mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 08:22 
Cytuj  
Razel napisał(a):
..... Sa jakieś polskie gildie dobre po stronie hordy ?.

Dobre (polskie) gildie np na serwerze BL, na którym gram to przyjmą cię jak będziesz miał z 45-50 lev. Dobre oznacza wg przynajmmniej 30 osób online a ile takich jest hmmm

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 08:53 
Cytuj  
mam jeszcze jedno pytanko - widze ze ludki sprzedaja czasem na aukcjach guest karty chetnie bym przed zakupem gry skorzystal z mozliwosci 10 dniowego testu tylko jak to zrobic nie maja cd instalacyjnych gry ? mozna sobie zrobic oczywiscie kopie u kolegi albo zassac z netu jakies iso ale czy to jest bezpieczne tak sie pchac w sumie z piratem na blizzarda ? czy przy instalacji samej gry podaje sie również cd key czy kod potrzebny jest wyłacznie przy zakladaniu konta na blizzardzie ? i dalej czy z takiego konta mozna skorzystac majac już wersje full czy nalezy stworzyc nowe konto z nową postacia ?

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 08:56 
Cytuj  
klienta EU mozesz sobie legalnie sciagnac ze strony blizza i to nie jest zadne piractwo. Ktos musialby ci tylko tego keya 10 dniowego uzyczyc.

Jak kupisz pelna wersje to klient moze zostac zainstalowany ale konto zalozysz nowe podajac wtedy keya z oryginalu. Pamietaj ze przy zakladaniu konta muszisz podac nr karty kredytowej lub innej ktora blizz akceptuje. Nie wiem jak jest teraz ale jak ja zakladalem konto to na darmowy miesiac mozna bylo podac wymyslony numer karty i potem zmienic przed uplywem darmowego miecha.

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 09:05 
Cytuj  
aha, no to super jest aktualnie za 25 zeta guest karta do kupienia to sobie dzis ją wezme i zobacze czy ta gra to napewno jest dla mnie :)

z karta kredytowa nie bedzie problemu, mam chyba ze dwie ktore są akceptowane przez blizzarda :wink:

*

Posty: 107
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 09:12 
Cytuj  
othello napisał(a):
popisywać.

Za to np. śmieszne imiona np. typu : SztywnyZenek strasznie ludzi poruszają i toczą się nie złe dyskusje czy to jest „DOBRE” imię dla postaci na takim serwerze czy nie (jak dla mnie to bomba dla hordy > undead o takim imieniu to po prostu klasa!
„Niestety” nosi je chyba palladyn w aliance


SztywnyZenek, Szyjowaty, czyli ludzie ktorzy graja na RP :P
rodzynki Z Bright Route .
Podobnos tyl gry nie odbiega daleko od imion, wole nie sprawdzac.

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 18:43 
Cytuj  
jeszcze jedno noobowskie pytanie - czy mozna w ustawieniach swojego konta zmieniac numer karty kredytowej ?

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 20:09 
Cytuj  
mozna


_________________
..::Char profile::..

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 23:07 
Cytuj  
czy ktos bedzie tak uprzejmy i wytlumaczy mi kim jest ninja looter i jak sie nim nie stac :D

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 23:09 
Cytuj  
Wystarczy nie być gnojem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 23:29 
Cytuj  
to chyba nie wszystko, z tego co doczytalem nie mozna rollowac dropu ktory jest dla innej klasy postaci niz swoja podczas rajdu albo party tak ?

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 02:23 
Cytuj  
no cos kolo tego. imo bardziej chodzi o przestrzeganie ustalonych zasad podczas grgania a szczegolnie podczes podzialu lupow.


_________________
..::Char profile::..

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 07:40 
Cytuj  
Cytuj:
to chyba nie wszystko, z tego co doczytalem nie mozna rollowac dropu ktory jest dla innej klasy postaci niz swoja podczas rajdu albo party tak ?


A czy zrobienie czegoś innego nie byłoby objawem własnie bycia 'gnojem'?

W grze obowiązują te same zasady co w zyciu.
Jeżeli musisz pytać, czy możesz rollować item, który nigdy Ci się nie przyda, natomiast komuś z grupy na pewno. To już powinieneś zacząć się nad sobą zastanawiać ;)

Ninja looterem żeby zostać wystarczy być zwyczajnie kutasem i robić wszystko co kutas by zrobił, czyli brać wszystkie przedmioty jakie się nawiną nie patrząc na to czy komuś się przydadzą bardziej niż jemu.

Ninja looterem żeby zostać wystarczy też być miłym i dobrym człowiekiem ale debilem przy tym i rollować na item, który jest Bind on Pick up (czyli nie mozna go nikomu oddać) bo się o tym nie wiedziało.

