mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 686 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 17:55 
Cytuj  
to powiedz mi po co nam to piszesz ? aby pokazać swoją wyższość ? czy może ciągle nie możesz znieść , ze jakiś tam xxx pal cię zjadł na obiad :E. Uwierz mi, to jest forum, czyli kolejny post ma wnosić coś sensownego do rozmowy. Twój nie wnosi nic. Więc daj sobie spokój.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 17:59 
Cytuj  
znasz odpowiedź wujka mistrza ciętej riposty? to się zastosuj. Ja nie epatuję nigdzie taktyki spierdalania warriora z pola walki - hamstring i w nogi. Bo to bezsens i tchórzostwo. Natomiast przyjrzyj się stopkom swoich 12-letnich kolegów paladynów, którzy chwalą się jak uciekają z pola walki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 18:11 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Przypuścmy że mamy szybką broń z SoComm. Walimy i przez pierwsze 20 sec wchodzi 4 czy te 5 razy. Czy to znaczy, że przez następne 40 sec nie wejdzie już ani razu, bo PPM na to nie pozwoli? A może PPM w magiczny sposób rozkłada hity na całą minutę? Ciekawy jestem jak miałoby to działać. Nie dziwi Was fakt, że blizzard na ten temat milczy?


Raczej nie wejdzie ci przez 20s 5 razy, ale o to wlasnie chodzi, ze jest pewna blokada i wiecej niz te 5 nie zadziala w ciagu minuty. To jest rozkladane raczej losowo. Nie pamietam, aby blizz podawal kiedykolwiek dokladne informacje na temat mechaniki swoich gier, to zawsze fani odkrywali rozne formulki i tworzyli kalkulatory do obliczania AC czy skili, itp.

W PvP duzo zalezy od fartu w przypadku paladyna. Zadziala ten SoCom czy nie... Jak zadziala to czasem trafi za 1500, a jak nie to gleba.

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 18:34 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Natomiast przyjrzyj się stopkom swoich 12-letnich kolegów paladynów, którzy chwalą się jak uciekają z pola walki.


Nie mam 12 lat Wujku. A do stopki skopiowalem taki opis specjalnie dla takich osob jak Ty, ktorym sie agresor wlacza gdy widza topici na temat paladyna, a zachowanie graczy generalizuja. Nie mart sie Mark24 niedlugo na BG pokazesz wszystkim kto tu rzadzi, tam raczej nikt nie bedzie uciekal do Inn :wink:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 18:36 
Cytuj  
BG są mocno na niekorzyść zergujących alliantów. A co mam pokazywać paladynom? rude gesture a oni shield i HS :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 18:39 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
BG są mocno na niekorzyść zergujących alliantów. A co mam pokazywać paladynom? rude gesture a oni shield i HS :(


Dziwisz sie? Jestes brzydka "krowa"!
1:Muuuuuuu!
2:No way, I'm not milking that male tauren! HS!

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 18:47 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
BG są mocno na niekorzyść zergujących alliantów. A co mam pokazywać paladynom? rude gesture a oni shield i HS :(


2 razy wtopka z warkiem 60lvl Milosz z the dust.. jakby co to prosze sie spytac czy "uciekalem" :p

Za pierwszym razem jakiegos mobka mialem i zanim sie zorientowalem 1/2HP po wyjsciu ze stuna.. wiec odpuscilem calkiem...

Za drugim razem.. znow z mobkiem i 10% many wrrr ale pomyslalem powalcze troszke zeby sobie nie myslal:) po wyjsciu ze stuna stun :) deathray shrinker judgment z crusaidera command zjechalem mu do 40% on mnie znowu stun zabandazowal, ja LoH... brak many troszke go tam jeszcze napoczalem... po walce nawet mi bravo czy co tam bil... wiec chyba spoko.. nie kazdy worek takie zdanie ma o palkach...
PS

mark duelik :) na gole piachy i bez zbroi :) ?? :p
PS2
czy my mamy jakies pretensje ze 12latki graja po stronie przeciwnej?


