mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 17:43 
Cytuj  
kluczyk napisał(a):
Vercin napisał(a):
Z graczy na pierwszym miejscu pvp jesli chodzi o horde jest Ethics z naszej gildi^^

Tzn ma najwięcej killi?
Bo HK to ja bym nie nazwał siedzenia całymi dniami w SS i ambushowania pijących/jedzących ;)
Po za tym nie jest taki dobry w pvp - dwa razy go w SS dorwałem i dwa razy padł. Oczywiście i on mnie parę razy pojechał jak siedziałem i popijałem...

Ja jestem cienki pvper, to jaki on jest? :P


Ale kogo obchodzi co ty bys nazwal hk a co nie ? Wszyscy rogue tak robia i widocznie on jest najlepszy skoro od kilku tygodni jest na pierwszym miejscu(stadning cotygodniowy) i ma najwyzsza range.Wiadomo ze ten system nie jest wyznacznikiem skilla tylko tego kto wiecej nabil fragow w ten czy inny sposob. Jak chcesz mu pokazac jaka z niego lama to mozemy zorganizowac wam duela

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 17:49 
Cytuj  
Cytuj:
Ale kogo obchodzi co ty bys nazwal hk a co nie ?


Wujka Staszka Mistrza Ciętej Riposty !


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 21:24 
Cytuj  
cisza spokoj :) btw ciekawe czy wszyscy znaja ten kawal o mistrzu celnej riposty :P


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 01:08 
Cytuj  
Masz na mysli SPIER .... ehm przepraszam :>

*

Posty: 54
Dołączył(a): 31.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 19:25 
Cytuj  
evil0 napisał(a):
Destiny - > Al`akir

elfusia, zabijaka i spółka > all

pozdrawiam =)


wtf te nubasy z alliance ?:> jak to sie kiedys u nas mowilo "CYA @ PGA", tak wiec Ci mowie CYA @ BG :>

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 04:28 
Cytuj  
Cu @ PgA , cu @ lan. No offence ale ulubione powiedzenia cs i batllenet kiddies :). Ale ja nie o tym.

Cytuj:
Na forum ktos rozpetal afere jakoby Nihilum wymienialo sie z kims tam hk. ALe coz zrobil to koles ktory zostal wywalony od nich po zninjowaniu kilku itemow(bo mu sie nie podobal system punktowy) wiec nie wiadomo czy brac go na powaznie:)


Mówiąc o nihillum mam bardziej na uwadze pogloski o ich brataniu sie z alliance (pakty o nieagresji), wywalaniu z gildii za narodowość, informacje jakoby kungen brał sporo itemow dla siebie za 1 pkt dzieki jakiemus popieprzonemu systemowi punktowemu, mozliwosc wywalenia z gildi za odmowe pojscia na raid, surowy zakaz rozmowy o sprawach gildiowych z czlonkami innej gildii (wiem że to brzmi nieprawdopodobnie ale ci ludzie naprawde tego punktu przestrzegaja :D ).
Ktos kiedyś u nas zażartował ze Nihilum to zakamuflowana faszystowska organizacja paramilitarna ;). Dlatego szukam kogos który napisze tutaj że to bzdura, zwykle plotki .

ps. słyszałem też za zrzucają stonke na uprawy ziemniaków :F


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 08:17 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Na forum ktos rozpetal afere jakoby Nihilum wymienialo sie z kims tam hk. ALe coz zrobil to koles ktory zostal wywalony od nich po zninjowaniu kilku itemow(bo mu sie nie podobal system punktowy) wiec nie wiadomo czy brac go na powaznie:)


