mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 09:33 
Cytuj  
mader napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Mader dokładnie jak w tym makrze.
Bo jesli jesteś w odpowiednim stance to natychmiast skill jest użyty, u mnie też tak działa.
Natomiast jeśli jesteś w złym stance to pierwsze naciśnięcie przełącza stance a drugie uruchamia skill. Czyli dokładnie tak jak u mnie.


dokładnie :) z tą małą różnicą, że dla makro moge ustawić odpowiednia ikonę do używanego skilla ale to pewnie tylko kwestia przyzwyczajenia, jak się długo gra przy jednych ustawieniach to juz czasami nie patrzy się na klawisze tylko wciska :)


Otóż to.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 09:42 
Cytuj  
niezły pomysł dwutlenek szczególnie, że ja np. jestem za leniwy na klikanie na zmianę stancy, potem odpowiedni skill, potem znowu zmiana stance..

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 10:27 
Cytuj  
roball mnie wczoraj rozwalil rogue - jedyna właściwa taktyka teraz (dużo rogue stosuje już ją vs warrior) to hit i spieprzamy, bandażyk itp., powrót znowu hit, jakiś blind czy inny stoper na warriora (ten poison na spowolnienie np.) i znowu w drogę i tak w kółko do wykończenia warra. jak idziesz na całość czyli zaczynasz klepać warra to nie masz szans bo 3 hity i leżysz. ALe taka metoda kąsania, odbiegania, chowania się, bandażowania w krzaczorach działa..

czyli rogue może wygrać z warriorem.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 10:40 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
roball mnie wczoraj rozwalil rogue - jedyna właściwa taktyka teraz (dużo rogue stosuje już ją vs warrior) to hit i spieprzamy, bandażyk itp., powrót znowu hit, jakiś blind czy inny stoper na warriora (ten poison na spowolnienie np.) i znowu w drogę i tak w kółko do wykończenia warra. jak idziesz na całość czyli zaczynasz klepać warra to nie masz szans bo 3 hity i leżysz. ALe taka metoda kąsania, odbiegania, chowania się, bandażowania w krzaczorach działa..

czyli rogue może wygrać z warriorem.


Przecież za każdym razem jak podejdziesz do wara stosując metodę odbiegania, to cie ciachnie swoim 2-handerem. Warriorowi taka taktyka jest na rękę, bo nikt go nie bije pomiedzy jego wolnymi ciosami.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 11:17 
Cytuj  
a jakoś nikt nie wspomina, że warek wypija Catseye Elixir i Free Action Potion plus ewentualnie Great Rage Potion i rogue pada. Nie ćwiczyłem tego ale wydaje mi się to idealne rozwiązanie w takim przypadku.

ps. hmm tylko nie wiem czy po którymś z tych potów są coldowny na poty


Ostatnio edytowano 16 cze 2005, 11:19 przez mader, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 11:24 
Cytuj  
roball napisał(a):
Zrozum ze jestes grubo poza jego zasiegiem jak warrior wychodzi ze stuna, szybki restealth i powtarzamy wszystko od poczatku..


Czyli jeśli dobrze zrozumiałem pochodzimi do niego stealth-em walimy CS, SS, uciekamy, restealth, CS, SS, uciekamy...
Wykorzystując tylko raz SS ile mamy czasu zanim się obudzi warrior 3s?
Nawet jeśli to warrior albo użyje bandaży albo ucieknie...
A może taktyka polegająca CS, SS, gouge, uciekamy wcelu odnowienia gouge i energii, SS, gouge...korzystając dodatkowo z Crippling Poison i tu pytanie czy dla Sword User korzystanie z Poison-ow daje dobry efekt? (jesli sie nie myle speed sword-ow jest nie istotny tylko energia a ta przez "uciekanie" w momencie zadania ciosu mamy ~max...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 11:29 
Cytuj  
aa i zapomniałem Roball rotfl, rogue ucieka w krzaki a tam co bah mobek wali go w plecy. Życzę udanego biegania po krzakach ewentualnie wybierania krzaków gdzie nie ma mobów. Ktoś na tym forum już opisywał taką taktykę na duelu.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 11:35 
Cytuj  
roball napisał(a):
dobra eot bo ludzie za wszelka cene staraja sie udowodnic cos o czym nie maja pojecia :)


dlaczego eot, ja tylko wyraziłem swoją opnię. To jest forum poduskutujmy, ja z chęcią się czegoś dowiem. Może o wielu rzeczach nie mam pojęcia ale po to jest to forum abym się dowiedział :)

wracając do dyskusji, na ile się sprawdzi właśnie taka taktyka? skoro walki 1/1 praktycznie nie ma

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 11:40 
Cytuj  
no właśnie ta taktyka tak sobie sprawdza się w realnej walce..
Ale pod Orgrimorr czy innym Iron Forge rogue rozwala nią warriora. W Burning steppes klepię rogue ze skutecznością 100%, w duelach dostaję w dupę 50/50 :/

Duel: stun, jeden hit, rogue się chowa, odbiega wyczynia inne cudy, niby wyszedłem ze stuna, walę intercept, jeden hit i znowu mam jakiś blind, poison a rogue sobie biega... I tak w kółko. Do tego, ja nie umiem walczyć w tłumie, a większość pojedynków to pod orgri gdzie naraz pojedynkuje się 10+ osób a 20+ sie przygląda.. battle chat zaspamowany itd to mnie strasznie rozprasza. W sumie z rogue to ma małe znaczenie ale spróbuj disruptować wtedy castera..

