mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 14
Dołączył(a): 8.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 18:30 
Cytuj  
a skoro juz o buildach mowa, macie moze namiar na takiego nastawionego na pve soloing? links please :)

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 18:55 
Cytuj  
Hymm wg mnie jesli chcesz build do czystego szybkiego lvlowania czyli prawdopodobnie skupionym na gridingu build powinien wyglada mniej wiecej tak:
Combat Mastery
Improved Gouge Rank 3
Improved Sinister Strike Rank 2
Deflection Rank 5
Precision Rank 5
Riposte Rank 1
Dual Wield Specialization Rank 5
Blade Flurry Rank 1
Sword Specialization Rank 5
Aggression Rank 3
Combat Total: 30
Assassination Mastery
Improved Eviscerate Rank 3
Remorseless Attacks Rank 5
Malice Rank 5
Murder Rank 2
Lethality Rank 5
Cold Blood Rank 1
Assassination Total: 21
Total
Total Points Spent: 51
Level Required: 60

Mozna zamiast Murder i Cold Bloda te 3 pkt wlozyc w Adrenaline Rush oraz 2 pkt w Lightning Reflexes ale jednak lepszy bylby raczej CB. Oczywiscie uzywamy Sworda z jak najwiekszym dmg w main handzie, takim roguem walczy sie z mobami praktycznie nie uzywajac stealtha pedzac jak pociag od 1 do 2 moba

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 20:07 
Cytuj  
tak sie zastanawialem po co build do grindindoania robic az do 60 lvl? ;]

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 21:07 
Cytuj  
Moze dlatego ze griding jest najszybsza metoda na bicie lvl. Do tego zrobic kilka instansow zanim dojdzie sie do 60 lvl dla itemkow build taki tez sie spisuje, jedynie brak mu imp. sap

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 09:39 
Cytuj  
to czym jest grinding dobrze wiem. jednak uwazam ze do niego tak naprawde kazda klasa potrzebuje tylko kilku talentow. w poprzednim poscie poprostu sobie zazartowalem ;-)

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 07:27 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Mam pytanie co do skilla "Master of Deception " W grze przydatnosc tego skilla opisana jest dość lakonicznie.Wkoncu idzie 5 pkt w ten skill i teraz pytanie co on tak dokladnie daje.Czy tak bardzo powstrzymuje wykrywanie nas w stealth?Wymaxowalem ten skill i z tego co obserwuje to moge sie skradac najwiecej do 3-4 lv wyzej odemnie.Nie mowie tu juz o humans ktorzy na rownym moim lv wykrywaja mnie.Jestem poprostu ciekaw jak wyglada skradanie sie bez tego skilla


chwilowo PODOBNO MoD jest zbugowany (nadal, ponownie? ;P) i po prostu tak sobie srednio dziala -> daje niewiele jesli wogole cokolwiek

zamysl skila jest taki ze ma podnosic poziom steltha, ale niestety poki co nie dziala

co do builda pve, hmm

mam builda z AR, i powiem tylko tyle: masakra
mam lvl 53 i dosyc slabe bronie jeszcze (Krol Blade, widowmaker)
jak kupie heartseekerka (jeszcze tylko kilka arcanitow :D), to bedzie czuc prawdziwy POWER

chwilowo jednak z Krol Bladem jestem w stanie w BRD wziasc kilka mobkow na siebie i je zabic zanim inni uporaja sie z 1

Nie musze mowic chyba ze Blade Flurry + AR nie raz przesadzily o tym, ze druzynka przezyla.

Zwykle mobki nie elite to sie ziewa w wiekszosci przypadkow, mozna spokojnie wziasc ze 3 na raz majac AR + BF.


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 10:39 
Cytuj  
Robus napisał(a):
chwilowo PODOBNO MoD jest zbugowany (nadal, ponownie? ;P) i po prostu tak sobie srednio dziala -> daje niewiele jesli wogole cokolwiek

zamysl skila jest taki ze ma podnosic poziom steltha, ale niestety poki co nie dziala

mam builda z AR, i powiem tylko tyle: masakra
mam lvl 53 i dosyc slabe bronie jeszcze (Krol Blade, widowmaker)
jak kupie heartseekerka (jeszcze tylko kilka arcanitow :D), to bedzie czuc prawdziwy POWER

chwilowo jednak z Krol Bladem jestem w stanie w BRD wziasc kilka mobkow na siebie i je zabic zanim inni uporaja sie z 1


