mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 14:09 
Cytuj  
Nie pisałem już od dawna. No więc już pewnie każdy się zgadza nawet Mark ze warek jest bardzo dobrą postacią :) Gra się nim wspaniale szczególnie z dobrymi itemami. Co do talentów każdy już wie że tylko 31/20 jedyne słuszne :). Brakuje mi jeszcze, 4 itemów które dadzą mi w sumie +5% do crita, a mam już 26,56% bez enchantów (czyli +1-2% na crita). Mam w sumie tylko 4,1k HP ale myśle że bez chodzenia do MC będe miał i tak wszystko co chce do zabawy, bo tam i tak leci tylko PvE itemy. No więc 31,56% +1-2% z agi ->33% (1/3) + kwiatek z felwood (5%) Mg potion (2%) - co dam mi równe 40% ale zadowole się i 33%.
Acha zapomniałem dodać że w berserku będzie +3% więcej, no ale to już szczegół.

Nie mam jeszcze crusadera, ani immune disarm (albo rękawice) albo będzie zamiast crusadera.

Warek to warek i w życiu bym nie grał nikim innym jest cel - kolejne Arcanite Bar kolejne diamenty trwa to długo ale radość na końcu jest niesamowita :)

Pytanie

Czy ktoś na BL po stronie Hordy może już wykonać Stronghold Gauntlets.

Acha czy ktoś może dokładnie napisać jak zrobić quest na Breastplate of the Chromatic Flight ?

Pozdrawiam


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 14:12 
Cytuj  
zapytaj na forum oficjalnym. przeciez pytać tu w wąskim gronie graczy z róznych serwerów jest bez sensu :wink:

tu odnośnie q http://www.thottbot.com/?q=1348 dość prosty ale monotonny. musi ci dropnąć purpura w ubrs. wtedy zacznij mysleć o tym poważnie


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 14:27 
Cytuj  
alek jakim cudem ty masz 26% do critica, wypisz itemy jakie nosisz, albo daj link do swojego warriora.

Ja też mam 26+ ale w berserku i mam już WSZYSTKIE itemy +critic (oprócz helmu +2 critic ale on jest chujowy, - 500HP a +2% do crita to bezsens).

Co prawda są jeszcze itemki na +crit ale to typowo rogue/hunter itamzory dropujące sie w MC/Onyxia i na razie ich nie wysycę bo te klasy mają pierwszeństwo.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 15:37 
Cytuj  
Te Alek jak Ty chcesz sobie tego kwiatka aplikować? Będziesz przed każdym PvP do Felwood biegał?
Ja wiem, że on buffuje na godzinę, ale mimo to czas przy wow szybko pomyka.

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 16:14 
Cytuj  
Nie nie będe latał po kwiatek bo różnica z tego wielka nie jest ale mówie że możn, nie wiem czy będe pił pota ale on daje 3,25% do crita (2% + 25agi)

Z itemów wypiszę nie bede dużo dodawał bo nie mam na to czasu ale to jest zestaw itemów do PvP.

Lionheart Helm ->2% crit, 2% to trafienia (zeby nie było miss)
Spaulders of Valor -> 9 agi / mogą być inne najlepiej te z PvP champion
Deathdealer Brestplate (mail) kosztem 300 armora (nic) 2% crit +ench 4all
Battleborn Armbraces -> 1% crit , 1 % do trafienia (kolejne przeciw miss)
Stronghold Gauntlets (szukam) -> immune disarm, 1% crit,1% do trafienia
Reuver Claws +7 agi (ench) +1% crit
Omokk's Girth Restrainer - 1% crit
Legs Eldritch Reinforced Legplates -> 1% crit, +9 agi +8 agi (ench)
Boots of Avoidance (najlepsze buty PvP) 2% do dodge, attack +14 agi/+7 en
trinket - Blackhand's Breadth - 2% do crita
Emberfury Talisman / Mark of Fording (1%) +26 attack power
ring - Painweaver Band 1% crit +16 attack power
band of the penitent (green) +1% crit
cloak cape of the black baron +15 agi / +20 attack power (widzialem lepsza epicką +17 agi)

To tak mniej więcej do tego enchanty z agi oraz ork który ma ok 1% więcej do crita przy użwyaniu Axe

PS. brakuje mi paru rzeczy 4 najbardziej rekawic bo nie wiem czy ktoś wogole może je zrobić na BL serverze, i czy już się wogóle dropneły

Pozdrawiam

@Dwutlenek -> co to wogóle za stwierdzenie Te Alek... ? :)


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 21:54 
Cytuj  
pisaliscie cos o addonach co pozwalaja zmieniacz 2 h weapon na 1h + shield, tylko, ze te mody mi nie dzialaja :( Sa jakies dzialajace?

