mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 06:10 
 
BaSiC napisał(a):
nie wiem czy wiecie ale 3kill=75% CP a 4kill=0%CP

Poprawka. Trzeci kill = 25% CP a czwarty 0% CP.

BaSiC to co piszesz brzmi sensownie. Może faktycznie DUNE będzie dobre do prezentowania swojej strategii :] Moim zdaniem lepiej DUNE niż nic.

Cytuj:
Jesli chodzi o "szare lvle" to bije kazdego jak leci w Hillsbrand - te gnojki tylko czekaja, zeby "wbic noz w plecy"

Święta racja... też tak robie.

Nie wpadnijmy tutaj w pułapkę 'polskiej zawiści'. To że DUNE się może zaprezentować szerzej to nie powód żeby ich nie lubić i wytykać im błędy/wady/n00bstwo ;)

P.S.
BaSiC strasznie śmiesznie odmieniasz :D

Cytuj:
W Top 10 honoru z DUNE jest jeszcze Evillord (bodajze 4) i Mitsuru ( cos kolo 8 ). Gwarantuje, ze oboje nie walcza w grupach wiekszych niz 3-4 osoby.

Który z nich to dziewczynka? Bo jeśli żaden to obaj :]
Cytuj:
Pozatym macie wiele czlonkow

Wielu członków :lol: Wiele członków to może mieć jedna osoba.... no i była by to niebylejaka ciekawostka anatomiczna :]
Cytuj:
Najbardziej nie szanuje tych, ktorzy w 1 vs 1, gdzie oboje mamy full hp/mane uciekaja po kolegow.

Obaj, chyba że jeden z Was jest dziewczynką ;)

Nie gniewaj się BaSiC za ostatnie cytaty, co do pokazu strategii w wykonaniu DUNE zupełnie nie mam nic przeciwko. Ba... jestem za.

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 07:38 
 
dodam od siebie tyle ze DUNE nie jest organizatorem a wspolorganizatorem i zostalismy do tego zaproszeni :P

huragan chyba zachecenie kogos do zainteresowania tematem WOW nie zaczyna sie od przedstawienia roznicy w strategii jak zabijalo sie Azga przed i jak zabija sie po lacie ???

raczje skupimy sie na podstawach

dallu nie wymieniles mnie w swoim pro skladzie jestem obraozny !!!!!!! hehe


_________________
gole babki i czekoladki

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 07:57 
 
Trzeba ekipe z Hordy zebrac i chlopakow przekopac. Pozniej popilnujemy ich cial i tyle po pokazie ;).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 07:58 
 
naro napisał(a):
huragan chyba zachecenie kogos do zainteresowania tematem WOW nie zaczyna sie od przedstawienia roznicy w strategii jak zabijalo sie Azga przed i jak zabija sie po lacie ???


ok i wszystko jasne.. czyli te "warsztaty" to tylko chwyt reklamowy :) trzeba bylo tak od razu mowic :>

Ciesze sie, ze skupicie sie raczej na podstawach, ale czy to takie konieczne ? Idealnie strategie gry w WoW gildi DUNE opisal jeden z waszych memberow kilka postow wyzej:

"Jesli chodzi o "szare lvle" to bije kazdego jak leci w Hillsbrand"

ot i cala strategia DUNE :)


_________________



****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 08:13 
 
huragan bez obrazy, ale z twoich postow zieje nuda

a moze ty sie pochwalisz swoimi strategiami ??

zamiast tracic czas na pisanie durnych i nic nie wnoszacych postow przejrzalbys sobie akhazama albo znalazl jakies zajecie (shrek? ;P)

a moze wkurza cie ze to dune dostalo propozycje a nie twoja gildia??

osobiscie dobrze ze ktokolwiek dostal propozycje, a nie robi tego jakis marketingowiec z cdprojektu czy innej firemki pokazujacej rzeczy w stylu: o i tu widzimy paladyna

//edit
poprawilem literowki


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 08:16 
 
Huragan, no nie mów, że nie lejesz szarych w zergu. Ostatnio nawet widziałem grupki szarych (tak koło 35-40 lvl) polujących na punkty na wskrzeszających się 60-tkach. Na "battlefieldach" nie ma wybacz.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 08:30 
 
SwenG napisał(a):
Huragan, no nie mów, że nie lejesz szarych w zergu. Ostatnio nawet widziałem grupki szarych (tak koło 35-40 lvl) polujących na punkty na wskrzeszających się 60-tkach. Na "battlefieldach" nie ma wybacz.