Poki co MoD dziala bardzo dobrze i nie jest zbugowany.
Co chcesz miec lepszego od krola na swoim lvlu i w ogole na 60 ? Dopiero z kazzaka, onyxi i w MC wypadaja lepsze miecze ... no i jeszcze z renda ale to prawie to samo co krol. Co do twojego builda jest on naprawde pod swordy, max pkt w combat dla rogue to 20, mysle ze wiesz o ktore talenty mi chodzi. Heartseekera mam w offhand a w mainie shanera, nie bede sie rozczulal czemu jesli ktos chce niech poczyta na allakhazam commenty pod shankerem i zajarzy czemu jest milion razy lepszy do main. Jako rogue 21/8/22 jestem w stanie zrobic 3 dmg w MC jesli bede walczyl tyle samo czasu (nie bede umieral :wink: ) co dagger rogue 30/8/13 - on bedzie 1. albo 2. zas nastepny bedzie sword user combat spec na mieczach, ja sie nie respecnalem jeszcze na 30/8/13 bo czasem chodze gdzies z kolegami do instance czy na pvp i imp sap jest niezbedny. Potem poszukam guide "Osirisa" aktualnego oczywiscie i mysle ze wszystko co tam bedzie pomoze wam zrozumiec jak grac rogue i jakie talenty wybrac.

PS. Jestem dagger spec bo to moj styl, to jest glowny powod, jesli chcesz robic wiekszy dmg to oczywiscie sword - combat, jesli chcesz pve to hemorhagge obowiazkowo. Dodam jeszcze ze rogue gram od poczatku bety usa wiec mniej wiecej wiem o co chodzi, bo zaczalem w becie usa open potem KR potem final beta EU no i retail :> >>> crazy <<<

Aha wczoraj wypadl pasek nightslayer, jako ze 3 rogue mialo tyle samo dkp wszyscy 3 bidnelismy wiec pozostal roll bo nikt nial wiecej zeby kogokolwiek outbidnac. Rolle: 1. rogue 34 , ja 83 i 3. outrollnal mnie na
84 ... Coz znow przegralem, mam przeje@@@@ z wygrywaniem ... :roll:

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 12:06 
Cytuj  
nie bede cytowal bo duzo tego ;P

ale:
generalnie wole 2 daggerki :)
krola mam od niedawna i powiem szczerze ze ciezko bylo mi sie przestawic na sword + dagger (i tak laze z 2 swordami, macrem wyciagam z baga widowmakera) z dagger/sword

co do lepszych broni to musze zmienic daggerka (na shankera), no i zastanawiam sie nad uzytecznoscia krola po wejsciu patcha (nie bede mogl sobie switchowac broni makrem), tak ze pewnie przyjdzie mi kupic heartseekera

a tak poza tym to:
1. nie bede robil builda z prep i cb tak jak to ma 99% rogue, poki co wole AR, bardziej sie przydaje w teamie niz CB
2. i tak przejde na dagerki bo kocham krytyki, mozliwe ze zmienie builda na seal fate + imp backstab + imp ambush (mam malo sprzetu do krytyk, ale po 2 bufach - 50 agi z blasted lands + potek moongose, mialem ponad 30% na daggerach, a mozna miec wiecej)
3. osobiscie widzialem jak gracze na lvl 60 wykrywali rogue na lvl 60 i 5/5 MoD, ktory bynajmniej po nich nie lazil ;P, wiec nie wiem czy to dziala, ale jak na moj gust to nie bardzo :> i z tego co pamietam to ktos gdzies na forum (oficjalnym) pisal ze tez mu nie bardzo MoD dzialalo, ale klocil sie nie bede

generalnie do PvE lepsze jest wg mnie AR + BF, bo mozna spokojnie leciec 2-3 mobki na raz (cooldown AR = 6 min, BF = 2 min)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 13:11 
Cytuj  
robus odnosnie wykrywania:
- human ma percepcje
- hunter ma flare
- reszta ma poty :)

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 13:16 
Cytuj  
hunter jeszcze ma track hidden który zwiększa radious widzenia... może nie jakoś strasznie ale jednak widzę ich ciut wcześniej niż inni... dostają huntersmark i bełkocząc coś w [common] uciekają... podejrzewam że krzyczą o dispell :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 14:16 
Cytuj  
sure z tym wykrywaniem, ale:
night elf rogue nie powiniene widziec innego rogue z MoD bez potkow, a moj kumpel na 60 (NE Rogue) widzi kolesi "normalnie" ;P = wykrywa ich tak jakby byli bez MoD, a potkow catseye nie uzywamy bo sa daremne ;P

ps. zerga w TM omijam szerokim lukiem, bije okazjonalnie horde jak sie nawinie, czekam na BG :), chce miec minimum 30% na kryta ;P (bez bufow) z daggerkow :)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 17:44 
Cytuj  
Robus napisał(a):
sure z tym wykrywaniem, ale:
night elf rogue nie powiniene widziec innego rogue z MoD bez potkow, a moj kumpel na 60 (NE Rogue) widzi kolesi "normalnie" ;P = wykrywa ich tak jakby byli bez MoD, a potkow catseye nie uzywamy bo sa daremne ;P

ps. zerga w TM omijam szerokim lukiem, bije okazjonalnie horde jak sie nawinie, czekam na BG :), chce miec minimum 30% na kryta ;P (bez bufow) z daggerkow :)


