mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 22:21 
Cytuj  
Co Ty myslisz, że ja sledze forum i wyłapuje Twoje posty?

Ten post to jest perełka, nie mogłem się powstrzymać... zresztą nawet nie pamiętam kiedy ja coś Twojego wcześniej skomentowałem...

Zresztą nie bierz tego do siebie.

Komentuje post a nie człowieka, który go napisał.

Nie wiem, czemu mam Cię dać do ignore mi Twoje posty nie przeszkadzają. Jesli Tobie przeszkadzają moje to rozwiązanie jest proste.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 23:20 
Cytuj  
Sry akurat pisalem tego posta po daniu logout po prawie 1h gankowania przez aliantow, bylem na maxa wkurwiony....nie kapuje po kiego 10 lvl 55+ campuje Splintertree Post, przecie tam tylko low lvl sa. Bylem jedynym high lvl tam i musialem noobkow bronic bo sie noz w kieszeni otwieral jak widzialem co tam sie dzieje, pierdolonlem 5 to reszta mnie zergiem wziela i tak w kolko. Cierpliwosc sie wyczerpala, res na cm i poszedlem tego moonclotha zrobic....a na general placze.....DK za kill low lvl musi byc...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 00:02 
Cytuj  
Cytuj:
.DK za kill low lvl musi byc...


Nie musi być i na szczęscie nie będzie. Jest 10000 sposobów na exploitowanie tego systemu jesli by takie cos powstalo. Nie chce mi sie ponownie ich przytaczac poczytaj to forum to moze znajdziesz.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 04:28 
Cytuj  
rudy napisał(a):
Dobra olewma baranow, druga ekipa. jakis mag i priest razem sie przylaczyli.wlazimy do srodka - mag na 1 froncie w ogole sie nie cofa sciaga cale aggro i stoi..a priest nic nei robi..no to ja sie pytam typa czemu ten priest nic nei robi tylko stoi, a ten mag na to - "to jest moja matka, siedzi tu obok mnie i dopiero sie uczy grac, ale spoko ja jej wsyzstko mowei co ma robic, a nic nei mowi ona bo ma hujowego kompa i jej skacze wszystko.." HSnalem sie od razu na sentinel hill...


omg

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 08:01 
Cytuj  
Dwutlenek jego post jest cienki, widzialem juz duuuzo mocniejsze :]

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 08:08 
Cytuj  
Kazar napisał(a):
Dwutlenek jego post jest cienki, widzialem juz duuuzo mocniejsze :]

Toż mu przeciez nie naubliżałem ani nic...
Się wszyscy jacyś delikatni porobili :]

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 10:39 
Cytuj  
Najlepszy post rudego :) z matką i synkiem w wowie. Czasem się zastanawiam co taki stary ... jak ja gra w gry dla dzieci ?


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 22:01 
Cytuj  
mara, friend list party idziemy jak burza, dochodzimy do princessy, pullnieta z ladu (grr nie lubie tego bo trace z oczu tanka i leczyc nie moge), idziemy jak burza, w pewnym momencie wlasnie trace tanka z oczu [nie moge leczyc], proboje podbiedz za pozno, warrior lezy, sytuacja identyczna w przypadku pala. Klikam na res w combat mode, lipa zapomnialem uzupelnic zoledzie. Wiec zmieniam sie w misia jako ze zostal juz tylko rogue i mag, resztka sil ja proboje przytankowac (/oom), leze mag i rogue cudem ja dobijaja. Wypada mace, calkiem fajny duzo lepszy od tego co uzywam aktualnie wiec pisze n, chlopcy mi passuja, robie stealth run (po mace), ksiezniczka zniknela za nim doszedlem

*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 22:31 
Cytuj  
mialem podobnie ze staffem z doktorka w ZF... od tamtego czasu nauczylem sie nie robic odruchowo release spirit :D

*

Posty: 58
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 22:42 
Cytuj  
co do mojego posta to moze sie to wydawac dziwne, jak na nasze warunki ale ja gram na USie i tam naprawde sporo ludzi grajacych w wowa to nie sa jakies dzieciaki ani nawet "mlodziez" tylko dorosli ludzie, mam na mysli kolo 40. czesto sie takich spotyka jak sie powhispuje. A tamta dwoja to mnie rozwalila ale jak potem gadalem z guildmate'ami to mieli rotfla ale nie az takiego jakbym sie spodziewal...dla nich normalna akcja ze matka z synem gra


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 22:44 
Cytuj  
rudy napisał(a):
co do mojego posta to moze sie to wydawac dziwne, jak na nasze warunki ale ja gram na USie i tam naprawde sporo ludzi grajacych w wowa to nie sa jakies dzieciaki ani nawet "mlodziez" tylko dorosli ludzie, mam na mysli kolo 40. czesto sie takich spotyka jak sie powhispuje. A tamta dwoja to mnie rozwalila ale jak potem gadalem z guildmate'ami to mieli rotfla ale nie az takiego jakbym sie spodziewal...dla nich normalna akcja ze matka z synem gra

