mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 17:21 
Cytuj  
Skoro whirlwind jest free, to jest chyba lepszy, nie? ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 19:51 
Cytuj  
a ravagera nie mozesz sprzedac... chyba ze vendorowi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 21:59 
Cytuj  
to ktory w koncu jest lepszy? ;)

Z gory dzieki!


_________________
.


Ostatnio edytowano 18 cze 2005, 08:07 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 22:07 
Cytuj  
whirlwind oczywiście.
+15 str to +30 AP.
Lepszy dmg i dodatkowo +140 hp

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2005, 12:11 
Cytuj  
Właśnie robię questa na whirlwinda. Chcę na 30 levelu pójść z nim na Warsong i popieścić nim trochę ally (lvl 21-30). Sęk w tym, że sam sobie nie poradzę ze zbieraniem dropów z mobków 37-38 8)

**

Posty: 212
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2005, 15:04 
Cytuj  
Wczoraj nabiłem 60 lvl (zostały pratycznie same elite q) i postanowiłem, że będę wykonywać swoją "robote" jeszcze lepiej, tak więc mam pytanko. Czy ten build jest optymalnym buildem dla warka tanka? Dotychczas miałem 31/20 jednakże nie ciągnie mnie do pvp w chwili obecnej, więc chce zrobić warka do instance, a potem najwyżej jak poprawią pvp wróci się do 31/20.
Oto build:

Arms Talents (11 points)
Deflection - 5/5 points
Increases your Parry chance by 5%.

Tactical Mastery - 5/5 points
You retain up to 25 of your rage points when you change stances.

Anger Management - 1/1 point
Increases the time required for your Rage to decay while out of combat by 30%.


Fury Talents (5 points)
Cruelty - 5/5 points
Increases your chance to get a critical strike with melee weapons by 5%.


Protection Talents (35 points)


Shield Specialization - 5/5 points
Increases your chance to block attacks with a shield by 5% and has a 100% chance to generate 1 rage when a block occurs.


Anticipation - 5/5 points
Increases your Defense skill by 10.


Toughness - 5/5 points
Increases your armor value from items by 10%.


Iron Will - 5/5 points
Increases your chance to resist stun and charm effects by 15%.


Improved Bloodrage - 2/2 points
Reduces the health cost of your Bloodrage ability by 50%


Defiance - 5/5 points
Increases the threat generated by your attacks by 15% while in Defensive Stance.


Last Stand - 1/1 point
When activated, this ability temporarily grants you 30% of your maximum hit points for 20 seconds. After the effect expires, the hit points are lost.


Improved Shield Wall - 2/2 points
Increases the effect duration of your Shield Wall ability by 5 seconds.


One-Handed Weapon Specialization - 5/5 points
Increases the damage you deal with one-handed melee weapons by 10%.




Czy może standartowo 8/5/38 ?

Jakieś sugestie?

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2005, 16:35 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@alekde thotbot jest twoim przyjacielem :) nosza wg. thota go 4 na BL wszyscy po stronie hordy -
jeden z nich http://www.thottbot.com/?profile=Trow.Burning_Legion


Fabianek jak wyszujesz przedmioty u ludzi?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2005, 16:37 
Cytuj  
redlum napisał(a):
Fabianek napisał(a):
@alekde thotbot jest twoim przyjacielem :) nosza wg. thota go 4 na BL wszyscy po stronie hordy -
jeden z nich http://www.thottbot.com/?profile=Trow.Burning_Legion


Fabianek jak wyszujesz przedmioty u ludzi?

edit: juz widze:)


_________________
Obrazek

*

Posty: 131
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 08:07 
Cytuj  
Niestety ale musze was zmartwić gdyż serwery podane na Thott'cie to serwery amerykańskie a nie europejskie(a przynajmniej w 95%)wiec wyszukiwanie tam kogoś kto ma te rekawice mija sie z celem 8)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 08:18 
Cytuj  
Kord napisał(a):
Niestety ale musze was zmartwić gdyż serwery podane na Thott'cie to serwery amerykańskie a nie europejskie(a przynajmniej w 95%)wiec wyszukiwanie tam kogoś kto ma te rekawice mija sie z celem 8)


Tego to już nie można być pewnym. Thott łyka wszystkie servery łącznie z pirackimi, co jest przyczyną solidnych problemów tego serwisu.

