mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 17
Dołączył(a): 26.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 11:44 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Fabianek napisał(a):
Oraz pytanie do hunterow, jaka role pelnia w party bo jako damage dealerzy przy rogue, magu wysiadaja (od czasu zainstalwoania recap'a wszyscy hunterzy z ktorymi gralem nie mogli wyciagnac wiekszego dps od paladyna z Truesilver champion'em), a pet to raczej moim zdnaiem przeszkadza i jest najczestrzym powodem wipe'u bo polnie pull instancji.


tez uwazam, ze hunter w party to tylko przeszkadzajka :) hunter nie potrafi zginac w miejscu, on ciagle ucieka przed mobem by walic go z daleka i nie mysli ze przez to aggruja nastepne moby...... nienawidze party w instancach z hunterami :(


W takim razie wspolczuje Tobie i fabiankowi ludzi z jakimi grasz (hunterzy). U nasz dziwnym trafem w mc obaj hunterzy sa zawsze na miejscach 6-8 w instantach przy czym bardzo czesto mamy najwyzszy dps a jedyny powod dla ktorego jestesmy nizej to to ze gdy urwie sie mog z aggro to wchodzi nam w zasieg i musimy zmienic pozycje

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 11:55 
Cytuj  
bonczureq napisał(a):
Huragan napisał(a):
Fabianek napisał(a):
Oraz pytanie do hunterow, jaka role pelnia w party bo jako damage dealerzy przy rogue, magu wysiadaja (od czasu zainstalwoania recap'a wszyscy hunterzy z ktorymi gralem nie mogli wyciagnac wiekszego dps od paladyna z Truesilver champion'em), a pet to raczej moim zdnaiem przeszkadza i jest najczestrzym powodem wipe'u bo polnie pull instancji.


tez uwazam, ze hunter w party to tylko przeszkadzajka :) hunter nie potrafi zginac w miejscu, on ciagle ucieka przed mobem by walic go z daleka i nie mysli ze przez to aggruja nastepne moby...... nienawidze party w instancach z hunterami :(


W takim razie wspolczuje Tobie i fabiankowi ludzi z jakimi grasz (hunterzy). U nasz dziwnym trafem w mc obaj hunterzy sa zawsze na miejscach 6-8 w instantach przy czym bardzo czesto mamy najwyzszy dps a jedyny powod dla ktorego jestesmy nizej to to ze gdy urwie sie mog z aggro to wchodzi nam w zasieg i musimy zmienic pozycje
DMG nie jest wyznacznikiem dobrej gry ja w MC bylem 3 razy pod rzad najlepszy w zadanym dmg i co z tego. 99% hunterow nie potrafi dobrze kontrolowac peta, dmg, zazwyczaj sa ak magowie ktorzy puluja przy pomocy pyro. Jak ci podczas 2-3 party w Scholo, strat czy gdzies tam pet nie zaagruje, a bedziesz go uzywal to powiem ze potrafisz grac, DMg zadawac to nie problem, stoisz i klikasz, co w tym jest trudnego?

Ktos napisał że aoe huntera bedzie rownie dobre jak maga, jasne i utrzymasz moby w odlegosci, porownywanie blizzard do arcane explosion jest nie na miejscu. Oba się przydają ale sa odmiennymi czarami, zero tam jest podobieństw.


Posty: 17
Dołączył(a): 26.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 11:58 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Problem z hunterem jest jedynie w party 5 osobowym bo nie za bardzo wiadomo zamiast kogo go wpakowac. Warior, priest ,musi być, za rogue troche szkoda bo sapa nie ma, za maga tez nie za bardzo, mozna wpakowac go zamiast second healera (shaman,paladyn) ale tez w sumie głupio. W instance na 10-15 osob dobry hunter ulatwia zycie niesamowicie, ma crowd control w postaci freezing trap, potrafi robic calkiem niezly damage, niezle kituje. W mc pare hunterów to podstawa dzieki temu ze robia dmg z dystansu, moga robic damage nawet bez many, nie musza martwic sie o agro dzieki temu ze co pewien czas daja FD (nie robia tego gdy juz moba zagruja tylko co pewien czas, zapobiegawczo).Po za tym pullownie shazry i barona geddona do jaskini garra odbywa sie wlascie dzieki petowi huntera. Zazwyczaj sa w scislej czolowce jesli chodzi o dmg. O onyxii juz nie wspomne ponieważ bez paru huntow nie ma wlasciwie po co isc.


