mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 11:57 
Cytuj  
bo to jest set dp PvE akurat, do PvP mam co innego.
W berserku mam 28-30% dokładnie teraz nie pamiętam i 5910HP i jakieś 4500AC z 2h.
nie muszę nikogo chargować czy stunować po raz drugi, nawet fire mag jak nie krytnie (a critic rate casterzy mają żałosny) to szybciej zjeżdża z many niż mi zabiera HP. Raz juz miałem przypadek, że mag został bez many a ja z HP ;)

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 12:01 
Cytuj  
A ty dalej z ta szarza .... daj linka do postaci jak zalozysz pvp itemki ale linka a nie mi itemy tu napiszesz 8)


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 12:02 
Cytuj  
btw najlepszy (moim zdaniem) warrior z naszego serwera to human (alliance). Nick lotek. Walczy 1h siekierką + tarcza. AC na poziomie 8000+, HP.... 9002. Do tego parry na poziomie 17%, dodge, itp. itd. Gość jest ciężki do zabicia w kilka osób generalnie. gorzej niż paladyn w bąbelku :/

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 12:07 
Cytuj  
6k życia dla dobrego maga to też niewiele do zdjęcia jak go nie siekniesz szybko to leżysz :) 2k między mną to żadna różnica chyba ze pijesz poty. Raz walczylem z magiem z którym ledwo wygralem, zjechal mi jakies ok 3k z absorbe, jakies 3,5 zycia i jeszcze z butli jakis 1k, więc razem z 7,5k i mial many jeszcze z 35% na mój gust :) No ale normalnie to kasują na 3k a potem spierniczaja :D

Niezle się usmialem jak czasem priest zakłada komuś mind control i wrzuca gościa do lawy przed wejściem LBRS/UBRS


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 12:08 
Cytuj  
napisałem jakie mam statsy.
Zmieniam pasek na taki z +1% critic,
zmieniam spodnie na 20sta, +1 crit, jakiś str, i agi, +100Hp enchant
wywalam myrmidon ring i wrzucam +6sta +1 critic
czasami wywalam bracera mighta i wrzucam bracer of sadist (jakas marna sta, +1% critic)
To mi daje może nie 30 ale ~28.5% critica
Te rękawice które mam sa dobre do PvP i PvE - 1%crit, immune na unarm, a do PvE +1% parry tez very good.

Soon (przyszły tydzień) będę miał lionheart helmik +2% critica, najwyżej będzie leżakował bo strata 400-500HP zaboli jak cholera...

Do tego chciałbym jeszcze: quickstrike ring, eskhanadar collar, eskhandar cloak. Ale to itamzory z raidów, i na te itemki pierwszeństwo mają inne klasy :/ Więc soon się ich nie spodziewam.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 12:08 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Nie zauwazylem by ktos z Hordy tutaj pisal ze jakas postac w alliance jest IMBA To tylko alliance tak ciagle placze bo to same n00by


Cala Horda plakala ze pala jest IMBA. Nawet screeny byly jak kolesie dobiegli pod AH w IF...
Jak pamiec krotka to polecam bilobil :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 12:10 
Cytuj  
Ja tez to pamietam ale nie chcialem nic mowic bo znow by bylo ze sie czepiam :FF a teraz jest na ciebie :lol:


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 14:44 
Cytuj  
PROsi4k napisał(a):
pisze tez ze szamani sa imba na bg ... takie jest zdanie nie tylko moje ale ja nie placze bo o co o to ze dzici i nooby w aliance graja ?? .


oczywiscie, jesli ktos uwaza ze shaman jest IMBA i nie potrafi z nim wygrac to jest lama i noob :)
Powiedz mi co takiego IMBA ma szaman z czym nie potrafisz sobie poradzic ? A ja ci powiem jak to u szamana mozna zwalczyc.... na kazdy atak szamana mozna zrobic kontratak, tylko trzeba wiedziec na co czym sie przeciwstawiac :) Jesli tego nie wiesz, to bedziesz dostawal w dupe od szamana, jesli wiesz, to pokonasz szamana bez problemu.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 14:45 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Huragan napisał(a):
Nie zauwazylem by ktos z Hordy tutaj pisal ze jakas postac w alliance jest IMBA To tylko alliance tak ciagle placze bo to same n00by


Cala Horda plakala ze pala jest IMBA. Nawet screeny byly jak kolesie dobiegli pod AH w IF...
Jak pamiec krotka to polecam bilobil :P


nie cala horda a paru nobbow .. to samo u was, tez pod naszym AH lezaly ciala alliantow z nickami w stylu nerfshamans, nerf undeads.. itp :))) dziecinne zagrania noobow i tyle.


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 14:56 
Cytuj  
teraz też leżą, aliensów nadal bawią te dziecinne zagrywki

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 14:59 
Cytuj  
nic nie mowie bo hrda lezy do dzis u nas na serwie przed ah :F w if :F


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 15:04 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
PROsi4k napisał(a):
pisze tez ze szamani sa imba na bg ... takie jest zdanie nie tylko moje ale ja nie placze bo o co o to ze dzici i nooby w aliance graja ?? .


oczywiscie, jesli ktos uwaza ze shaman jest IMBA i nie potrafi z nim wygrac to jest lama i noob :)
Powiedz mi co takiego IMBA ma szaman z czym nie potrafisz sobie poradzic ? A ja ci powiem jak to u szamana mozna zwalczyc.... na kazdy atak szamana mozna zrobic kontratak, tylko trzeba wiedziec na co czym sie przeciwstawiac :) Jesli tego nie wiesz, to bedziesz dostawal w dupe od szamana, jesli wiesz, to pokonasz szamana bez problemu.


