mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 15:34 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
To co robimy w grze w DUŻYM stopniu wynika z charakteru.

nie zgodze sie zupelnie. gra wymusza pewne zachowania, ktore w realu nigdy by nie mialy miejsca... jesli ktos jest inteligentny to potrafi rozroznic gre od reala.. a glupiemu bedzie sie to mieszac :)


Napisałem przecież to samo co Flacha :]
Wlasciwie wszystko co robimy, gdziekolwiek i kiedykolwiek wynika z charakteru, wiec z czym sie tutaj nie zgodzic?


Flacha napisał(a):
. Chodzi mi o to (napisze to juz chyba 3 raz) ze kiedy grasz w WoW to duzy wplyw na to jak zachowujesz sie jak rozmawiasz z innymi graczami czy im pomagasz czy nie ma to jaka masz osobowosc i charakter; np. osoba samolubna i zlosliwa na pewno nie pomoze ci w zyciu jak i w grze ...


Nie mówie o wszystkim, ale istnieje duża szansa że jak spotkasz w grze ktosia, który rolluje na wszystko, ma w dupie innych z party to całkiem możliwe że w rl preferuje podobne zachowania.

Są też inne sytuacje. Niektórzy grając w MMO nie postrzegają innych postaci jako ludzi, ale raczej jako wypełnienie ich świata rozrywki.
Ci moga sie okazac calkiem spoko, chyba ze w zyciu tez postrzegaja innych jako wypelnienie ich wlasnego swiata :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 17:47 
Cytuj  
Cytuj:
np. osoba samolubna i zlosliwa na pewno nie pomoze ci w zyciu jak i w grze


Znam dużo ludzi którzy w realu są grzeczni, ułożeni, kulturalni i w kościele na tace dadzą... a w grze (niekoniecznie WoW'ie) zachowują się jak chamscy skurwiele.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 21:28 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
np. osoba samolubna i zlosliwa na pewno nie pomoze ci w zyciu jak i w grze


Znam dużo ludzi którzy w realu są grzeczni, ułożeni, kulturalni i w kościele na tace dadzą... a w grze (niekoniecznie WoW'ie) zachowują się jak chamscy skurwiele.


Bo to jest przeciez tylko gra. Tylko ludzie niepoukladani emocjonalnie probuja sobie nia zastapic prawdziwe zycie.

Osobiscie nie uwazam zebym kogos krzywdzil zabijajac go w grze w jakis wymyslny sposob czy cos podobnego.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 05:52 
Cytuj  
no ta dla mnie WoW to najlepsze lekarstwo na zabicie nudy, ale w momencie kiedy komp zastepuje Ci kolegow/dziewczyne to juz cos sie dzieje nie tak :) np. masz isc z kolegami na browarka, ale dochodzisz do wniosku ze lepiej zrobic jakiegos instanc'a :P


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 08:03 
Cytuj  
Lumi napisał(a):
np. masz isc z kolegami na browarka, ale dochodzisz do wniosku ze lepiej zrobic jakiegos instanc'a :P


no pewnie ze lepiej instanca :)


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 08:20 
Cytuj  
A jakie sa wymagania lvl na instance "dziewczyna"? I skad sie bierze questy? :)

Slyszalem jakies polotki, ze po drodze sa fajni bossowie:
B-ride
Xiondz
Evil Mother

Ponoc sa fajne dropy, w tym przedmiot ktory zaczyna questa "Little pinky one". Cos jak z chilldren's week... ;)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 01:45 
Cytuj  
U mnie jest jakos tak ze jak gralem duzo to mi sie bardzo chcialo grac, od kiedy zaczolem grac malo prawie w ogole mi sie nie chce - pewnie jedno wynika z drugiego ;)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 13:21 
Cytuj  
Murman - druid 51 lvl wysuwa sie na czolo z raz dziennie sie tluczemy w okolicach gadzetan - zajefajne pojedynki :) Tylko jeszcze musze wykombinowac jak mu skopac zadek :)
Zamienia sie w tego miska tlucze potem stun heal i tak z 10 minut az mi sie mana nie skonczy i zdycham...
Next time do pojedynku zamiast plate zaloze szmaty ale bede mial zamiast 2k mana 4k mana czyli mniej wiecej tyle co on zobaczymy jak to pomoze:)
PS
A jeszcze cos takiego zauwazylem .. jak rzucilem na siebie seal of command to on cos zrobil i do konca pojedynku juz nie moglem tego rzucic na siebie.. qrde z soc w miare mi szlo:)
adasd palka 52 BL

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 17:45 
Cytuj  
Podziwiam tegp druida ze mu sie chce z palem walczyc, ja w polowie walki zasypiam od powtarzania w kolko tych samych czynnosci przez 10 minut. Dobrze ze gram po stronie aliance i nie musze tluc palkow, z szamanami o wiele lepiej to wyglada, aczkolwiek wkurzaja mnie Ci z buildem na 2h bronie bo walcza systemem palkowym uzywajac sporadycznie speli (glownie do shockow i leczenia) przez co walki trwaja cholernie dlugo ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 20:49 
Cytuj  
cienki napisał(a):
A jeszcze cos takiego zauwazylem .. jak rzucilem na siebie seal of command to on cos zrobil i do konca pojedynku juz nie moglem tego rzucic na siebie.. qrde z soc w miare mi szlo:)


On ci nic nie zrobil. Jest bug, ktory czasem blokuje SoCom i nie mozna go uzywac, wyskakuje info ze skill nie jest gotowy. Jedyna rada na to, to zaczac uzywac w tym momencie SoCom o wyzszym lv albo logout. SoCom o wyzszym lv niz 1, nigdy nie ma tego buga.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 07:53 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Podziwiam tegp druida ze mu sie chce z palem walczyc...

Hihi wszystko zaczelo sie w czwartkowa noc przed wprowadzeniem HP?HK?CP czy jak go tam zwal z godzine sie tluklem z nimi pod hammerfall okolo 3 nad ranem wiec teraz jak sie gdzies spotkamy to dluuuga za miasto i duelik:) Nie chodzi o to kto kogo tylko w koncu raz na jakis czas mozna sie spotkac z przeciwnikiem ktory chce powalczyc 1/1 jak ktos sie wlacza to odganiamy i idziemy jeszcze dalej za miasto i od nowa:)
Ogolnie to po prostu go lubie za to jak gra, wydaje mi sie kolo bardzo honorowy i fajnie miec takich przeciwnikow:)
Zero agresji wewnetrznej wywoluje u mnie przegrana z nim... jak go widze to sie ciesze ze spotkania tka jakby to byl kolo z ktorym instance robimy :lol:
Fajnie ze SoC to bug jakis a nie umiejetnosc druida ;)
Co radzi durid palce ktora chce z nim wygrac duella:)
miec 2500 armor i 4200mana czy 5500armor i2000mana zaopatrze sie na wszelki wypadek w jakies flaszki zeby nie bylo ze becki dostaje non stop :)

W sumie polazlem wczoraj pierwszy raz do kraju umarlakow plaugelands czy cos takiego fajnie sie 60-tki zabawiaja... no nic trzeba bedzie dobic uzbierac jakies fajne rzeczy i pobawic sie z nimi

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.