mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 473 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 24  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 00:02 
Cytuj  
Magowie sa tam imba.... (alterac)

LEEEEROOOY i AOE FTW. patrze na wynik po 2 godzinach gry 2 magow po 700 hk.... :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 00:44 
Cytuj  
Tez mam na razie wrazenia mieszane z BG, z 1 powodu glownie: do jaiegokolwiek raidu ciezko sie w ogole doprosic i czlowiek konczy na bieganiu samemu lub w jakies 3 osobowej grupie, eh.

*

Posty: 64
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 00:53 
Cytuj  
a ja sie bawilem swietnie. Bylem na tym BG (nie pamietam nazwy) dla nizszych lvl :P

Jest tam CTF i gra sie swietnie. Gralem moze z 2h i zawsze byl raid, na szybko taktyka (kto pilnuje flagi, kto biegnie i kto pilnuje biegnacego) i jazda. Dobry szpil to jakies 15-20 min (bo male teamy). Jezeli chodzi o ten BG to jestem zadowolony. Na temat druiego nic nie powiem bo nie bylem. Ale jak bedzie to wygladalo tak jak na testowym (czyli chaos i nic wiecej) to moze byc nieciekawie.

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 01:16 
Cytuj  
dobra fajnie fajnie ale mogli by to dopracowac jak by to powiedziec zrobic cos jak osp w quaku ;D i komendy ready time limit flag limit capture itd. cos jak normalne mecze mozliwosc porozumienia sie z aliance ze taka i taka gildia o tej i o tej ze soba gra i ma mozliwosc wybrania sobie slota w bg na walke czy cos bo narazie to jest jedno wielkie g wsumie tak po glebszym zastanowieniu nie masz co robic idz czekac w milionowej koljce dobra godzine spusc szybki wpierdol aliance wyjdz i znou czekaj na next mecz

a alterac mi sie nie podoba jakies robole cmentarze sumon bossow i cholera wie co jeszcze

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 02:22 
Cytuj  
Mi sie zajebiście wszystko podoba. :)
Na wg spedzilem dzisiaj jakies 12 godzin ,jestem naprawde zadowolony.
Alterac Valley ma wielki potencjal, szykujemy sie do zrobienia tego teamem gildiowym jutro.

Wynik na dzisiaj jesli chodzi o flagi

horde ~60 - ally 1 :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 07:46 
Cytuj  
alterac:
poki co wieeelki chaos, ludzie graja kompletnie bez pomyslu i stosuja taktyke jak spod TM, i to doslownie zero myslenia, jak boty jakies pieprzone

na warsongu nie bylem

co do waszych przechwalek horde > aliance, coz, musze was zmartwic, u nas to horda dostaje wpierdol :D


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 07:50 
Cytuj  
ja przyznam że Horda nas rozjeżdżała jak chciała wczoraj w WG.. ale to tylko dlatgo że grałem z randomami a nie ze swoją gildią.. chyba jedna osoba jeszcze wiedziała o co chodzi w CTF, reszta potraktowała to jak SS vs TM. Koniec z randomami na BG :D

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 07:51 
Cytuj  
Sam mowisz, ze nie byles w Warsong. Czekamy na relacje.

O ile zalozysz sie ze dostaniecie w dupe od hordy. Jesli jestescie dobrzy to moze urwiecie punkta (nam najdalej udalo sie doniesc flage hordy na gorke przed naszym budynkiem). Podobno ktos od nas nawet wygral. Na pewno nie ja.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 08:01 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Sam mowisz, ze nie byles w Warsong. Czekamy na relacje.

O ile zalozysz sie ze dostaniecie w dupe od hordy. Jesli jestescie dobrzy to moze urwiecie punkta (nam najdalej udalo sie doniesc flage hordy na gorke przed naszym budynkiem). Podobno ktos od nas nawet wygral. Na pewno nie ja.


bo wczoraj skupilem sie na zaliczeniu lvl 54 ;P, nowy synister troszke pomaga :P

co do samych walk na BG: bylem w 2 alteracach, jednego wygral aliance, z drugiego wyszedlem jak horda byla spychana w strone swojej bazy, przy czym przez 40 minut nie mogli zdobyc koncowej bazy przyzywajac 4 razy bossa (horda nie mogla zdobyc naszej, pozniej ich zephcnelismy)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 08:06 
Cytuj  
zmartwię cię każdy grał z randomami po jednej i po drugiej stronie. Bo gildią nie da się wejść - robisz raid 10-osoboby i czekasz w nieskończoność.

