mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 473 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 15:00 
Cytuj  
roball napisał(a):
2 rogue + sztafeta, konczy ci sie sprint - rzucasz flage - drugi rogue podnosi i sprintuje dalej.. wbrew pozorom dziala bardzo dobrze :)


60s na sprincie??? omg tego nawet elite mount nie dogoni (sprint ma 100% na lv60 afair :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 15:03 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Sathorn piszesz o tolerancji a sam naskakujesz na ludzi którzy lubią prowadzić bezsensowne potyczki na forum i chwalić sie wynikami ;).


Celny strzał, nie spojrzałem na to od tej strony...


_________________
Sathorn#2230

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 15:12 
Cytuj  
roball napisał(a):
Fabianek napisał(a):
60s na sprincie??? omg tego nawet elite mount nie dogoni (sprint ma 100% na lv60 afair :)


No, taki bez jednej nogi i z trzema polamanymi by nie dogonil :)


robal wez pod uwage ze kiedy rogue uzyje sprinta prawdopodobnie przeciwnik jest w combat mode wiec nie moze od razu wsiasc na mounta :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 15:19 
Cytuj  
roball napisał(a):
2 rogue + sztafeta, konczy ci sie sprint - rzucasz flage - drugi rogue podnosi i sprintuje dalej.. wbrew pozorom dziala bardzo dobrze :)


Problem tylko jeden - ten drugi rogue nie dogoni od razu tego 1-go niosacego flage. Zanim dobiegnie by ja przejac moze byc juz za pozno :)

Osobiscie wczoraj udalo mi sie raz znaiesc flage do swojej bazy (travel form ftw! hyhy). Przemknalem sie bokiem BG (zauwazylem ze ludzie najczesciej nosza flage srodkiem :o ) i spokojnie umiescilem ja w posterunku hordy. Czlowiek happy jak cholera po takiej akcji heh.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 17:18 
Cytuj  
W WG zawsze aliance bedzie dostawac wpier*** - wystarczy porownac tam abilty shaman vs abilty pala... paladynowe sa wrecz nieprzydatne a shamana owszem i to bardzo ;p zreszta co tu duzo gadac.... u mnie na /g jak chlopaki biegaja w random grupach to co chwile pojawia sie tekst w stylu:

omg... those stupid aliance'll never learn to play ;) najlepiej wiec starac sie wejsc w dobrze dobranej grupie ale to marzenia :/

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 17:26 
Cytuj  
Nie marzrenia tylko zbierasz dziesieciu ludzi i dajesz njoin as group :P.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 17:26 
Cytuj  
i czekasz dluzej niz solo zapomniales dodac....

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 18:25 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
W WG zawsze aliance bedzie dostawac wpier*** - wystarczy porownac tam abilty shaman vs abilty pala... paladynowe sa wrecz nieprzydatne a shamana owszem i to bardzo ;p zreszta co tu duzo gadac.... u mnie na /g jak chlopaki biegaja w random grupach to co chwile pojawia sie tekst w stylu:

omg... those stupid aliance'll never learn to play ;) najlepiej wiec starac sie wejsc w dobrze dobranej grupie ale to marzenia :/


Nie wiem czy to zależy od shamana...
To fakt że paladyn w grup pvp jest do dupy, ale pvp w WG toczy się na sporym obszarze i nie zawsze szaman jest w okolicy.

Najlepsze osiągnięcie alliance z jakim się spotkałem do tej pory to 1:3 dla nas (horda), nie mieliśmy szamana a przeciwnikiem była 10 osobowa grupa z jednej gildii.
Walka się toczyła dosyć równo, raz skampowali nawet nasz graveyard. Wydaje mi się, że mieliśmy sprytniejszych ludzi do flagi.

Faktem jest, że w każdej grupie alliance w WG jest przynajmniej 3 paladynów. Co przy 10vs10 w praktyce równa się 7vs10.
Nie wiem czy wynika to z braku doświadczenia czy zwyczajnie możliwości, ale pożytek z paladyna jest średni.

*

Posty: 63
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 18:27 
Cytuj  
Mam problem, ze po patchu wywala mi taki blad jak na screenie, gdy chce wejsc do BG. Ma ktos jakis pomysl co z tym zrobic? Obrazek


_________________
Soulforge - Największy serwis o Dragon Lance -> http://soulforge.shron.org

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 18:28 
Cytuj  
Wywal mody.

*

Posty: 63
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 18:31 
Cytuj  
Wszystkie?


_________________
Soulforge - Największy serwis o Dragon Lance -> http://soulforge.shron.org

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 18:43 
Cytuj  
empirycznie okresl ktory powoduje ten bład wylaczajac jeden po drugim:) Sprawdz tez czy nie ma nowszych wersji modow ktorych uzywasz i ewentualnie aktualizuj je.