Hmm widzisz Robus sa pewne mozliwoscie zobaczenia ale nie chce mi sie o nich pisac :). Granie na potkach jest szlamowate i nie daje satysfakcji - uzywam potow tylko to pve. 21/8/22 jest najlepsza hybryda wynyslona przez osirisa wiec to chyba nie jest dziwne ze wszyscy tego uzywaja. Mam 20% na crit i gra sie wystarczajaco dobrze, po przerzuceniu na 24% moj dmg spadl o okolo 20 co wg mnie oznacza ze spadl drastycznie gdyz czulem ubozzsze amby i bsy, wiec crit < atc power.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 08:22 
Cytuj  
http://portalwiedzy.onet.pl/tlumacz.html?qs=rogue&tr=ang-auto&x=18&y=12

Uśmiałem się po pachy - otóż jedno ze znaczeń słowa rogue to ... samotnik słoń ...

:wtf: :D :D


_________________
whiteman#2717

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 10:24 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Robus napisał(a):
sure z tym wykrywaniem, ale:
night elf rogue nie powiniene widziec innego rogue z MoD bez potkow, a moj kumpel na 60 (NE Rogue) widzi kolesi "normalnie" ;P = wykrywa ich tak jakby byli bez MoD, a potkow catseye nie uzywamy bo sa daremne ;P

ps. zerga w TM omijam szerokim lukiem, bije okazjonalnie horde jak sie nawinie, czekam na BG :), chce miec minimum 30% na kryta ;P (bez bufow) z daggerkow :)


Hmm widzisz Robus sa pewne mozliwoscie zobaczenia ale nie chce mi sie o nich pisac :). Granie na potkach jest szlamowate i nie daje satysfakcji - uzywam potow tylko to pve. 21/8/22 jest najlepsza hybryda wynyslona przez osirisa wiec to chyba nie jest dziwne ze wszyscy tego uzywaja. Mam 20% na crit i gra sie wystarczajaco dobrze, po przerzuceniu na 24% moj dmg spadl o okolo 20 co wg mnie oznacza ze spadl drastycznie gdyz czulem ubozzsze amby i bsy, wiec crit < atc power.


nie chcialo mi sie wczesniej nic pisac, ale chetnie poznam jakiez to techniki wykrywania ma NE ROGUE nie pijacy potkow, nie majacy zadnych itemow itd, itp

just naked NE Rogue :>

btw. na 100% cos jest nie tak z detekcja, bo na lvl 53 spokojnie wykrywalem sobie rogue lvl 60, co powinno byc zablokowane przez sama roznice lvl


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2005, 10:06 
Cytuj  
Chyba byles z nim w party :lol: albo chodzil po Tobie :lol:

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2005, 10:20 
Cytuj  
Tez jakos tego nie widze.
Czasem lamie morale przeciwnika poprzez ciagle sapowanie. Czekam az skonczy walke i sap. Stoje pol kroku od niego. Roznica leveli 3-4.


_________________
Obrazek

*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 18:58 
Cytuj  
zauwazylem, ze kijowo sie walczy rogiem daggerem na warkow i palow...na casterow super bo wchodzisz ambushem caster nie wie co sie dzieje poprawiaszs backstabem i caster albo jest juz martwy albo prawie martwy. Jednak odnosnie warkow palow to ambush guzik daje i poprawienie csem. utrzymywanie w stunie nie daje tez duzo, bo dmg zadawany z daggerow nie jest tak duzy jak w przypadku swordow..


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 19:07 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
http://portalwiedzy.onet.pl/tlumacz.html?qs=rogue&tr=ang-auto&x=18&y=12

Uśmiałem się po pachy - otóż jedno ze znaczeń słowa rogue to ... samotnik słoń ...

:wtf: :D :D


Ananas ?!?!?! wtf ?

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 13:10 
Cytuj  
zastanawiam sie nad zaczeniem rogue od nowa po stronie hordy na jakims pvp servie ;-) i mam pytanko jak go najszybciej wylevelowac?


powod: druid 60 na servie pve jesli ignoruje random party a gildia nigdzie sie nie wybiera nie wiele ma do robienia (kampowanie AH sie z czasem nudzi)

*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 15:38 
Cytuj  
Fabianek rogue troche slabszy jest niz kiedys :/ imo z warkiem i palem szans duzych to on nie ma. Przynajmniej jak dotad - 58lvl. Jestem daggerem i to pewnie dlatego. Imo dagger rogue zalatwia casterow, ale ciezko bardzo vs war/pal. Nie zmienia to faktu ze gra roguem jest chyba najciekawsza imho oczywiscie. Zna ktos jakies tricki vs pala/war roguem ktory jest na dagger ?:/


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.