Alliance w ogóle nie umie grać w teamie czy w 10-osób. Lepiej sobie radzą w AV które jako żywo przypomina TM i nie ma tam żadnej takytki czy umiejętności. Tylko napierdalenie tłumem do przodu.

Do tego jak znam życie to w AV gra 40 vs 30. Ja zakończyłem jedne AV z wynikiem 40 vs 10. Przez 2h broniliśmy bazy w 15 osób przed 40 alliantami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 08:07 
Cytuj  
widziałem ze za questy w BG są fajne rewardy. nie te PvP take standard questy.

np. kusza lepsza od łuku Dimetri.

czy zna kroś w sieci ardes gdzie jest juz update questów z BG ?
na thottbot prawie nic nie ma jeszcze ;/


_________________
psn


Ostatnio edytowano 9 cze 2005, 08:08 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 08:08 
Cytuj  
Lepiej umówić się na konkretny serw, jakoś nie mieliśmy problemu żeby znajomych dociągnąć (ciągle nas mniej było). Mówiliśmy tylko na którym jesteśmy a raid był montowany już w środku.

[edit] na allakhazam już chyba są nowe questy


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Ostatnio edytowano 9 cze 2005, 08:09 przez SwenG, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 08:09 
Cytuj  
nie bedzie tak źle, parę razy wygralismy ale to głównie wtedy kiedy trafiali mi się ludzie z mojej gildii i ci z którymi wcześniej razem grałem. Jak grałem z randomami to po kilkunastu minutach miałem ochotę wyjść z gry ..

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 08:19 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Alliance w ogóle nie umie grać w teamie czy w 10-osób.

Chyba niestety Marku to nie jest taka zaleznosc. To prawda ze Horda wygrywa 90% WSG ale to nie swiadczy o tym, ze w Alliance graja same lamki. Po prostu w 10 osobowych zergach H>A.

To tak jakbys powiedzial ze w Couterstrike wszyscy terrorysci nie umieja grac a policja jest uber.

Przy takiej probie to wychodzi ze jesli chodzi o zergi to Horda jest nieco imba. Byc moze dzieki szamanowi. Nie wiem, nie mam doswiadczenia, ale takie moje zdanie.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 08:41 
Cytuj  
10 vs 10 to nie jest zerg. :)

W Hilsbrad byly zergi 100 vs 100, w Alterac jest 40 vs 40 i tez sa zergi, w Warsong jest 10 vs 10 i tez sa zergi ??? Bez przesady.
Za chwile powiesz ze 2 vs 2 to tez jest zerg. :D

Sorki za naduzywanie slowka "zerg". :)


BTW. Bez zerga alliance ssie na maxa.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 08:49 
Cytuj  
No Panowie, czy wy wiecie co to jest ZERG ???

OK. Ja powiem co ja rozumiem pod pojeciem zerg, a mianowicie jest to nieskoordynowany atack kilku lub kilkunastu osob przeciwko podobnej ilosci wroga. Krotko zwiezle na temat !
Nie ma znaczenia czy bedzie to 5 vs 5 czy 40 vs 40 jak jest walka na hura, to nie mozna powiedziec ze to jest normalna walka. Dla przykladu, w gildii CK po stronie Ally (o dziwo) robilismy nie raz ataki w TM co konczylo sie czesto wspolna fotka w kapliczce TM, jak i wypady do UC. Przy zaplanowanym ataku i odpowiedniej roli kazdego w raidzie, spokojnie mozna takie i podobne wypady wygrywac, oczywiscie wspomne ze TS czy Vent jest wielce pomocny w takich rozgrywkach.
Tak tez imho nie ma znaczenia ile osob bierze udzial w TvT, jesli nie ma taktyki, strategii to zawsze konczy sie to Zergiem :)
Takie sa moje 2 centy :D Moge sie mylic, ale z doswiadczenia tak to niestety widze :/

