mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 22:18 
Cytuj  
Alekde napisał(a):
Jeśli już można porównać Wowa do Diablo (bo chyba można) to w diablo nie było takiego powtarzalnictwa itemów



hmmm oczym ty mowisz? :) w diablo chodzia same clony kilka przykladow item setupow:
czarka mf - tal set,2xnagel, wt, oculus, rhyme
pala hamer - shako,enigma, zaka, hoto, arach, magefisty,wt(ew. sandy), 2xsoj, mara
pala smiter - coa, eni, exile, grief, highlord, 2xbk5, vamp, sd
na priv ci moge podac perfect setup dla kazdej postaci w diablo ;-) tam chodza same klony za wyjatkiem poczatkujacych graczy

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 22:31 
Cytuj  
Kurde ja liczylem w expansion na 3ci kontynent (northend) i 3cia frakcje bo z fabuly wynika ze arthas ktory teraz zradzi calym kontynentem nie ma szans na znalezenie sojusznikow wsrod hordy/aliance chocby stanol na glowie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 22:34 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
na priv ci moge podac perfect setup dla kazdej postaci w diablo ;-) tam chodza same klony za wyjatkiem poczatkujacych graczy

To bylo w LoD, nie w DiabloII, w podstawowym rzadzily Rare itemy.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 22:37 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Kurde ja liczylem w expansion na 3ci kontynent (northend) i 3cia frakcje bo z fabuly wynika ze arthas ktory teraz zradzi calym kontynentem nie ma szans na znalezenie sojusznikow wsrod hordy/aliance chocby stanol na glowie ;)


a po co mu sojusznicy? ma moby z serwera ;] powinien byc jakims finalnym bossem (bo to w koncu juz nie arthas tylko Lich King) , albo w ogole powinien byc nieosiagalny (np dookola jego twierdzy roi sie masa arcyharkdorowych mobkow...). Wiadomo, mozliwosci jest duzo. 3 strona moim zdnaiem jest niepotrzebna, ale np nowe miejsca i moze jakies inne formy rozrywki bylyby ok.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 11:10 
Cytuj  
tylko ze na głównej mapie nie ma miejsca na 3 kontynent.

Może dorobią jakieś podziemia, albo fruwające wyspy jak w AO :o

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 11:24 
Cytuj  
eee, chyba właśnie jest, o ile mi wiadomo na północy


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 12:53 
Cytuj  
Zeskalowac mape tak, by 3i kontynent sie miescil to raczej nic trudnego :)

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 13:02 
Cytuj  
dodaja druga półkule ? ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 16:03 
Cytuj  
na mapie azeroth moze nie ma ale za dark portal jest outland :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 16:17 
Cytuj  
Nie ma co dyskutować, wstawienie nowych landów to pryszcz.
Raz, że na mapie jest miejsce a dwa, że nawet jakby nie było to sobie zrobią.
A zresztą można nad, pod, przez portal....

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 16:53 
Cytuj  
W war3 ROC - tez nie bylo miejsca a w TFT juz wstawili, wiec na bank bedzie z zalozenia skoro byl wczesniej to dlaczego ma nie byc go teraz? :) zreszta w story jest napisane wyraznie ze przez okres wojny na terenach kalimdoru i eastern kingdoms arthas spokojnie buduje sobie cytadele w northend i szykuje sie do operacji "i will own u all" ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 18:03 
Cytuj  
Jak WoW bedzie umierac to spuszcza Arthasa ze swoja banda ze smyczy i wyrzna wszystko w calym swiecie WoW i bedzie po grze :evil:

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 19:01 
Cytuj  
Mam nadzieję, że przed wypuszczeniem dodatku Blizzard poprawi chociaż część błędów i popracuje nad balansem sprzętu dla postaci walczących wręcz i casterów. Jeżeli tego nie zrobią to powtórzy się sytuacja z EQ, gdzie kolejne dodatki zawierały nowe błędy co w połączeniu ze starymi powodowało coraz większy chaos i psuło przyjemność gry.

