mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 23:24 
Cytuj  
Ja jeszcze podejzewam ze MOZE bedzie mozliwe tzw. Hardware mounting.
Dokladniej to, ze PC bedzie od bajerowania i bawienia sie netem, drukarkami, tymi filmikami, moddingiem UI w grach itp, jako taka sobie stacja dokujaca dla konsoli, ktora odpowiada za multimedia bedac podlaczona do PC, jakby takie 2 urzadzenia.

*

Posty: 64
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 09:47 
Cytuj  
widze ze powoli zaczyna sie fight...pc vs konsole..hehe

[moje 3 grosze na temat pc i konsol ON ]

IMO PC dluuuugo bedzie sluzyl jako maszynka do grania...nie wydaje mi sie zeby konsola zastapila PC (moze za kiedys, w dalekiej przyszlosci).
PC od zawsze mial (i mam nadzieje ze tak zostanie) przewage nad konsala...dlatego ze mozna na nim robic cos wiecej niz grac.
Problem w tym ze coraz czesciej zeby uzyskac to co na konsoli trzeba wydac sporo $$. Nowa karta, wiecej ramu, szybszy dysk. Kazdy wie dlaczego tak jest. Kazdy wie dlaczego gra xxx nie zawsze dobrze dziala na kompie z karta xxx.
Dlatego coraz czesciej ludzie kupuja konsole...ale jako dodatek.(niekiedy nie ..ale o tym potem). Majac pc i konsole jest sie w bardzo konfortowej sytuacji. Mozna grac bez stresowo, mozna siedziec na necie...i mozna grac w gry na pc. Co wciaz nie zmienia faktu ze zeby pograc w najnowsze gry na pc ,trzeba miec drogi sprzecior.
Z konsola nie ma takiego problemu...niestety IMO konsole zmierzaja w strone PC. Juz dzisiaj na xboxie mozna odpalic linuxa, ktory dziala sobie bez zadnego problemu, mozna na nim pracowac, siedziec na necie, uzywac kadukadu i masa innych zeczy. Na dodatek nie trzeba walczyc z padem. Mozna podpiac klawiaturke i myszke. Wydaje mi sie ze nastepne konsole beda coraz bardziej przypominac PC... a w finale moga przestac byc juz konsolami, lub stac sie PCtem bez mozliwosci zmiany podzespolow.

Czy jest sens dyskutowac co jest dzisiaj lepsze? PC czy Konsole? IMO nie ma sensu. Na dzien dzisiejszy obie platformy na tyle sie roznia ze zadna nie zastapi drugiej nawet w polowie.(pomimo odpalania linuxa itp).
[moje 3 grosze na temat pc i konsol OFF ]

A teraz odnosnie wow i xboxa.

@Pieszczoch

Co rozumiesz przez brak OS? Na xboxie juz dzisiaj mozna robic bajery typu zmiana plikow jezykowych np. na polski. Mozna dodawac mody, mozna edytowac pliki. I nie widze problemu zeby mozna bylo wsadzic jakies addony.

@Aldatha

A co ma to ze serwer padl do tego ze konsola nie uciagnela by xxx postaci na ekranie?

A odemnie...Ja nadal uwazam ze nie powinno byc problemow z odpaleniem gry takiej jak WoW na ktorymkolwiek potworze(nowej konsoli). Oczywiscie to wszytsko sie okaze...o ile gra wogole dotrwa do konca.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 15:12 
Cytuj  
Cytuj:
@Pieszczoch

Co rozumiesz przez brak OS? Na xboxie juz dzisiaj mozna robic bajery typu zmiana plikow jezykowych np. na polski. Mozna dodawac mody, mozna edytowac pliki. I nie widze problemu zeby mozna bylo wsadzic jakies addony.


A moglbys przeczytac znowu to co napisalem? W pewnym sensie powtorzyles to co ja napisalem. Czytaj ze zrozumieniem, ja nic nie pisalem ze addons nie mozna by umiescic czy tez edytowac pliki (sama np. pamiec). A OS no coz, zalezy co rozumiesz poprzez slowo "Operating System", w konsolach nie mozna "defaultowo" operowac zalaczonym biosem czy oprogramowaniem, trzeba ciut wiecej trickow porobic, wiec jako tako Windows-style/Linux-style zadna konsola nie ma na starcie. Musisz se sam to wykombinowac.

*

Posty: 64
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 15:36 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Cytuj:
@Pieszczoch

Co rozumiesz przez brak OS? Na xboxie juz dzisiaj mozna robic bajery typu zmiana plikow jezykowych np. na polski. Mozna dodawac mody, mozna edytowac pliki. I nie widze problemu zeby mozna bylo wsadzic jakies addony.


A moglbys przeczytac znowu to co napisalem? W pewnym sensie powtorzyles to co ja napisalem. Czytaj ze zrozumieniem, ja nic nie pisalem ze addons nie mozna by umiescic czy tez edytowac pliki (sama np. pamiec). A OS no coz, zalezy co rozumiesz poprzez slowo "Operating System", w konsolach nie mozna "defaultowo" operowac zalaczonym biosem czy oprogramowaniem, trzeba ciut wiecej trickow porobic, wiec jako tako Windows-style/Linux-style zadna konsola nie ma na starcie. Musisz se sam to wykombinowac.


No fakt. Przepraszam. Masz racje.

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 15:42 
Cytuj  
tak odnosnie os`ow na konsole :
http://www.cs.ust.hk/cssystem/henry/ps2linux/


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.