mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 12:13 
Cytuj  
Koma napisał(a):
To ze kazdy moze zrobic chara na serwerze pvp to blad imo...


test na IQ + badania psychologiczne + ograniczenie wiekowe...


serwer marzeń ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 12:14 
Cytuj  
Ja miałem taka akcje swego czasu, poszlismy we 3 bic elite kolo { lvl tak koło 35 } wejscia do 1000 igiel, chociaż to serwer PvE jakos tak wyszlo że mieliśmy właczony pvp flag, koniec końców przyplatało sie 5 hordziaków lv 50-60. Malo że byliśmy zbici mocno to nas skopali, żeby było weselej potem jak wrócilismy do naszych ciałek to nas znowu skopali pomimo linka mobów na glowie a potem jeszcze pilnowali zwłok i jak się tylko reznołem to mnie zabili znów .. no a potem sie i w trakcie bardzo sie nasmiewali z nas :)
Było to bardzo HK z ich strony :P


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 12:15 
Cytuj  
SharG napisał(a):
szczegolnie ze grajac na serverze na ktorym jest 12 tysiecy ludzi, około polowa na kazda strone mozna wiedziec jak sie kto zachowuje aby wyglaszac teorie typu : alliance smierdzi a horda jest ok :lol:


Ale przecież taka jest prawda: Alliance śmierdzi, a Horda jest ok :D.


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 12:24 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Ale przecież taka jest prawda: Alliance śmierdzi, a Horda jest ok :D.


hmm nie to zebym sie czepial ale przedwczoraj czekajac na raid zwiedzilem sobie undercity i nie powiem zeby tam pachnialo fiolkami. Kilka razy moj char wychodzil ze stealth bo straznicy zbyt mocno smierdzieli zeby mogl sie utrzymac w stealth :P

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 12:27 
Cytuj  
Koma napisał(a):
To ze kazdy moze zrobic chara na serwerze pvp to blad imo...


aleś wymyślił, skoro płacę to chyba mam prawo założyć postać na serwerach jakie są udostępnione?

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 12:40 
Cytuj  
to w pierwszej kolejnosci szlaban na sevrery pvp powinni dostac ci co sie im wydaje ze oni sie nadaja a inni nie :D

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 12:52 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Mark24 napisał(a):
ja ostatnio odpuściłem paladynowi bo do mnie machał. A wiadomo paladyni to najgorszy wróg każdego hordziaka ;)
bład. machał bo był sam. gdyby był z kuplem to by sie rzucił.
jestem uprzedzony i zabijam profilaktycznie. takich co sie kłaniaja lub salutuje traktuje sczególnie okrutnie bo są ... nieszczerzy :lol:

Tja tak to chyba jest jak ktos swoja miara osadza innych :) zdaje sie ze niedawno spotkalismy sie przy wejsciu do BRD... kolgejta widzialem :) desha chiba tez.. poczulem sie jakby pocaig po mnie przejechal:) :P
z 10 H przez 12 sekund nie mogli ubic .. babelek sie skonczyl i pol sekundy potem release spirit:)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 12:56 
Cytuj  
cienki napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Mark24 napisał(a):
ja ostatnio odpuściłem paladynowi bo do mnie machał. A wiadomo paladyni to najgorszy wróg każdego hordziaka ;)
bład. machał bo był sam. gdyby był z kuplem to by sie rzucił.
jestem uprzedzony i zabijam profilaktycznie. takich co sie kłaniaja lub salutuje traktuje sczególnie okrutnie bo są ... nieszczerzy :lol:

Tja tak to chyba jest jak ktos swoja miara osadza innych :) zdaje sie ze niedawno spotkalismy sie przy wejsciu do BRD... kolgejta widzialem :) desha chiba tez.. poczulem sie jakby pocaig po mnie przejechal:) :P
z 10 H przez 12 sekund nie mogli ubic .. babelek sie skonczyl i pol sekundy potem release spirit:)
nie znam żadnego kolgejta. prawda jest ze ostatnio - chyba wczoraj - 5 naszych graczy było gankowanych w BR. po 15 min padło hasło ze idziemy im pomóc i 35 osób wyszło z MC i rozpieprzyło wszystko co znalazło.

a teraz oceń sobie jaki jestem zły hordziak :lol:


_________________
psn

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 12:58 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
a teraz oceń sobie jaki jestem zły hordziak :lol:

widze ze poki co razem w pracy kiblujemy co :):) :lol: do zobaczyska wieczorkiem


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 13:03 
Cytuj  
cienki napisał(a):
Deshroom napisał(a):
a teraz oceń sobie jaki jestem zły hordziak :lol:

widze ze poki co razem w pracy kiblujemy co :):) :lol: do zobaczyska wieczorkiem
no widzisz. ja sie nudze w pracy, ty sie nudzisz w pracy.
nic do ciebie nie mam, ale gramy w taką gre która polega na tym ze mimo, że w realu nie jestem agresywny to jak cie spotkam w grze to bez mrugniecia okiem wsadze ci Arcanita w du.. 8) dla zabawy ... bo Warcraft to zabawka i zabijanie jest normalne to nie sa jakies wypaczenia z reala.
jak grasz w strzelaninke kosmiczna i zabijasz alienów to nikt nie mówi ze jestes zakompleksiony i odreagowywujesz :lol:


_________________
psn

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 13:13 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
to jak cie spotkam w grze to bez mrugniecia okiem wsadze ci Arcanita w du..

wlasnie moze jakis worek moze powiedziec +/- tych 3 broni... i jaki enchant porponuja na nie .. ?
champion reaper blade
http://www.thottbot.com/?i=26058
http://www.thottbot.com/?i=14268
http://www.thottbot.com/?i=35869
ja na wszystkie bym wrzucil crusaidera :).. szczegolnie na championa jesli by sie sumowaly bonusy.
Odnosnie 3 czy ktos moze wyjasnic czy te 60atack power to coss fajnego jest?