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 18:49 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
znasz odpowiedź wujka mistrza ciętej riposty? to się zastosuj. Ja nie epatuję nigdzie taktyki spierdalania warriora z pola walki - hamstring i w nogi. Bo to bezsens i tchórzostwo. Natomiast przyjrzyj się stopkom swoich 12-letnich kolegów paladynów, którzy chwalą się jak uciekają z pola walki.


wujek, czy sądzisz, że palkami grają tylko 12 - latkowie ? nie wiem jak ty, ale ja nie traktuję wowa jako całego świata i gram palkiem tylko i wyłącznie dla zabawy. i uwierz mi, nie mam 12 lat... eksperymenty z hs i shieldem poznałem dopiero na tym forum..

szkoda, że w innych działach potrafisz napisać coś sensownego , tylko w tym kręcisz jakiś z dupy flejm...

niemniej jednak, 5k coraz bliżej :E

blame u

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 18:59 
Cytuj  
Po grze na test serwie, zaluje ze nie rollnalem wczesniej warriora. Ten to ma power w lapie :] Wyprawa do Scarlet Monastery solo warkiem 31 arms/20 fury byla czysta przyjemnoscia i skaczace cyferki do 2600 cieszyly oko :)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 19:05 
Cytuj  
Cytuj:
Raczej nie wejdzie ci przez 20s 5 razy, ale o to wlasnie chodzi, ze jest pewna blokada i wiecej niz te 5 nie zadziala w ciagu minuty.


Nie ma szans na coś takiego... wyobraź sobie, ile pracy wymaga zaprogramowanie tego w taki sposób, żeby się odpalało tylko określoną ilość razy na minutę... nigdy więcej.

Wystarczy dać 10% szans i statystyka wszystko załatwić.
No ale nic to, nie będę się więcej wypowiadał dopóki sam nie sprawdze i przelicze.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 19:11 
Cytuj  
Cytuj:
Raczej nie wejdzie ci przez 20s 5 razy


moze ja jestem jakieś cudowne dziecko , ale zdażało sie ze 5 razy to pod żad mi wchodziły SoComm , a co dopiero na minutę .... wiec nie wierzę w cośtakiego jak 5 hitów na minutę bo to bezsęs moim zdaniem


_________________
Obrazek

*

Posty: 58
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 21:09 
Cytuj  
Pytanie z innej beczki czy opłaca sie robić q na epick mounta Emphasis on Sacrifice czy łatwiej go poprostu kupic bo q kosztuje 150g są potem jeszce jakies wydatki i czy w miare jest on wykonalny?? I czy to wogule ten q czy cos innego prosze o odpowiedz jakie zrobic najlepiej:))


_________________
<< Pokazać piekło w niebie to nie lada wyczyn....a do diabła z tymi Aniołami >>


Posty: 9
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 07:35 
Cytuj  
Xedos napisał(a):
Pytanie z innej beczki czy opłaca sie robić q na epick mounta Emphasis on Sacrifice czy łatwiej go poprostu kupic bo q kosztuje 150g są potem jeszce jakies wydatki i czy w miare jest on wykonalny?? I czy to wogule ten q czy cos innego prosze o odpowiedz jakie zrobic najlepiej:))


Co rozumiesz przez "kupić"?

Co do epic warhorse... Kosztuje to:

150g;
6 sztab arkanitu;
10x Arthas' Tears (roślinka);
5x Stratholme Holy Water;
40x Runecloth;

150g;
20x Enriched Manna Bisquit (sprzedawane u Argent Dawn - przy reputacji friendly);
50g;
Quest item z drzewca w Dire Maul West;
Diament za ok 15-17g;
Pristine Black Diamond - rzadki drop w UBRS, Stratholme - na AH ok 300-400g

Czyli łączny koszt to 350g + itemki :)

W sumie chyba nie jest tak źle, bo u mnie na Thunderhornie palów z epikami sporo ;) Powodzenia, ja jestem na etapie questa w DM :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 13:11 
Cytuj  
Panowie nie jestem tego pewien czy osadzenie SoCrusader a pozniej odpalenie SoCommand da mi dodatkowe rany ?
Bo niby SoCommand zadaje holy a SoC zwieksza zadawane holy up to.
Pytam bo nie bardzo widze roznice w zadawanych ranach niezaleznie czy tak zrobie czy nie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 14:25 
Cytuj  
nie ma sęsu najmniejszego , bo soCommand za zadko wchodzi ...


