mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 18:19 
Cytuj  
gelerth napisał(a):
Archon napisał(a):
Ja sobie zadaje pytanie czy ja jeszcze lubie wowa :/


Poglaskac cie ? Przytulic ? :o


Przytul se kaloryfer

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 08:31 
Cytuj  
1 vs 1 - duel. Nie widzę ŻADNEGO sensu w robieniu BG od 1vs1.

Wczoraj chcieliśmy wejść gildią do AV - mialiśmy 33 osoby i nie udało się :( Czekaliśmy chyba ze 30minut po czym daliśmy sobie spokój.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 09:07 
Cytuj  
Ale czym wy sie przejmujecie, BG dopiero co wyszlo. Musi uplynac jakis czas zamin gracze rozminia ocb. To tak jak z Q2DM1, na poczatku nikt nie kminil mapy, teraz kazdy zna na ja pamiec i na podstawie dzwiekow wie gdzie kto jest. Poczekajmy 2-3 tyg, wtedy bedze naprawde fun.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 09:35 
Cytuj  
No ja wczoraj wieczorkiem poznym, jako ze brak czasu, cholera, wszedlem do AV, poczatek bardzo mi sie spodobal wielka lokacja, nowe postacie, no i jakis sens walk FvF (tak sobie pomyslalem w pierwszej chwili). Ale ....
Jak tylko wszedlem to przez 30minut zadnego invite, choc pisalem na /1 i /4 o invite, total Chaos, w ogole kazdy mial w d... zeby zrobic cos grupowo, bo w koncu BG sa do walk raczej w grupie spokojnej i zorganizowanej (hehe LOL zorganizowanej ;-) ). Niestety po 1 godzinie dopiero ktos zrobil grupe raidowa, co mnie w koncu ucieszylo, no ale tu znow kolejny problem, praktycznie do konca rozgrywki latalem bez zadnego healera w pt, co owocowalo dosc czestym zgonem :( Generalnie mialem juz kilka pkt kulminacyjnych aby wyjsc z BG, ale uparlem sie aby zostac do 1000 total killsow i tak dotrzymalem. Pierwsze wrazenie jest jak dla mnie na plus, fajnie wszystko jest stworzone, cos nowego, a to ze ludzie kompletnie sie nie znaja i nie chca skumac ze BG to walka w zespole a nie zabawa w indywidualnosci, to i efektow nie trzeba bylo dlugo szukac. W pewnym momencie dalem sobie spokoj z tymi walkami bez ladu i skladu i poszedlem sobie zwyczajnie zwiedzac lokacje, tak skonczylem swoja przygode wczoraj z BG. AV ma wielki potencjal, ale aby z niego skorzystac, trzeba miec, byc w zorganizowanej grupie, ktora wie o co w tym wszystkim chodzi, a nie grupe ktora wali kogo popadnie z czerwonym nickiem. Coz trzeba na to czasu, ja wiem jedno narazie bede staral sie chodzic na WG gdyz mniejsza ilosc ludzi to wieksze prawdopodobienstwo jakiejkolwiek kontroli nad cala sytuacja, a tym samym wiekszy fun :)

btw. czy ktos zna link do opisu BG, tzn co i jak w BG, takie HowTo ?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 09:46 
Cytuj  
plus i to duży Bodziu - pierwszy raz od ponad miesiące nie został zgankowany w Tarren Mill przy lądowaniu :P
Nie było tam walk w ogóle zresztą. Czuję się czasami jak na jakimś PvE serwerze lub co gorsza na RPG :/

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 10:29 
Cytuj  
Lol, jasne ot pierwszego dnia wszystko ma być tip top taktycznie i ohh ahh.

Czasu panowie potrzeba.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 11:45 
Cytuj  
Bedzie ktos tak uprzejmy i poda mi coordy na bg ? tu

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 11:47 
Cytuj  
coordy ? a po co ? do alterac idziesz na północ od tarren mill, WG masz na północy barrens


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.