mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 09:46 
Cytuj  
duet z priestem to bajka - teraz łażę z kumplem po WP i kasujemy farmy - nie daj bóg jeśli priest dostanie laga...

i ogólnie Qestowanie w duecie mag - priest też jest proste - elitki padaja jak muchy...

Z kim mag ma problemy w PvP - jedyna klasa której już nie zaczepiam to priest, nie lubie duelować się z innymi magami - (najfajniej jak rzucimy w tym samym momencie poly:)) - na szczęście Ally nei mają Shammich - choć z nimi fajnie się duelować.

Najłatwiej będziesz miał z warriorem. Ja osobiście uwielbiam walczyć z palkami (bywa różnie i od razu zobaczysz czy trafiles na noobka czy na kogos, kto potrafi grac) - ciezko jest tez z kolesiami, ktorzy umia grac warlockiem.

Rouge jeśli Cie nie skosi od razu w plecy to potem ma przerabane...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha


Posty: 16
Dołączył(a): 28.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 09:54 
Cytuj  
tyle ze mi chodzi oto która z tych postaci lepiej sie spisuje w walce z hoprdą jezeli chodzi min. o dmg :har:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 09:58 
Cytuj  
Gram troche priestem wiec moge ci powiedziec ze ogolnie postac jest fajna (mowie o pvp), kiedys zwiewalem przed magami a teraz to moja ulubiona klasa do lania :-)
Niestety musisz sie przyzwyczaic do tego ze w instantach zamiast na gre bedziesz patrzyl w paski zycia innych postaci, przez co moze byc bardzo monotnonne. NO i absoultnie nie wolno ci na sekundke odejsc od kompa bo jak kogos zabija w miedzyczasie to od razu placz jaki ty priest jestes do dupy :)

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 09:59 
Cytuj  
ja czesto, czytaj codziennie :) gram z magiem (teraz 45lev) a ja już za 10k 42lev. Granie w takim teamie jest naprawdę przyjemne. Jeżeli nie bijemy grupy po kilku to pojedynczo wygląda to tak, że on atakuje pierwszy, rzucam na niego Power Shield, mobek leci do niego, ja wrzucam Word Pain, spowalniam go Mingd Fly on wali z wszystkiego co ma :) a ja jeszcze dobijam Mind Blast i jak jeszcze żyje to ponownie Mind Fly. W ten sposób gra się naprawdę komfortowo, no i nie ma to jak darmowa mana :D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 10:00 
Cytuj  
felix jak chodzi o niezaleznosc to i tak wszystko ownuje warrior, shaman i pala, nawet rogue jest bardziej niezalezny. Magiem idzie sie prosto i fajnie do pierwszego resistu, a po resiscie novy mozesz isc z cmentarza (poki co mam maga lv16). Serio znajdz sobie kogos do party (wspolne godziny gry etc.) i jedziesz szybko latwo i przyjemnie. No diff czy ty jestes mag czy healer to combo bije na glowe wszystkie solujace postacie jak i inne party.

Imho najlepiej grindujace/farmujace/expujace pary to:
- druid/mag - w razie jak magowi konczy sie mana, za duzy pull casterow ogolnie robi sie cieplo druid robi bear form i skillem wymusza aggro na siebie daje w ten sposob magowi czas na evo, uzycie bandazy ogolnie daje chwile oddechu magowi. Dodatkowo jak druid jest juz na etapie mc/onyxia to zawsze (no prawie zawsze) ma innervate - nie ma ot jak podarowac magowi 4k many. Dodatkowy bonus druid chodzi w skorze mag w szmatach wiec druid czesto passuje na szmaty (chodz nie zawsze)

- shaman/mage - shaman rzuca totem regeneracji many dzieki czemu nigdy mu sie mana nie konczy, dodatkowo samopodnoszace sie party [omg nerf shamans] niweluje do kosztow napraw wrong pull. Frostshock dodatkowo ulatwia sprawe magowi jak sie skonczy jego nova / blazed wave (czy jak ten fire aoe sie nazywa) Dodatkowy bonus shaman nie nosi cloth bo mu sie nie oplaca skoro ma mail.

