mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 16:12 
Cytuj  
no ja u siebie tylko jedna rzecz zauwazylem

jak bylem w sklepie i mialem duzo reklamowek to sobie pomyslalem ze ta najbardziej ciezka wezme do Main Hand a reszte do Off-hand :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 16:19 
Cytuj  
a ja w środe tydzień temu miałem zdawać egzam z KPC, przełożyłem na pojutrze bo akurat dwa dni przed egzamem kupiłem WoW'a i najgorsze jest to że chyba i tym razem nie dam rady sie nauczyć bo już tylko jeden dzień a wilki w Duskwood czekają :roll: :roll: :roll:

BTW Czy można zrobić coś głupszego niż kupić taką gre jak WoW dwa dni przed egzamem? :har:


Posty: 6
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 16:21 
Cytuj  
niezaliczyłem semestru przez wowa :(


_________________
Jasiek/druid/Maghteridon
http://wow.allakhazam.com/profile.html?443106

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 16:46 
Cytuj  
jasiekpl napisał(a):
niezaliczyłem semestru przez wowa :(

Na gre najlatwiej zwalic wine...

EDIT: hehe wlasnie zauwazylem, ze to ta sama osoba ktorej po dysortograficznych przechwalkach poradzilem rzucic WoW i isc na polski ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 13 cze 2005, 17:27 przez tomugeen, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 17:19 
Cytuj  
jasiekpl napisał(a):
niezaliczyłem semestru przez wowa :(


to powinno byc w temacie:
Best wtopy ;) - czyli co udalo nam sie zrobic najglupszego;)


_________________
Obrazek


Posty: 21
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 06:50 
Cytuj  
Nienawidze WoWa... przekleństwo... Jak ja tego świata nienawidze!!! NIENAWIDZE WoWa, ale... ale ja go kocham! Zarywam noce, zamiast się uczyć gram, mam gorsze oceny... WoW to tragedia! a wiecie co się teraz ze mną dzieje jak sie abonament skończył!?!

PS. jestem na srvie RolePlay Earthen Ring, tauren shaman- Kajin


_________________
500 000? Możesz uznać to za załatwione...
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Precz z nooberstwem! Srvy PvP w WoW do piachu!!!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 09:42 
Cytuj  
Ja ostatnio wracajac do domu (az sie zdziwilem) pomyslalem sobie "gdzie ja ten HS mam"....

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 09:52 
Cytuj  
Myar Numl napisał(a):
Nienawidze WoWa... przekleństwo... Jak ja tego świata nienawidze!!! NIENAWIDZE WoWa, ale... ale ja go kocham! Zarywam noce, zamiast się uczyć gram, mam gorsze oceny... WoW to tragedia! a wiecie co się teraz ze mną dzieje jak sie abonament skończył!?!


Oceny Ci się poprawiły? :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 10:47 
Cytuj  
LOL :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 158
Dołączył(a): 25.10.2003
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 11:07 
Cytuj  
A ja własnie skonczyłem studia, dzis zdałem ostatni egzamin mialem ich 8 w tym roku od pazdziernika do dzis co kilka tygodni, przed kazdym egzaminem mniej wiecej tydzien zaczynałem nową postać alta, doprowadzałem go do lvl 25-35 na dzien przed egzamin ale wszystko i tak jakoś wychodziło:)

możecie mnie tytułować lekarz medycyny :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 11:29 
Cytuj  
zacznij od uzdrowienia polskiej sluzby zdrowia :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 12:23 
Cytuj  
mironus napisał(a):
A ja własnie skonczyłem studia, dzis zdałem ostatni egzamin mialem ich 8 w tym roku od pazdziernika do dzis co kilka tygodni, przed kazdym egzaminem mniej wiecej tydzien zaczynałem nową postać alta, doprowadzałem go do lvl 25-35 na dzien przed egzamin ale wszystko i tak jakoś wychodziło:)

możecie mnie tytułować lekarz medycyny :)


Gratz

Miron - studiowales w Białymstoku?


