mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 15:23 
 
A ja sie z ciebie smieje bo wiem że sporo osób z dune ma głowe na karku i potrafi co nie co w pvp. Twoje beznadziejnie dziecinne podejscie oczywiscie nie pozwala ci tego przyznac.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 15:25 
 
Huragan w końcu nie ma jak 5 palków z Doomsaw;ami lub Arcaner Reaperami :) Ja bym to nazwał chodzący, kościuł. Bicie szarych itd. Ja jak jade po terenie gdzie są szarzy to ich nie leje, a oni mi salutują. Gdy widze Dune to zawsze wiem że gdzieś już leża trupy niskolevelewców. Play4Fun + Dune to jedyne gildie które łażą w kupie, wyjatek to jakiś samotny druid, ale to naprawde wyjatek :D

O strategii ich grania lepiej przemilczmy, może się zdarzają jakieś wyjątki ale zaczynając grac hordą liczylem że to my będziemy grać bez zasad, a tu zdziwienie bo horda gra właśnie honorowo ,a allowie to żadkość


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine


Ostatnio edytowano 9 maja 2005, 15:52 przez Alekde, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 15:30 
 
Alekde dokladnie :) Jedyna strategia gry DUNE to ataki w kupie na jednego :)
Shadhun ja nie placze, ja sie smieje... mi to wisi ze DUNE zajmuje sie glownie gankowaniem w WoW, nie przeszkadza mi to... normalne to jest... ale jak ktos chce uczyc innych grac i robic WARSZTATY DOTYCZACE STRATEGII a w grze ich strategie widac dokladnie, to jest to dla mnie powod do ROTFLa , i tyle :)
Jak ty ich cenisz to sobie cen, ja widze jak oni graja i jesli takie osoby maja uczyc gry innych to LOL :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 15:46 
 
Tak sie sklada huragan , ze mamy w gildii sporo osob, ktore graja duzo i umieja grac. Swiadczy o tym chocby to, ze paru naszych graczy jest w pierwszej dziesiatce rankingu pvp. Po za tym nie rozumiem czemu cie dziwi, ze biegaja razem, to chyba normalna strategia, a nawet jak przy okazji zgankuja szarego to co z tego?Poszukaj sobie ochrony jak sie boisz sam chodzic ;) Albo zmien serwer i nie marudz.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 15:49 
 
KromeR napisał(a):
Ps. Pozatym wiemy ze pala sux, alliance zerg i w 5 na 1... pozatym provo nie dziala i harfa mi sie zepsula. Moze choc jeden topic na temat?


Pare postów niżej (to cały post) :
KromeR napisał(a):
:D


Jak się zwraca komuś na coś uwage to samemu powinno się świecić przykładem a nie działać na przekór własnym słowom.

A Konwent zapowiada się nawet ciekawie, stety/niestety mnie i tak niebędzie bo za daleko i nikt ze znajomych niejedzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 16:03 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Tak sie sklada huragan , ze mamy w gildii sporo osob, ktore graja duzo i umieja grac. Swiadczy o tym chocby to, ze paru naszych graczy jest w pierwszej dziesiatce rankingu pvp.


jak sie 24h/day atakuje zergiem Tarren Mill to nie dziwne :) Ot i cala wasza strategia :)

btw: do MC chodzicie ? Arcane Reapera robicie sami czy nadal kupujecie u Hordy [made by Nub] ? :)


_________________



**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 16:40 
 
bs dawnymi czasy zdazylem olac ( teraz jest enchant ) pomimo ze jako pierwszy kowla wystawilem trusilvera na ah :P

co do gankowania to dune zawsze gra najczescie w 2-4 osobowych grupach lub solo - chyab trafiles na jkas wyprae do sholo/strat

co do gankowania w TM powiedz kto tam nie gankuje i gra tak pro honorowo ??
bo ja tam jeszcze takiego nie spotkalem

moim ulubionym miejscem do zabawiania sie jest bulwar albo EP tudziez WP i nie raz bylem zwalcowany prze liczniejsze gromady hordy

w TM siedze jak nie ma nikogo do teamu a mam ochote podciagnac sie w HK, wtedy beigam solo jak i reszta dune