- priest/mage - magowie kochaja shielda, ale nie kochaja sie za bardzo z samymi priestami z prostej przyczyny do czasow itemow setowych nosza te same szmaty to jest najwiekszy minus takiego party. Dodatkowym minusem jest to ze w razie wrong pull jedynym ratunkiem jest shield na siebie i maga i niestety trzeba sie ewakuowac.

Z tych 3 par najkorzystniejsze dla obu stron wydaje sie shaman/mage ze wzgledu na loot, samopodnoszace sie party, a z punktu widzenia maga frostshock jest dodatkowym bonusem.

@druzil pomijajac MC (u onyxii/kazzaka/smoka z azshara jeszcze nie bylem) to defensywny healer (ktory tylko healuje) w instancjach sie nudzi. A ofensywnym healerem (ktory jak pozwala na to sytuacja to staje sie na chwile dd) gra sie calkiem przyjemnie (pojecie ofensywny healer w MC nie istnieje). A jak ktos z party padnie i nie bedzie to MT to zawsze sie wybronisz, jak padnie mt a robiles wszystko co w twojej mocy to nikt nie ma do ciebie pretensji. Mi 2 czy 3 razy sie nie udalo MT utrzymac przy zyciu no poprostu nie dalo rady i nikt nie mial do mnie pretensji, za to chwalili mnie za szybkosc podejmowania wlasciwych decyzji (czyt. bear form take aggro), a co do utrzymania DD przy zyciu to mozesz miec ich gleeeeeeeeeeeboko w d.... oni maja bandaze ty masz leczyc MT, a jak masz mane, czas a MT ma duzo zycia to mozesz ich uleczyc. Oczywiscie nie nalezy popadac ze skrajnosci w skrajnosc wiec jak moge to lecze DD jak nie mam czasu to mam ich gleboko u mnie priorytetami sa MT i inni healerzy a DD sa daleko na koncu. Dla przykladu poki co tylko 2 razy w instancji ressowalem maga:
- w ST przy smokach bo je sie jedzie AE
- w MC przy skrocie, jak koles wpadl do lawy a z drugiej strony czekali Firelordowie ktore sie traktuje blizzardem

A tak to nigdy nie ressuje DD a healuje tylko jak mam czas mane a tank i inni healerzy maja duuuuuuuuuuzo zycia


Ostatnio edytowano 29 cze 2005, 11:31 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 10:42 
Cytuj  
Magiem gra się całkiem fajnie i przyjemnie od 1 do 60 lvl. Nasza postać rośnie w siłe równomiernie do contentu. Problem pojawia się, kiedy spędzimy już trochę czasu na 60 lvl. Content staje się coraz trudniejszy (Scholo/Strat/BRS/DM -> MC -> BWL) a możliwości i potencjał naszej postaci zwiększają się tylko w małym stopniu. W EQ był identyczny problem i udało się go rozwiązać... miejmy nadzieję, że tutaj również się uda.

Ktoś zadał pytanie z kim mag ma problemy w PvP. Ciężko jest wygrać z dobrym druidem, priestem, shamanem, rogue i warlockiem z Sukubem bądź Felhunterem. Worek i paladyn z AR również nie należą do łatwych przeciwników.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 11:07 
Cytuj  
Nukh napisał(a):
Ktoś zadał pytanie z kim mag ma problemy w PvP. Ciężko jest wygrać z dobrym druidem, priestem, shamanem, rogue i warlockiem z Sukubem bądź Felhunterem. Worek i paladyn z AR również nie należą do łatwych przeciwników.


z tego wynika ze mag przegrywa z kazda dobra postacia ;-)

odnosnie druida to od czasow lv60 nigdy nie przegralem z magiem strategia jest tak banalna ze glowa boli:
- moonfire spam, skaczac do okola niego
- jak proboje poly to zmieniamy forme najlepiej na travel bo najmniej nas to kosztuje
- jak mamy polowe zycia to walimy instant HT, nie warto czekac dluzej bo mozemy dostac imp CS i wtedy moze byc lipa [raz o malo takiej nie zlapalem, uzylem instant ht jak mialem <100hp]

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 11:27 
Cytuj  
Nukh napisał(a):
Ktoś zadał pytanie z kim mag ma problemy w PvP. Ciężko jest wygrać z dobrym druidem, priestem, shamanem, rogue i warlockiem z Sukubem bądź Felhunterem. Worek i paladyn z AR również nie należą do łatwych przeciwników.