I jeszcze pytanko czy warrior na BG (capture the flag) to powinien raczej byc w defensywie czy ofensywie? Bo mnie daja raz do tej grupy raz do tej :lol:

wczesniej moj woj lepiej wygladal, teraz to kupa zlomu :lol: a juz nie mowie o tym, ze mam 11,50 g na 37 lvl i gdzie tu mount? :cry: :wink:


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 08:08 
Cytuj  
alek
helmik z onyxi - koszt 1000g (jeżeli się dropnęły na serwerze u was plany), bo u nas po stronie hordy w dalszym ciągu NIE mimo 2 miesięcy dłuższego stanu, MINUS 550HP
chest - rence...
spaulders of valor - 9 agi to jakieś 0.35% do critic rate, do tego to co ja mam daje 10 agi
battleborn vembrances - ja mam vembrance of sadist też +1% do critica, bez +1% do trafienia, ale za to 73HP więcej.
stronghold gauntlets - właśnie sobie robię, może dzisiaj założę :P, na razie mam to: http://www.thottbot.com/?i=9169 - zajebiste rękawice do PvP ze sta, str i +1% critic rate
pasek ten sam
spodnie te same
buty są takie sobie do tego nie mają nic wspólnego z critic rate
trinket ten sam
emberfury talisman nie mam i nie będę miał, bo nie chce mi się chodzić do UBRS
mark of forgring - mam ale nie uzywam
ring - mam
zielony ring - nie używam, wolę myrmidon signet który ma +7agi, 10str, 17sta

a czekam na to, może kiedyś dostane:
szyja: http://wow.allakhazam.com/item.html?witem=18205
(hunter/rogue mają pierwszeństwo :/)
2 ring (zamiast myrmidona): http://wow.allakhazam.com/item.html?witem=18821 (podobnie)

deathdealer vs breastplate of valor:
Valor:
657 Armor
+15 Strength
+10 Agility
+24 Stamina
+6 Spirit

Deathdealer:
338 Armor
+8 Strength
+8 Stamina

Nie wiem czy to się opłaca dla mnie komedia.


Ostatnio edytowano 15 cze 2005, 08:40 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 08:32 
Cytuj  
Mam pytanko do Uber warków
Po wprowadzeniu patcha jest nowy talen Dual Weld i zaczynam go uzywac widze duza różnicę między 2H a moim DW co prawda nie mam AR i dopiero 56 level ale zauważylem że RAGE generuje mi sie strasznie szybko i nie nadążam z uzywaniem skilli :)
W BG przestalem używac 2H i tylko DW wygrywam wiecej pojedynków i ogólnie do grindu tez lepsze.
Czy macie doswiadczenia z DW po nowym patchu??


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 09:04 
Cytuj  
fury build na dual wield po patchu wymiata :> dobry do grinda i do bg. w solo troche gorszy. niestety jeszcze nie porownywalem z warriorem z arcanite reaperem.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 09:37 
Cytuj  
Ja w tej chwili mam Fury/Arms build ale chce sie przerobic na Arms/Fury bo mi MS brakuje :)
Oczywiscie z DW w Fury :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.


Posty: 35
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 10:34 
Cytuj  
czyżbyście zapomnieli o Elemental Sharpening Stone (+ 2 % crit. ) ?
www.thottbot.com/?i=36214

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 11:55 
Cytuj  
@Mark24 więc już tłumacze :)

helm mi się robi kwestia 2 tygodni max i będe go miał na sobie, rękawic nie wiem chyba się jeszcze na BL nie dropneły

Co do armora to tak

Uważam że dużo lepszy jest mail dla Crita Warka, ja walcze tak, że w 3-5 ciosach musze zabić i dla mnie nie jest ważne przetrzymanie ciosów.
Deathdealer ma tylko 300 armora mnie (nic) 180 HP mniej (nic) i 7 siły mniej -> czyli kosmetyka

Odnośnie butów są to najlepsze jak narazie buty w grze powód.