Martwi fakt, że dotychczasowe działania Blizzarda w kwestii błędów i balansu są lekko mówiąc rozczarowujące.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 04:05 
Cytuj  
hmmm zastanawiam sie nad tym jak blizz podzieli wow i wow-add czy beda osobne serwery czy jak to rozwiaza bo jak znam blizza to za free tego nie wypusci (przynajmniej do tej pory wszystkie addony blizza kosztowaly 1/2 gry) zastanawiam sie czysto teoretycznie bo i tak 90% zakupi ale co z tymi 10% :)

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 07:14 
Cytuj  
Hmm moze bedzie tak ja w Daoc jesli nie masz wykupionego dodatku to nie poplyniesz/wejdziesz/poleicsz na/do kontynent/dungeon/itd...
a jesli chodzi o itemki/klasy itd to nie beda widoczne/dostepne zas przy probie dostaniesz komunikat : wanna play pay us *demoniczny smiech kapitalisty*

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 07:19 
Cytuj  
szczerze mowiac jesli dodatek bedzie platny to ja wysiadam z tego pociagu

zarabiaja kilkanascie milionow E miesiecznie, podobnie w stanach zarabiaja kupe kasy, wystarczy im jak utrzymaja graczy przy sobie, wypuszczenie platnego dodatku bedzie juz tylko zdzierstwem i wydaje mi sie ze duzo ludzi odpusci sobie wtedy gre w WoW (czlowiek placi przykladowo rok [watpie zeby ten dodatek byl szybciej] czasu nie tylko po to zeby sobie pobiegac z cmentarza do cialka ;), ale tez po to zeby obejrzec jak sie rozwija swiat)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 08:06 
Cytuj  
Cytuj:
szczerze mowiac jesli dodatek bedzie platny to ja wysiadam z tego pociagu


Do tej pory wszystkie mmorpgi miały płatne dodatki. Są wyjątki ale to wyjątki. Dla żadnego ze starych graczy nie jest to żadna niespodzianka.
Ale jeszcze tak nie było, żeby pojawienie się dodatku spowodowało upływ graczy, raczej wprost przeciwnie.

Cytuj:
hmmm zastanawiam sie nad tym jak blizz podzieli wow i wow-add czy beda osobne serwery czy jak to rozwiaza bo jak znam blizza to za free tego nie wypusci (przynajmniej do tej pory wszystkie addony blizza kosztowaly 1/2 gry) zastanawiam sie czysto teoretycznie bo i tak 90% zakupi ale co z tymi 10%


W mmorpegach jest to rozwiązywane w ten sposób, że gracze, którzy nie kupili dodatku, nie moga dotrzeć do nowych landów, podziemi, grać nowymi profesjami czy rasami, ale przeważnie mogą uzywac nowego sprzętu. Większość rzeczy załatwia pacz. Sam dodatek to własnie rasy, profesje i generalnie lokacje.
Podobnie chyba było w diablo2. Tu jest analogicznie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 08:30 
Cytuj  
Co do balansu to ja mam wrażenia wprost przeciwne. O ile pół roku temu nie było balansu to teraz jest całkiem porządny.

Oczywiście, że przez cały czas będą whiny, że jak to mnie mighty maga zabił zwykły warrior przecież to się nie godzi powinienem go oneshotnąć fireballem, lub jak to mnie mighty warriora zabił zwykły mag a ja nie potrafiłem podejść do niego na tyle blisko by go chociaż drasnąć.

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 09:03 
Cytuj  
Robus, bez obrazy - ile masz lat ? Jak mialem 16 tez tak myslelem. Ale teraz mam troche wiecej i wiem ze za darmo to w ryja moge tylko dostac. Nikt Ci za darmo nie bedzie robic dodatkow - za friko masz nowe instanty, battlegroundy etc. Ludzie na Zachodzie o tym wiedza, tylko polaczki uwazaja ze nalezy im sie cos za darmo,a le to pozostalosci po starym ustroju. Jak Cie nie stac, to graj w Kierki albo FreeCell...

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 09:16 
Cytuj  
dwutlenek:
widzisz, do tej pory bylo tak, ze zaden mmorpg nie zdobyl w sumie w tak krotkim czasie tylu graczy co wow

dodatkowo caly czas naplywaja nowi

czy wg ciebie jest ok to to, ze blizz kaze sobie placic za cos co MUSZA robic ??
nie moga nie rozwijac gry, bo stagnacja = smierc dla gry

zreszta zobaczymy jak to bedzie, dodatek pewnie wyjdzie najwczesniej na gwiazdke (jesli wogole w tym roku), ale chwilowo wiekszosc ludzi ktorych znam a graja w wow ma dokladnie identyczne podejscie jak moje = za dodatek nie zaplaca, szybciej przestana grac w ta gre niz zaplaca za jakis dodatek (w koncu po to placimy caly czas, zeby blizz mial kase na rozwoj + jakis tam zarobek), ale czesto ludzie inne rzeczy mowia i inne robia ;P

ja licze na darmowy dodatek :>


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.