mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 14:57 
Cytuj  
Devout Robe - ok 5 razy UBRS
Devout Mantle - tak samo 5 runow - ale jeszcze nie mam - i chyba nie bede mial - odrazu Firecore mantle
Devout Bracers - AH
Devout Belt - AH
Devout Sandals i Devout Sandals - pierwszy run na Barona - i wygralem wszystkie rolle z innym Priestem:>

Devout Crown - z 15 razy w scholo i nawet nie widzialem - juz nawet nie chce mi sie chodzic

Devout Gloves - bylem tylko 3 razy i nawet nie widzialem - ale mam Jumanza Grips - ktore jest leciutko gorsze - wiec pewnie odrazu na epika sie przerzuce


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 15:08 
Cytuj  
Cytuj:
Devout Sandals i Devout Sandals - pierwszy run na Barona - i wygralem wszystkie rolle z innym Priestem:>


Znaczy jak... wygrałeś dwa rolle?

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 15:50 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Cytuj:
Devout Sandals i Devout Sandals - pierwszy run na Barona - i wygralem wszystkie rolle z innym Priestem:>

Znaczy jak... wygrałeś dwa rolle?


Pewnie chodzi o Devout Sandals i Devout Portki (a nie Sandals i Sandals), co nie zmienia faktu, iz u nas po zarolowaniu w tym drugim rollu zostalbys normalnym ninja :-)

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 16:00 
Cytuj  
Czytam topic i mam pytanko. Czy jest to tak zrobione ze w konkretnej instancji wypadają jakieśokreślone części a w innej inne czy to jest sprawa czysto przypadkowa? Tzn. CZy jeśli potrzebujesz na rękawićto wiesz , że trzeba iść do Scholo (przyklad bo właśnie niewiem).

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 16:11 
Cytuj  
Wejdz na Thottbot albo Allakhazam, wpisz nazwe itemu i zobacz kto go dropuje, a potem sprawdz gdzie wystepuje sprawca dropa. I juz wiesz :]


_________________
Obrazek

*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 16:28 
Cytuj  
hehe u mnie :
2x UBRS - robe
1x strat baron - spodnie
bracery - AH
1xscholo - nic
1xstrat scarlet - gift of the elven magi
1xLBRS - nic
0x BRD
1xDM east ;dzis/jutro zrobie West na epic mounta :D
pasek, naramienniki, rekawiczki itd nie z setu ale jestem zadowolony :) Po zrobieniu2 gi raz UBRS tez juz mi bylo nudno, nie mam pojecia jak mozna robic instanca 20 razy :P

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 17:23 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
Po zrobieniu 32raz UBRS polujac na robe rzucilem WoW :P

juz.



UBRS nie jest endgame - raczej pre endgame choc po prawdzie czesto endgame dla pick up czyli random raids.
ubrs/strat/scholo/brd - warto je robic i trzeba czasem - niestety czesto wymaga to chodzenia po kilkadziesiat razy nie tylko po sety ale po tradeskill itamz czy recipes, quests (onyxia) i mozna tez na nich zarobic.

ony/mc - dla dobrze zorganizowanych raidow - na mc/ony sie nie zarabia, wrecz przeiwnie traci kase (potiony,bandaze,naprawy,naprawy i jeszcze raz naprawy) i kompletuje t1/t2 i inne end game purpury.

Nie trzeba miec blue setow zeby sobie radzic w mc/onyxia - wiec po tym katem mozna sobie odpuscic - z drugiej strony kompletowanie t1/t2 trwa dlugo - szczegolnie ze gildie w wiekszosci przypadkow uzywaja systemow DKP - ktore sprawiaja ze dystrybucja itemow jest w miare rownomierna lub daje wieksze szanse tym bardziej aktywnym.
Wiec jesli chodzi o endgame - to trzeba chodzic "zawsze" czyli jeden kompletny raid w tygodniu 2-3 dni w sumie ca 8-10 godzin (mc+onyxia) to oznacza tylko 4 razy w miesiacu -za to przez wiele miesiecy heh.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 21:26 
Cytuj  
UBRS jest przedszkolem w porownaniu do Mc , kiedy frozowalem konto 3 tyg temu gildia musiala spedzic w UBRS dobre 2-3 h , kiedy wrocilem gildiowcy robili juz MC ( zabili garra , geddona , magmadara , lucifrona shazzraha) , poszedlem z starymi kompanami do UBRS (onyxia chain) , przeszlismy jak przez maslo , z nudow dealowalem dmg bo nie bylo kogo leczyc .