co do rapiera to robia go kolesie z Fire i podejrzewam ze zrobili bo dlugo przed Nubem

czy MC to jakis wyznacznik skilla ??
opodwiadajac na pytanie - tak juz tam bylo kilku naszych delegatow, nie jestesmy tak liczna guildia by isc tam w 40 memberow, wiekszosc woli lac horde ( pozatym nie mamy 40 osob na 60 lvl )

jesli uwazasz ze doswidczenia nam brakuje DUNE istanilo na US serwie SH i zdazylismy 60 lvl nastukac i kilka miejsc odwidzic

jak roznica czy "zerg DUNE" zje cie w elit secie czy blue secie ???? i tak bedziesz zjedzony


_________________
gole babki i czekoladki

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 18:27 
 
Rozumiem, ze DUNE zorganizuje jakies pokazy z bicia hordy.
Czyli sprawa jasna, hordziaki, zbierzcie sie jakos w trakcie tego konwentu i atakujcie DUNE [przyda sie delegat na pokazie relacjonujacy polozenie i poczynania aliantow]

Yyyyy... konwent bez uzywek? weak jakis, nie musi tam byc zainstalowany pub w szatni szkoly, ale jakies piwko z kija to raczej norma na imprezach masowych.

Edit: Co do konwentow, to niezle sie usmialem po wpadnieciu na grupke trekkies [czy jak im tam, chodzi o star trek]
Biegali w obcislych sweterkach ze znaczkami federacji na piersi i porozumiewali klikajac na nie ;]
b0rg 4tw


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 9 maja 2005, 19:14 przez tomugeen, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 19:04 
 
Heh, ja jesli tam pojade to poznac ludzi a nie jakies pokazy robic... wykladow nie bede udzielal - wystarczy ze sie wyprulem mega postem o druidzie tutaj, kto bedzie zainteresowany to znajdzie :)

z gdanska mam mile wspomnienia z czasow grania w quaka za mlodu, zloty, turnieje - to byly czasy ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 19:54 
 
Stobek napisał(a):
Jak się zwraca komuś na coś uwage to samemu powinno się świecić przykładem a nie działać na przekór własnym słowom.



:wtf:
Ale rozwiniesz wypowiedz prawda? czy tak napisales pierwsze co do glowy przyszlo? :P
Ps. Jak nie wiesz o co chodzi z harfa i provo to sie nie odzywaj. Jest na tym forum kilka osob ktore wiedza o co chodzi (np. SwenG) i mnie to wystarczy. :lol: :lol: :lol:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 20:10 
 
Rany Huragan w Tm wszyscy lataja w zergu:O Spotklaem wiele razy gosci z Dune polujacych na horde solo albo w dwoch trzech...
Ba na nasze forum wpadl ktos z Dune i zaproponowal zebysmy spotkali sie na jakas walke 10 na 10 wiec jesli chcesz to bedziesz mial okazje sprawdzic czy umieja tylko zergowac.
Jechanie na NOC ci sie chyba znudzilo i znalazles sobie kolejny cel

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 20:35 
 
Vercin napisał(a):
Jechanie na NOC ci sie chyba znudzilo i znalazles sobie kolejny cel


dla mnie celem jest KAZDY polski alliance :) Bez wyjatkow :)


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 21:11 
 
To jest gra a do tego serwer pvp wiec oczywiscie dal mnie rowniez celem jest wogole caly alliance. Ale w grze a nie na forum albo na ulicy...
Rozumiem ze jakbys spotkla kogos z NOC albo Dune na ulicy to zaczalbys rzucac kamieniami?
Wlasnie gawedze sobie milo na ircy z pewnym szwedem z ktorym nawzajem zabijalismy sie wieele razy(kampienie zwlok, gankowanie w 15 itp) W gzre dalej bedziemy an siebie polowac ale to nie znaczy ze na ircu czy forum mamy sie obrazac