Każdy system mozna naciągać.
Chwała blizzardowi, ze zrobili tylko HK nie DHK.
Chociaż jest kilku krzykaczy i na www.worldofwarcraft.com i na mmorpg.pl którzy dalej się dopraszają skomplikowania tego systemu.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 11:42 
Cytuj  
No pewnie - bo za zabicie lowbie powinnien byc Dishonorable. Smiesza mnie tlumaczenia blizarda ze to zbyt skomplikowane zeby mozna bylo to wprowadzic w zycie. No sorry ale w prymitywnym MuOnline bylo tak ze jak ktos cie walnol wlaczalo sie "selfdefence" i mozna bylo ubic atakujacego bez kary, wiec nie wierze ze kolesie z Blizarda nie moga tego przeskoczyc. Za zabicie lowbie powinno byc DH chyba ze on zaatakuje pierwszy (wtedy powinien sie wlaczac buff "selfdefence" i zabicie nooba nie byloby karane dh)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 12:10 
Cytuj  
Nie powinno byc :F.
Ja musialem zabijac stada low lvl w badlands by cos mithrillu wykopac , mialbym patrzec jak mi zawijaja mithril sprzed nosa ? Nigdy w życiu. Głupie i nierealistyczne.

A co z 60 lvl co nie moze pomodz swojemu low lvlowemu koledze ktory jest kampiony przez 4 czy 5 ludzi z podobnym lvlem ?. Co z uzywaniem low lvlowcow jako zywych tarcz w zergach ?. Albo z uzywaniem low lvlowcow jako szpiegów bez stealtha ?. Nikt nie zabije bo nie chce miec dishonored a on moze donosic o liczebnosci wroga itd. :) Zreszta ja tluke 90% ally jakie napotkam, nie patrzac na lvl i tak robiłem zawsze po czy przed honor systemem.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 14:32 
Cytuj  
Bo Ty stary lamah killah jestes, Shady :)

*

Posty: 54
Dołączył(a): 31.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 14:47 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cu @ PgA , cu @ lan. No offence ale ulubione powiedzenia cs i batllenet kiddies :). Ale ja nie o tym.


oj Shadhun_, chyba nie wyczules ironii plynacej z posta do mojego znajomego - evila :p

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 17:24 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Bo Ty stary lamah killah jestes, Shady :)


Omfg , myslalem ze po blowjobie Vercina juz nic mnie nie zaskoczy , a tu patrz...


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 17:50 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
No pewnie - bo za zabicie lowbie powinnien byc Dishonorable. Smiesza mnie tlumaczenia blizarda ze to zbyt skomplikowane zeby mozna bylo to wprowadzic w zycie. No sorry ale w prymitywnym MuOnline bylo tak ze jak ktos cie walnol wlaczalo sie "selfdefence" i mozna bylo ubic atakujacego bez kary, wiec nie wierze ze kolesie z Blizarda nie moga tego przeskoczyc. Za zabicie lowbie powinno byc DH chyba ze on zaatakuje pierwszy (wtedy powinien sie wlaczac buff "selfdefence" i zabicie nooba nie byloby karane dh)


Wyobraź sobie, że mag hordy walczy z jakimś alliancem i rzuca Arcane Explosions i banda lebków 20 lvli niżej, którzy podbiegają żeby się na to załapać i dostarczyć magowi dyshonorable kill.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 18:16 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
BiGi napisał(a):
No pewnie - bo za zabicie lowbie powinnien byc Dishonorable. Smiesza mnie tlumaczenia blizarda ze to zbyt skomplikowane zeby mozna bylo to wprowadzic w zycie. No sorry ale w prymitywnym MuOnline bylo tak ze jak ktos cie walnol wlaczalo sie "selfdefence" i mozna bylo ubic atakujacego bez kary, wiec nie wierze ze kolesie z Blizarda nie moga tego przeskoczyc. Za zabicie lowbie powinno byc DH chyba ze on zaatakuje pierwszy (wtedy powinien sie wlaczac buff "selfdefence" i zabicie nooba nie byloby karane dh)


Wyobraź sobie, że mag hordy walczy z jakimś alliancem i rzuca Arcane Explosions i banda lebków 20 lvli niżej, którzy podbiegają żeby się na to załapać i dostarczyć magowi dyshonorable kill.