->Boots of Avoidance 2% dodge/ 2% do trafienia +14 agi i z enchanta +7 co daje 1,05% na crita więc masz buty
2% dodge; 2% attack; 1,05% crit -> znasz lepsze :D
Dużo lepsze są battleborn bo mają 1% do trafienia, a to jest bardzo istotne kiedyś miałem missy teraz nie widze tego napisu wcale

Te 2 przedmioty (pierścien i naszyjnik) są bardzo dobre :) aczkolwiek wiąże się to pewnie z farmowaniem MC - a do MC nie zamierzam jak narazie chodzić :)

PS doskołany pierścien można dostać z rangi PvP w AV (questy)


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 12:01 
Cytuj  
no ale w takiej sytuacji będziesz miałe jakieś 4000HP zamiast 6000HP. Dla mnie to za mało.. Owszem jak TY zaczynasz chargem to jest OK. Najgorzej jak ktoś inny Cię pierwszy przyuważy i pierwszy zaatakuje, wtedy giniesz nawet nie widząc kiedy. Głupi mag 5 lvl niżej cię pojedzie bez żadnego problemu, hunter, priest tak samo - zero wysiłku.
To ma sens jak cały czas walczysz w zwarciu, najgorzej jak rogue Ci zabierze te twoje 4000HP zanim wyjdziesz ze stuna...

missów chyba nikt już nie ma tak a propo.. ja też już dawno nie miałem.

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 12:17 
Cytuj  
Masz trinket, i jesteś orkiem nie ma stuna po pierwszym stunie i użyciu trinketu drugi trwa chwilę (1) sekunda. Miałem już przyjemność grania z 2 x rogue 60 na sobie i przezylem to. Fajny trick pokazał mi jeden z znajomych jak masz przejebane na maxa, to przełanczasz na moba dalej i walisz intercepta, a potem Piercing Howl i zwiewasz... duża szansa na to że cię nie dogonią :D, a jak mob słaby to jeden strzał w niego i wychodzisz z wali na mounta i w drogę ewentualnie znów wchodzisz do wali z charge. Druga sprawa tak się tylko wydaje 4k to mało to fakt ale miałem już przyjemność walczyć z magiem (zajebistym magiem tak dla sprosotwania) -> walną mi zajebiscie wpadl walną nove i blink na wykonczenie (zycia mialem 30%) on full, trinket i wjazd z intercepta ciosy : 1300-1670-3980:)
Walka wczoraj z palkiem jeden mnie zabil ale zostało mu many jakies 10% i życia jakieś 10% miał najlepszy miecz z MC 2h +42sily +8 do mieczy i przegralem bo nie miałem bandaży :P ale zjechalem mu życie 3 razy więc....
Ogólnie gra mi się z dnia na dzien co raz bardziej zajebiscie. Duel z shammi, walka walną mi z 2k, on miał 100% życia i już postawil totemy i nagle 3 ciosy 4 egzekucja :D 800-1200-1450-2300, on WTF nawet nie zdarzyl sie uleczyć :)
Takich przykładów jest masę, a wiem że będzie jeszcze lepiej. Na spowolnienie stuna jest trinket potem intercept i to co kiedyś trwało długo teraz trwa (włączenie Piercing Howl) i kilka ciosów. Ideałem było by mieć intercept co 5-10 sekund to byś tylko zmieniał przecieników i zostawiał trupy.