podstawowa roznica miedzy UBRS a Mc jest taka ze 15 osob w UBRS bije drakkisatha i jego hp wycieka jak z dziurawej beczki , w MC 40 osob bije bossa i jego hp leci jak krew z nosa

strach pomyslec co bedzie w BLW :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 52
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 23:50 
Cytuj  
Ja mam jak narazie tylko 3 częsci WH :-/
rękawiczki, bracery z AH
buty - 6 razy zsolowalem Mother Smoulderweb i zdropowałą.... co gorsza jak poszedłem później po shouldery to znowu wypadły :-/

W instancjach takich jak ubrs, lbrs, scholo, stratholme nie byłem aż tak dużo razy. Nie mam czasu ciągle chodzić bo starszy brat też chce grać ;)
Teraz chciałbym znaleźć kilt bo stratholme baron run sie szybko robi.. gdzieś tak godzinkę.
Kurdeczka, jak używałem macro to przez przypadek sprzedałem część mojego sprzetu :( Mam teraz mniej many niż wcześniej. Musialem sobie zrobic spodnie i opaske za runic leather... Cape znalazłem znowu na szczęście ;)

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 00:31 
Cytuj  
kurdeczka no. :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 10:21 
Cytuj  
róbcie strata (scarlet + baron) i scholo w 5 osób. masa kasy masa dropów, dużo wrażeń i satysfakcji. UBRS wrogiem jest dobrej zabawy, zerg :wink:


_________________
psn

*

Posty: 54
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 11:07 
Cytuj  
Imo najlepsze jest lbrs w 5. Fajnie się robi - w miarę szybko, a poza tym sporo kasy z tego może być, bo często wypadają tam setowe itemy boe. Ostatnio wypadlo nam 6 boe.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 11:23 
Cytuj  
LikeAFox napisał(a):
Teraz chciałbym znaleźć kilt bo stratholme baron run sie szybko robi.. gdzieś tak godzinkę.


gl hf qmpel robil 34 razy i nawet ich nie widzial na oczy nie mowiac o tym zeby przegral z innym druidem rolla ;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 06:59 
Cytuj  
Red_Dragon napisał(a):
Imo najlepsze jest lbrs w 5.
a widziałes kiedyś lbrs w 10 osób ? niebardzo jest odkrywcze robienie lbrs w 5 osob :D


_________________
psn

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 14:43 
Cytuj  
Wczoraj strat w 5 osob, glownie po leb z barona do questu :) Sami gildyjni kumple, ventrilo, zero wipow, czas to bylo cos 2.5h (bez scarlet side) razem z Postmasterem.

To co zgarnolem to epic staff, spodnie z setu magistra, devourt sandalki (priest juz mial :P), fajna blue czapeczke z +dmg, 2 szwy z abomination, cale inventory green itemow :)

Ogolnie farmowanie 5 man strat w dobrym squadzie to kopalnia szmelcu///z samych greenow 50g weszlo, eipc staff warty kilkaset g, itemy setowe :]

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 03:49 
Cytuj  
33 razy scholo po czapke ( po drodze buty i wristy )
32 lbrs po rekawiczki
17 razy ubrs na klate (po drodze pasek)
26 razy baron po cape.


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 09:53 
Cytuj  
To male pytanko w tym topiku, do prince'a w DM mozna isc przez dm north i go kill, bo to blisko, czy musze najpierw przejsc przez cale west? Bo raz bylem przez west, a 2 razy bilismy krola i zostaje sie krolem, nie da sie go bic, a jak pojdziemy od razu do niego, da sie go lac?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 10:01 
Cytuj  
by zabic prince trzeba zabić bestię, by zabić bestię trzeba zdjąć to pole ochronne.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 10:05 
Cytuj  
aha, czyli west, kicha, duzo roboty.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 18:01 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
by zabic prince trzeba zabić bestię, by zabić bestię trzeba zdjąć to pole ochronne.

Mam pytanie GDZIE ODDAC TEGO QUESTA :) :oops: kiedys tam zrobilem, ale kolesie HS do knajpy bo i tak lezli jeszcze jeden raz next day.. a ja zostalem z reka w... :)
No i gdzie mozna klucze zdobyc do tego calego DM:)??


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.