mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 94
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 00:47 
Cytuj  
Tak sie zlozylo ze po dlugiej przertwie zaczolem znow grac w wow'a.Zastanawialem sie nad 2 profesjami , Rouge i Mag. Po przejrzeniu wazniejszych for padlo na maga , jako na postac , ktora wrzuca wiecej Dmg od Rouga i sie generalnie w grupach bardziej przydaje. Kumpel w tym samym czasie wziol rouga.
I teraz ciekawa sprawa , okazalo sie ze na tych samych 23 levelach w Deadmines rouge wrzuca o ok 40% dmg. wiecej od maga.
Nie wiem jak jest na 60lv , ale w tym momecie mag jako DD wydaje sie w pierwszych Instance zbedny a na forach czytalem zupelnie cos innego , przegapilem jakiegos patcha czy co ?
Jak to w koncu jest z tymi Rouge'ami ??


_________________
Played:FFXI/L2/WoW/GW/EVE/EQ2
Tried: Lotro/TR/COH/COV/GE/EQ/MU... itd

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 00:51 
Cytuj  
Podpakowali rogue, bo chlopakow sie niczym mrowek namnozylo i nie mieli gdzie sie podziac.
Rogue robi wiekszy DPS od maga i nie konczy mu sie mana.
Mag ma za to AoE, recastowany sheep [sap jest jednorazowy i tylko na humanoidy] i generalnie nie stoi na mobie lapiac mniej agrro i dmg.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 02:13 
Cytuj  
to ja jeszcze dodam, ze rogue jest przydatny w instance, ale poniewaz rogue=30-40% populacji serwera, to jest ich tak duzo iz ciezko znalezc grupe...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 08:03 
Cytuj  
rogue zawsze zadawał więcej damagu niż mag.

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 09:02 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
rogue zawsze zadawał więcej damagu niż mag.


Twoja teza w zakresie leveli 0-59 jest błędna. Nie zawsze.

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

*

Posty: 94
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 09:25 
Cytuj  
Nie wiem jak na innych servach ale na bloodfeather jest tyle samo przedstawicieli kazdej klasy , takie przynajmniej odnosze wrazenie.
(tylko priestow , jak zawesze , brakuje)
I jeszcze jedno , w porzednim poscie napisalem ze Rouge zadal o 40% wiecej Dmg od maga , pomylilem sie , pozno juz bylo. :P

Jedna ze statystylk walk:
Hunter 39lv - 85k Obrazen
Rouge 22lv - 57k Obrazen (o tego pana chodzi)
Mag 22lv - 35k Obrazen
Rouge 21lv - 22k Obrazen (to byl Rouge z dual dagerami ) :P
Priest 22lv - 3k Obrazen

To bylo sprawdzane podczas 4 wizyt w DM. Ocencie sami.


_________________
Played:FFXI/L2/WoW/GW/EVE/EQ2
Tried: Lotro/TR/COH/COV/GE/EQ/MU... itd

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 09:33 
Cytuj  
na 22 lvl nie ma za bardzo co porownywac ;P
broni niewiele, zroznicowanie male, jedynie roznica bedzie miedzy dual sword a dual dagger (dual sword bedzie mocniej bil)

rogue POD instance to rogue z AR (Adrenaline Rush) + Krol Blade, imp sapa w sumie juz nie musi miec ;P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON


Ostatnio edytowano 31 maja 2005, 09:35 przez Robus, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 09:34 
Cytuj  
Paczyk napisał(a):
Nie wiem jak na innych servach ale na bloodfeather jest tyle samo przedstawicieli kazdej klasy

http://tinyurl.com/dmnr3
To ciekawe narzedzie :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 94
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 09:46 
Cytuj  
Cytuj:
To ciekawe narzedzie


Dzieki , przydalo sie :)


_________________
Played:FFXI/L2/WoW/GW/EVE/EQ2
Tried: Lotro/TR/COH/COV/GE/EQ/MU... itd

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 09:49 
Cytuj  
Maga się bierze głównie ze względu na polymorph, czasami wodę i czasami iAE.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 10:07 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Maga się bierze głównie ze względu na polymorph, czasami wodę i czasami iAE.


A rogue to po co ?? (poza przydatnym sapem)
Tak to jest Mana burner and aggro breaker lub co gorsze Warrior's nightmare ;-)


Ostatnio edytowano 31 maja 2005, 14:19 przez Bodziu, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 3
Dołączył(a): 31.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 10:13 
Cytuj  
Z tym to sie nie zgodze ze magow sie bierzy tylko do polymorph, a z tym dmg jest roznie, jak to byl mag frost czy arcane to mozliwe ze taki niski, ale jakbys trafil na maga fire (ktory potrafi grac) nikt by od niego nie mial wiekszego dmg, a co do porownania maga i zlodzieja to w mojej sytucja wyglada tak: moj mag 52 lvl wali dwa razy wiekszy dmg od zlodzieja na 54 lvl z dual swordami :D . Proponuje komus wpas do instance z 2 magami w grupie (najlepiej jeden frost drugi fire) to zobaczycie jakie instance sa banalne :D

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 10:20 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Maga się bierze głównie ze względu na polymorph, czasami wodę i czasami iAE.