Najgorszy jest priest, jednak tylko ten co dobrze gra i ma inzynierski trinket i cooldowny :) Chodz jeśli masz Reca na cooldownie to immune fear i kikla ciosów z Arcane Reapera :D


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 12:27 
Cytuj  
alekde akurat wczoraj walczyłem z magiem 58 który mnie zaatakował i przegrałem. A walnałem go 2 razy i weszły same criticale. Więc i 100% critica tu nic nie zmieni, a rezygnacja z 1/3HP kosztem 4% criticala to samobójstwo.

trinket ma 2min cooldown, intercept ma 30s, z walki NIE wyjdziesz dopóki przeciwnik będzie cie atakował, większość walk to contested terytoria z mobami 50+ a ich NIE zabijesz 1 ciosem czy nawet dwoma. Rogue ma sprint który trwa 15s, i 3 razy cie dogoni po twoim intercept, szczególnie, że bierzesz mobka na siebie a to oznacza dalszą zwłokę (nie mówiąc o tym że intercept się buguje często).

do tego dziwnym przypadkiem wszystkie twoje walki mają 100% criticala - przypominam, że nawet z tym kwiatkiem z felwood ledwo przekroczysz 30% czyli cały czas ci kurewsko daleko do 100% criticala. Licz normalnie, że 1/3 ciosów to będzie kritikal i zobaczymy jak twojego HP nie starczy by wygrać z rogue.


Ostatnio edytowano 15 cze 2005, 12:34 przez Mark24, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 12:29 
Cytuj  
Cytuj:
ork który ma ok 1% więcej do crita przy użwyaniu Axe


Jak pozostałe criticale liczysz tak optymistycznie to sobie teraz lepiej wszystko podziel przez cztery :]

+5 daje 0,25 crit chance.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 12:42 
Cytuj  
Mam takie pytanko odnosnie http://www.wowrankings.com/viewb.htm?id=41494 jakim cudem ten warek ma 34% crita skoro z przedmiotow uzyskuje 10% + 1% za agi??

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 12:43 
Cytuj  
@Dwutlenek napisałem co napisałem, pisało ok. nie zastanawiałem się czy to 0,25 czy 0,56 :P czy może 0,26% z tego co wice jest więcej niż 0,25%, ale może się myle... człowiek nie maszyna mylić się może.

Dawno dawno temu w .... zaczyniemy może jeszcze raz. Pierwsze moje posty na mmorpg.pl zaczynały się stwierzeniem arms31/fury20 -> flame, co ty tam wiesz, tarcza zero instów itd. (no fakt nie robilem MC) ale inne każdy tak z tarczą i wyposażeniem do crita i to bez problemu.

Teraz pisze tylko, że gra mi się z dnia na dzien lepiej warkiem, raczej napisze cudownie z 9/10 walk wygrywam (może trafiam na n00by) nie wiem. Czasem zdarzy mi się zabić nawet 2 na raz. Wpadam na jednego IS i zanim wróci 1 już lezy. Jak dla mnie problem to tylko dobry priest, ale i na to znajde sposób. Jakby mi się grało że to bym pisał -> warek, porażka tragedia itd. :) Już przed patchami wiedziałem co będe nosił na sobie i grało mi się dobrze teraz to jest rewelacja i tyle.

Alchemia rządzi, ale musze powiedzieć trinket DR kusi jak cholera... Będe miał na tydzien inne konto z warkiem z US i inzynierią i zobacze jak to tam wygląda.

Pozdrawiam

Proszę no com/flame:) Każdy ma swoje zdanie i jest wolność wypowiedzi. Jakby było dokładnie jak mówisz mark to bym leżał cały czas zakryty nogami... Różnica między 20% na crit, a 30% na crit jest kolosalna a wydaje się to tylko 10%. Narazie mam wrażenie jakbym cały czas chodził w Rec.......


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 13:01 
Cytuj  
alekde ale o czym ty chrzanisz teraz? Nikt nigdy nie mówił, że ten build jest zły do PvP czy ze w PvP walczysz z tarczą. Owszem niektórzy walczą ale w grupie. Wtedy warior robi za takiego tanka.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 13:07 
Cytuj  
KhaYmaN napisał(a):
Mam takie pytanko odnosnie http://www.wowrankings.com/viewb.htm?id=41494 jakim cudem ten warek ma 34% crita skoro z przedmiotow uzyskuje 10% + 1% za agi??


o kurcze nie wiedziałem, że te części za leggionare dają takiego kopa - +3% do critacala. Trzeba się wziąc do roboty szczególnie że brakuje mi 6 pozycji do przeskoczenia :P

KhaymaN - 5% normalnie, 10% talenty, pewnie wypił moongoose potionek i naostrzył AR-a.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.