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 12:37 
Cytuj  
mironus napisał(a):
A ja własnie skonczyłem studia, dzis zdałem ostatni egzamin mialem ich 8 w tym roku od pazdziernika do dzis co kilka tygodni, przed kazdym egzaminem mniej wiecej tydzien zaczynałem nową postać alta, doprowadzałem go do lvl 25-35 na dzien przed egzamin ale wszystko i tak jakoś wychodziło:)

możecie mnie tytułować lekarz medycyny :)


Ty się cieszysz a pacjenci będą płakać...
Są dwie możliwości albo jesteś geniusz i możesz sobie lvlować postacie przed egzaminem zamiast się uczyć...
... albo poziom na uczelniach medycznych jest taki jak poziom lekarzy w szpitalach

Wprost napisał(a):
Ponad 36 tysięcy osób prawdopodobnie umrze w tym roku w Polsce z powodu błędów medycznych - dwukrotnie więcej niż dotychczas szacowano. "Zdarzenia nipożądane", jak nazywają je lekarze są już piątą przyczyną zgonu i częstrzą przyczyną śmierci niż rak piersi, wypadki drogowe i AIDS

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 12:39 
Cytuj  
Nie zgodze sie :har:
Na arkonskiej sa dobrzy lekarze w Szczecinie :wink:
Pielegniarki chociaz troche zalatane i musiala mi piekna starzystka cos fajnego zrobic he he he

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 12:43 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
zacznij od uzdrowienia polskiej sluzby zdrowia :]


Chyba NPC są za bardzo hostile .... taki Balicki na przykład ...

I w miarę uzdrawiania służby zdrowia bardzo by mu "faction reputation" w NFZ spadła ...

8)


_________________
Obrazek

*

Posty: 158
Dołączył(a): 25.10.2003
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 13:57 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Ty się cieszysz a pacjenci będą płakać...
Są dwie możliwości albo jesteś geniusz i możesz sobie lvlować postacie przed egzaminem zamiast się uczyć...
... albo poziom na uczelniach medycznych jest taki jak poziom lekarzy w szpitalach


Przez całe studia grałem w jakies mmorpg, 1-2 rok było to MUD na cygnusie, pózniej 2-3 to UO na CL, 4 rok - DAOC, 5 rok SWG, 6 rok WoW
od poczatku moja średnia oscylowała pomiędzy 3,50-4,25 - paradoks ze najwyzsza była jak grindowałem jedi do knighta:), zasada jest prosta w dzien do 19 sie uczysz a pozniej do 1 w nocy grasz:) sesja to wyjatki oczywiscie


Wprost napisał(a):
Ponad 36 tysięcy osób prawdopodobnie umrze w tym roku w Polsce z powodu błędów medycznych - dwukrotnie więcej niż dotychczas szacowano. "Zdarzenia nipożądane", jak nazywają je lekarze są już piątą przyczyną zgonu i częstrzą przyczyną śmierci niż rak piersi, wypadki drogowe i AIDS


Wybaczcie ale takich idiotyzmów nie zamierzam komentować, sami słuchajcie kogo chcecie, a jak wam pasuje opinia cudownych na topie redaktorów czasopism, którzy uwielbiają wybierać to co im potrzebne bez wzgledu czy jest to obiektywne czy nie, wolny wybór. Ciekaw jestem ilu ludzi umrze z powodu zmiany postawy społeczeństwa do służby zdrowia dzieki takim tekstom jak ten, tylko pewnie dziennikarze nie zrobią statystyk które przeciw nim samym byłyby skierowane.

Redlum, tak studiowałem w Białymstoku... nie spotkalismy się 3-4 lata temu ?:) MtG NTC i te sprawy?:P

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 18:00 
Cytuj  
Ta... sam nie chodzę do lekarza ze strachu :oops:

No ale jak skonam to tylko z własnej głupoty :]
Gdybym skonał z powodu cudzej to bym chyba tego nie przeżył ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 21:13 
Cytuj  
jeszcze pozyjesz nie ma tak dobrze :]

znam lekarzy z powolania ( zajebisci ludzie ) i znam tez co bez koperty w lape nic nie zrobia . Rodzacej zony napewno nie dam do polskiego szpitala
, chodzi bardziej o sprzet niz o ludzi ..robie z ojcem w serwisie urzadzen medycznych


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."


Posty: 21
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 21:56 
Cytuj  
No właśnie nie, oceny się nie poprawiły... BO CAŁY CZAS MYSLĘ O WOWIE! DZOWNIE DO KOLEGÓW JAK IM IDZIE!!! ARGH, CZUJĘ ŻE DUSZA OPUSZCZA ME CIAŁO! ZA HORDĘ!!!


_________________
500 000? Możesz uznać to za załatwione...
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Precz z nooberstwem! Srvy PvP w WoW do piachu!!!

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 21:57 
Cytuj  
Myar Numl napisał(a):
No właśnie nie, oceny się nie poprawiły... BO CAŁY CZAS MYSLĘ O WOWIE! DZOWNIE DO KOLEGÓW JAK IM IDZIE!!! ARGH, CZUJĘ ŻE DUSZA OPUSZCZA ME CIAŁO! ZA HORDĘ!!!


Dla Twojego i naszego dobra mam nadzieję, że nie zamierzasz dalej opłacać abonamentu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.