mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 892 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 45  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 09:14 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
No zobaczymy, jak wyjdzie w praniu :P w moim wykonaniu oczywiście...
Rzecz kolejna - piszecie o uzyciu Scortch - czy w takim razie warto pakować punkty w talent "improved sc..."? bo słyszałem, że po nowym patchu to strasznie osłabili ten talencik...


Scortch jest użyteczny, dlatego ze jest szybki i kosztuje mało many. Walcząc z klasą, mele lepiej jest dwa razy scrotch rzucić i jeszcze mieć czas na odbiegniecie niż 1 fireball i zarwać po łbie... acha i używając scortcha masz więcej razy szanse na stunt :]

Co do talentu to nie wiem, nie inwestowałem w niego


Posty: 24
Dołączył(a): 19.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 12:05 
Cytuj  
Jestem na etapie rozdawania pierwszych pkt w taletny przy swoim magu i mam pytanko takie:
czy punkty wlozone w Improved Arcane Missile (Gives you x% chance to avoid interruption while casting Arcane Missiles) z zakładki Arcane Magic dotyczą tylko czaru Arcane Missiles czy także Arcane Explosion. Niby nazwa mowi jasno ze tylko tego czaru, ale oglądając filmy z magiem w akcji na kilku/nastu mobach stojących wokolo niego wali on w zasadzie bez przerwania Arcane Explosion - zastanawia mnie dlaczego moby mu tego nie przerywaja choc na krotki czas?

*

Posty: 115
Dołączył(a): 2.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 12:15 
Cytuj  
Improved Arcane Missile ma wplyw tylko na Arcane Missile. Wiekszosc magow korzysta z talentu Improved Arcane Explosion. IAE skraca czas castowania AE (5/5 punktow czyni AE instant cast).


Posty: 24
Dołączył(a): 19.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 13:05 
Cytuj  
xarr napisał(a):
Improved Arcane Missile ma wplyw tylko na Arcane Missile. Wiekszosc magow korzysta z talentu Improved Arcane Explosion. IAE skraca czas castowania AE (5/5 punktow czyni AE instant cast).


No jasne to dlatego tak szybko rzuca czary - ok dzieki za wyjasnienia.

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 07:45 
Cytuj  
jak to jest.
ze w teamie tak czasto sciagam na siebie argo mobow.
Dobra jak niema zemna wariora to jeszcze rozumiem,ale one prawie zawsze domnie biegna ;-P (chyba mnie poprostu lubia)
za duzy dmg zadaje? ze zbyt duza czestotliwosc?

zazwycaj zaczynam walke tak scorch > arcana missile > fireball....a le nim dojdzie do fireballki mam juz mobka biegnacego w moim kierunku wiec:
nova > i AM... itd
mam dodupmych "tankow"
czy sam cos robie nie tegos.?!

<Mage 41lvl fire/arcane spell>


_________________
dyzortografia
....................
profil

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 07:53 
Cytuj  
Ugh... Jak walisz AM a potem jeszcze fireballa to się dziwisz ze tank nie może utrzymać agro? W party osobiście używam tylko scortch i ewentualnie AM jak mam clearcasting.

Po pierwsze mana kończy ci się wtedy powoli, po drugie nie ściągasz agro, (choć jak wejdą 3 critic ze scortch to mobek tez potrafi się odkleić na 1-2 sekundy)

Edit: a jak koniecznie chcesz walić z AM (co trochę bez sensu jest bo w takim układzie kończy ci się mana po 5 mobkach) to polecam zainwestować w talent który zmniejsza ilość agro generowanego przez czary arcane


