mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 13:13 
Cytuj  
Boots of Avoidance nosze do dzisiaj. zamienie je dopiero na buty z seta Might (wcześniejsze są nędzne).

co do criticala to nie wierze w teorie UBER tanka obładowanego criticalem. moim zdaniem critical na poziomie 25 % w zupełności wystarcza i jego zwiększanie kosztem staminy, armora i innych wskażników wytrzymałościowych jak defence czy dodge pary jest błedem. MÓWIE O PVP

osobiście uważam że połaczenie 25% criticala z +50-60 defence (w zestawie do PVP, bo do tanka to critical rzędu 18-20 i +100 defence) jest najlepszym rozwiązaniem.

do tankowania zdejmuje około 7% critica i zastępuje go defence i staminą


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 20:25 
Cytuj  
siema, nikt nie odpowiedzial na moje pytanie ale co tam ;) do zmieniania broni swietny jest WeaponQuickSwap , ten addon wspoldziala z StanceSets, oczywiscie jak sie wybierze np. def stance to war ubiera 1h + shield :) co mi znacznie ulatwilo gre :)

no i jeszcze jeden plus jak sie trzyma te bronie w tym samym miejscu to bron jest zawsze odkladana w to samo miejsce :D


_________________
.

*

Posty: 54
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 21:08 
Cytuj  
A czy może mi ktoś podać linka do jakiegoś addonu, który po przełączeniu na def stance daje disarma od razu, a po przełączeniu na battle overpower. Bardzo by to ułatwiło mi życie, a jakoś póki co nie znalazłem nic w tym stylu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 21:14 
Cytuj  
Red_Dragon napisał(a):
A czy może mi ktoś podać linka do jakiegoś addonu, który po przełączeniu na def stance daje disarma od razu, a po przełączeniu na battle overpower. Bardzo by to ułatwiło mi życie, a jakoś póki co nie znalazłem nic w tym stylu.
to są makra. poszukaj w temacie "Makra" pisałem tam o tym wielokrotnie :wink:


_________________
psn

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 00:52 
Cytuj  
Red_Dragon napisał(a):
A czy może mi ktoś podać linka do jakiegoś addonu, który po przełączeniu na def stance daje disarma od razu, a po przełączeniu na battle overpower. Bardzo by to ułatwiło mi życie, a jakoś póki co nie znalazłem nic w tym stylu.

A może jeszcze po przełaczeniu na wroga żeby go od razu zabijał? Jezu, ale cziterstwo odchodzi... no żenada w całej okazałości... ludzie to nie znają jednak granic...

Wstyd i hańba... kurwa, żeby to w ikonkę było za trudno kliknąć... a wiesz, że przeciwnik też musi klikać w każdy skill żeby go uaktywnić? Nic mu się samo nie robi... To się nazywa SKILL u gracza, wiesz? To takie coś, co powoduje że to gracz wygrywa walkę, a nie mody za niego.

/spit

Kuźwa no nie moge...

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 01:45 
Cytuj  
Libero napisał(a):
... To się nazywa SKILL u gracza, wiesz? To takie coś, co powoduje że to gracz wygrywa walkę, a nie mody za niego...


NIE, teraz im masz wiecej makr, tym masz wiekszego skilla... :o

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 02:00 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Red_Dragon napisał(a):
A czy może mi ktoś podać linka do jakiegoś addonu, który po przełączeniu na def stance daje disarma od razu, a po przełączeniu na battle overpower. Bardzo by to ułatwiło mi życie, a jakoś póki co nie znalazłem nic w tym stylu.

A może jeszcze po przełaczeniu na wroga żeby go od razu zabijał? Jezu, ale cziterstwo odchodzi... no żenada w całej okazałości... ludzie to nie znają jednak granic...

Wstyd i hańba... kurwa, żeby to w ikonkę było za trudno kliknąć... a wiesz, że przeciwnik też musi klikać w każdy skill żeby go uaktywnić? Nic mu się samo nie robi... To się nazywa SKILL u gracza, wiesz? To takie coś, co powoduje że to gracz wygrywa walkę, a nie mody za niego.

/spit

Kuźwa no nie moge...


jesli gra cos umozliwia i ktos umie cos napisac to czemu ma z tego nie kozystac nie jest to bug nie jest to zabronione... to tak jak by w q3 zabronic uzywania rjumpa choc debil arqon w cpma zablokowal a w vq3 dalej mozna robic ale to temat na inne forum ;)

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 02:07 
Cytuj  
Wiec uczcie sie wszyscy pisac makra zeby podnies swojego skilla w WoW !