Cytuj:
Uwielbiam jak taki hunter pierdzielnie za 2k mob leci na niego, ten udaje trupa i mob laduje na mnie


Czekaj bo ja czegos nie rozumiem :). Mob jest na tanku , hunter pierdzielnie za te 2k .mob ruszy na niego, hunter FD, i czemu niby ten mob ma sie znalesc na tobie ?. Imo powinien wrocic do tanka ktory jest drugi na jego agro liście. Tak jak z fade u priesta. Nie wspominając już o tym że duet dobry hunter + dobry tank nie dopuści do takiej sytuacji.


Zapomniales o fd jako sposobie wycgodzenia z combatu w mc na bosach "dlugodystnasowych" jak magmadar, garr i spokojnej regeneracji many zycia konwencjonalnym zarciem gdy cd nie pozwala na lykanie potionow, bandazowanie. Hunter praktycznie nie wymaga leczenia ze strony hilerow, jezeli ma pojecie o tym co jak powinien robic. W instante 5cio osobowych role sapa moze pelnic pet. Zapewniam ze wytrzyma z pojedynczym mobem 25- 30 sekund w dm , lbrs , strat etc... do tego dochodza trapy. zreszta co ja Ci bede pisal, w ia macie 2 swietnych hunterow ktorzy napewno nie odstaja w instance


Posty: 17
Dołączył(a): 26.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 12:08 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
bonczureq napisał(a):
Huragan napisał(a):
Fabianek napisał(a):
Oraz pytanie do hunterow, jaka role pelnia w party bo jako damage dealerzy przy rogue, magu wysiadaja (od czasu zainstalwoania recap'a wszyscy hunterzy z ktorymi gralem nie mogli wyciagnac wiekszego dps od paladyna z Truesilver champion'em), a pet to raczej moim zdnaiem przeszkadza i jest najczestrzym powodem wipe'u bo polnie pull instancji.


tez uwazam, ze hunter w party to tylko przeszkadzajka :) hunter nie potrafi zginac w miejscu, on ciagle ucieka przed mobem by walic go z daleka i nie mysli ze przez to aggruja nastepne moby...... nienawidze party w instancach z hunterami :(


W takim razie wspolczuje Tobie i fabiankowi ludzi z jakimi grasz (hunterzy). U nasz dziwnym trafem w mc obaj hunterzy sa zawsze na miejscach 6-8 w instantach przy czym bardzo czesto mamy najwyzszy dps a jedyny powod dla ktorego jestesmy nizej to to ze gdy urwie sie mog z aggro to wchodzi nam w zasieg i musimy zmienic pozycje
DMG nie jest wyznacznikiem dobrej gry ja w MC bylem 3 razy pod rzad najlepszy w zadanym dmg i co z tego. 99% hunterow nie potrafi dobrze kontrolowac peta, dmg, zazwyczaj sa ak magowie ktorzy puluja przy pomocy pyro. Jak ci podczas 2-3 party w Scholo, strat czy gdzies tam pet nie zaagruje, a bedziesz go uzywal to powiem ze potrafisz grac, DMg zadawac to nie problem, stoisz i klikasz, co w tym jest trudnego?

Ktos napisał że aoe huntera bedzie rownie dobre jak maga, jasne i utrzymasz moby w odlegosci, porownywanie blizzard do arcane explosion jest nie na miejscu. Oba się przydają ale sa odmiennymi czarami, zero tam jest podobieństw.


TAk aoe huntera smierdzi to fakt i zawsze bedzie. Uzywam peta w kazdym instance poza mc i NIE ucieka mi nie agruje ( szybko polecialbym z gildii gdyby bylo inaczej). Healing taken w mc tez mam duzo mniejszy niz roguny ( co zrozumiale) i magowie - chociaz 3/4 z nich ma mniejszy damage ode mnie. Jedyny duzy minus hunta to brak aoe na poziomie ale jak to ma sie do rogunow ktorzy tylko damaguja

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 12:33 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Ktos napisał że aoe huntera bedzie rownie dobre jak maga, jasne i utrzymasz moby w odlegosci, porownywanie blizzard do arcane explosion jest nie na miejscu. Oba się przydają ale sa odmiennymi czarami, zero tam jest podobieństw.