:o

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 22:59 
Cytuj  
kehu napisał(a):
mialem podobnie ze staffem z doktorka w ZF... od tamtego czasu nauczylem sie nie robic odruchowo release spirit :D


mnie nie mial kto resnac ;-)

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 23:30 
Cytuj  
Dawno to było:

Mamy gildiowy raidzik do UBRS, przy ostatnim pokoju została ostatnia grupka, bawimy sie w owce i tym podobne i w koncu jeden szaman zdejmuje owce i bawi sie w tanka ze swoim toporkiem, Moog-hunter postanawia mu podesłać peta i wtedy pet zdejmuje aggro z shamana i tankuje moba :lol: Co się okazało idiota o nicku "thefury" postanowił sobie trenowac axy w UBRS. Strasznie go wtedy przejechaliśmy, a śmiechu było na klika minut :lol:

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 06:49 
Cytuj  
Cytuj:
bawimy sie w owce i tym podobne

... nawet nie chce myśleć jak się bawicie... :-?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 07:08 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Co się okazało idiota o nicku "thefury" postanowił sobie trenowac axy w UBRS.


czemu idiota ?? axy mozna w godzine wytrenowac w UBRS od zera do 280 conajmniej :) jest to najszybsza metoda :>


_________________



****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 11:59 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
DirectC napisał(a):
Co się okazało idiota o nicku "thefury" postanowił sobie trenowac axy w UBRS.


czemu idiota ?? axy mozna w godzine wytrenowac w UBRS od zera do 280 conajmniej :) jest to najszybsza metoda :>
Skup się jak pet sciaga aggro to na jakim poziomie masz axe? na 280?

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 12:11 
Cytuj  
w sumie nizły kolo. może nie taka wtopa ale :

z kumplem magiem czekając na resztę raidu do mc poszliśmy do brd bo poprosił o trenowanie staffu więc żeby krasnale go nie biły puszczałem peta pet zbierął aggro na passive go i krasnal okładał Misia a kumpel chlastął laską tegoż... no więc pierwszy mob lejemy go już 5 minut kolesiowi staff wszedł na 210 wpadł jakiś pala bach ubił nam krasnala i się kłania no to my /rude /fart /moon i ogólnie żeby sobie poszedł... następnym krasnal powtarzamy scenraiusz unstelthnal sie NE rogue ubił nam kolejnego zanim cokolwiek poćwiczył tych lasek... załamka ale idziemy w jakiś róg jaskini ... właśnei wskoczyło mu 218 jak wytoczyło się jakieś party allies i nam go zabili "ratując " nam życie... ehh sytuacja powtórzyła się jeszcze z 5 razy... załamka i już czysty brecht na party channel.. wytrenował jakieś 20 punktów w ponad godzinę dzięki pomocnym ludziom... :]


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 14:20 
Cytuj  
LMAO !!!
Nie ma to jak braterska pomoc - LOL :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 15:03 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Huragan napisał(a):
DirectC napisał(a):
Co się okazało idiota o nicku "thefury" postanowił sobie trenowac axy w UBRS.


czemu idiota ?? axy mozna w godzine wytrenowac w UBRS od zera do 280 conajmniej :) jest to najszybsza metoda :>
Skup się jak pet sciaga aggro to na jakim poziomie masz axe? na 280?


to jest nie wazne na jakim poziomie masz axe jak je trenuejsz :) mozesz miec poziom 250 i nie bedziesz zadawal zadnego damagu gdyz jestes przetrenowany :) dopiero na drugi dzien axe ci bedzie dzialala poprawnie, ale wytrenowac ja gdzies trzeba najpierw, nie ?:)
Oczywiscie mozesz jak chcesz to sobie trenowac axe przez pare dni po troszku, a mozesz tez wejsc raz na godzinke do UBRS i miec juz max skilla :)


_________________



****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 15:25 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
DirectC napisał(a):
Huragan napisał(a):
DirectC napisał(a):
Co się okazało idiota o nicku "thefury" postanowił sobie trenowac axy w UBRS.


czemu idiota ?? axy mozna w godzine wytrenowac w UBRS od zera do 280 conajmniej :) jest to najszybsza metoda :>
Skup się jak pet sciaga aggro to na jakim poziomie masz axe? na 280?


to jest nie wazne na jakim poziomie masz axe jak je trenuejsz :) mozesz miec poziom 250 i nie bedziesz zadawal zadnego damagu gdyz jestes przetrenowany :) dopiero na drugi dzien axe ci bedzie dzialala poprawnie, ale wytrenowac ja gdzies trzeba najpierw, nie ?:)
Oczywiscie mozesz jak chcesz to sobie trenowac axe przez pare dni po troszku, a mozesz tez wejsc raz na godzinke do UBRS i miec juz max skilla :)
W ubrs sie trenuje axy? Załamujesz mnie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.