mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 686 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 17:36 
Cytuj  
A czemu nie ?? :D


_________________
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 18:09 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Czy na tym forum powstal kompletny poradnik "co i jak" paladynem podczas pvp ?

Shield + HS :), a na BG.. shield + /afk :P :lol:
A na powaznie to zamaist jakiegos super poradnika kazdy by cos tam wymyslil tak ogolnie co pomaga co przeszkadza... :)
1. Lazenie samemu - zly pomysl jakos dziwnie sie sklada ale dzialamy jak czerwona plachta na byka...
2. Jak bijesz mobki to zanim pojdziesz bic nastepnego zregeneruj sily tak zebys nie schodzil ponizej 3/4 HP 1/2 mana
3. Jak zostaniesz zaskoczony i wiesz ze chocbys sie zes..*&^) to nie wygrasz.. to szkoda marnowac LoH/shielda/potionki/bandaze jak juz walka przegrana...
4. Jesli spotkasz grupe ktora cie zgankuje w 5 ganiaj do ostatniego tchu za priestem/casterem - zabic nie zabijesz... ale przynajmniej jakis tam repsekt po walce czasem okaza, ze nie padles bez walki :)
5. Aspekt pszychologiczny atakujac pierwszy masz przewage... wiec jak masz nastroj do pvp i zobaczysz cokolwiek czerwonego w zasiegu lvl atakuj.. moze sie przestrasza i zaczna uciekac:)
5. Jako palka musisz wymyslic cos na uciekinierow nic tak czlowieka nie wnerwia jak niemoznosc dogonienia kogos kto zaatakowal Ciebie pierwszy przeliczyl sie i ...ucieka... polecam holy shock na casterow... siatke : na pirestow, race na rogue worki raczej nie uciekaja:)
6. Zebrac 2 ekwipunki 1 do walki ze szmaciarzami - INT STA ressistance ogien lod itp... 2 do walki z fighterami STR STA AC
7. Ogolnie dobic do 60 ... skompletowac itemki do pvp przerolowac talenty na retribution pala i probowac powalczyc:)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 20:09 
Cytuj  
cienki napisał(a):
druzil napisał(a):
Czy na tym forum powstal kompletny poradnik "co i jak" paladynem podczas pvp ?

Shield + HS :), a na BG.. shield + /afk :P :lol:
A na powaznie to zamaist jakiegos super poradnika kazdy by cos tam wymyslil tak ogolnie co pomaga co przeszkadza... :)
1. Lazenie samemu - zly pomysl jakos dziwnie sie sklada ale dzialamy jak czerwona plachta na byka...
2. Jak bijesz mobki to zanim pojdziesz bic nastepnego zregeneruj sily tak zebys nie schodzil ponizej 3/4 HP 1/2 mana
3. Jak zostaniesz zaskoczony i wiesz ze chocbys sie zes..*&^) to nie wygrasz.. to szkoda marnowac LoH/shielda/potionki/bandaze jak juz walka przegrana...
4. Jesli spotkasz grupe ktora cie zgankuje w 5 ganiaj do ostatniego tchu za priestem/casterem - zabic nie zabijesz... ale przynajmniej jakis tam repsekt po walce czasem okaza, ze nie padles bez walki :)
5. Aspekt pszychologiczny atakujac pierwszy masz przewage... wiec jak masz nastroj do pvp i zobaczysz cokolwiek czerwonego w zasiegu lvl atakuj.. moze sie przestrasza i zaczna uciekac:)
5. Jako palka musisz wymyslic cos na uciekinierow nic tak czlowieka nie wnerwia jak niemoznosc dogonienia kogos kto zaatakowal Ciebie pierwszy przeliczyl sie i ...ucieka... polecam holy shock na casterow... siatke : na pirestow, race na rogue worki raczej nie uciekaja:)
6. Zebrac 2 ekwipunki 1 do walki ze szmaciarzami - INT STA ressistance ogien lod itp... 2 do walki z fighterami STR STA AC
7. Ogolnie dobic do 60 ... skompletowac itemki do pvp przerolowac talenty na retribution pala i probowac powalczyc:)


a jak tam palkowy mod cienki ?