*

Posty: 63
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 18:48 
Cytuj  
Pieknie gdy wywale wszytskie mody, to nie mam tekstu (jakby brakowaly czcionki w wowie), gdy wrzucam ponownie do addons, to jest ok. Swoja droga nawet gdy wywalilem wszystko z addons, to okienko dalej mi sie pojawialo... Moze kto mi przeslac ten plik na maila?
Wyglada na to ze jakis mod nadpisal chyba ten plik i dlatego jest problem....
[email protected]


_________________
Soulforge - Największy serwis o Dragon Lance -> http://soulforge.shron.org

*

Posty: 80
Dołączył(a): 19.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 19:41 
Cytuj  
Moze ktos wie czym moze byc spowodowana ta super sytuacjia ze nie mozna wejsc na Account Management ? W zeszlym miesiacu bylo to samo co ciekawe na USA jak najbadziej mozna sie zalogowac.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 23:12 
Cytuj  
Tez mam ten blad .... latwo mowic wywal moda... akura to odpowiada za wyswietlanie HP barow w CTraidzie wiec bez tego jako healer zapomnij o MC czy nawet zgrania grupy w BG :/

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 01:11 
Cytuj  
Jak już mowa o umiejętnościach gry po stronie Hordy i Alliance.
Moje umiejętności gry pvp, są bardzo mizerne ale po rozegraniu paru walk, wyciągnałem jeden wniosek (nie mówie o walce w BG gdzie dzieją się dziwne rzeczy, np. wystarczy że ma się chwilową przewage ilościową żeby wygrać bez strat potyczkę z wyższym lvl wrogiem) - taki że są wieksze noob-y niż ja np. pokonałem elfa wojownika na 27lvl, trolla? priesta dwa razy na 28lvl (inna sprawa że i on mnie pociął dwa razy)...widziałem jak wojownik na 23lvl tego samego priesta pociął :o ...Shadhun świadkiem...

Edit: literówka


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 10 cze 2005, 01:11 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 01:11 
Cytuj  
Dzisiaj wreszcie udalo nam sie zebrac 10 osobowy team z NOC + WILD A na Tsie i poszlismy do tego warsong. 1 walka vs GrimSoul 3:0 dla nas. 2 walka vs random 3:0 dla nas. 3 walka the Dust. No gratz chlopaki, naprawde to byla bitwa :). Jestem ciekawy czy ktos to to czyta tam byl, ale Cypis chyba byl i czyta prawda? W kazdym razie, szlo nam niezle, dosyc szybko udalo sie zdobyc prowadzenie 1:0... potem naszemu Roguowi z TSa siostra wparowala na kompa i dostalimy randoma :/. Zaczelo sie sypac ale jakos sie trzymalismy. Bylo 1:1... i wtedy nam wywalilo Maga. Wiec zostalismy sie w strasznie slabym teamie przeciw bardzo dobrze dobranej druzynie the Dust. Bronilismy sie jeszcze z godzine, ale zrezygnowalismy. Dalismy im salute i HS -> Alterac :). Po Alterac (z ktorego uciekla Horda... nie wiem dlaczego bo raczej nie przegrywali) poszlismy jeszcze raz z 4 na Tsie i randomami. No i coz zgromili nas :/. Ogolnie Alliance zeby wygrac na Warsong musi byc swietnie zorganizowane. My mamy shadowmelda, wy macie war stomp, wotf i shamanow (frost schock, totem, travel form, leczenie...). Nie gadajcie glupot bo to nie ma nic wspolnego ze skillem ani inteligencja. Paladyn i Shaman sa innymi klasami i Shaman>>>>Paladyn na BG.
Ogolnie to BG nie sa jakies super. Warsong jest fajny, a Alterac to straszny zerg. Zgrany wielki team tam by rzadzil ale cos mi sie nie wydaje ze uda sie 30 z TSa wejsc na 1 serwer (przynajmniej jako Alliance, Hordy jest mniej to im sie moze udac grrr). Mam nadzieje ze ludziom przejdzie i bedzie mozna znowu robic MC...


Posty: 9
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 07:54 
Cytuj  
Pally kiepski w PvP?

Look: http://files.filefront.com/Conviction;3 ... einfo.html

Pozdrawiam :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 08:07 
Cytuj  
ta kiepściutki z warriorem arms/fury ma nikłe szanse. Z innymi klasami pewnie jeszcze gorzej.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 08:09 
Cytuj  
Blagam. Zostawcie ten temat. Zaraz bedzie flame.
Rozmawiajmy o paczu.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 473 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.