mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 20:05 
Cytuj  
Nigdzie nie jest zreszta na pudelku napisane, ze darmowy, jest jedynie napisane, ze "first month play included". A nalepke CDP o "gratis" to mozna sobie w buty wsadzic (niezlych tam maja tlumaczy, dla ktorych "included" znaczy tyle co "gratis" hehe).

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 23:30 
Cytuj  
Skoro zgodni jestesmy co do tego, ze CDP to ekipa profesjonalnych lolkow, to chcialbym w ramach podsumowania upewnic sie czy dobrze zrozumialem.

Sytuacja:
Nabywam WoW + mam w kieszeni juz prepaid na 2 miesiace. Podczas zakladania konta wybieram forme platnosci, jesli wybiore karte, to od razu jest ona sprawdzana ( jak slyszalem, moze przykladowo pobrac probnie 1E i ew. przelac z powrotem ), co sprowadza sie do podania prawdziwej ( czego nie chce zrobic ) badz podac kod ze zdrapki. Dopiero wowczas aktywujemy sobie ten miesiac, kt. wliczony jest w cene gry.

Jezeli dotad gdzies mijam sie z prawda, prosze o sprostowanie.

Teraz mam taka zachcianke, ze po zakupie gry chcialbym pograc miesiac, nastepnie zrobic sobie miesiac przerwy i potem znow wrocic do gry. O ile rozumiem poprawnie dzialanie karty prepaid, to jak sama nazwa mowi, place z gory - czyli podajac podczas zakladania konta kod ze zdrapki ( 2 miesiace ) mam w sumie 3 miesiace gry.

Pytanie moje - czy sa to nieprzerwane 3 miesiace czy po miesiacu, kiedy skonczy sie okres oplacony w cenie gry moge w jakis sposob zamrozic konto, odczekac miesiac i po tym czasie wykorzystac ow prepiad przez nastepne 2 miesiace ?
Pytanie moje2 - czy platnosc z gory prepaid jest podzielna ? To znaczy, czy te przykladowe 2 miesiace mozna dzielic na zasadzie - styczen gram, luty jade odsniezac Tatry, marzec gram ?

Wnioskujac z wypowiedzi poprzednikow, decydujac sie na forme platnosci prepaid podczas zakladania konta skazuje sie na 3 nieprzerwane miesiace gry ? Tak wiec moja zachcianka podana w przykladowej sytuacji nie moze zostac spelniona i jedyne wyjscie, to podac numer karty prawdziwej ?

Z gory dziekuje za wiarygodna odpowiedz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 23:57 
Cytuj  
Nie wiem jak jest w WoW z prepaidami, ale w innych grach podanie numeru prepaida w czasie aktywacji konta NIE ZUZYWA kodu i nie przedluza gry. Dopiero powtorne wbicie (juz na dzialajacym koncie) uruchamia przedluzenie abonamentu. Podejrzewam, ze w WoW dziala to podobnie (ale moge sie mylic). Jesli podajesz przy aktywacji nr karty, to oczywiscie zadne srodki nie sa z konta pobierane.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 00:00 
Cytuj  
Jest sens pisac z tym do Blizza, tzn. patrzac przez pryzmat czasu oczekiwania na odpowiedz ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 10:49 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Jest sens pisac z tym do Blizza, tzn. patrzac przez pryzmat czasu oczekiwania na odpowiedz ?

Ja bym poszukal odpowiedzi na forum. Oficjalnym ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 33
Dołączył(a): 5.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 08:57 
Cytuj  
Ja dołożę tu tylko małą ciekawostkę - trochę przejechałem się na mBanku. Tak się jakoś złożyło, że posiadam konto firmowe (mBiznes), jednak zbliża się pierwsza płatność za WoWa i okazał się mały zonk. Zwykłą kartą Visa Electron nie można zapłacić pomimo tego, że widnieje ona na liście opcji do wybrania na stronie Blizza. Ok, zatem chciałem zamówić eKartę do płatności internetowych. I tu zaskoczenie - do konta firmowego nie mogę sobie zamówić tej karty - musiałbym mieć konto osobiste (eKonto), a żadnej innej alternatywy dla mBiznes nie ma. 5 dni mi zostało do końca gry, a założenie nowego konta w mBanku potrwa, jak to mnie operator mLinii pocieszył, "tylko" miesiąc...
Owszem założę sobie konto osobiste, ale chyba już w innym banku, bo wydaje mi się dziwne posiadanie rachunku w banku internetowym i nie mieć możliwości dokonywania transakcji przez Internet...

Dlatego prośba do użytkowników płacących kartą - moglibyście podać z jakich banków korzystacie i ile w Waszych bankach kosztuje możliwość płacenia za WoW?
Myślę, że takie info przyda się jeszcze nie raz ;)

I tu przy okazji apel do userów, którzy jeszcze nie mieli przyjemności płacić - sprawdźcie zawczasu możliwości swoich banków/kont. Ja w takich sytuacjach reaguję gromkim śmiechem po przeanalizowaniu mojej głupoty, jednak może się zdarzyć, że niektórzy będą sfrustrowani (pozwoliłem sobie użyć eufemizmu :D )... Nie polecam ;)


_________________
When you live for others you live for yourself

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 09:06 
Cytuj  
mbank - VISA Classic - 58zł/3 lata


Posty: 33
Dołączył(a): 5.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 09:26 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
mbank - VISA Classic - 58zł/3 lata

Buahaha, to się teraz ubawiłem, bo Mark24 jest bardziej kompetentny od operatorów mLinii - zadałem im wyraźne pytanie, czy nie mam żadnej innej alternatywy, jeśli chciałbym dokonywać płatności online - babka odpowiedziała, że nie. Ale w sumie nic dziwnego - jakbym założył konto osobiste to eKarta 25 zł na rok, co daje w ciągu 3 lat:
eKarta 3x25zł=75zł VS Visa Classic 58zł :]


_________________
When you live for others you live for yourself

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 09:30 
Cytuj  
może alternatywa nie jest dla każdego. ekarte dostać może każdy bo to prepaid. Visa Clasic to prawdziwa karta kredytowa :wink:


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 11:31 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
mbank - VISA Classic - 58zł/3 lata


Opłata za VC pobierana jest co roku - za 3 lata wyjdzie 174 zł (3 x 58 ).
Plus 58 zł za wydanie tej karty (chyba że trafi się na "promocję").

Info wg tego http://www.mbank.com.pl/przewodnik/oplaty-vclassic.html i wg własnego doświadczenia.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.