shit happens ;)


Posty: 22
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 19:40 
Cytuj  
BL aliance - FiRe, Pandora.
Horda- a skad ja mam to wiedziec ;P slyszalem o theDust i Circle of Nine... reszta to kompletna niewiadomoa...ogolnie 90% tego co swieci sie na czerwono i nie jest szare poziomem jest potencjalnym wrogiem (tylko w grze...no offence :> nie jestem osoba ktoa jak wiekszosc mlodziezy przenosi swoje zachowania do swiata rzeczywistego ;P)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 20:30 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
BiGi napisał(a):
No pewnie - bo za zabicie lowbie powinnien byc Dishonorable. Smiesza mnie tlumaczenia blizarda ze to zbyt skomplikowane zeby mozna bylo to wprowadzic w zycie. No sorry ale w prymitywnym MuOnline bylo tak ze jak ktos cie walnol wlaczalo sie "selfdefence" i mozna bylo ubic atakujacego bez kary, wiec nie wierze ze kolesie z Blizarda nie moga tego przeskoczyc. Za zabicie lowbie powinno byc DH chyba ze on zaatakuje pierwszy (wtedy powinien sie wlaczac buff "selfdefence" i zabicie nooba nie byloby karane dh)


Wyobraź sobie, że mag hordy walczy z jakimś alliancem i rzuca Arcane Explosions i banda lebków 20 lvli niżej, którzy podbiegają żeby się na to załapać i dostarczyć magowi dyshonorable kill.


shit happens ;)


Tylko jakby się Tobie przytrafiło to byś stał pierwszy w szeregu krzycząc, że DHK to shit.

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 15:47 
Cytuj  
To może inaczej zapytam, bo jednak temat nie urósł do tego stopnia co oczekiwałem. Która gildia najbardziej daje się we znaki. Podobno najwredniejszą jest / była TSA ! Czy jest tak dalej ? Ja z strony GrimSoul Legion staram się "wypromować" naszą markę :) Zobaczymy jak będzie dalej :D

Ja osobiście nie lubie 5 tych panów (Khadgar's Rage) stojącej na drodze między Badlands, a BRD


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 03:10 
Cytuj  
Na pewno trzeba rozgraniczyc gildie na PvE i PvP.

Z tego co wiem u hordziakow w PvE rzadzi Nithlum - zabili Ragnarosa jako jedyni, a to juz duzo znaczy.
W alliance dobrze graja gildie KR i Pandora - obie b. dobrze radza sobie w MC, z Kazzakiem, Azurgeusem.

W tej chwili nie ma jeszcze dobrych gildii PvP - ktora taka zostanie okaze sie juz niedlugo kiedy wejda BG. Zgrana 10 ludzi bedzie rzadzic w CTFah.
W tej chwili ludzie PvPujacy duzo i trujacy zycie przeciwnej frakcji, to zlepek przedstawicieli wielu wielu gildi.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 08:08 
Cytuj  
Pozatym jak CP dostajesz za kille, ale nie dostajesz ujemnych za wlasne zgony to tak naprawde ilosc CP przeklada sie tylko i wylacznie na stosunek ilosci czasu poswieconego na PvP i odleglosci od CM.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 02:30 
Cytuj  
evil0 napisał(a):
Destiny - > Al`akir

elfusia, zabijaka i spółka > all

pozdrawiam =)


a czym ja się tak wyróżniłem niby? ;-P
(Elfusia to mój char na Al'Akir ^^) ..

ale tak poważnie to na Al'Akir po stronie alliance, z ciężkim bólem serca stwierdzić musze, póki co najwięcej osiągnęło SotG (Stature of the Gods), które moim skromnym zdaniem jest bandą showoff kidsów .. ;-) Chociaż gdyby nie to, że w momencie gdy powstały nowe realmy, około ~10 dobrych graczy East Dragon uciekło na jeden z nich, to by było pewnie zupełnie inaczej.. :P


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.