_________________
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2005, 19:17 
Cytuj  
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=1222
nie moge sie doczekac az bede mogl sprawdzic w dzialaniu...
Bylem dzis w 2 rajdach i meczarnia z tymi blessami co 5 minut :)
a to kurcze nie wiem mam ctraida 1.096 i cos nie moge sie wbic na channel raidwy bo jakis blad wywala, wiec i tego mass bless nie sprawdzilem jeszcze.. poczek kapke moze poprawia insomniaca:)


http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=690
ostrzega przed czarami :)
to dziala super ostrzega przed czarami jak rzucaja mobki i gracze...

acha i holy shock na prawde jest zajefajny w pvp:)
juz juz uciekl i ciach holy shock i lezy :)
inaczej w zyciu bym maga nie dogonil...
acha i te filmiki co magowie zabijaja sami masowo ludzi 2-3 to jakies dziwne... jak bylismy przygotowani to 59+57pala jednego maga jakos tam udaje nam sie zaciukac:).. niby 2/1 ale mag ma tak czesto poly itp pierdeluty za nawet sie ciesze... acha i 2 rogusow tez spokojowo padlo.. wiec wieksze znaczenie ma zgranie w druzynie niz klasa postaci :)

acha nabylem crusadera http://www.thottbot.com/?sp=20034 na 2h mieczyk http://www.thottbot.com/?i=35869 .. myslalem ze bedzie lepszy efekt:) daje +100 sily co w ramce z postacia przeklada sie na 10DPS wiecej przez 15 sekund
W sumie kosztowalo mnie to okolo 50G crusader i .. jedno pojscie do DM z bardzo fajnym zgranym party gdzie tylko ja bylem nowy, bardzo sprawnie poszlo przez cala instancje tylko SAP sheep.. i niewiele wiecej mowili :)
No i widzialem duelik przed IF... 60 ret pala oklepal worka z taka latwoscia ze az to podejrzane bylo...
i ostatnie zmiany w stopce mojej zaszly:) przez tydzien bedzie darmowe picie w IF z okazji 60lvl


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^


Ostatnio edytowano 12 cze 2005, 17:48 przez cienki, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 09:33 
Cytuj  
cienki napisał(a):
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=1222
nie moge sie doczekac az bede mogl sprawdzic w dzialaniu...
Bylem dzis w 2 rajdach i meczarnia z tymi blessami co 5 minut :)
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=690
ostrzega przed czarami :)
acha i holy shock na prawde jest zajefajny w pvp:)
juz juz uciekl i ciach holy shock i lezy :)
inaczej w zyciu bym maga nie dogonil...
acha i te filmiki co magowie zabijaja sami masowo ludzi 2-3 to jakies dziwne... jak bylismy przygotowani to 59+57pala jednego maga jakos tam udaje nam sie zaciukac:).. niby 2/1 ale mag ma tak czesto poly itp pierdeluty za nawet sie ciesze... acha i 2 rogusow tez spokojowo padlo.. wiec wieksze znaczenie ma zgranie w druzynie niz klasa postaci :)


jak sprawdzisz w działaniu daj znać czy jest to tak naprawdę fajne jak na screenach i czy można to używać w party również..

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 14:59 
Cytuj  
Czy na tym forum powstal kompletny poradnik "co i jak" paladynem podczas pvp ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 15:08 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Czy na tym forum powstal kompletny poradnik "co i jak" paladynem podczas pvp ?


ROTFL..... nie.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 17:09 
Cytuj  
A czemu rofl ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 686 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.