Ja napisałem, ale widzę ze mnie nie zrozumiales. Chodzilo o poziom dmg z AoE ktore u Hunterów sie polepszy. A co do "jasne i utrzymasz moby w odleglosci" to nie specjalnie chyba wiem o co ci chodzi? Czyzby Arcane Explosion utzymywalo moby w odległosci? :P
Poza tym to nie jest blizzard :D


_________________
Sathorn#2230

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 12:45 
Cytuj  
dobra miałem milczeć w temacie ale się wypowiem:
hunter to popularna klasa w szczególności u młodych użytowników dlatego jest tyle problemów i złych doświadczeń narzekań i frustracji wypowiedziami niektórych że nie ma co brać huntera do party... jestem hunterem gram jak umiem najlepiej zdarzają mi się błedy jak każdemu ale w każdym party w którym byłem ludzie byli zszokowani co potrafi hunter i jak robi takie cuda... że wcześniej nie wiedzieli etc... teraz wchodząc do gry mam propozycję raidów instanców i uważam że zasłużyłem sobie to tym że hunter to dobra postać... kiedyś nie rozumiałem jej do końca narzekałem na to co robią jak zmieniają... dziś wiem że gdyby nie nerfneli klasy bylibyśmy naprawdę za ciężcy w PvP a PvE byłoby betką i nudą.Wszystko oparło się tak naprawdę na analizie postaci na tym co mam robić czego odemnie oczekuje party/raid mam głupi niestandartowy build który każdy hunter wyśmieje mam 51 w marksmanship tak pełne drzewo kupione i powiem tak gra mi się łatwo i przyjemnie pet przestął umierać w instancach bo healerzy wiedzą że on tez potrzebuje leczenia mam addony ulatwiające kontorle zwierzaka makra na swoje skille ktore pomagają optymalizować grę ostrzeżenia kiedy robię FD kiedy będę robił disengage odciagam jeśli mam zginąć bo party/raid będzie miało z tego większą korzyść (dłużej przytrzymam moba i warrior bedzie miał czas na ztauntowanie go po mojej śmierci) to to zrobię bez mrugnięcia okiem gram jak gram... i lubię to ale opinia o klasie jest drażniąca więc pliz... jak jakiś hunter wam podpadł wińcie jego a nie klasę :]


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 14:30 
Cytuj  
sirek - taki maly OT bo nie bede zakladal na te kilka wyjasnien nowego topica, powiedz mi czym sie je ten wlasnie Aspect of the Beast ale w praktyce, bo przyznam sie ze go nie czaje :/ Poza tym czy widzisz jakies zastosowanie praktyczne innych skilli, ktorych ja nie czuje a mozna by je wykorzystac: Eagle Eye, Eyes of the Beast itp ???
z gory dzieki :D

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 17:09 
Cytuj  
Nie chce zakłądać nowego tematu, skoro tu mowa o instancach to pwnie się wpasuje.
Może ktoś już o tym wspominał ale nie przypominam sobie. Fajny upgrade do meeting stones:

Blizzard napisał(a):
Innkeepers around the world now have a gossip option that lets you join a meeting stone directly from the innkeeper rather than going to the location of the meeting stone. Also these Innkeepers will now have background lore about each of the dungeons.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 18:10 
Cytuj  
@shahray thx za wypowiedz, ja nie spotkalem takiego huntera jak ty odnosnie zbednosci druida w party hmmm powiem tak jak ktos nie zna swojej klasy to bez wzgledu na to czy warrior czy druid czy pirest to i tak jest zbedny, a majac pala + druida masz full res oraz co bardzo istotne masz res w combat mode ktory sie przydaje przy wrong pull i wipe tanka. Druid nie powienien doposcic do wipe'a tanka ale czasem nei da rady bo mimo ze tank jest na reja + regroth + healing touch za 1,9hp co 3,5 to i tak przy wrong pull lezy np. te zielone kulki w mara take'uja tanka w 5-6 shotach nawet instant heal 1,9k nie pomoze. Sadze ze ty uwazasz ze druid jeest zbedny dlatego ze nie grales z dobrym druidem.