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 21:15 
 
Vercin napisał(a):
To jest gra a do tego serwer pvp wiec oczywiscie dal mnie rowniez celem jest wogole caly alliance. Ale w grze a nie na forum albo na ulicy...
Rozumiem ze jakbys spotkla kogos z NOC albo Dune na ulicy to zaczalbys rzucac kamieniami?
Wlasnie gawedze sobie milo na ircy z pewnym szwedem z ktorym nawzajem zabijalismy sie wieele razy(kampienie zwlok, gankowanie w 15 itp) W gzre dalej bedziemy an siebie polowac ale to nie znaczy ze na ircu czy forum mamy sie obrazac


nie mieszam nigdy reala z virtualem. juz kiedys pisalem, ze w realu z NOCnikami chetnie bym sie napil piwka (jesli wogole sa tam jacys pelnoletni), ale w grze sa wrogami.
Co do tego topicu, to tylko smieszy mnie, ze najwiekszy polski klan gankerow chce prowadzic warsztaty ze strategi gry w wow.. i tylko tyle. Nikogo nie obrazam, tylko sie z nich smieje :) Jesli ktos sie obraza za takie cos co wspolczuje :)


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 21:32 
 
Ten znajomy z alliance powiedzial ze nienawidza dwoch gildi TSA i nas bo wlasnie jestesmy gankerami:) Wiec jestes w najwiekszej polskiej gildi gankerow w hordzie misiu:D
wiec teraz posmiejmy sie sami z siebie:)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 23:10 
 
KromeR napisał(a):
Stobek napisał(a):
Jak się zwraca komuś na coś uwage to samemu powinno się świecić przykładem a nie działać na przekór własnym słowom.



:wtf:
Ale rozwiniesz wypowiedz prawda? czy tak napisales pierwsze co do glowy przyszlo? :P
Ps. Jak nie wiesz o co chodzi z harfa i provo to sie nie odzywaj. Jest na tym forum kilka osob ktore wiedza o co chodzi (np. SwenG) i mnie to wystarczy. :lol: :lol: :lol:


Lol, chodziło mi o offtopicowanie. Nieinteresuje mnie co robisz z harfą, a pozatym to jest publiczne forum i mogę się odezwac i napisac co chce póki mieści się to w ramach ogólnie przyjętych zasad.
Chodzi o to, że najpierw zwracasz uwagę, żeby ludzie nieofftopicowali, a jak jest post dotyczący Ciebie i paru osób to już jest ok tak? To można oftopicowac bo o Tobie? Teraz rozumiesz o co mi chodzi? Czy jeszcze bardziej rozwinać?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 00:44 
 
Vercin napisał(a):
Ten znajomy z alliance powiedzial ze nienawidza dwoch gildi TSA i nas bo wlasnie jestesmy gankerami:) Wiec jestes w najwiekszej polskiej gildi gankerow w hordzie misiu:D
wiec teraz posmiejmy sie sami z siebie:)


super.. tylko ze my nie robimy warszatow uczacych strategi gry w wow :)

w sumie ja moglbym zrobic warsztaty...."jak wkurzac alliancow" :)


_________________



***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 01:17 
 
dobra, wez swoje zabawki i zrob wlasny show zamiast pierdziec na lewo i prawo.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 04:13 
 
Dziendobry.

Gram druidem o nicku: Dalluwen. Jestem czlonkiem gildii DUNE.
Pochwale sie chetnie: aktualnie mam Standing 6, awansowalem z 7 miejsca z poprzedniego tygodnia.

ANI RAZU nie bilem hordy w grupie wiecej niz 5 osob.
Zazwyczaj walcze solo lub w grupie 2 max 3 osoby.
Na dzis dzien mam 5k HK.
W Hillsbrand zazwyczaj walcze solo i trzymam sie czesto z dala od grupy.

W Top 10 honoru z DUNE jest jeszcze Evillord (bodajze 4) i Mitsuru ( cos kolo 8 ). Gwarantuje, ze oboje nie walcza w grupach wiekszych niz 3-4 osoby.

W ostatnich dniach w polaczeniu z gildia FiRe udalo nam sie rozegrac wiele wiele walk z gildia Nithlum. Dodarlismy tez do kilku polakow w hordzie i poduelowalismy i powalczylismy 5/5.

W DUNE w PvP bawi sie tylko kilka osob, wiec ciezko o jakies zergi. Pozatym mamy IQ wieksze niz 30 i nie ciezko policzyc ze w raidach praktycznie nie zyskuje sie punktow honoru.