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 06:37 
Cytuj  
r-snooz grasz rogue i musisz dostosować skille do walki jeśli chodzi o Warka ma on pewiem schemat walki a przełączanie się między stancami wymaga tak naprawdę grupy 3 barów ze skillami... nie każdy ma czas ochotę i miejsce żeby wybrać lokalizację na ui lepiej podpisać sobie makro przy zmianie stance niż szukac jednej ikonki na ui ... śmieszne jest Twoje wwyobrażenie o tym że makra wygrywają za człowieka ktoś musi je napisać a drugi umieć użyć skill to nie jest umiejętność szybkiego klikania jak w przytoczonym quake a raczej wiedzieć kiedy co i jak użyć jak poszukujesz szybkoklikactwa polecam FPP tam często chodzi właśnie o klikanie


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 07:10 
Cytuj  
Makra wplywajace na walke smierdza i koniec. Obojetbe czy to warior, shaman czy priest.
I to prawda ze makra wygrywaja za ciebie.
IMHO oczywiscie.


_________________
Obrazek

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 08:07 
Cytuj  
panowie ale makro makrowi nie równe. Jak ktoś chce nacisnąć jeden przycisk i odpalić wszystkie skille to jego sprawa ale większość używa makr tego tupu:
/script
texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(2);
if isActive then CastSpellByName("Taunt()");
else CastSpellByName("Defensive Stance()");
end;


i niech nikt mi nie mówi, że za pomocą tego typu makra wygram walke. Po prostu warek ma 3 stance i takie makro bardzo ułatwia przełączanie się pomiędzy nimi.

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 08:27 
Cytuj  
o tym właśnie mówię mader conajmniej 3 grupy barów do każdego stance ... polecam pobawienie się warkiem dopiero komentowanie jak to makro wygrywa za niego i jaki jest auto wszystko robiący z tymi świetnymi makrami


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 08:32 
Cytuj  
/CIACH/


_________________
.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 08:42 
Cytuj  
A ktore to niby cziterstwo?? to ze 2 razy nacisne 1 guzik zamiast po 1 razie 2 guziki?? Buachachachacha lol rotfl :lol: :]

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 08:51 
Cytuj  
To makro wogóle nie jest potrzebne i można osiągnąc ten sam efekt również wciskając tylko jeden guzik. Korzystając z podstawowych butonów.
Wystarczy tylko porozmieszczać skile i stance w odpowiednich miejscach na poszczególnych barach...

Battle
Obrazek
Def
Obrazek

Barserker
Obrazek

I przykładowo... chcę overpower? wciskam '0' i teraz albo odpali się overpower albo, niezależnie od aktualnego stance, przerzuci mnie do battle stance i wciskam guzik jeszcze raz i jest overpower.
disarm i intercept analogicznie.

Intercept. Na pasku Battle i Defence w miejscu '3' mam Barserker stance a w tym samym miejscu w pasku barserker jest intercept.

Zupełnie nie rozumiem po co te makra skoro mozna wykorzystać fakt, że zmiana stance zmienia pasek ze skillami.


Ostatnio edytowano 16 cze 2005, 10:04 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 8 razy
**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 09:03 
Cytuj  
zmienia pasek bez makra :roll: na zmianę paska?


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 09:03 
Cytuj  
sirek napisał(a):
zmienia pasek bez makra :roll: na zmianę paska?


Zmiana stance zmienia pasek.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 09:10 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
To makro wogóle nie jest potrzebne i można osiągnąc ten sam efekt również wciskając tylko jeden guzik. Korzystając z podstawowych butonów.
Wystarczy tylko porozmieszczać skile i stance w odpowiednich miejscach na poszczególnych barach...



I przykładowo... chcę overpower? wciskam '0' i teraz albo odpali się overpower albo, niezależnie od aktualnego stance, przerzuci mnie do battle stance i wciskam guzik jeszcze raz i jest overpower.
disarm i intercept analogicznie.

Zipełnie nie rozumiem po co te makra skoro mozna wykorzystać fakt, że zmiana stance zmienia pasek ze skillami.

P.S.
Ech to stare paski... tu jest tylko overpower dobrze rozstawiony. Ale idea jest ok.


no faktycznie można użyć buttona stance do przełączania stance:) ale ja wole swoje makro a i tak musisz dwa razy wcisnąć - raz aby się przełączyć a drugi raz na uruchomienie skilla, a nie jak pisałeś raz:)

ps. czy wy macie ikonke execute? bo ja nie mogłem jej znaleść przy tworzeniu makra.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 09:12 
Cytuj  
Mader dokładnie jak w tym makrze.
Bo jesli jesteś w odpowiednim stance to natychmiast skill jest użyty, u mnie też tak działa.
Natomiast jeśli jesteś w złym stance to pierwsze naciśnięcie przełącza stance a drugie uruchamia skill. Czyli dokładnie tak jak u mnie.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 09:25 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Mader dokładnie jak w tym makrze.
Bo jesli jesteś w odpowiednim stance to natychmiast skill jest użyty, u mnie też tak działa.
Natomiast jeśli jesteś w złym stance to pierwsze naciśnięcie przełącza stance a drugie uruchamia skill. Czyli dokładnie tak jak u mnie.


dokładnie :) z tą małą różnicą, że dla makro moge ustawić odpowiednia ikonę do używanego skilla ale to pewnie tylko kwestia przyzwyczajenia, jak się długo gra przy jednych ustawieniach to juz czasami nie patrzy się na klawisze tylko wciska :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.