mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 09:23 
Cytuj  
W ryja tez dostaje się zazwyczaj za cos ;-P


_________________
dyzortografia
....................
profil

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 09:28 
Cytuj  
roball napisał(a):
jest oczywiste i pewne jak to ze dzisiaj jest piatek.

eee, ja dziś tak do końca nie byłem pewien że jest piątek ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 09:28 
Cytuj  
sorka ale nie czytalem wszystkich stron wiec moge kogos powtorzyc :P

1. jesli bedzie platny dodatek to jak niby rozwiaza problem graczy ktorzy nie chca dodatku? ewentualnie jesli zrobia nowy kontynent (o czym nizej) to chyba zleksza bedzie nie fair ze bogaty dzieciak ktory mam bogata mamusie i ta mu kupuje wszystkie gry bedzie mogl po nim lazic a pol servera nie bo nie chca placic za dodatek
2. co do nazwy to moze to byc krucjata w swiecie z ktorego przybyl burning legion przez portal.
3. tez jestem przeciwny platnym dodatkom

:P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 09:29 
Cytuj  
Blizzard to firma kapitalistyczna, której głównym celem jest zbijanie kasy i pomnażanie majątku firmy. Robi to poprzez produkcję gier. Jest świadoma, że czym lepszą rozrywkę dostarczy tym większą mamonę zbije, więc chłopaki się starają.
To nie harcerzyki czy Matka Teresa oni nie zrobią dodatku za darmo. To tak jakby mercedes który 2/3 ceny salonowej z jednego SLK miał czystego zysku, dwa następne oddawał za friko...
Ludziom się podoba, ludzie kupują, dlaczego mają to rozdawać za darmo?

Widzę silne korzenie socjalistyczne w niektórych z nas towarzyszu Robus! Tak trzymać! Takich ludzi nam trzeba! Zgłoszę wniosek do sekretarza partii o dodatkowe kartki na 1kg cukru!

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 09:29 
Cytuj  
Cytuj:
czy wg ciebie jest ok to to, ze blizz kaze sobie placic za cos co MUSZA robic ??


Sorry stary. Ja pracuje bo muszę to robić i każę sobie za to płacić.
Nie kumam gdzie tu widzisz nieprawidłowość.

Prawidłowość jest inna. Ty nie muisz płacić. Więc nie płać i nie graj.

Jak Blizzard wypuści dodatek to super. Ja każe za niego zapłacić? Jakoś przeżyję. Jak da go za darmo, świetnie.
Tak czy siak nie będę bił piany na forum co Blizzard powinnien a co nie i co jest moralne a co nie.
Tak długo jak mnie nikt nie zmusza do grania/płacenia wisi_mi_to.


P.S.
Reassor strona wstecz.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 09:34 
Cytuj  
itemy nie zawsze. Np. w AO nie mając dodatku nie dało się założyć na siebie itemów z SL.
Co więcej nie działały perki (dodatkowe skille). Więc postać bez SL była o wiele słabsza niż postać z dodatkiem.
Jakoś to ludzie przeżyli, nikt się unosił, nikt nie pisał, że chce za darmo bo to niesprawiedliwe, że niektórzy mają więcej pieniędzy a niektórzy mniej..

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 09:38 
Cytuj  
Śmieszna sprawa.
Od momentu zarejestrowania nazwy, do momentu rozpoczęcia projektu mogą minąć nawet lata.
Nie wiem czy wogóle jest sens prowadzić dyskusje na ten temat.

A teksty w stylu, że 'jak każą sobie płacić za dodatek to odejdę' zupełnie mnie zwalają z krzesła :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 12:19 
Cytuj  
Tyle ze ten dodatek do WoW to nie jest kwestia najblizszej przyszlosci.
Zostalo jeszcze tyle contentu w tej wersji nidorobionego jeszcze, ze blizz spokojnie bedzie sobie te putski w swiecie wypelnial.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 12:22 
Cytuj  
ok
widze ze sie nie do konca rozumiemy

a co bedzie w nowym dodatku czego nie dodaja teraz ??

moze, MOZE 2 rzeczy:
1. lvl
2. talenty/skile

reszte rzeczy dodaja jakos za darmo i nazywaja to patchami :P

w sumie roball podal odpowiedz dlaczego LINEAGE ma najwiecej grajacych

nie chce mi sie klocic czy sprzeczac o cos na forum bo to bez sensu, kazdy ma swoj punkt widzenia/siedzenia i raczej go nie zmieni

oczywiste tez jest ze blizzard robi gry zeby na nich zarabiac i doskonale to robi wypuszczajac mmorpg'a

ludkowie ktorzy wyjezdzaja z jakimis towarzyszami to chyba jakies rodziny polityczne (pochodzenie komuchowskie czy jak towarzyszu??), a wiek ma niewiele wspolnego, ale pewnie jestem starszy od wiekszosci z was

zakoncze te wywody tylko tak: jesli blizzard chce zatrzymac graczy (zakladam ze CHCE), to po prostu MUSI wypuszczac nowa zawartosc gry, inaczej ludzie odejda i pojda grac w inne gierki, proste

a jesli krzyknie jakas kase za ta nowa zawartosc, to na 100% czesc ludzi odejdzie i nie chodzi tutaj o to czy kogos stac czy nie, po prostu nie beda chcieli placic kasy za nowe instansy i itemy (szczegolnie w takim kraju jak polska, gdzie wow do najtanszych nie nalezy)

na pewno tez czesc ludzi wroci/kupi wowa po to zeby zobaczyc co dodali, stosunek jednych do drugich moze byc rozny

koniec

ps. spadajac z krzesla mozna sobie cos zlamac, proponuje kupic krzeslo z podlokietnikami, ewentualnie popros nianie i podtrzymywanie - trudniej spasc wtedy :P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 12:31 
Cytuj  
Robus napisał(a):

w sumie roball podal odpowiedz dlaczego LINEAGE ma najwiecej grajacych


Bo to gra robiona pod koreancow.