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 08:54 
Cytuj  
Ja sie zastanawiam czy Ty wiesz co to zerg :).
Zerg charakteryzuje sie tym, ze strona zergujaca atakuje przeciwnikow majac duzo wiecej ludzi po swojej stronie niz jest to potrzebne do wygrania.
Nawet w wikipedii to okreslenie sie znalazlo ;).
Cytuj:
Zerging describes a tactic, originating in real-time strategy games but used in many different computer games including massive multiplayer online roleplaying games (MMORPGs), that is analogous to the human wave attack in real-world ground warfare, in which overwhelming numbers of troops are sent at the enemy, disregarding tactics or casualties. It gets its name from the zergling rush tactic from Starcraft. A body of players or army involved in zerging is collectively referred to as a zerg, while a player who participates in zerging (is part of the zerg) is often called a Zergling.

Zerging in computer games carries the connotation of being disorganized, too easy, and/or unfair, and players who employ this tactic are often considered inferior or "cheap". Proponents, especially in realtime strategy games, feel that the threat of a zerging keeps their opponents honest, forcing them to play defense from the beginning of the match.


_________________
cypis#2942
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 08:57 
Cytuj  
Cypis - ano widzisz, jednak WoW wypaczyl te slownikowa definicje, bo wszyscy jakos dziwnie nazywaja Zergiem kazdy wypad, nie wazne ilu po kazdej stronie, tu choc mamy konkretne stwierdzenie use of mass numbers .. :)

btw. napisalem jak ja to rozumiem w WoW, definicja jasno okresla co to, ale widac mnostwo ludzi nie wie co to jest takiego, skoro pisza ze w BG sa rowniez Zergi :D


Ostatnio edytowano 9 cze 2005, 09:02 przez Bodziu, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 09:00 
Cytuj  
Nie wiem jak na innych serverach ale na Deathwing horda nie gra lepiej od aliance i nie mowie o sytuacji w ktorej jest nas wiecej. Z tego co napisal Robus wnosze ze sie niewiele zmienilo w BG (choc wczoraj nie chcialo mi sie w kolejce stac). Chlopaki z gildii tez nie narzekali.

Cytuj:
BTW. Bez zerga alliance ssie na maxa.

Przed sunken ze 2 dni temu 4 nas na 4 hordziarzy u nas max 53 lvl u nich m.in. Szaman 57 - srednia ze dwa levele wieksza generalnie. Dostali wpierdol niemilosierny. O czym to swiadczy? Przeciez ludzie sie nie dobieraja umiejetnosciami - dobrzy do hordy a slabi do aliance - pewnie jest troche tak ze gdzie hordy malo to i o nauke im latwiej co punktuje pozniej w rownych walkach - a u nas hordy pod dostatkiem raczej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 09:25 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Cypis - ano widzisz, jednak WoW wypaczyl te slownikowa definicje, bo wszyscy jakos dziwnie nazywaja Zergiem kazdy wypad, nie wazne ilu po kazdej stronie, tu choc mamy konkretne stwierdzenie use of mass numbers .. :)

btw. napisalem jak ja to rozumiem w WoW, definicja jasno okresla co to, ale widac mnostwo ludzi nie wie co to jest takiego, skoro pisza ze w BG sa rowniez Zergi :D


niektorzy myla pojecie zerg z lagiem :) zerg jest jasno zdefiniowany, jest to atak silami nieproporcjonalnymi do obrony, tzw taktyka Stalina, rzucic masy ludzi na wojne i zgniesc przeciwnika iloscia a nie jakoscia :)

Natomiast w WoW czyms co bardzo wkurza sa lagi gdy naraz walczy ze soba kilkadziesiat osob.. ale to nie jest jeszcze zerg :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 473 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 24  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.