Ta jest małe gnojki polują na CP.
Szarych tłuke w pierwszej kolejności.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 08:36 
 
SwenG napisał(a):
Huragan, no nie mów, że nie lejesz szarych w zergu. .


alez ja nic nie mowie..... pisalem wczesniej ze dla mnie celem jest kazdy alliance (bez wzgledu na level).... ale czy to mozna nazwac strategia gry w WoW i robic warsztaty na ten temat ? LOL

Chetnie bym sie wybral na jakies profesjonalne warsztaty strategii gry w wow, gdzie osoby doswiadczone prezentuja ciekawe strategie pokonania roznych bossow... DUNE to gildia gankerow, ktorych jedynym zajeciem w wow jest pranie "szarych", zergowanie TM i gankowanie wejscia do plagues....i jak dla mnie nei sa zadnym autorytetem w dziedzinie strategi.. malo tego.. oni nawet maja przechlapane w samych alliancach.. na forum NOCy jada po DUNE jak po lysej kobyle...


_________________



*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 08:46 
 
Huragan napisał(a):
DUNE to gildia gankerow, ktorych jedynym zajeciem w wow jest pranie "szarych", zergowanie TM i gankowanie wejscia do plagues...

W takiej sytuacji nalezy nieco popchnac do przodu igle. Najprawdopodobniej zaciela sie w rowku i nie chce pojsc dalej.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 08:55 
 
U nas jest to samo. Podejrzewam, że na około 80% serwerach alliance ma przewagę dwukrotną i więcej. Na naszym ma około 3-4-krotną. Jedna gildia alliance ma więcej ludzi niż kilka największych gildii z hordy. A takich dużych gildii w alliance jest 5+ (każda po 200-300 osób).
Po wprowadzeniu PvP patcha nie ma farmowania bo wszędzie alliance. Kazzaka nie zabijemy na tym serwerze nigdy. Azuregusa jak się nie uda w pierwszym podejsciu zanim alliance się zbierze to tez po nas.
Najlepszym spotem PvP (oprócz TM) jest wejście do orgrimar gdzie non-stop urzędują alliance. Alliance kilkukrotnie zabili przywódców hordy (15k cp), my nie wejdziemy nawet do ich miasta. Pójście z flagą PvP do zepp tower to na 80% smierć z rąk kilku przyczajonych rogue.
Co śmieszne wg blizzarda problemu nie ma, a serwery są bardzo dobrze zbalansowane pod względem ratio A:H.

Ciekawe jak będzie wyglądało BG. Jak będzie podobnie to gra na takim serwerze trochę mija się z celem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 09:00 
 
Mark24 napisał(a):
Ciekawe jak będzie wyglądało BG. Jak będzie podobnie to gra na takim serwerze trochę mija się z celem.


w BG z tego co gdzies czytalem, maja walczyc ze soba rowne ilosci graczy, czyli np. 50 na 50.. tak wiec bedzie raczej sprawiedliwie.


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 09:07 
 
mam nadzieję, że dopiero w BG contribution points zaczną 'lecieć' i te na wolnym terenie to będą marginalne w porównaniu za wygrane/przegrane walki na battle groundach, no i miło by było gdyby blizz wprowadził jakiś mechanizm wyrównywania populacji (coś na kształt PS)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 09:18 
 
Już mnie się znudził PvP w tej formie :\
Czekam na BG.

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 09:31 
 
BL na ktorym gramy ratio jest w okolicach 1:1 czasem mam wrazenie ze wiecej jest hordy

huragan tak to wlasnie na tych szarych lvl nabilismy CP

osobiscie wiele razy tluklem sie z roachem ( tego kolesia pamietam jeszcze jak gralem betonem - jedyny honorowy gracz hordy - zawsze czekal az zabije moba wylecze sie i zaczynalismy sie okladac ), vrokiem ( najwiekszy pro ganker hordy, ale skilla mu nie brakuje ), trolgalem ( nieodlaczny towarzysz Vroka :) kiedys kampowli w tanaris mojego betona z 45 min, ethicsem, oloem i innymi wyrozniajacymi sie graczami pvp hordy ale ciebie jakos nigdy nie przuwazylem ( no moze z 2 razy w TM jak leciales z zergiem ) wiec moze przestan szydzic bo sam autorytetem nie jestes
szukanie strategii na www chyba niewile daje wiec zajmij sie metoda empiryczna doksztalcac w dziedzinie wow : ) my jakos nie mamy kompleksow i nie boimy sie eksperymentowac

edit
co do pvp to zostawielem to od piatku gram horda na innym serwie
jak dla mnie w honored powinni wprowadzic jedna rzecz ktora na 100% zwiekszyla by atrakcyjnosc pvp i polepszyla jakosc
wystarczy za zgon delikwenta obdazac go - "minus"100cp
cos na podobienstwo systemu z KO