I wracając do początku. Jeżeli jesteś w miarę normalny i życzliwy w życiu to nie musisz się martwić, że w grze wyjdzie z ciebie gnój ;)
A jak wyjdzie? To nikt Cię do raidu nie weźmie więcej... w rajdzi jest dużo osób a wszyscy są pamiętliwi.

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 16:57 
Cytuj  
dziekuje wszystkim za wyjasnienia, ciekawe dlaczego akurat "ninja" :D

Swoja droga nie rozumie takich osób, gra się przecież dla zabawy wspolnego przezywania przygód, zdrowej rywalizacji, a sama gra może stanowić swietne miejsce spotkań przyjaciól. Tylko osoba niedorozwinięta emocjonalnie będzie czerpać radość z oszukiwania i wykorzystywania innych. Nikt normalny nie może czyć dumy z powodu rosnącej liczby osób dla których jest gnojkiem.

Zwykle dawanie daje więcej radości i branie. :wink:

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 17:00 
Cytuj  
Ninja się wzięło z tego, ze w większości gier do tej pory nie było systemu lootowania tylko kto pierwszy ten lepszy.
Kto pierwszy zlootuje moba ten zatrzymuje wszystko co ten mob miał.

No i stąd Ninja od szybkości :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 19:56 
Cytuj  
Panowie powiedzcie mi jak juz aktywuje konto przy pomocy Retail Authentication Key to 1 m-c mam gratis, a nastepne miesiące musze oplacac np karta, i teraz czy pobieranie srodków z karty następuje automatycznie czy też każdą taką płatność muszę realizować sam ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 20:05 
Cytuj  
automatycznie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 12:12 
Cytuj  
ponieważ jak widze jesteście Panowie wyrozumiałą i niezwykle uczynną gromadką userów tego forum pozwole sobie znów pozawracać Wam głowę swoimi noobskimi pytaniami :wink:

1. jak ja mam sie cholera nauczyć znaczenia tych wszystkich używanych przez was w grze i na forum skrótów, symboli, literek znaczków ? :D pokusił się ktoś gdzieś o sporządzenie czegoś w rodzaju słownika ?

2. aby się całkowicie już nie skompromitować w grze ograniczam się obecnie wyłacznie do podpatrywania stylów w jakim walczą woje w pojedynakch pvp, za dużo jeszcze nie widziałem bo lokacje na których się obecnie poruszam są dla postaci nisko levelowych więc i takich wojów w walce widze póki co mogłe, jedno natomiast zauważyłem napewo, wszyscy oni podczas walki biegają jak opetani :D rozumię iż ma to jakiś głębszy sens taktyczny i nie wskazane jest prowadzenie walki w pozycji statycznej czy tak ? poruszającą się postać trudniej trafić ? I jak u diabła udaje się Wam to robić - biegać i jednocześnie walczyć ? cholera może już jestem za stary na gry ktore wymagają aż takiej koordynacji ruchowej. :D :wink:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 12:20 
Cytuj  
Żeby biegać sobie bez potrzeby trzymania W wciskasz numlock. Postać podąża za kursorem gdy masz wciśnięty prawy przycisk myszy. W ten sposób masz lewą rękę wolną i robisz co życzysz: jesz kanapki, pijesz kolę, drapiesz się po jajkach. Dowolność pełna.


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 12:20 
Cytuj  
Razel napisał(a):
ponieważ jak widze jesteście Panowie wyrozumiałą i niezwykle uczynną gromadką userów tego forum


eeeeeeee????????

Cytuj:
1. jak ja mam sie cholera nauczyć znaczenia tych wszystkich używanych przez was w grze i na forum skrótów, symboli, literek znaczków ? :D pokusił się ktoś gdzieś o sporządzenie czegoś w rodzaju słownika ?


na koncu manuala od WoW masz opis wszystkich skrotow.

Cytuj:
I jak u diabła udaje się Wam to robić - biegać i jednocześnie walczyć ? cholera może już jestem za stary na gry ktore wymagają aż takiej koordynacji ruchowej. :D :wink:


ustaw sobie pdo klawiszami funkcyjnymi najczesciej uzywane spelle do walki i jak masz dlugie palce to dasz rade biegnac, skrecac i rzucac spelle :) kwestia wprawy.

Potrenuj na drzewach. Lataj naokolo drzewa i walcz z nim :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 13:08 
Cytuj  
Do tego doskonale sie przydaje 3 klawisz w myszce z podbindowanym "walk". Choc w PvP to i tak sie uzywa autoruna ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.