Zasadniczo - to z powodu ciągłych nerfów od czasy closed bety mag ma gigantyczne problemy z klasami healującymi się (gigantyczne - czytaj, nie licząc random trafień w postaci np. 2 kritów, itp). Faktycznie dobry szaman, priest albo druid = dead ;) Z warlockiem mag wygrywa (nawet z Fel). Warra i pala też zasadniczo klepie (oczywiście, zasadniczo, nie równa się zawsze, super wyposażony warr z dużym fire resistem vs fire mag, to np. inna bajka ;)

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 11:46 
Cytuj  
Mark sie wczoraj chwalil ze ma duzy res na fire, nie wiem czy go Magowie wkurzyli czy to jakie przygotowania Onyxia/MC :]

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 12:37 
Cytuj  
raczej nie przygotowania bo oni tam juz byli kilkanascie/dziesiąt razy


Posty: 16
Dołączył(a): 28.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 15:24 
Cytuj  
a która z tych postaci np mag vs priest shadow powinna wygrac

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 15:29 
Cytuj  
edek napisał(a):
a która z tych postaci np mag vs priest shadow powinna wygrac


jelsi sa na tym samym levelu to ta ktora ma lepszego skilla (pomijam item setup jeden green, a drugi uber epic), jednak shadow priest ma latwiej

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 15:34 
Cytuj  
edek napisał(a):
a która z tych postaci np mag vs priest shadow powinna wygrac


Priest.

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 19:02 
Cytuj  
dobre micro ftw

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 23:24 
Cytuj  
Jak wejdzie rapidcasting z rybki to z nikim nie ma sie problemu :]

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 09:28 
Cytuj  
Gram magiem gnomem i jest to miłe i przyjemne. W obronie wcale nie jest taki zły, ma sporo niespodzianek, imho najpełniej zrobiona klasa w WOWie, aczkolwiek zapewne brak sensownych bustów po 60 robi swoje. W ataku, no cóż, :D
A wczoraj dla oddechu i zgrywy (głównie) zrobiłem sobie Undead Priesta (w założeniu shadow) o jakże znaczącym imeniu Pavulon :D i aż jestem zdziwiony jak sobie radzi. Zacząłem po kolacji i dociągnąłem na 8lvl. Bardzo przyjemnie, wcale nie tak wolno jak wszyscy kraczą atak spoko i defensywa komfortowa. Przy druidzie to istna błyskawica w lvlowaniu, wiem co mówię :) Sposób ataku trochę podobny do warlocka bez peta :) ale brak zwierzaka wynagrodzony po wielokroć wartościami defensywnymi. Jestem na prawdę mile zaskoczony.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 09:30 
Cytuj  
Nie no do 8 levelu to mi też szybko poszło a teraz mam 13 i to jest mordęga brak many po 1 mobie......:|

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 09:51 
Cytuj  
do lv 10 to kazda postacia sie jedzie z gorki, ba do 20levelu idzie prosto

np. ja rozwijam swoje alty na samym grindowaniu (gnom mag i ud rogue) nie wiem jak to bedzie po lv20, moze tak jak desh przerzuce sie na same instancje. Poki co mag (16) potrzebuje resta raz na 4 moby, rogue (8 ) daje sobie rade z mobami 3-4levele wiekszymi

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 10:42 
Cytuj  
@Fabianek
Ja też mam Maga i Rouga ...ale niestety Priest gdyby miał robirnie wody byłby świetny a tak to normalnie męczarnia :D
Ale powiedziałem sobie że sie nie poddam ;D
Może ktoś ma jakiś sposób na szybkie dobice do 20 :P bo potem instance rules :)

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 10:57 
Cytuj  
@Shadowclaw
No wiem, wiem :)

Magiem faktycznie idze szybko :) A jeśli chodzi o rouga to mnie nudzi ta postać, jakoś nie wiem... a może nie lubie od pleców...

@Shadowclaw: zrobiłem gnomkę warriorkę też, ale tylko do 7lvl dociągłem. Wiec de facto nie wiem czy jest skuteczna, ale skacze świetnie :) i klimat ma. Ale jak wpadłem (po wczorajszej dyskusji także) na pomysł Shadow UD Priesta Pavulona to musiałem go odpalić :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.