_________________
gole babki i czekoladki


Ostatnio edytowano 10 maja 2005, 09:36 przez naro, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 09:33 
 
Huragan napisał(a):
SwenG napisał(a):
Huragan, no nie mów, że nie lejesz szarych w zergu. .


alez ja nic nie mowie..... pisalem wczesniej ze dla mnie celem jest kazdy alliance (bez wzgledu na level).... ale czy to mozna nazwac strategia gry w WoW i robic warsztaty na ten temat ? LOL

Chetnie bym sie wybral na jakies profesjonalne warsztaty strategii gry w wow, gdzie osoby doswiadczone prezentuja ciekawe strategie pokonania roznych bossow... DUNE to gildia gankerow, ktorych jedynym zajeciem w wow jest pranie "szarych", zergowanie TM i gankowanie wejscia do plagues....i jak dla mnie nei sa zadnym autorytetem w dziedzinie strategi.. malo tego.. oni nawet maja przechlapane w samych alliancach.. na forum NOCy jada po DUNE jak po lysej kobyle...


Huragan naszczescie mamy juz z nimi kontakt i przez forum i irca i mzoemy zorganizowac ci kilka walk z chlopakami z DUNE 1na1 . Bedziesz mogl udowodnic swoje tezy a wyniki przedstawimy w tym topicu. Co ty na to... ? :D
Znalezienie w hordzie(nawet u nas w gildi) ludzi ktorzy pojechaliby by po tobie jak po lysej kobyle tez nie byloby chyba trudne prawda:)?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 09:40 
 
Huragan looknalem na twoj profil, rzeczywiscie w zlomie chodzisz.
Ciskasz sie a sam nic nie wiesz pewnie wiec daj sobie spokoj, ludki chca cos zrobic, beda pokazywac noobom jak sie gra. Taki zlot napewno przyczyni sie do rozpropagowania tego typu rozrywki (MMO) w Polsce.
A ty nie robisz nic tylko placzesz i sie ciskasz, wiec prosze daj se spokoj.

BTW. W PvP jestes taki dobry ?? To napisz taktyki shamanem na kazda klase PLZ, prosze, prosze posmiejemy sie.
Ale wiesz co, mysle ze wlasnie twoja taktyka jest zerg, bo sprzet masz tak mizerny ze nie wiem kogo ty pokonasz w walce 1vs1. :-(

Albo wiesz co nie pisz bo ja i tak znam twoj poziom wiedzy o shamanie, bo juz parenascie razy widzialem twoje posty o shamanie, w ktorych popisywales sie poziomem wiedzy.

Wiec prosze zaloz sobie temat "I'M SO UBER" i plyn stad.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 09:44 
 
Zejdzcie z Huragana bo to się powoli nudne robi.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 09:45 
 
Dwutlenek napisał(a):
Już mnie się znudził PvP w tej formie :\
Czekam na BG.


Heh, dobrze że wybrałem serw PvE.
Teraz jak chcę mam też PvP np. w okolicach areny w SV, albo koło TM (ostatnio nawet koło Hammerfall w Arathi).


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 09:45 
 
Naprawde dajmcie szanse udowodnic Huraganowi ze dune to lamy. Proponuje aby wystawili kilka osob ktore po kolei 1na1 zmierza sie z Huraganem a ja byscie zobaczyli jak gra prawdziwy pr0 szaman nagram to frapsem.
Dwutlenek napisał(a):
Zejdzcie z Huragana bo to się powoli nudne robi.


No ja z Huraganem po raz kolejny jestem w gildi :) Wiem ze to w sumie wporzadku gosc ale czasem to co wypisuje zalamuje mnie:)


Ostatnio edytowano 10 maja 2005, 09:50 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 09:47 
 
Tez bym chcial to zobaczyc. Jak na razie to z Huragana postow bije straszny egocentryzm. Ciekawe jak z tym jest w praktyce.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.