Nie wiem może na różnych serwerach są rożne style gry ale we wszystkich raidach w jakich uczestniczyłem na ubrs strat itd to zwykle mag ma największy dmg. Zaraz potem rog/hunter czasami też warek


_________________
Obrazek

*

Posty: 97
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 10:42 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Nie wiem może na różnych serwerach są rożne style gry ale we wszystkich raidach w jakich uczestniczyłem na ubrs strat itd to zwykle mag ma największy dmg. Zaraz potem rog/hunter czasami też warek


Tak tylko to o czym wspominasz wystepuje w zergowych instancjach typu scholo/stratho. Przecietny dobry rogue robi ok 10-15% wiecej dmg niz pozostale klasy. Super rogue robi 15-20% dmg wiecej od pozostalych swoich klasowych kolegow (przynajmniej u nas w gildii jest tak). Nastepnie ida hunterzy, magowie, paladyni/warlocy, woje, druidzi, priesci.


_________________
http://omenguild.net

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 10:43 
Cytuj  
Xanks napisał(a):
Z tym to sie nie zgodze ze magow sie bierzy tylko do polymorph, a z tym dmg jest roznie, jak to byl mag frost czy arcane to mozliwe ze taki niski, ale jakbys trafil na maga fire (ktory potrafi grac) nikt by od niego nie mial wiekszego dmg, a co do porownania maga i zlodzieja to w mojej sytucja wyglada tak: moj mag 52 lvl wali dwa razy wiekszy dmg od zlodzieja na 54 lvl z dual swordami :D . Proponuje komus wpas do instance z 2 magami w grupie (najlepiej jeden frost drugi fire) to zobaczycie jakie instance sa banalne :D


Jaest banalne jak dwóch magów łupie na raz Arcane Explosion

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 11:05 
Cytuj  
black_wic napisał(a):
Tak tylko to o czym wspominasz wystepuje w zergowych instancjach typu scholo/stratho. Przecietny dobry rogue robi ok 10-15% wiecej dmg niz pozostale klasy.


Co to jest "zergowa instancja typu scholo / strat"?

Bo jakoś nigdy nie udało nam się zzergować w 5 osób scholo / strat. No, chyba że przez zerg rozumiesz wolne pulle, pełny regen many mana userów.

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 11:11 
Cytuj  
emesio napisał(a):
black_wic napisał(a):
Tak tylko to o czym wspominasz wystepuje w zergowych instancjach typu scholo/stratho. Przecietny dobry rogue robi ok 10-15% wiecej dmg niz pozostale klasy.


Co to jest "zergowa instancja typu scholo / strat"?

Bo jakoś nigdy nie udało nam się zzergować w 5 osób scholo / strat. No, chyba że przez zerg rozumiesz wolne pulle, pełny regen many mana userów.

emesio
on tam chodzi w 15 osób :lol: jest zergowa bo sie gra zergowo jak "na 5 napada pietnastu"

mag wymiata,
rouge to najłatwiejsza dla mnie klasa do zabicia w pvp.
rouge moze mieć nieocenioną zdolność - improved sap
ciągle siedzenie i picie many jest zajebiście nudne - opinia maga :)

wybierz sam :wink:

Goatus napisał(a):
mag ma największy dmg. Zaraz potem rog/hunter czasami też warek

nie wiem gdzie ty grasz ale u nas warrior w instance ma dmg na szarym końcu (zaraz przed magma totemem i healerami :))


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 12:12 
Cytuj  
mag zadaje chyba wiecej dmg od roga w krotszym odstepie czasu (fire) , ale co z tego skoro mana wylewa sie z niego jak z dziurawej beczki :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."


Posty: 3
Dołączył(a): 31.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 13:16 
Cytuj  
Jak masz dobre itemki to many ci nie zabraknie, a w instance zawsz czeka sie na magow az uzupelnia zapasy :D, najwyzej jak sie trafi na jakiegos narwanego tanka co mysli ze wszystkich sam polozy :har:

*

Posty: 97
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 14:09 
Cytuj  
emesio napisał(a):
Co to jest "zergowa instancja typu scholo / strat"?

Bo jakoś nigdy nie udało nam się zzergować w 5 osób scholo / strat.


Nie w takim sensie zergowe. Mialem na mysli ze walczysz z zergiem, tzn pulujesz 20 potworkow, kilujesz i dalej pulujesz.

Deshroom napisał(a):
on tam chodzi w 15 osób jest zergowa bo sie gra zergowo jak "na 5 napada pietnastu"


nie, ja tam w 15 osob nie chodze, z tej prostej przyczyny, ze sie nie da poprostu, a pozatym i tak w 10 juz jest maks prosta instancja. BTW. Trzeba byc niezlym warzywem zeby tam wipowac w tyle osob.


_________________
http://omenguild.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.