Ostatnio edytowano 18 maja 2005, 07:55 przez Goatus, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 07:54 
Cytuj  
Jak juz Mark kiedys pisal nie atakuj zaraz na poczatku, daj polubic warka przez mobka ;-) No chyba ze bedziesz instance, to ja zaczynam od fireballa, ale po 3-4 sekundach zanim wyladuje na mobie jest juz 6-7sekund i raczej aggro nie zlapie :) Generalnie to trzeba wyczuc, na ucieczki mobow najlepszy jest fireblast, a w ogole to zaczac najlepiej frostboltem rank1, 1,5s - bynajmniej nie chodzi o dmg:)

have a nice play :]

ps. znow po porcji pvp maga (Sorrow Hills 4) nie moge skumac jak to on robi, pieknie sie oglada ale to jakies chyba nooby ci z ktorymi walczy, w moim przypadku trafiam na trudnych, albo jeszcze nie zlapalem o co chodzi :( Dla przykladu Walka z priestem na 42lvl (ja mam 44) ui przegrywam, rzucil na mnie jakis shadow spell ktory zabral mi 1/3hp, a jak zaczalem go mlocic to shield i tyle, potem to juz lezalem sobie spokojnie, huh ? Any tips ?
Aha z poly to sie uwalnial bardzo szybko, w koncu to UD :/ normalnie zero koncepcji.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 08:15 
Cytuj  
No moja pierwsza wyprawa grupowa baaaardzo dużo mnie nauczyła. Teraz dmg zadaje powoli i skutecznie - nawalam jak głupi tylko wtedy, gdy sytuacja staje się krytyczna i mob musi szybko umrzeć - ale jako mag to głównie pilnuje owieczek :)


Co do mojego wcześniejszego pytania o Rouge - pare nowinek z mojej strony :P
Obecnie mam 33lvl i widzę, że im wyżej tym łatwiej z łobuzem sobie poradzić. Mam też świadomość, że na moim serwie nie grają wymiatacze, którzy mogą walczyć swoimi postaciami z zamkniętymi oczami - popełniają błędy lub nie potrafią wykorzystać swoich możliwości.

Jeśli Rouge nie zabije mnie znienacka, to potem jest mój - mana shield, frost nova, blink, potionki i nawalanka. Ostatnio mnie kolo ściągnął z moba, jak miałem 50% HP i kończyła mi się mana... bez potków a i tak padł - podejrzewam, że lepszy gracz by mnie wbił w ziemię... ciekawiej będzie jak dostanie się PoM...

Ale i tak najlepszy był koleś o 5 lvl niższy - widzi, że mob mnie kończy, nawet się nie chowa - wesoło podbiega i zaczyna dziubać - ja twardo moba bije, kolesia olewając - mob pada - dostaje nowy lvl - mana i HP na full - nawet nie próbował uciekać...

Magowie w drodze do 60 - dajcie jeszcze pare podpowiedzi jak sobie radzicie z Priestami i palkami...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 08:29 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Aha z poly to sie uwalnial bardzo szybko, w koncu to UD :/ normalnie zero koncepcji.


Eee, przecież poly to magic, a forsaken players nie mają nic w racial traits na magic.

A ze poly jest przez blizza aktualnie maksymalnie popsute i jedyne do czego się nadaje - to zrzucanie z mounta, to już inna sprawa.

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 08:32 
Cytuj  
Ano to tlumaczy, bo tego UD Priesta 3 razy w poly zamienialem i za kazdym razem max 2sek. i juz byl na nogach, co praktycznie uniemozliwilo mi jakakolwiek taktyke :( Ani wyleczyc sie ani evocation, lipa :(
Emesio poza taktyka na priesta - run for life masz jakas ? :)

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 08:32 
Cytuj  
hymmm dzieks

ciezko sie postrzymac od odpalenia wszystkiego co sie tylko ma na pasku ;-P ok bende pamietal...
ale ktow takim razie zadaje dmg? w drozynie?
wojownik? raczej nie
kaplan? nie
druid nie
warlock nie
rogue> ???
kazdy po troszku?

sprawdze koncepcje: low dmg
ale w takim wypadku moze leprzy jest ICE mag....
mniejszy dmg i zamrazanie potworkow...