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 23:18 
Cytuj  
a jak tam palkowy mod cienki ?
Jeszcze nie wiem... bo mam popipszonego ctraid assista kompletnie.. niby wersja 1.096.. niby ostatnia.. ale jak probuje sie wbic/albo stworzyc channel to wywala jakis blad gdzie tylko ok moge kliknac... widze innych w grupach jako szare prostakaty...
Jutro rano z samego rana jak sie zaloguje znajde znajomka i we2 bedziemy w raidzie chodzic zeby te buffy sprawdzic...
PS
Walczyl ktos ostatnio z magiem...?
Stun po blinku przestal dzialac? czy trinkieta uzywaja;) musze jekiegos znajomego maga z ally zapytac:)
Przedtem bylo chyba tak ze robil blink, ale caly czas byl w stunie...


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 23:22 
Cytuj  
blink przerywa kazdy stun ale nie ma wplywu na zadne debuffy na movement.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 23:38 
Cytuj  
Koma napisał(a):
blink przerywa kazdy stun ale nie ma wplywu na zadne debuffy na movement.

no to jak do cholery dogonic uciekajacego maga..
stun - blink
siatka - blink
nawet ice chill na broni pewnie tez blink...

regeneruje mu sie mana i hp... a jak ucieka to przewaznie i ja i on jestemy juz na okolo 10-15% HP .. zregeneruje mu sie tyle many zeby walnac jednego FB i dupa blada:)... chyba jednak.. alchemia zamiast enga i potionki szybkosci:)

wniosek trzeba go lupnac raz za cale jego HP :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^


Posty: 9
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 05:35 
Cytuj  
cienki napisał(a):
a jak tam palkowy mod cienki ?
Jeszcze nie wiem... bo mam popipszonego ctraid assista kompletnie.. niby wersja 1.096.. niby ostatnia.. (...)


Ostatnia wersja to 1.11.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 06:32 
Cytuj  
A mnie interesuje coś takiego. Czy któryś z panów ma już 60 lvl i bywa na WG. Ja mam pytanie jaką ma taktykę, czyli krótko mówiąc co robi w trakcie?

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 07:59 
Cytuj  
hunter pokazuje cele na minie mapie 2 rogusiów conajmniej 4 osobowy atak na bazę wroga rogue w stealth po flagę i sprint jak złapie wypad prawie do połowy mapy gdzie 2gi rogue czeka w stealth przekzanie flagi znow sprint i starcza pod samą bazę :]


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 08:37 
Cytuj  
w WG paladyn jak tam samo użyteczny jak gdzie indziej 8)

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 08:45 
Cytuj  
Tu pokazano do czego sie nadaja paladyn :)
http://www.36echo.com/movies/pallylife.mpg

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 09:21 
Cytuj  
Archon, dobry film. Niestety to prawda. Paladyn wygrywa z przeciwnikiem tylko wtedy gdy jest on za głupi i nie ucieka (ale i wtedy nie ma pewnosci ze wygra ;-)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 17:54 
Cytuj  
bene cast dziala fajnie w party... troszke trzea sie przyzwyczaic ,a le potem juz spoko... jedyny minusik/plusik... ze jak dasz jakiegos blessa to on znika z paska przy portrecie gracza plus bo jak sie pojawi to znaczy ze bels sie skonczyl/ minus ze jesli chcesz wczesniej odnowic bless to trzeba recznie...

A ten prb... no niby wszystko cacy ladnie pokazuje ustawia jakie blesy komu w raidzie... ale jak przychodzi co do czego to nic si enie dzieje... moze to przez pacza .. i za jakis czas dopracuja...

Przeolowalem talenty...
0/0/51 :)
Wrazenia z BRD... 2-3 krytyki pod rzad i to kilka razy zarowno crit z ciosu jak i command... nie wiem czy cos nie przeklamuje bo pisze tak:
walnales crita za 484 dmg a po chwili walnales crita z command 1005...
Brakuje natomiast 5 punktow w talent co powoduje, ze nie przerywa ci rzucania leczenia jak oberwiesz... praktycznie jako healer wtedy to jestes do dupy tak ze szok... chyba ze rzucasz healing jak cie nikt nie atakuje.
Polaze z takim rozmieszczeniem talentow jakis tydzien potem zobacze co i jak...
Ale retribution pala po meczeniu sie holy to po prostu no nie da sie tego opisac trzeba sammu wydac golda i sprawdzic... jutro postaram sie jakies dueliki z innymi palkami workami magami i wogole ze wszystkimi co podejda.


