mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 10:08 
Cytuj  
gdyby znał angielski spokojnie można by było napisać. To się zalicza do oszukania innego gracza. Mogłem napisać, że czekałem na C.O.D-a, myślałem, że to to, szybko kliknąłem accept. I roball 2 tygodnie suspensed akurat jak wyszły BG ;) Wróciłby jako private... 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 10:12 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
gdyby znał angielski spokojnie można by było napisać. To się zalicza do oszukania innego gracza. Mogłem napisać, że czekałem na C.O.D-a, myślałem, że to to, szybko kliknąłem accept. I roball 2 tygodnie suspensed akurat jak wyszły BG ;) Wróciłby jako private... 8)


jakie oszukanie ? przeciez oni sie umowili ze sprzedaja sobie ten towar za tyle i tyle i juz.. jak udowodnisz ze tak nie bylo ? :)
Pozatym jest ostrzezenie zanim wezmiesz COD, wiec mozesz miec pretensje tylko do siebie.


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 10:16 
Cytuj  
tak to nie oszustwo to się jakoś inaczej nazywa. Podobnie jak wystawianie "przez pomyłkę" na AH potionków zamiast za 5g to za 50g.
tzw. liczenie na łosia który da się nabrać.

Równie dobrze dzisiaj mogę wysłać do 100 osób maila z załącznikiem C.O.D. za 5g i założę się, że 50% odbierze.... i potem będzie pisała telle, a na końcu petycje.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 10:17 
Cytuj  
mark24: mysle ze znajac blizza zapytal by sie robala WTF etc. wystarczy ze robal by napisal ze owszem oszukal goscia ale tylko dlatego ze on oszukuje uzywajac botow...blizz to sprawdzi...robal by pewnie dostanie 2week, a koles perma.

gg/ no re

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 10:20 
Cytuj  
BLUE:
    Tomorrow's regularly scheduled maintenance window is being extended by an additional two hours beginning at 3:00 AM PST. Maintenance is expected to last until approximately 11:00 AM PST. We apologize for any inconvenience that this downtime may cause some of you, and we appreciate your patience in the matter.


przedłużają mainetance. Może jednak dzisiaj :o :o :o :o :o :o :o :o :o

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 10:23 
Cytuj  
Fabianek o ile ten bot to coś więcej niż akceptowanie wszystkiego. Do tego większość mmorpgów pozwala na używanie programików lub scryptów o ile się siedzi przed monitorem. Zabronione jest jedyne bierne makrowanie. Najpierw by mu musieli udowodnić, że biernie makruje co w przypadku wow-a jest prawie niemożliwe.

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 10:24 
Cytuj  
chyba tak :) zawsze piszą jak jest patch że będzie 2h dłużej :]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 10:39 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
tak to nie oszustwo to się jakoś inaczej nazywa. Podobnie jak wystawianie "przez pomyłkę" na AH potionków zamiast za 5g to za 50g.
tzw. liczenie na łosia który da się nabrać.


masz prawo sprzedawac za ile chcesz... nie jest to karalne.


_________________



******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 10:55 
Cytuj  
mark poczytaj licencje wow

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 11:13 
Cytuj  
Taki mały help dla wszyskich chętnych chcących gnębić chińskich farmerów. ;)
Jako doświadczony gracz w Lineage2, gdzie Chinoli jest więcej niż ja mam włosów na głowie - nie wiem czy to dlatego, że mam ich mało (włosów) czy ich jest ta dużo (Chinoli) - mogę Wam powiedzieć:

Chińsy gracze używają nicków, które zawierają słowa:
- Love
- Angel
+ na końcu dodają cyfry.

Jeśli zobaczycie jakąs przedstawicielkę płci przeciwnej z jakimś przesłodzonym nickiem np. LoveAngel to na 99% jest to chińskich farmer, który na 90% uzywa bota. :P


hehehehe
Powodzenia w gnębieniu chińskich farmerów i botów. :P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 11:24 
Cytuj  
Huragan zapytam cię o jedną rzecz:
1. czy kupujący BYŁ ŚWIADOMY co, za ile i od kogo kupuje?
Nie.

farmerzy mi nie przeszkadzają. Nie wiem czy bez nich nie została zachwiana równowaga finansowa w WoWie. W sumie czasami lepiej kupić coś na AH niż biegać za dropem całymi dniami.
Dalej uważam, że prawdziwych botów nie ma.
Do tego jak robię /who azshara (gdzie sam farmuje jak potrzebuje kasy) to widzę 5 osób na lvl60, 3 na lvl55-60 (którzy levelują) więc nie jest to jakiś masowy problem. Do tego 3 osoby z tej piątki która farmuje to tak jak ja przygodni farmerzy którzy akurat na coś zbierają.
Co do nicków to u nas chinczyk ma nick: undeadmagecn, inny chinczyk - rogue którego znam bo razem tłukliśmy alliance porozumiewając się przy pomocy gestów to Lainania. Shaman Mithu - chinol ale uber farmer, co 2 dni wrzuca nowego epica na AH za setki g.
Do tego US dzieciaki potrafią nadawać wspaniałe nicki - robi taki orka warriora i nazywa go orcwarrior co trochę zmyla bo bierzesz go za chinola ;)

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 11:27 
Cytuj  
mark, na 99% Orcworrior to shaman, szwedal sie po barrens jak zaczynalem :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 11:38 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Huragan zapytam cię o jedną rzecz:
1. czy kupujący BYŁ ŚWIADOMY co, za ile i od kogo kupuje?
Nie.