_________________
dyzortografia
....................
profil

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 09:01 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Emesio poza taktyka na priesta - run for life masz jakas ? :)


Prawda jest taka, że dobry priest praktycznie zawsze wygra z dobrym magiem na podobnym levelu. No chyba, że przypadkowo uda Ci się wrzucić np. 4x crit z rzędu ;]

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 19:54 
Cytuj  
othello napisał(a):
ale ktow takim razie zadaje dmg? w drozynie?
wojownik? raczej nie

Zależy jak jest rozwinięty i jaki ma sprzęt. Worek, który jest rozwinięty ofensywnie i ma dobrą broń może zadawać bardzo duże obrażenia.
Cytuj:
kaplan? nie

Raczej nie.
Cytuj:
druid nie

Powiedzmy...
Cytuj:
warlock nie

Raczej tak. Warlock może zadać bardzo dużo DPS zarówno w krótkich jak i długich walkach.
Cytuj:
rogue> ???

Tak, rogue = DPS (głownie).
Cytuj:
sprawdze koncepcje: low dmg
ale w takim wypadku moze leprzy jest ICE mag....
mniejszy dmg i zamrazanie potworkow...


Jako fire mage moja gra w grupie wygląda zazwyczaj tak:

- int buff,
- woda, picie,
- Poly i ICS (Improved Counterspell),
- w walce spamuje Scorch i Fire Blast + Arcane Missles przy Clearcasting.

Jako frost mage zamieniam Scorch na Frosbolta i to jest w zasadzie jedyna różnica przy walkach z pojedyńczymi mobami. Przy AE jest trochę inaczej.

A co do duelowania z healerami to jest bardzo ciężko jeżeli przeciwnik ma trochę oleju w głowie (tzn. nie czeka z leczeniem do późna). Jedyną szansą jest CS przy próbie heala a potem wywalenie na niego co się ma największego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 19:59 
Cytuj  
Cytuj:
Raczej tak. Warlock może zadać bardzo dużo DPS zarówno w krótkich jak i długich walkach.


Uhehe, niewiem czym.

Chyba, infernalem albo doomguardem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 20:44 
Cytuj  
palla jest jak najbardziej od zadawania dmg .... tylko palla ... 30% dmg w party to palla ... zakłądając ze party to 4x plla i 1 x cokolwiek innego :D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 21:12 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
Raczej tak. Warlock może zadać bardzo dużo DPS zarówno w krótkich jak i długich walkach.


Uhehe, niewiem czym.

Chyba, infernalem albo doomguardem.


Lol !! ostatnio warlock zjadl mnie w 9 sekund a mam 3 133 hp, Wiec warlock napewno nie ... Lol.

Wszystkie doty zapusci, pier**** shadowboltem z critem za 2k i PaPa. Cya.

*

Posty: 83
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 22:33 
Cytuj  
Cytuj:
Wszystkie doty zapusci, pier**** shadowboltem z critem za 2k i PaPa. Cya.


kazdy moze strzelić crita :P

zalezy tylko jak czesto i jak mocny :>

odkrywcze, co? xD

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 22:33 
Cytuj  
Też zdarzyło mi się paść od locka... Więc nie polecam ignorować... np taki shadow bolt potrafi zrobić 800dmg... a może być poprzedzony jeszcze jakimś innym podobnym spellem za następne 800dmg...

Edit: Ja bym chętnie się dowiedział, jakie taktyki maja lvl 60 magowie przeciwko shamanom... Bo to jest jedyna klasa, z którą przegrywam tak często... Toż nawet z priestem mam 50% mniej, wiecej

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 11:07 
Cytuj  
dobra dzieki panowie zeczywiscie taktyka od minimum do maximum dmg dzila zankomicie.
wczoraj bylem w Uldman bez tanka (w wlasciewie to z tankiem warlockiem :) i poszlo calkiem niezle! agrowalem niewielka ilosc mobkow.
(i taka mala dygresja)
ale zajebista jest koncowka !
golemisko zrobilo namnie wielkie wrazenie! ;-P


_________________
dyzortografia
....................
profil

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 11:54 
Cytuj  
Dla tych którzy jeszcze nie widzieli.

Parę dni temu ukazało się następne video pokazujące maga w PvP. Odtwórca głównej roli korzysta z 30 frost / 21 arcane i pochodzi z Korei. ;-) Osobiście podobało mi się dużo bardziej niż Sorrow Hills czy Arcane Fury.

Clickie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 892 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 45  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.