mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 07:55 
Cytuj  
na servie pvp 25 G mozna zafarmowac w 1 dzien ;P
osobiscie farmuje na elementalach w arathi ;P (elemental fire -> greter fire prot -> ah ;P)
godzina tam daje okolo 15-20 G (zaleznie jak leca fire'erki), od czasu do czasu kupuje dreamfoil 20 szt z ah (zeby nie tracic kupy czasu na bieganiu za zielskiem) i pcham potki (teraz cena skoczyla deczko i minimalna cena za greater fire prot to 1.5 G za 1 szt)

dla przykladu wczoraj w 40 minut wypadlo mi 13 elemental fire, a te potki z reguly sprzedaja sie w 1, max 2 dni
czyli dla jasnosci jest to mniej wiecej 20 G, - 2 G za dreamfoil'e i 1 G za puste fiolki mamy 17 G na czysto

tak ze 25 G miesiecznie to smiech na sali


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 07:59 
Cytuj  
Huragan, na wysokim lvl to tak, ale na poczatku zarob te 25g w 2 godziny :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 11:20 
Cytuj  
No max dniówka na lv 34 to 18 g / dzien .. umm nie farmuje elemelków, to tylko z zielonych, szarych itemów plus z craftu. Zwykle mam ok 5 g dziennie -wiec zadnej ajwaj ale i lvl mizerny :P


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 11:45 
Cytuj  
a co wy na to? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=53115577

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 11:52 
Cytuj  
i w ten oto sposób WoW przyczynił się do powstania nowego terminu
obok "chinese farmer" mamy też "polish greeder".
Niestety polska chołota właśnie zawitała do płatnych mmorpg.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 12:07 
Cytuj  
spokojnie , ja sadze ze ani jeden ani drugi (ten od konta i golda) nie dostanie ani jednego bid , panom sie delikatnie kraje pomylily tu nikt nie wydaje kasy na pierdoly :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 12:10 
Cytuj  
Aldatha ale ten gość z postu Kedrigena to profesjonalista - zobacz jego stronę o mnie i jego inne aukcje. Chińczycy przy nim to amotorzy :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 13:43 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
No max dniówka na lv 34 to 18 g / dzien .. umm nie farmuje elemelków, to tylko z zielonych, szarych itemów plus z craftu. Zwykle mam ok 5 g dziennie -wiec zadnej ajwaj ale i lvl mizerny :P


Weź mnie nie osłabiaj - ja teraz (50 lev) mam niecałe 50g w zapasie ... :cry:
A jeszcze wiszę kumplowi z gildii 22g - pożyczałem na mounta (zwykłego).

Ale ja to amator jestem, nie żaden tam pro.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 14:08 
Cytuj  
Prawda taka ze sa profesje ktore lepiej zarabiaja i takie ktore gorzej. Sa klasy ktore lepiej sobie radza z zarabianiem i te ktore gorzej. Zalezy jaki jest rynek (ceny w AH). Trzeba miec szczescie do dropa i do rolla...

Byly dni ze zarobilem ~10g a yly takie ze bylem w plecy ~5g. Ale na 40 lvl kupilem mounta. Potrzebne skille mam rozwiniete... Generalnie nie jest zle. A mysle ze z lvl na lvl bedzie lepiej...

25g to pikus. Swoja droga trzeba byc pomylonym zeby kupowac gold'a w wow za rl $$


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 14:52 
Cytuj  
swieta prawda z profesjami, pierwsza moja postac to szaman ze skinning i leatherworking, skory swoje zuzywalem, plus dokupowalem na AH zey sie skillowac (+kupno recept) a wyroby najczesciej nadawaly sie do vendora... mounta z ledwoscia kupilem na 46lv
druga moja postac (tez zaczynalem od zera, nowe konto= gołe konto)- tym razem postanowilem miec kase wiec wybralem skinning i minning
na 40lv moglbym sobie kupic 4 mounty, teraz mam 53 lv, 700g w kielni, skladniki na Belt of Archmage itp
jesli chce sie miec kase w wow to moim zdaniem tylko sprzedaz surowcow

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 15:04 
Cytuj  
Nie jest tak pieknie bo np skory na BL schodza za smieszne pieniadze. Ja mialem tak jak ty skinning/minning teraz wziolem engeniering/minning.
Mialem caly bank stackow sztab i kamieniu. Powoli sie to zmienia jak eng idzie w gore :) Ale postac z eng jest bardzo fajna do instance. Nie mowiac juz o fajnych zabawkach :)

Niestaty narazie nie zarabiam, ale za to mam wiekszy fun. Pozatym ze sprzedazy itemow z instanceow na AH tez mozna wyrzyc. A jak nie to disenchant... Jest mnostwo sosobow na zrobienie kasy. Az sie dziwie ze sa osoby ktor kolo 40 lvl maja np 9g w kieszeni... (no chya ze wszystko przepily na AH i enchantera)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 16:45 
Cytuj  
No nie wiem, ale na epic mounta to chyba nie uzbieram, chyba ze uda mi sie zebrac troche arcanite crystali :D bo inaczej to mam problem, ciagle cos mi potrzeba, a to miksturki, a to jakis fajny przedmiot na AHa itd. Nie ma jak tych 900g uzbierac :( Dobrze ze gildia mi zasponsorowala Hurricane (fajny na pvp ale tylko na pvp :/) i kosztowal mnie zaledwie 75g :] Inaczej biegalbym z wolnym lukiem :( czy tez gunem :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 17:49 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Aldatha ale ten gość z postu Kedrigena to profesjonalista - zobacz jego stronę o mnie i jego inne aukcje. Chińczycy przy nim to amotorzy :D


rzeczywiscie nie doczytalem (zazwyczaj nie chce mi sie przegladac "referencji" ) :] , my hat off to him :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 19:06 
Cytuj  
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=51860369

A to mnie bardziej rozwala :roll:

Wystarczy troszkę dołożyć i starczy na gamecarda do wowa .

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 20:28 
Cytuj  
Dana napisał(a):
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=51860369

A to mnie bardziej rozwala :roll:

Wystarczy troszkę dołożyć i starczy na gamecarda do wowa .


O k***a - nie wiedziałem że firma, która zrobiła tą całą Tibię nazywa się CipSoft ... :o

Bardzo na miejscu :lol:


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 20:57 
Cytuj  
A ja juz nie zarabiam na tribal LW.

Od jakiegos czasu sprzedanie setu z debilsaura graniczy z cudem.
Ten ktory teraz zrobilem staram sie pchnac juz z tydzien..

Chyba ze zjade z cena do 30g za element, ale wtedy to juz graniczy z oplacalnoscia..


_________________
Nestor#1522

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 04:14 
Cytuj  
Kedrigen napisał(a):


no coz koles sobie sprawy pewnie nie zdaje ze za to bana dostanie afair na us juz kilka osob dostalo

Aldatha napisał(a):
spokojnie , ja sadze ze ani jeden ani drugi (ten od konta i golda) nie dostanie ani jednego bid , panom sie delikatnie kraje pomylily tu nikt nie wydaje kasy na pierdoly :]


lol nie wiesz o czym mowisz sa ludzie ktorzy kupuja itemy gier -> sprawdz dzial gry -> diablo

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.