowo nie bede robil skoku na bank zeby kupic sobie komputer ktory mi to pociagnie ( z wiekrzoscia graczy niz 5 na ekranie )

-brak pvp co dla mnie jest wada ( w wow jest do dupy ale lepsze takie niz zadne)


Co prawda to prawda. Sprzęt potrzebny nie lada żeby w to grać. WOW chodzi o wiele lepiej, choć technologia jakby inna.

PvP a raczej jego brak tak bardzo nie doskwiera. W pierwszym rozszerzeniu do EQ2 mają być areny, ale czy ja wiem, czy to się sprawdzi ? W SW:G w które gram równolegle z EQ2 nie wypaliło zupełnie...

A ja sam osobiście jak chcę sobie zrobić PvP to gram w Battlefield:Vietnam albo HL2 Deatchmatch :D


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 00:12 
Cytuj  
albz74 napisał(a):
PvP a raczej jego brak tak bardzo nie doskwiera. W pierwszym rozszerzeniu do EQ2 mają być areny, ale czy ja wiem, czy to się sprawdzi ? W SW:G w które gram równolegle z EQ2 nie wypaliło zupełnie...

Ale w SWG jest PvP i to calkiem niezle, a w EQ2 nie ma go w ogole.

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.