edit: jednak spotkalem zapomnialem o penym dunczyku


Ostatnio edytowano 3 cze 2005, 03:59 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 18:12 
Cytuj  
Kazar napisał(a):
No to sie skup, dobry ten druid, czy nie?
Druid tez ma normalnego reza i to najlepszego, tyle ze ma coolda, wystarczy wziac do party shamana i priest jest niepotrzebny.
Nie raz chodzilem bez priesta i bylo ok, tylko ze nie z randomami, randomy smierdza. A co to do tego, ze combat rez sie rzadko uzywa, no rzadko, ale jak juz sie uzyje, to moze uratowac cale party. Kiedys reznalem MT w instancji (w czasie walki) i to uratowalo nam dupe.
Ps. Po co ja to pisze wogole? Party dla alli, a chlopaki nie maja shamana. :]


a ja ostatnio zrobilem run w mara z warriorem, paladynem, 2x rogue no i ja druid...czarno to widzialem ale dobrze bylo :) (czyt. bez wipe, pelen sukces)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 18:13 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
no i shamanami nie grają 12-latki co też jest plusem


paladyni na mojej liscie tez nie maja 12lat :) a przynajmniej ich sposob gry nie mowi o ich wieku.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 18:16 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Wystarczy wziasc priesta i nie trzeba ciagnac druida z szamanem. Co to za argument. Zreszta aliance nie maja szamana - a zdaje sie ze napisalem w poscie ze jak idzie druid to przydaje sie paladyn.

ps ale jezeli nie bierzemy pod uwage randomow to jak sie ktos nauczy grac ze soba to wogole odpada rozmowa na temat co wybrac bo grupa w miare utarta grac ze soba umie i rade daje wszedzie.


zapominasz o tym ze priest to szmaciarz a druid to leather dodatkowo:
- druid czesto skipiuje itemy dla maga, dzieki czemu jest przyjacielem magow
- ma res w combat mode
- w razie wipe'a tanka, to kossztem healera moze byc tankiem jak boss na wykonczeniu
- w razie przejecia aggro bo poszedl critical heal -> cat form -> dash i nikt go nawet nie dogoni

priest ma shield czego brak druidowi imho to hyba jedyny + priesta.
Nie chce wszynac dyskusji czy forti lepsze czy wild bo sa rozne zdania imho wild jest bardziej uniwersalny

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 18:20 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
No jeśli ma refleks, bo resowanie w czasie walki w grupie 5 ppl, nawet w 15 mija się z celem prócz jednego wyjątku - zblizajacego sie wipe i res na priescie. Czas na przycisniecie klawisza jest jakies 2 minuty, wiec mozna odczekac az wszyscy zdedza i sie resnac.


lol o stary uratowalem party od wipe z 5+ razy dzieki natychmiastowemu resow maga/tanka i ty mowisz o jednym wyjatku? hmmm chyba nie grales z dobrym druidem - polecam przeczytanie poradnika dla druida by bigi (mi bardzo pomogl)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 18:22 
Cytuj  
bonczureq napisał(a):
W takim razie wspolczuje Tobie i fabiankowi ludzi z jakimi grasz (hunterzy). U nasz dziwnym trafem w mc obaj hunterzy sa zawsze na miejscach 6-8 w instantach przy czym bardzo czesto mamy najwyzszy dps a jedyny powod dla ktorego jestesmy nizej to to ze gdy urwie sie mog z aggro to wchodzi nam w zasieg i musimy zmienic pozycje


nie musisz mi wspolczuc poprostu hunter ze mna nie idzie i tyle :) mam pelne 2 firendly party wiec zawsze sie zlozy jedno zeby pojsc. powtarzam ja nie mowie ze hunter jest zly tylko jakos nie widze dla niego miejsca w PARTY 5cio OSOBOWYM ja pisze caly czas O PARTY 5cio OSOBOWYM a z tego co wiem MC robi sie w 40 osob a nie w 5.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 18:27 
Cytuj  
sirek napisał(a):
... healerzy wiedzą że on tez potrzebuje leczenia mam addony ulatwiające kontorle zwierzaka makra na swoje skille ktore pomagają optymalizować grę ostrzeżenia kiedy robię FD....