Za przeproszeniem Huragan, ale pierdolisz az glowa boli. W DUNE o zergu nawet nie ma mowy, bo nie bylo by tyle osob. To ze kilka ludzi z DUNE biega po Hillsbnrand to chyba tez nic lamerskiego, a i chyba ciezko nie mowic o zergowaniu apropo tej lokacji. Nie wiem skad masz te wyssane z palca historie.

Jesli chodzi o zabijanie low lvli:
"Zielony lvl" to zawsze CP, wiec chyba nic dziwnego ze delikwenta sie bije - jesli ktos uwaza to za niewporzadku <---- zmiencie realm na PvE/ RPG.
Jesli chodzi o "szare lvle" to bije kazdego jak leci w Hillsbrand - te gnojki tylko czekaja, zeby "wbic noz w plecy". Poza Hillbnramd osobiscie nie chce mi sie z mounta schodzic nawet. Wiem ze kilka osob bije horde jak leci - uwarzem, ze maja do tego pelne prawo - zwlaszcza jesli maja do czynienia z gildia KOS. To server PvP - jesli ktos uwaza to za niewporzadku <---- zmiencie realm na PvE/ RPG. Chyba wiedzielsicie co was czeka na takim realmie.

Ogolnie Huragan powinienes sie czasem zastanowisz, zanim zaczniesz obrzucac blotem moja gildie. Pytasz DUNE o MC, a sam chodzisz w zlomie. Z bajek wiekszosc z nas juz wyrosla. Mam nadzieje, ze wiele wiele razu uda mi sie Ciebie zabic i zapluc Twoje cialo.

BTW: Nie dawniej jak 2-3 dni temu TheDust zgankowalo mnie 4-5 razy ( nie wiem czy wiecie ale 3kill=75% CP a 4kill=0%CP ). Zwiedzalem Western Plaguelands w 2 ppl party (chyba odpowiednio jak na taka kraine ) i natknelismy sie na grupe kolo 8 osob ( WTF - w 8 zwiedzac Plaguelandsy ... ). Pozatym macie wiele czlonkow i wielu z nich jest chyba dosc prostymi ludzmi. Najbardziej nie szanuje tych, ktorzy w 1 vs 1, gdzie oboje mamy full hp/mane uciekaja po kolegow. Chyba jeszcze duzo czasu minie, zanim naucza sie, ze czasem lepiej stanac obok i zobacycz jak kolega dueluje z od dawna znienawidzonym przeciwnikiem.

No i tak, to ja zaproponoalem TheDust kilka walk. Na pewno odezwiemy sie na Ircu. Z gory mowie, ze mowa nie tylko o reprezentantach DUNE, ale tez o kilku ludkach z FiRe.

Pozdrawiam Cie Huragan. Do zobaczenia w grze.


EDIT:

Zapomnialbym o tych "warsztatach strategii". Mysle, ze wiele wiele osob z DUNE ktore juz od dawna maja caly secik na sobie moglby powiedziec cos ciekawego apropo strategii w WoWie. Mysle, ze ludzie tacy jak Evillord, Viper, Mitsuru, Vego po kilku tysiacach zabitych tez co nieco wiedza o strategi. Pozatym konwent ten wydaje mi sie byc poswiecony w duzej mierze ludziom, ktorzy w WoWa jeszcze nie grali, wiec na pewno zaciekawi ich kazda strategia choc troche doswiadczonego gracza. Wiekszosc ludzi chwali DUNE za wysilek i pomoc w konwencie WoWa na ktory wielu z nas sie wybiera, tylko jeden jedyny ******* ciska i obraza ich nawet za to....

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 06:02 
 
BaSiC napisał(a):
ANI RAZU nie bilem hordy w grupie wiecej niz 5 osob.
Zazwyczaj walcze solo lub w grupie 2 max 3 osoby.
W Hillsbrand zazwyczaj walcze solo i trzymam sie czesto z dala od grupy.


u spowiedzi byles czy co ? :) za chwilke chyba cie beatyfikuja :) haha

co do strategii... mozesz napisac jakie sa roznice w strategi pokonania Azuregosa przed i po patchu ? :>


_________________




Ostatnio edytowano 10 maja 2005, 07:01 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.