*

Posty: 131
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 08:46 
Cytuj  
Prawda Thott ma spore problemy z tym ale nie zmienia to faktu że te serwery sa w 95% amerykańskie gdyż tam Cosmos jest najbardziej popularny(i tam WOW był kilka miesiecy wcześniej).Zreszta patrzac na nazwy gildii można bardzo szybko zweryfikować jaki to serwer 8)

*

Posty: 131
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 05:44 
Cytuj  
Dobra ale wróćmy może do tematu tego posta czyli Warrior,już kiedyś coś takiego było na forum US i EU ale wtedy mało polaków sie wypowiedziało a mianowicie postnijcie tu zdjecia swego warka(tylko lvl 60)
bedziemy mogli ocenić który z naszych warków jest best/worst,a jak ktoś ma jakieś fajne itemy(czyt.epici)to może sie nimi pochwalić.Dodatkowo napiszcie jakie piosenki/zespoły najbardziej pasuja do waszego warka(waszego stylu grania).Narazie nie moge swego uber warka postnać bo od ponad miesiaca nie gram i nie mam zdjecia :cry: ale co do muzy to:
1)Iron Maiden-Nomad(kto grał w Earthdawn'a ten wie o co chodzi 8) )
2)Iron Maiden-Clansman(jako że taureni dziela sie na klany)
3)Manowar-Warriors of The world(jako że gram warkiem)
Mam nadzieje że rozwinie sie ten mój post w jakaś ciekawą dyskusje :)

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 06:08 
Cytuj  
Kord napisał(a):
Mam nadzieje że rozwinie sie ten mój post w jakaś ciekawą dyskusje :)

może lepiej załóż nowy temat. :roll:


_________________
dyzortografia
....................
profil

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 07:24 
Cytuj  
Moim zdaniem dobra propzucja już zostały mi tylko 2 itemy do konca z czego oba sa craft :) i zaczne sie juz zajmowac zawodowo PvP, wiec dobra muzya dodatkowa może fajnie się przydać przy robieniu filmów. Co do itemów to jednak jeszcze z 30 dni... te arcane bary zbiera się jak... :)


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 08:21 
Cytuj  
no alekde i będziesz pierwszym warriorem od którego magowie będą mieć więcej HP :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 09:01 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
no alekde i będziesz pierwszym warriorem od którego magowie będą mieć więcej HP :lol:
lol, myśle ze to może byc true :)
u mnie coraz więcej HP :) wczoraj zebrałem nowe spodenki :wink:


_________________
psn

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 09:18 
Cytuj  
Kord napisał(a):
od ponad miesiaca nie gram i nie mam zdjecia :cry: ale co do muzy to:
1)Iron Maiden-Nomad(kto grał w Earthdawn'a ten wie o co chodzi 8) )
2)Iron Maiden-Clansman(jako że taureni dziela sie na klany)
3)Manowar-Warriors of The world(jako że gram warkiem)


Shazza - Greatest hits
Village people - YMCA
Zoska - Im touchin myself when its hard

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 09:38 
Cytuj  
aha zabiliśmy barona w pięciu. scarlet i barona mamy obcykanego. teraz zaczynamy scholo 8)


_________________
psn

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 09:39 
Cytuj  
Hehe i jaja sobie robicie :) a to mógł być fajny temat :P Ale jak już ktoś powiedział www.mmorpg.pl to strona tylko dla robienia sobie jaj z innych :P

Co do warka to fakt 3,8 k zycia :) niewiele 31,90% na crita i jeszcze 4% dojdą:)

Mag, jest cieżki -> może zrobie sobie deflecty (duele) lub musze w końcu znaleść recepte na Protectiony Frost :), Priest raczej najgorszy. Meele klasy spacerek :) Ale masz racje Mark gdy ja wpadam pierwszy na gościa to dwa ciosy, gdy on pierwszy ... to już zależy.