Cytuj:
zakoncze te wywody tylko tak: jesli blizzard chce zatrzymac graczy (zakladam ze CHCE), to po prostu MUSI wypuszczac nowa zawartosc gry, inaczej ludzie odejda i pojda grac w inne gierki, proste

Czy po dlugim, bardzo dlugim graniu w 1 tytul nie zaplacisz trzykrotnego abonamentu tylko po to, zeby uzyskac nowa jakosc gry?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 12:40 
Cytuj  
robus - Polska to nie pepek swiata, poza tym zobaczysz co bedzie, nowy dodatek bedzie platny i tak wiekszosc ludzi go kupi. Byc moze , gdy gra sie juz troche zestarzeje ( tak jak np z daocem), ludzie przestana kupowac kolejne dodatki. Ale na razie szczerze nie ma innego tytulu wartego zabawy ( no moze poza ostatnio odswiezonym SWG). Poza tym Blizzard dodaje za free tyyyle contentu, ze spokojnie moglby to nazywac 'dodatkami' . To ze zostawil sobie latwy sposob na robienie tego ( zamkniete instance, dziury zawalone w swiecie) to tylko swiadczy o ich pomyslowosci i bardzo dobrze napisanym planie rozwoju gry


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 12:41 
Cytuj  
Robus nie ma co dyskutować. Ty odejdziesz, 95% zostanie, do tego tak jak przy każdym dodatku zaczną się masowe powroty graczy którzy cancelneli konta oraz powitamy całkiem nowych graczy. Z tego co zauważyłem, każdy dodatek raczej przyciąga jak magnes nowych graczy niż odrzuca swoją ceną.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 12:47 
Cytuj  
Mnie zastanawia troszke inna sprawa: Czy jak zwieksza lvle postaci to czy zostanie rested bonus? Bo jak go nie skasuja to Ci co zrobili 60 w miecha prawdopodobnie do maxa dobija moment ;)

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 12:49 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Czy po dlugim, bardzo dlugim graniu w 1 tytul nie zaplacisz trzykrotnego abonamentu tylko po to, zeby uzyskac nowa jakosc gry?


szczerze??

wolalbym kupic inna, nowa gre, w ktorej jest duzo wiecej rzeczy do zobaczenia niz w "dodatku" za 3 abonamenty


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 12:51 
Cytuj  
nie wieksza
bo jesli by zwiekszyli bez zmian bossow w MC (oraz innych) to na 70-80 lev przejscie MC bylby pryszcz - i nikt juz by nie krzyczal LFG Start czy scholo tylko LFG MC


_________________
Obrazek

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 12:59 
Cytuj  
redlum napisał(a):
nie wieksza
bo jesli by zwiekszyli bez zmian bossow w MC (oraz innych) to na 70-80 lev przejscie MC bylby pryszcz - i nikt juz by nie krzyczal LFG Start czy scholo tylko LFG MC


beda przeciez nowe instance np 70++ elite gdzie bedziesz mial legendary items np - i kto bedzie lazil na takim lvl na MC wtedy? ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 13:02 
Cytuj  
ta fakt.
może by zacząć levelować 60+ trzeba będzie zacząć robić hero class. A do MC będzie wpuszczało ludzi tylko bez hero class. Cholera wie jak to rozwiążą. Ale faktycznie jak się głębiej zastanowić to takiego to dobre party 70lvl będzie biegało po MC i farmowało ragnarosa...

Robus i co kupisz? MMORPGi można policzyć na palcach. Dobre mmorpgi na palcach jednej 1 ręki. Dobre mmorpgi które nam pasują to jeden, dwa tytuły. Tu nie ma 5 tysięcy premier rocznie. Jak wyjdzie coś porządnego raz na rok to jest święto. Dwa razy na rok - ewenemt.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 13:13 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ta fakt.
może by zacząć levelować 60+ trzeba będzie zacząć robić hero class. A do MC będzie wpuszczało ludzi tylko bez hero class. Cholera wie jak to rozwiążą. Ale faktycznie jak się głębiej zastanowić to takiego to dobre party 70lvl będzie biegało po MC i farmowało ragnarosa...

Robus i co kupisz? MMORPGi można policzyć na palcach. Dobre mmorpgi na palcach jednej 1 ręki. Dobre mmorpgi które nam pasują to jeden, dwa tytuły. Tu nie ma 5 tysięcy premier rocznie. Jak wyjdzie coś porządnego raz na rok to jest święto. Dwa razy na rok - ewenemt.


nie wiem co kupie :D
zanim wyjdzie dodatek moze cos wyjdzie sensownego ;P
moze wyjdzie ut2005 takie jak chcieli ludzie a nie jakies gowno ktore wypuscil epic ;P

poza tym nie gralem w lineage'a ani w eve jeszcze ;P (tluklem utka non stop), wiec moze obejrze

ale to wg mnie najszybciej na gwiazdke :D, wiec daleko jeszcze :>


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 15:28 
Cytuj  
z nowym patchem ma wejsc nowy trinkiet dla alliancow

Obrazek


:) :) :)


_________________



****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 17:17 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
z nowym patchem ma wejsc nowy trinkiet dla alliancow



:) :) :)


Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.