Co mam zrobic zeby mi nie sciagal buffow ? :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 15:09 
Cytuj  
Archon napisał(a):
Huragan napisał(a):
PROsi4k napisał(a):
pisze tez ze szamani sa imba na bg ... takie jest zdanie nie tylko moje ale ja nie placze bo o co o to ze dzici i nooby w aliance graja ?? .


oczywiscie, jesli ktos uwaza ze shaman jest IMBA i nie potrafi z nim wygrac to jest lama i noob :)
Powiedz mi co takiego IMBA ma szaman z czym nie potrafisz sobie poradzic ? A ja ci powiem jak to u szamana mozna zwalczyc.... na kazdy atak szamana mozna zrobic kontratak, tylko trzeba wiedziec na co czym sie przeciwstawiac :) Jesli tego nie wiesz, to bedziesz dostawal w dupe od szamana, jesli wiesz, to pokonasz szamana bez problemu.


Co mam zrobic zeby mi nie sciagal buffow ? :roll:


shield ? :)
purge nie sciaga buffow tylko blokuje uzywanie dwoch losowo wybranych na kilkanascie sekund

malo ktory szaman uzywa purge, przewaznie zapominaja o tym, zeby atak zaczynac od purge :>


_________________



***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 15:09 
Cytuj  
Cytuj:
Co mam zrobic zeby mi nie sciagal buffow ?

Jemu chodzilo o kontratak nie koniecznie blokowanie ataku.
Tak wiec jak on ci sciaga buffy to ty zarzucasz nowe, jak on cie jedzie za 500dmg to ty go za 600. Jak on rzuca totem to ty go niszczysz. Spacerek generalnie.

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 15:13 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Cytuj:
Co mam zrobic zeby mi nie sciagal buffow ?

Jemu chodzilo o kontratak nie koniecznie blokowanie ataku.
Tak wiec jak on ci sciaga buffy to ty zarzucasz nowe, jak on cie jedzie za 500dmg to ty go za 600. Jak on rzuca totem to ty go niszczysz. Spacerek generalnie.


Chodzili mnie o to ze jak mam blessing of might, seal of command sa to dwa podstawowe buffy ktore zwiekszaj dmg w moim bulidzie szaman robi puf i znikaja castuje je na nowo on znowu robi puf i znikaja z tego co wiem ja trace na to wiecej many niz on, a bez tych buffow to zadaje dmg smieszny bardzo.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 15:22 
Cytuj  
Archon ja wiem o co Ci chodzilo - to taka ironia mala byla, ale wcale nie do Ciebie. A klasy jakie sa takie sa - wczoraj rzadzil Palek dzisiaj leje warek czy tam szamanek, jak blizzardowi wyjdzie ze jakas klasa w bg za bardzo szaleje to dostanie po dupie - nie da sie tego tak wywazyc zeby kazdy byl zadowolony.

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 15:30 
Cytuj  
roball napisał(a):
Cytuj:
oczywiscie, jesli ktos uwaza ze shaman jest IMBA i nie potrafi z nim wygrac to jest lama i noob
Powiedz mi co takiego IMBA ma szaman z czym nie potrafisz sobie poradzic ? A ja ci powiem jak to u szamana mozna zwalczyc.... na kazdy atak szamana mozna zrobic kontratak, tylko trzeba wiedziec na co czym sie przeciwstawiac Jesli tego nie wiesz, to bedziesz dostawal w dupe od szamana, jesli wiesz, to pokonasz szamana bez problemu.


k.

*Toughness
*Grounding totem
*Instant Frost shock
*Instant Earth Shock
*Windfury

Pograj inna klasa i wtedy ewentualnie bedziesz mogl sie o 'skillu' wypowiadac..


Zostaw go ... przeciez szamani nie sa imba jak cie jebna 3 x z rzedu albo spowolnai tak ze stoisz prawie w miejscy, nosza maile i maja heala, purge. przeciez kazdy ma lepsze skile od nigo ;)
jakby tego bylo malo to ci spierdola w postaci wilczka :x


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.


Ostatnio edytowano 23 cze 2005, 15:31 przez PROsi4k, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 15:30 
Cytuj  
Wiem wiem mialem zacytowac spensera :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 15:32 
Cytuj  
Archon napisał(a):
Chodzili mnie o to ze jak mam blessing of might, seal of command sa to dwa podstawowe buffy ktore zwiekszaj dmg w moim bulidzie szaman robi puf i znikaja castuje je na nowo on znowu robi puf i znikaja z tego co wiem ja trace na to wiecej many niz on, a bez tych buffow to zadaje dmg smieszny bardzo.

Szaman stawia totemy, a ty jednym ciosem robisz puf i znika, a szaman musi mane na to wydac jesli chce byc znow zbuffowany. Proste.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 15:34 
Cytuj  
taa to jest prawda ale zeby zniszczyc totem warriorem z ar musze go jebnac a to 4s stracone a szaman moze mnie bic :F

a niech trafi windfurry :o


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.


Ostatnio edytowano 23 cze 2005, 15:36 przez PROsi4k, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.