Wczoraj duel z warlockiem, wsadził mi wszystko co się da, i succuba i strach. Warlock zajebisty, acha jeszcze siatke i stałem jak wryty. Wpadłem w niego i dwa ciosy koniec walki, chodz mialem jakies 2-3% zycia :D.

Z magiem inżynierem duel bardzo cieżki. Mag frost wszystko zależy czy nie złapie mnie dwa razy w hold z zamrożenia. Udało mi się wygrać też. Życia miał tyle co ja jak nie więce.

Paladyni, 4 razy zjechalem mu życi, całą mane nie miałem bandaży i na koniec go zabilem :D.

Masz racje Mark do pełni szcześcia brakuje mi 2 x więcej życia, reszte już mam :) Jednak nowe talenty z patch 1.6, o ile tak będzie mogą wiele zmienić z hamstringiem :)

Pozdrawiam

PS. Ostatni dzien 9 kili solo, 22 w teamie. Piękna walka 3 na 5, oni zgineli. Acha od czasu noszenia AR zauważylem że jak walcze w teamie to każdy leje mnie pierwszego :)


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 09:48 
Cytuj  
ja dziennie ostatnio robię po około ~50 solo. Zbieram na lionhearta i kopię w Burning Steppes gdzie kręcą się alliance. W sumie paladyni nie są tacy kiepscy jak się trafi na normalnych (nie chińczyków) potrafią się wybronić.. Raz prawie bym padł w duelu z palem (zabiłem go wcześniej, odjechałem, wróciłem to pal juz z full HP i full mana siedział na koniu) - użył całkiem jakiejś innej taktyki i ładnie mnie zjechał, ale napatoczył się priest od nas z gildii i gość padł.
Inny pal tez z dużej allianckiej gildii - padł, bo go przyłapałem i moje execute go critnęło za ~1500. Ale generalnie też już było kiepsko..

Do najlepszych akcji zaliczam zgankowanie warlocka i warriora (~56lvl prawie full HP obaj) i ucieczka przed palem (obaj mnie zjechali do do jakiś 30% więc zaatakowałem mobka który się i tak przyplątał i dostał już kilka hitów, fearnąłem pala, dobiłem mobka i wsiadłem na konia, pomachałem odjechałem)
Albo warrior 51 + paladyn 60 którzy zaczęli mnie lać jak dobierałem się do chesta w BS tłukąc smoczka 54elite. Warrior stał z tyłu, zrobiłem na niego intercepta, zabiłem warriora w kilku hitach, potem piercing howl + hamstring paladyna i w nogi. Niezła akcja ;)

A najdłużej walczyłem z jakimś niezłym hunterem z alliance (w epicach). Zabił mnie kilka razy ale zawsze z pomocą. Ja go ciachnąłem jak dorwałem solo ze 4 razy. Co dziwne w czasie ~1h spotykaliśmy się kilka razy w całkiem różnych zonach.

Dobrą taktyką (jak cię goni ~2 osoby np. lub jak cię przyłapali z taką ilością HP, ze wiesz, że przegrasz) jest ucieczka pod własnego bata. Niby chcesz odlecieć ale nie udało się. I walczysz obok własnego bata. Aliensi inteligencją nie grzeszą (inaczej graliby w horde) więc w 100% przypadków zapuszczają jakieś aoe lub miecz im się omsknie na bat handlera. Finał spawn guardów i mobek lvl 55 elite na ich karku. Role się odwracają :P Kilka razy ich tak robiłem...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.