W każdym bądź razie ja jestem zdania że duel nijak ma się do prawdziwej walki. Owszem można sobie zbadać damage, ustawienia, wypróbowac makra czy taktykę ale z realną walką nic nie ma wspólnego.

Nie mówiąc o tym, że ja jestem leniwy/zbyt_pewny_siebie. Tzn. nie daję shoutów bo przecież wygram bez nich. Nie robię unarmed bo to 3 kliknięcia, specjale warriora (te z cooldownem co 30min) to ja używam raz w tygodniu (bo oszczędzam) itd. Jakieś wieśniackie przyzwaczejania :/

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 11:52 
Cytuj  
OFC. Marek napisal ze go spizgal rogue i to wlasnie on powiedzial jaka to byla taktyka, znaczy sie ze skuteczna. A Mark jest warriorem, ma AR i w ogole chyba w kasze nie da sobie dmuchac. Co chcecie udowadniac? Ze czarne=biale? Jasno i wyraznie powiedziane, ze DA SIE tak pokonac warriora, ktory nie jest AFK.


_________________
Obrazek

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 12:14 
Cytuj  
ale napisał, że w ten sposób pokonał go w duelu a nie w "terenie" a to co innego jednak.

ps. nie wiem czy Mark da sobie w kasze dmuchać czy nie :wink:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 12:37 
Cytuj  
wow, właśnie się zalogowałem do gry i ubiłem deala z crafterem od stronghold gauntlets:
http://www.thottbot.com/?i=24809

Stronghold Gauntlets
Binds when equipped
Hands Plate
441 Armor
+12 Stamina
Durability 55 / 55
Requires Level 57
Equip: Immune to Disarm.
Equip: Increases your chance to parry an attack by 1%.
Equip: Improves your chance to get a critical strike by 1%.


Feel free to waste your rage if you want disarm me now :P

Koszt:
4 arcanite bars, 6 arcane kryształków, 3 blue sapphire +350g (facet chciał 285g + tip). Znowu jestem w okolicy 0g ;) No ale oprócz napraw ŻADNYCH więcej wydatków na horyzoncie... (chyba, że o czymś nie wiem)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 13:14 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
... (chyba, że o czymś nie wiem)


enchant na rekawice?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 13:15 
Cytuj  
7agi to grosze

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 13:20 
Cytuj  
Drogo u was te crafty jak na tak stary serwer.
Jesli sie nie myle, to te rekawice robi u nas tylko jedna osoba i nie bieze z pewnoscia wiecej niz 200g.
A jak na takim starym serwie stoi Lionheart Helm? bo przypadkiem mamy mamy recepte i warto troche ludzi wydoic.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 13:33 
Cytuj  
Pytanie po raz kolejny :) Czy na BL jest ktoś kto już robi / ma Stronghold Gauntlets, bo brakuje mi ich do pełni szczęścia :)


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 13:38 
Cytuj  
@alekde thotbot jest twoim przyjacielem :) nosza wg. thota go 4 na BL wszyscy po stronie hordy -
jeden z nich http://www.thottbot.com/?profile=Trow.Burning_Legion


Ostatnio edytowano 16 cze 2005, 13:39 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 13:39 
Cytuj  
no jak drogo? Przecież to koszt materiałów + mój free tip w wysokości 65g. MOgłem dać mniej, ale po cholerę mam skąpić?
285g to było za materiały których mi brakowało.

Za lionheart helmik alliance ściągają 200g/100g (tzn. tip za samo zrobienie, najpierw było 200g jak był jeden crafter, teraz alliance mają 2 i cena spadła do 100g). Oczywiście + komplet materiałów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 13:49 
Cytuj  
Aha, ok. Nie znalem skladnikow i zrozumialem ze dales mu wszystkie, a on jeszcze tyle sciagnal i cos mi z tym tipem nie pasowalo.
K, thx za wyjasnienie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 17:03 
Cytuj  
mam pytanie co jest lepsze Ravager czy Whirlwind Axe, bo zglupialem, bo uwazalem ze to to drugie, a teraz nie wiem :/

a jesli Whirlwind jest lepszy to za ile wystawic na AH Ravagera? :wink:

z gory dzieki za odpowiedz!


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.