w ten sposob wyeliminowales 2 powody dla ktorych nie trawie hunterow ale jestes wyjatkiem...

sirek napisał(a):
ale opinia o klasie jest drażniąca więc pliz... jak jakiś hunter wam podpadł wińcie jego a nie klasę :]


...potwierdzajaca regule moim zdaniem gralem 20+ hunterami i tylko JEDEN mial to co ty :). Wiec jak mam szanse 5% na wziecie dobrego huntera to wole 90% (jak ni eumie grac to mu na /w napisze jak ma bic zeby jego nie bili i co robi jak zaczna go bic) na wziecie dobrego rogue czy 100% na wzieie dobrego maga (mam 5ciu na fl zawsze ktorys jest)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 19:30 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
- druid czesto skipiuje itemy dla maga, dzieki czemu jest przyjacielem magow

magowie kochaja shielda
Cytuj:
- w razie przejecia aggro bo poszedl critical heal -> cat form -> dash i nikt go nawet nie dogoni

I kto wtedy healuje?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 20:57 
Cytuj  
shield od priest jest zajeb*** dostajesz takie cośi mozesz rzucić sie na rajd .... a wracasz spokojnie na shieldzie :D:D:D


_________________
Obrazek

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 23:03 
Cytuj  
Cytuj:
Sadze ze ty uwazasz ze druid jeest zbedny dlatego ze nie grales z dobrym druidem.


Bardziej chodzilo o to kto wydaje sie lepszy - zbedny to mocne slowo. Zgadza sie nie widzialem chyba dobrego druida. Zreszta ja tez napisalem w poscie - ze wiele zalezy od gracza.

Cytuj:
np. te zielone kulki w mara take'uja tanka w 5-6 shotach nawet instant heal 1,9k nie pomoze


akurat tank nie powinien sie rzucac na nie bo problem jest juz od dawna rozpoznany - ale przyklad dobry - jasne ze czasami sie utrzymac tanka nie da i koniec.

Cytuj:
- w razie wipe'a tanka, to kossztem healera moze byc tankiem jak boss na wykonczeniu


jak boss na wykonczeniu to tankowac moze pet huntera (tez ma skill do tego) - a hunter dodatkowo pomoze w jego leczeniu. No ale jak nie ma huntera to dobry i druid :P.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 03:54 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Fabianek napisał(a):
- druid czesto skipiuje itemy dla maga, dzieki czemu jest przyjacielem magow

magowie kochaja shielda


tez fakt ale kazdy z nich idzie do instancji po itemy (na poczatku tylko po questy) ktorych priest _nie_ skipnie a druid moze np. korone od princessy


tomugeen napisał(a):
Fabianek napisał(a):
- w razie przejecia aggro bo poszedl critical heal -> cat form -> dash i nikt go nawet nie dogoni

I kto wtedy healuje?


wtedy jest aggro na druidzie wic nikt nie musi? a jak straci aggro to wraca do caster form?


Ostatnio edytowano 3 cze 2005, 04:07 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 03:56 
Cytuj  
shahray napisał(a):
akurat tank nie powinien sie rzucac na nie bo problem jest juz od dawna rozpoznany - ale przyklad dobry - jasne ze czasami sie utrzymac tanka nie da i koniec.


dokladnie chodzilo o przyklad :)

shahray napisał(a):
jak boss na wykonczeniu to tankowac moze pet huntera (tez ma skill do tego) - a hunter dodatkowo pomoze w jego leczeniu. No ale jak nie ma huntera to dobry i druid :P.


mozliwe poki co w mojej fl jest tylko 1 hunter ktory uzywa 3 rzeczy ktorych innym _jakich_ spotkalem brakuje:
- mózg
- mod dla peta
- alert przed fd

napisze po raz 3: nie mowie ze hunter jest beeee i zbedny tylko ze 5cio osobowych party imho sa lepsze klasy od niego

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.