OCZYWISCIE ZE BYL SWIADOMY !!!!!!!! Bylo pytanie czy chce odebrac ten przedmiot za 100g i musi SWIADOMIE nacisnac ACCEPT.. wiec teraz niech sie buja :)


_________________



***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 14:28 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Mark24 napisał(a):
tak to nie oszustwo to się jakoś inaczej nazywa. Podobnie jak wystawianie "przez pomyłkę" na AH potionków zamiast za 5g to za 50g.
tzw. liczenie na łosia który da się nabrać.


masz prawo sprzedawac za ile chcesz... nie jest to karalne.


Gwarantuje ci, ze jezeli sprzedaz 20 solid stone za 200g, albo podobną rzecz, a ktoś bedzie pamietał, od kogo przez pomyłke wylicytował -> GM, i po pierwszym ostrzezeniu, za scam jest suspension/ban.

GM to człowiek, nie automat, który czasem także myśli. Jest coś takiego jak zasady współżycia społecznego, czy podobnie mądrze się to nazywa. I to jest bardzo uznaniowa sprawa. Blizzard ma cie po banie daleko gdzies zwykle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 14:47 
Cytuj  
tylko ze response time gma w WoW , potrafi zawstydzic gmow na freeshardach :]

ale trzeba przyznac ze sie chlopaki nie szczypia , bana , czesc i nara bez warning :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 14:55 
Cytuj  
psk napisał(a):
Gwarantuje ci, ze jezeli sprzedaz 20 solid stone za 200g, albo podobną rzecz, a ktoś bedzie pamietał, od kogo przez pomyłke wylicytował -> GM, i po pierwszym ostrzezeniu, za scam jest suspension/ban.


gwarantuje ci ze sie mylisz :)


_________________



******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 14:58 
Cytuj  
@psk ah to wolny rynek, cod tez nie qmam o co tobie i markowi chodzi chcesz mi powiedziec ze nie moge wystawic sobie zwyklego jablka za 10000g?

poprosze o paragraf EULA ktory tego zabrania, bo z tego co sie orientuje to on jest wyznacznikiem czego wolno a czego nie a jakies tam "zasady współżycia społecznego" to tylko gra :P

a jeszcze jedno a jak ja sie pomyle i wystawie przedmiot za 99c zamiast za 990g to tez mi go zwroca?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 16:19 
Cytuj  
tu nie chodzi o to, ze nie można tobie wystawić ale o coś całkiem innego.
O to, że jeżeli ktoś ci tellnie: stary pomyliłem się i kupiłem od ciebie jabłko za 1000g, oddaj kasę ja ci oddam jabłko to albo to oddasz albo sprawa wędruje do GM-a. Takie oszustwa są w każdym mmorpgu i określa się je właśnie jako scam.

*

Posty: 64
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 16:35 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
tu nie chodzi o to, ze nie można tobie wystawić ale o coś całkiem innego.
O to, że jeżeli ktoś ci tellnie: stary pomyliłem się i kupiłem od ciebie jabłko za 1000g, oddaj kasę ja ci oddam jabłko to albo to oddasz albo sprawa wędruje do GM-a. Takie oszustwa są w każdym mmorpgu i określa się je właśnie jako scam.


LOL...nie zebym sie czepial ale dawno takiej glupoty nie czytalem...
Stary pomylilem sie??? A co to...czytac nie potrafimy? Nie wyskakuje popup z zapytaniem?? Prosze cie...

Ps. To ze nie widziales botow to ine znaczy ze ich niema.
Tak jak ktos pisal..sa i to dla kazdej z klas. Reaguja na wiekszosc zdazen.
Ostatnio stosowana metoda to logout przy kazdej probie zagadania wraz z odpowiednim textem(np. sorry i have to go itp). Potrafia leczyc, uzywac skilli i mase innych zeczy.
No i dla wyjasnienia. Nie uzywam botow ale ineresuje sie ta tematyka od dawna i mozecie wiezyc lub nie..boty sa , dzialaja i maja sie bardzo dobrze.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 16:43 
Cytuj  
ja walczyłem z kilkoma botami, a potem pogoniliśmy alliance. Tak na oko taki bot to około 2CD ;)
Sam napisałem kilka botów w autoicie, ostatnio napisałem bota do pracy (nawet taka wiedza się przydaje) za 1000zł netto - bot odciążył jednego pracownika. Więc można powiedzieć, że jestem w temacie.

A scam to określenie od dawna znane i ścigane mniej lub bardziej akurat w WoWie jak widać mniej. Tak jak ninjalooting. Stronghorn zninjował Azuregosa, cała społeczność go zbluzgał, GM powiedział tylko "sorry". Stronghorn zakończył grę bo wszyscy robili mu /spit jak się zalogował.
W AO gość zninjował bossa, po 20minutach zjawił się GM i itemek poszedł do gościa któremu się prawnie należał, a facet dostał 2 tygodnie wakacji od gry. Co gra to obyczaj.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.