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 19:08 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Archon, dobry film. Niestety to prawda. Paladyn wygrywa z przeciwnikiem tylko wtedy gdy jest on za głupi i nie ucieka (ale i wtedy nie ma pewnosci ze wygra ;-)

Ile mieliscie honorowych duelow z graczami druzyny przeciwnej ?... 1.. 2 ???
Ja przez 2 miesiace mialem 2 :) dzisiaj mialem okazje na 3 ale sie spieszylem i pomachalem tylko ... wiec jesli pala w walce 1/1 sobie nie radzi to niech walczy w 2/2 .. 5/5... tu wiecej zalezy od zgrania bo gdyby nie to by chodzilo party 5 szamanow a takiego jeszcze nie widzialem:)


WoW jest gra zespolowa i jak czegos mi brakuje... w mojej klasie to zapraszam do party to czego mi brakuje.. ewentualnie robie enga rzucam siatki uzywam deathray, trinkety itp... kupuje potiony i jakos sobie radze... moze za miesiac zmienie zdanie i skasuje chara przrzuce sie na horde i bede szamanem :P



A nasze leczenie... moze na prawde byc dobijajace...
stun = 2x1500HP
shield = 3x1500 HP/ ewentualnie 2000HP bandazyk ktorego nikt nie moze przerwac
no i na koniec jak juz wszystko zawiedzie LoH max HP (4000) + 500 mana co daje znowu mane na nastepne leczenie 1500Hp..
jak ktos wezmie skille co daja crita 2100HP za 0 mana...
czyli ogolnie moze byc ze bedziesz musial zadac palce 17k dmg zanim ten zejdzie... no to wescie sami powiedzcie nie denerwowaloby to was:) ???
Masz 4k HP.. przeciwnik tez ma 4k HP... ale zeby go zabic musisz sie liczyc ze bedziesz musial mu walnac 1crita za 4k, albo w sumie 17k ... wiec wcale sie nie dziwie ze kolesie uciakaja, jak mamy 4x wiecej hp niz to na poczatku sie wydawalo...
W dodatku mamy taunta na graczy hordy... nie moga sie po prostu powstrzymac przed atakiem jak nas widza...
pokusa nie do odparcia po prostu:)

Sam nie wiem co byscie chcieli DMG jak worek, healing jak priest, speed jak rouge, dmg z czarow jak mag ... moze jeszcze peta...?

No dajcie spokoj jest jak jest nie ma co zalamywac rak, jak jest tak strasznie to rob alta... szamana i tak zobaczysz ze w 95% nic to nie pomoze jak cie grupa gankujaca dopadnie:)
Moze blizz wprowadzi np ze 1HK = 100CP na BG a 1HK = 10 CP poza BG... wtedy na prawde w miare wyrowne walki bedzie mozna zobaczyc przynajmniej ilosciowo :)
PS
gnomia inzynieria ostatnio czesciej mnie zawodzi niz cieszy.. moze za rzadko uzywam:)...


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 19:16 
Cytuj  
jejku no bez przesady .. kto w dzisiajszych czasach jeszcze stuna nie przerwie , praktycznie każdy ma już jakiś sposób na stuna ...

jedyne co zostaje do shield immune potion , albo coś innego ...

loh masz raz na 40 min z talentami ... shield 12 s to ci zostaje , a jak walczysz z mele to bop 12 s , z cooldownem 3 min + cooldown z shielda 5 min ...

ale ja jestem overpower .. szkoda ze wiekszość moich umiejetnosc ze skilli jest passive i tak naprawde jedyne co robie w walce to

cleanse bofreedom, shield heal heal shield heal heal , i win no i wygrałem ...

a mimo ze wyglada to max beznadziejnie zajebiście mnie to bawi ... :D:D:D:D:D ahh jestem battlenet kid .. :]:];]


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 20:49 
Cytuj  
Cienki, nie o to chodzi ze przegrywasz duel, ale o to ze niemozesz go wygrac bo ci przeciwnik zwiewa

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 21:45 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Cienki, nie o to chodzi ze przegrywasz duel, ale o to ze niemozesz go wygrac bo ci przeciwnik zwiewa

no dobra a jak ty bys mogl zwiewac to bys zwiewal:) ?? na przyuklad do shielda dorzuciliby +100% speeda:) to by nas uradowalo chyba najbardziej :):) moglibysmy uciekac i gonic :)