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 13:13 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ej od tego jest serwer PvP żeby się gankować. Honorowe pojedynki są na serwerach PvE only, bo tam dwie osoby oceniają swoje szanse, zgadzają się na duel-a, włączają flagę PvP i zaczynają się klepać.

Na PvP 99.9% na contested territoriach to ganking. Jak w życiu. Przecież nie będziesz czekał aż gość dobije moba, usiądzie, wyleczy się na max-a i dobier zrobisz /bow, /point i na migi zapytasz czy raczy podnieść rzuconą rękawicę czy wsiądzie na mounta i odjedzie, a może właśnie woła kolegów którzy byli w okolicy...?


Sorry, ale nie zgadzam się z Twoją wizją serwerów PvP. I na szczęście nie jestem w tym osamotniony. Ja zawsze czekam "aż gość dobije moba, usiądzie, wyleczy się na max-a". Ganker to dla mnie lamer i tchórz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 13:34 
Cytuj  
@cienki
Barbarous Blade to smieć w porównaniu z AR. miałem go.

generalnie robisz tak.
- olewasz skile na początek
- wrzucasz agila tak żeby mieć 25% critikala
- siłe. ja mam 240 wiec Attack Power 700
- talenty w Battle Shout - czyli Attack Power ponad 1000
potem.
bierzesz bardzo wolny axe (chodzi o to zeby sie nie zmeczyć machaniem a axe ma +5% critika z talentów)

i poprostu podchodzisz do alianta i walisz go w głowe a on umiera.


mocno uprościłem ale tak to mniej wiecej wygląda. jak wypłacisz komus 1500-2000 na dzien dobry to zyskujesz respect :wink:

ps. na ar mam crusadera - jeszcze mocniej wali w głowe, a na 1h axe łańcuch


_________________
psn


Ostatnio edytowano 22 cze 2005, 13:44 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 13:42 
Cytuj  
Desh - z twoich postow wynika ze okrutna z Ciebie bestia O_O, wiem ze miales trudne dziecinstwo, jak chcesz to moge Cie przytulic, ale obiecaj mi sie zmienic ;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 13:47 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Desh - z twoich postow wynika ze okrutna z Ciebie bestia O_O, wiem ze miales trudne dziecinstwo, jak chcesz to moge Cie przytulic, ale obiecaj mi sie zmienic ;-)
staram się trzymać poziom forum. nudzi mi sie troche w pracy wiec zabawiam się rozmowa.

nie jestem złym graczem, ale UBER tez nie - wiele rzeczy jeszcze nie umiem ale ucze sie. czesto dostaje łomot w pvp, ale prawda jest równierz ze biuld pod axa własnie tak wyglada i tak dziala.
poprostu nie daj sie trafic :wink:


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 13:53 
Cytuj  
również...
ps. Beast kiedy ten moduł sprawdzania pisowni :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 14:03 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
@cienki
Barbarous Blade to smieć w porównaniu z AR. miałem go.
/cry

- wrzucasz agila tak żeby mieć 25% critikala a ile to ...?
- siłe. ja mam 240 wiec Attack Power 700
- talenty w Battle Shout w ktorym to drzewku holy ret prot..? ;)

bierzesz bardzo wolny axe (chodzi o to zeby sie nie zmeczyć machaniem a axe ma +5% critika z talentów) na szczescie u mnie jest +5% crita na wszystkie bronie

i poprostu podchodzisz do alianta i walisz go w głowe a on umiera.
u mnie czesto oni maja zeilone nicki ... wlasciwie 99%

mocno uprościłem ale tak to mniej wiecej wygląda. jak wypłacisz komus 1500-2000 na dzien dobry to zyskujesz respect :wink:
faktycznie jak z death ray wejdzie 2k to nawet mag zaczyna spierdzielac:)

ps. na ar mam crusadera - jeszcze mocniej wali w głowe, a na 1h axe
łańcuch

czy sugerujecie sprzedanie konta z palka lvl 60 zrobienie nowego chara worka po stronie hordy... ?
czy zaczac biegac po MC tym palkiem jak skoluje jakies sety i pogra to cos z niego bedzie ? bo w sumie to rzadzko spotyka sie postacie w purpurze cale.. :) wiec tylko od workow purpurowych bede zgarnial lomot :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 14:06 
Cytuj  
ja bym zmienił na warriora :P
krówka warrior wymiata (female)
ewentualnie gnome warrior (też female)


Olać paladynów, mnie priest nudzi jak cholera. Warriorem gra się ciężko ale satysfakcja i fun z gry jest zarąbisty, szczególnie jak kogoś critykniesz za 2000+ lub walniesz execute za 4000 ;)

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 14:10 
Cytuj  
Nie ma to jak druidem wywalic krytyka za 280 w misku z maula :]

*

Posty: 54
Dołączył(a): 31.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 14:33 
Cytuj  
whiteman takie akcje to standart... ale za kilkanascie (kilkadziesiat?) leveli bedziesz robil to samo, uwierz mi :}. z poczatku tez chcialem byc "dobry" dla alliance, ale prawie zawsze ten ktoremu odpuscilem potem sie rzucal na mnie ze wsparciem i najwiecej spitowal :]
tak wiec "no mercy", ale nalezy zachowac umiar i nie kampic zbytnio. zabijanie po raz n-ty tego samego newba (lowba:}) i kampienie go nie jest zbyt ciekawym zajeciem dla obu stron imo...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.