mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 17:50 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):

Impact? Impact to bomba...
Nie mam w buildzie pyroblast bo mnie nudzie castowanie 6 sec.



Bez Pyro?
Ehh mag bez pyro i PoM (no chyba że idziesz we frost całkowicie) to raczej kiepski jest w pvp... Ale to twój wybór, pograsz, zobaczysz jak jakis inny mag zdejmie cie w 2s combosem firebal PoM pyro i fireblast i zmienisz zdanie ;]

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 17:51 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Pytanie do maga.

Który talent będzie lepszy?

to:

Ignite - 5/5 points
Your critical strikes from fire damage spells cause the target to burn for an additional 40% of your spell's damage over 4 seconds.

czy to:

Improved Scorch - 5/5 points
Your Scorch spells have a 100% chance to cause your target to be vulnerable to Fire damage. This vulnerability increases the Fire damage dealt to your target by 2% and lasts 15 seconds. Stacks up to 5 times.



Ignite

Jak wejdzie ci critic z firebala 1.2k dmg to 40% tego to jest dodatkowo 480dmg w ciegu 3-4s czyli razem 1.7k dmg

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 18:26 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):

Impact? Impact to bomba...
Nie mam w buildzie pyroblast bo mnie nudzie castowanie 6 sec.



Bez Pyro?
Ehh mag bez pyro i PoM (no chyba że idziesz we frost całkowicie) to raczej kiepski jest w pvp... Ale to twój wybór, pograsz, zobaczysz jak jakis inny mag zdejmie cie w 2s combosem firebal PoM pyro i fireblast i zmienisz zdanie ;]


Ide we frost ale na czas lvlowania lepszy jest fire.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 18:41 
Cytuj  
No wiesz wszystko zależy od stylu gry... Jak lubisz spowalniać przezciwnika i walić później zaklęciami w niego ile wlezie to polecam frost, natomiast jeżeli lubisz to wszystki załatwić jak najszybciej to najlepszy do tego jest fire w który sam idę. A tqk apropo czy ktokolwiek poszedł w Arcane, jak tak to jak mu się nim gra?

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 23:23 
Cytuj  
Ja byłem 31 arc / 20 fire przez jakiś czas i nie powiem... Poly -> AP Fireball -> PoM Pyro -> Blast jest całkiem fajne. Szkoda tylko, że po tym czuje się jak gimpnięta wersja 30 fire / 21 arc. Aha no i jeżeli trafi się na przeciwnika który AP może zdispelować lub maga, który w odpowiedzi na świecące się AP rzuci ICS -> Poly i odczeka aż AP spadnie to jest lekko mówiąc nie wesoło. Osobiście wolę 30 fire / 21 arc.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 04:43 
Cytuj  
Nukh napisał(a):
Ja byłem 31 arc / 20 fire przez jakiś czas i nie powiem... Poly -> AP Fireball -> PoM Pyro -> Blast jest całkiem fajne. Szkoda tylko, że po tym czuje się jak gimpnięta wersja 30 fire / 21 arc. Aha no i jeżeli trafi się na przeciwnika który AP może zdispelować lub maga, który w odpowiedzi na świecące się AP rzuci ICS -> Poly i odczeka aż AP spadnie to jest lekko mówiąc nie wesoło. Osobiście wolę 30 fire / 21 arc.


Zgadza się 21/30 arc/fire Jest naprawdę dość uniwersalny.

Do tego dmg jaki teraz mogę w ciagu 3s zrobić combosem:

Fireball/PoMPyro/Fireblast

Przy dobrym szczęściu sięga 4-5k dmg (mam kilka itemkow z + fire + magic dmg i sztylecik + crit % i jak mi wejdą wszystkie critic co się już zdarzało to nawet tank leży zanim zauważy co się stało.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.