Nie uciekam bo palka po prostu nie ma jak :) poza potionkami:)
ale jakbym gral na przyklad druidem hunterem rgusem magiem .. to jakbym mial do wyboru ucieczka albo wedrowka z cmentarza to chyba tez bym uciekal :)
PS
imo najciezej maga zlapac... BLINK:) nawet siatka nie dziala na niego... ja sie zawsze modle ze uciekinier zlapie aggro mobkow i albo one go dobija, albo spowolnia..
PS PS PS
Z innej beki
co myslicie o buildzie pvp full ret :) 51 punktow wydane :) na powaznie to kilka holy planuje bo w pve bez holy to mi sie ciezko przestawic jak mobki przerywaja moje leczenie...
A ekwipunek zebrac taki co maxa do crit rate daje... bo z tego co dzis zaobserwowalem... to crit moze zadzialac tak:
crit z hita daje na przyklad 500 dmg.. i do tego command moze tez byc crit i dodac 1000 ?? tak to przynajmniej sie wyswietlalo mi :):)
kojarzy ktos moze ile agilty potrzeba na +1% do crita.. ?


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

*

Posty: 58
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 21:57 
Cytuj  
No wlasnie ja ostanio mam doła grając moim palem bo w BG masakra ginie sie w expresowym tepie bo cala horda jak ino widzi pala 60 to na niego wszyscy , i to mnie frustruje wlasnie i obrazenia zadaje jakieś chyba slabe z SoC BoM i wszystkimi dopalaczami z builda ok 1500 a przecieknie ok 270-300 czy to duzo czy to malo?? bo chyba nabawilem sie choroby widzac jak obrazenia zadaje warrior:(( Nikt nie szanuje palladynów:((


_________________
<< Pokazać piekło w niebie to nie lada wyczyn....a do diabła z tymi Aniołami >>

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 23:20 
Cytuj  
cienki napisał(a):
bene cast dziala fajnie w party... troszke trzea sie przyzwyczaic ,a le potem juz spoko... jedyny minusik/plusik... ze jak dasz jakiegos blessa to on znika z paska przy portrecie gracza plus bo jak sie pojawi to znaczy ze bels sie skonczyl/ minus ze jesli chcesz wczesniej odnowic bless to trzeba recznie...


w najnowszej wersji w opcjach da sie ustawic aby ikonka nie znikala tylko byla taka bardziej szara


_________________
Obrazek


Posty: 38
Dołączył(a): 23.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 08:22 
Cytuj  
Mam paladyna na 59 levelu (niedlugo bedzie 60 ;) ). No i mam pytanie. Bo po ostatnim patchu zaczelo mi sie dziac cos dziwnego, mianowicie przy uzyciu LoH nie zwraca mi sie mana, uzylem juz wiele razy i tylko dwa razy mi sie zwrocila. Czy Blizzard wprowadzil na to jakis %rate czy po prostu nowa wersja - nowe bugi ? Nigdy przedtem mi sie to nie dzialo, zawsze bez problemu mana (550) sie zwracala po uzyciu LoH no a teraz .... :(

Jezeli chodzi o BG to fakt - paladynem jest ciezko, tak samo jak rogue wg. mnie. Niewiem jak jest u was na serwerach ale u nas na Twilight's Hammer BG AV wyglada tak: akcja sie rozgrywa mniej wiecej na srodku mapy, stoja jak za jakiegos sredniowiecza dwa rzedy na przeciw siebie - hordy i alliance - skladajace sie z magow, priest, warlockow, hunterow i napierdzielaja do siebie z daleka. Jak podejde to nikt mnie nawet nie healnie bo odrazu wszyscy sie rzucaja .... A jak wspomnialem zeby zrobic jakies zadanie w raidzie albo cos to otrzymalem odpowiedz "fuck quests, let's kill fucking horde"..... N/C !

EDIT

BTW ma ktos moze na swoim palku ten polearm z questa z zabiciem Korraka the Bloodrager'a ? Jak on sie spisuje ? Fajna bron czy raczej syf i lepiej isc po Blackhand Doomsaw'a i zbierac na AR ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 686 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.